• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
no mirrinka ja bývam nad cerkvou-asi 5 min, pri lese a Maruška samozrejme na fare :wink: -vieš kde? neučil ťa o. Onderko náboženstvo? to je jej manžel :wink: ináč môj manželík učí na GJZ ale on prišiel až keď si ty skončila :slight_smile:
16. dec 2008 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o.Onderko ma neučil náboženstvo,ale poznám ho,to je jej manžel? :confused: som nevedela,ani ju som nikdy predtým nevidela...
a tvoj manžel čo učí? a poznáš Zenona Alexoviča? to bol môj triedny :grinning:
16. dec 2008 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zase toľko otázok :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No hej, to je jej manžel. Zenona poznám-ja poznám všetkých len nie všetci poznajú mňa :sunglasses: manžel učí TV Tamarku učil len Tamarka necvičila :grinning: sranda že?
16. dec 2008 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
Ja len tak narýchlo.Akurát žehlím,chatujem na skype so sesterkou,manžel uspáva Sáru a narýchlo čítam vaše príspevky.
Mirri,nevedela som,že dnes sa "tomu" hovorí "variť kôprovu omáčku" :grinning: :grinning: :grinning:
Vidím,že spomínate Zenona Alexoviča.Ja poznám jeho sestru Zoanu-zvláštne mená,čo?Bola to moja spolužiačka na základke.A ten Zenon má tiež rážtep,že?Keď ho poznáte osobne Mirri,akú má výslovnosť?Lebo vraj kedysi sa to operovalo ináč a že tá výslovnosť je potom taká "nosová".
Vystupenie bolo ok...Oriel nech nápíše :slight_smile: .Prihodím dajaké foto,ale až zajtra.
Dobrú nocku
16. dec 2008 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari ahoj....ale my sme fakt varili kôprovú omáčku :grinning: ale ked chcete tak môžte tento výraz používať aj na niečo iné :grinning: :grinning: :grinning:
Zenon bol môj triedny,ale popravde už si ani nespomínam ani aký mal hlas,nie to ešte výslovnosť,je to už 5 rokov čo som zo školy,ale myslím,že to nebolo až také hrozné a ani to nebolo až tak vidieť :wink: Zoana robila v našej škole sekretárku alebo niečo také....myslím,že obidve tieto mená sú gréckeho pôvodu,celkom zaujímave :wink: a ináč,riaditeľka školy je ich teta alebo niečo také :slight_smile: :wink:
sari,teším sa na fotky :slight_smile:
oriel,kde si? chceme infošky z vystúpenia :wink:
16. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už spíte,baby? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som so Zoanou chodila na angličtinu-je zlatá. odišla tuším do PO alebo niekde tam...
dúfam že sa dnes konečne vyspím... :pensive:
16. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,prajem pekné sníčky....hej,Zoana sa tuším vydala do Prešova
ja ešte čakám mužíčka,je na posedení z práce....som zvedavá ako mu budú svietiť očká :grinning:
16. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj,konecne som sa sem dostala.... vystupenie dopadlo celkom fajn..... Ako som predpokladala Lilka zo zaciatku nechcela o vystupeni ani pocut,sedela pri mna jak patkorunacka..... No ked videla ako deturence krasne tancuju,tak uz sla..... Boli rozkosni..... fakt... jedno si dvihalo suknicku,druhe hryzlo nechtiky,dalsie kyvalo mamke a tak.... no prave to bolo najzlatsie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sarka hned zo zaciatku uplne vytesena cakala na vystupenie,aj krasne zacala,s usmevom na tvari,spievala a tancovala......no potom sa rozbehla k mamke s hlaskom ,,mamka ja uz nechcem vystupovat,, to bolo rozkosne..... aj ja pridam fotocky,ale asi az zajtra..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sari,potom mi prosim posli aj co si ty fotila.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dobru nockuuuuuuu
16. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,jéééééj to muselo byť zlaté :slight_smile: ja sa už tiež teším kedy budem s Lily chodiť na také vystúpenia.... :wink:
16. dec 2008 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: milučké

my sme sa zase nevyspali lebo Šimonko začal mať v noci soplíky tak vám nemusím detailnejšie rozpisovať scénar, že :confounded: ? zase sa asi dnes nič nenaučím... :frowning2:
17. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,krásne fotky :wink: Lilka aj Sárka sú rozkošné v tých sukničkách :slight_smile:
17. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj.
Až teraz mám čas sa vám prihovoriť babule moje.Oriel,krásne fotočky.Napíš mi do IP emailovú adresu nech ti tie fotočky prepošlem tam.

Vôbec sa mi nepáči,že sa Andrii neozvýva.Dúfam,že nieje s malým v nemocke :frowning2: .
Idem posťahovať tie fotky a niečo tiež nové pridám.
Mirri,prečo Tamarka nič nenapíše?

zatiaľ papa
17. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujeme za fotky :wink: rozkošné sú :dizzy_face: tiež sa bojím čo je s nimi (andrii, inna) čo celý deň robíte? my sme dnes boli ukončiť Vianočné darčekové nákupy ale ešte treba Šimonkovi odrážadlo. večer sa už dúfam konečne niečo poučím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja si idem Emi učiť...
Emi,tak príjemnejšiu nôcku prajem. :slight_smile:
17. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
sari,fakt sú zlaté tie vaše bambuľky :slight_smile:
tamarka napíše až v pondelok,lebo už má prekročený mesačný limit na internet - nemá ho totižto neobmedzený :wink:

a tiež ma napadlo to,či náhodou nie je andrii s malým v nemocnici,lebo v poslednej dobe tam bol asi každý koho poznám..... len dúfam,že to tak nie je a že majú niečo s netom...

baby,dnes som sa bola strihať,už mám úplne krátke vlasy,teda na môj vkus úúúúúplne....nie sú ani po plecia...ale chcela som nejakú zmenu,tak som sa konečne odhodlala :wink:
17. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,tak pridaj nejaké foto s novým účesom.

