Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

majina.b
18. sep 2007

lenka- kukla som, pozrela i foto

majina.b
18. sep 2007

lenka- ta torta nemá chybu, je krásna

lenka78
autor
19. sep 2007

dievcata,ta torta nemala chybu,bola nadherna a vrchol bol,ze sme ju aj jedli a bola vynikajuca.

lenka78
autor
20. sep 2007

kuk 😒

majina.b
20. sep 2007

lenka- prajem šťastnú cestu, a nie zbohom sk a he, ale DOVIDENIA!!!

dagsty
7. okt 2007

Tak sevas dievčatá, vidím, že debatka úplne prestala. Každý deň kliknem či nič nové , ale nikde nikoho. ☹
Tak sa prihláste nech to tu znova rozprúdime. O.K???? 😉

lenkaajarek
8. okt 2007

Ahojte baby ja som tiez z Humenneho ale momentalne som vonku. ☹

olina01
9. okt 2007

Ahojte aj ja som tu,tak ako sa mate? 🙂

dagsty
9. okt 2007

Ahojte baby, tak zase to tu trocha rozprúdime????? 😉
Olina01, máme sa fajn... 😉 . A vy??? To máme ale počasíčko, čo poviete? OTRAS. Človek nevie ako sa má poobliekať. A čo už my, ale našich maličkých drobcov.
Ahoj lenkaajarek. Vitaj v klube...
A keďže píšeš, že si mimo, tak kde si???? 😵
Aha, čo máme nové???? V práci, kde robím sa rozšírili vši... 😲 . Tak dúfam, že od detí nič neprinesiem domov. No ešte toto by mi chýbalo... No ale dúfam, že nič nechytím... ☹
Tak pa.pa. Ozvem sa zajtra.
Prajem všetkým dobrú nôcku, nech nám detičky spia celú noc.
Mne totiž Rebeka vstáva okolo piatej ráno, vyspatá do ružova a automaticky si otvára dvere zo spálne a ide do obývačky... Tak si ma viete predstaviť, že čo mám za nervy o piatej ráno. Potom ju nejak dotiahnem do spálne a spíme do pol siedmej. No, ale keď sa zobudím o piatej, tak to sa potom otrasne zaspáva... 😒 Chodím do práce jak po bare.. hi.hi.hi
Ešte raz pa.pa. 😉

lenkaajarek
9. okt 2007

Som v anglicku ale uz ma-nas to tu velmi nebovi chceme ist domou ale neviem ako si tam zase zvykneme.

olina01
12. okt 2007

Dagsty ahoj,to s tym vstavanim skoro rano poznam.My mame poslednu dobu tiež to iste,len ja ešte naštastie nechodim do prace,ale aj tak vyzeram rano ako po zaťahu. 😀 Simonka si tiež zmyslela že tak o pol šiestej je idealny čas na hru,a to sa zvykne budiť aj tri krat počas noci a piť čaj.Tak toho tiež nenaspime.
A kde pracuješ,keď to nieje tajne? Ja rozmyšľam nad tym že už by som aj išla do prace,len zatiaľ neviem kde.Tam kde som robila by som sa až tak veľmi nechcela vratiť,tak hľadam niečo ine.Len pracovna doba,musim to nejak vyšpekulovať aby to sedelo.A to s tymi všami ,mam dosť.Veď to da poriadnu robotu,aby sa to zničilo.Dufam že sa to neprenieslo u vas.To by bol poriadny pruser.Tak držim palce,aby sa to rychlo dalo do poriadku.
Lenkaajarek ahoj ,jasne že som rada že sa pridavaš.Aspon nas bude chodiť viac,lebo Humenne ma asi malo bab čo chodia na konika.
A ako dlho si v Anglicku?

dagsty
12. okt 2007

Ahojte baby, olina01 ja pracujem na OUI pre postihnutú mládež. No moja pracovná doba je od 13.00 do 19.00 hod. - nie je to ideálne , ale už sme si všetci zvykli. 😉 Ja som do práce nastúpila , keď mala rebeka pol roka. Chodí ku nej opatrovateľka - super pani.
Ja neviem ako vy, ale ja som taká unavená neustále, že dovidenia...
Tak zatím pa, končím lebo sa mi chce tak spať, že by som prespala aj tri dni. Tak pa.pa.
Pridávam fotky do albumu... 🙂

marhar
13. okt 2007

ahojte humenčanky!

musím sa trošku polepšiť a nazrieť tu častejšie - čiže moja domácnosť asi vybuchne... 😀 😀

Dagsty - konečne album!! supéééééér!!! až som sa dojala - klasika! Tak ma šikovne trošku oboznám, čo je tu nové, ako to tu chodí, nech s vami trošku poklebetím..hihi...

dagsty
13. okt 2007

Sevas marhar, vitaj znova v debatke... 🙂

marhar
17. okt 2007

čauko, nejako sa to tu nerozvíja... baby, trochu aktivity!! 😉

marhar
18. okt 2007

Baby, tak tu sa to nerozvíja vlastne vôbec... a to som si chcela poklebetiť, tak ako vidím, jedine sama so sebou!hm..... 😠

dagsty
18. okt 2007

Ale no, no... 😉 Stále sa predsa nájde niekto na debatku. V humennom to ide síce pomaly , ale aspoň niečo...
Tak ja, aj marhar čakáme dievčatá na debatky.. hmmmm 🙂

marlin
19. okt 2007

Ahojte žienky! 🙂 Som tiež z Hn.
lenkaajarek zvyknete si uvidíš a bude to o to lahšie že budeš mať okolo seba rodinu čo ťa nebude otravovať. 😎

marlin
19. okt 2007

urcite teraz hadaš kto som , ale nepoviem ! 😵 😀

marlin
19. okt 2007

Lenka 78 aka to bola torta? daj recept moja mala bude mat narodeniny 😅

anouchka
21. okt 2007

Marlin.
Ja hadať nemusim,ja to viem. Ako sa mate?Co mate nove?
Mala papka?My sme tuto sobotu krstili.Som rada ze to mam za sebou.

olina01
21. okt 2007

Čaute baby som tu len na skok,varim tak len nakukujem.
Marlin čau,fajn že je tu zase niekto novy.Ja som sa dlhšie neukazala ,lebo mam v oprave monitor tak nemam ako,ale teraz mam taky nahradny takže to využijem.
Marlin musim ťa trochu sklamať,Lenka 78 odišla do Irska tak recept na tortu ti asi nenapiše,ale aj zhanam nejaky dobry napad lebo moja mala bude mať narodeniny.
´Baby nepoznate tu v He niekoho kto pečie detske torty?
chcela by som nejaku peknu a chutnu,ale hlavne aby sa malej pačila.
Inač Marlin pozri si album emje,ona tam ma super torty ,tak sa možno inšpiruješ.
Zatiaľ čau,idem variť. 😀

anouchka
21. okt 2007

Olina 01.Ja som objednala tortu a zakusky na krstiny pri stanici.Zakusky su super,tortu jednoducho nedodali.Takze som nemala ziadnu.

olina01
21. okt 2007

anouchka tak dik za tip,tam to asi davať nebudem.Lebo ta torta je predsa len dosť doležita.A čo reklamovala si to? Ja by som určite chcela aspoň nejaku zľavu ako kompenzaciu.Veď si to mohla objednať inde.

anouchka
21. okt 2007

Nereklamovala,bol po to manzel.Oni objednali zakusky naviac.Ta torta pre mna nebola najpodstatnejsia,tak som to nechala tak.

sara2
23. okt 2007

Ahojte babenky.
Pridávam sa do partie.Sme z Humenného.Naša princezná oslavuje čoskoro 2 rôčky.Všetko tak strašne rýchlo letí...Pekný večer.

olina01
24. okt 2007

Sara ahoj pozeram že mame skoro rovnako stare slečny.A si s malou doma,alebo už pracuješ?Ja by som chcela začať od noveho roku,tak uvidim či to vyjde tak ako som si naplanovala.
Inač baby kde ste všetky? Nieje s kym pokecať ,tak by to trebalo napraviť nie? A tipy na torty stale čakam. 😀 😀

sara2
24. okt 2007

Ahoj Olina01. Som s malou ešte doma.A plánujeme druhé.Tak uvidíme ako to pôjde...Budem s ňou domka do troch rokov a uvidíme ako to osud zariadi.Tie typy na torty by som brala aj ja.O tri tyždne nás čaká oslava,tak by sa hodilo.Pa

aeta
24. okt 2007

🙂 kto tu este pracuje + 🙂 aj sa stara o dieta + 🙂 manzela + ma cas aj na seba ??? lebo ja to neako nestiham !!! PORADTE ...PROSIM:::

dagsty
25. okt 2007

Ahoj aeta, tak ja som presne ten tip , čo píšeš. AKo sa to dá stihnúť???? Zvykom. A denne 3 - 4 kávičky. Ale to neva...
Tak vitajte dievčatá aeta,sara2, marlin.
KOnečne je nás o trochu viac.
Čo robíte preboha dievčatá doma s deťmi pri takom počasí????
Inak chcela som sa vás opýtať...približne máme rovnaké detičky