Oriel poslala som ti 19 fotiek.Dúfam,že ti došli.
čaute :slight_smile:
17. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,ešte nemám žiadne,a akurát mám mokré vlasy,tak snád zajtra :grinning: ak ma niekto odfotí :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,diky za fotocky.... tie tvoje su perfektne a kolko ich je vela..... To kedy si tolko stihla??? :slight_smile: :slight_smile: Idem vymazat tie moje z albumu a dam tam tie od teba,lebo sa mi straaasne pacia.... :slight_smile: :slight_smile: Mirri aj ja chcem vidiet tvoje kratke vlasky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ja som minula rozmyslala,ze sa dam ostrihat,no ja to potom stale lutujem a cakam dlho kym opat narastu....Totiz ja si nerada upravujem vlasy,niejako mi to nejde.... Len umyjem a hotovo.. to je vsetko... No konce mi treba uz naozaj skratit....
17. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,mám niečo hrozné....kamoške včera ráno v pôrodnici zomrelo bábätko....až teraz som sa to dozvedela.narodil sa jej chlapček,Šimonko a zadusil sa pupočnou šnúrou... bože,prečo sa musia stávať také strašné veci...
17. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,mám niečo hrozné....kamoške včera ráno v pôrodnici zomrelo bábätko....až teraz som sa to dozvedela.narodil sa jej chlapček,Šimonko a zadusil sa pupočnou šnúrou... bože,prečo sa musia stávať také strašné veci... a druhej kamoške sa dnes ráno tiež narodil chlapček,Samko...najhoršie na tom je,že obe sa poznajú a sú teraz spolu v nemocnici...no jedna bábätko má a druhá nie...
17. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jak mi ten príspevok rozdelilo?
17. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka to je hrozné :cry: ma šokuje že pri dnešných sonách a neviem akých výdobytkoch na to nevedia prísť skôr :angry: mojej kamoške sa tiež udusilo bábo pupočnou šnúrou ale ešte v brušku a to prosím pekne prenášala!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale dúfam že ju nenechali ležať na pôrodnici-že ju dali na gyndu. myslím že to tak robia keď mamka nemá bábo :confounded: hrozné niečo. och keď si predstavím že by sa mne stalo :cry: :cry: :cry:
18. dec 2008 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boze Mirri,to je hrozne... preboha,to si ani nechcem predstavit.... Je to asi ten najhroznejsi pocit na svete.... Ked si predstavim,ze sa celych 9 mesiacov tesila na svoje babatko a potom toto.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. dec 2008 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,je to hrozné.Tiež poznám jednu v lete sa jej to stalo a tiež prenášala.A udusilo sa to.Presne Emi ako vravíš pri dnešných moderných strojoch a prístrojoch by takýto predpotopmý problém mal byť už dávno tabu,kurnik veď to k dnešnej dobe fakt nejde. :angry:
A tá maminka,chúďa.Doma všetko nachystané,celá rodina vytešená,je mi z toho zle.Je to pre mamu to najhoršie.Ale poviem vám na humenskú pôrodnicu moc dobrých slov nepadá.A počula som už aj takú debatu,že práve toto je problém tu v pôrodnici.Udusenie detičiek....katastrofa,nemám viac slov,riadne ma to vzalo.
18. dec 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
išli by ste rodiť niekde inde? mylím že v snine je dobrá pôrdnica ale neviem či by som tam šla... tu to mám pod nosom a mamka mi robí v nemocnici sestričku... ale som fakt zhrozená z toho čo sa tu deje. aj teraz mi švagriná čo v októbri rodila niečo hovorila ale ani sa mi to nechce ďalej rozširovať... :confounded: :pensive:
18. dec 2008 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,len povedz,pretože nech sme pripravené.Najhoršie je to,že v humenskej pôrodnici sa nedá dohodnúť s konkrétnym pôrodnikom,že chceš rodiť pri ňom.Proste "vedenie" tohto oddelenia sa tak rozhodlo.Všade v iných mestách je bežné,že ťa odrodí ten lekár, s ktorým sa dohodneš.Máš v neho dôveru,tak je to na psychiku ľahšie.Ale tu mám pocit,že to ide späť a nie vpred. :frowning2:

pridala som fotočky ako Sárika dnes piekla perníčky :slight_smile:
18. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale len toľko že odhovárajú mamičky čo majú už tretie dieťatko od ďalších :angry: tak mňa osobne to dosť pohoršilo. podľa mňa je to každého osobná vec :zipper_mouth:

sara som sa zľakla že už máte stromček ale to z minulého roku :grinning: zlatunká je sárinka :dizzy_face:
18. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem Emi.Hlavne teraz keby si ju videla aké rošambo robila pri zaspávaní.To by sa ti taká zlatá nevidela :unamused:

Tak to fakt nechápem...veď mať dieťa či detí viacej je Boží dar.A práve na takomto mieste by to mali vyzdvihovať a nie opak.Joj,samé zlé správy tu dneska. :frowning2:
Vieš to je aj názor mnohých ľudí,že"načo im bolo viac detí...ako ich uživia" a podobné dristy.Ja si myslím,že komu Pán Boh toľko detí požehná,aj im pomôže sa o ne postarať.A práve v takých rodinách je tá rodinná súdržnosť silnejšia si myslím...okrem cigánov,tých som na myslí nemala...hoci niesom rasista,ale na nich mám svoj názor :unamused:
dobrú nocku

Mirri,pozdrav Tamaraku a napíš ako malá v škôlke.
Andrii,Inna čo je s vami??????????????????????????????
18. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok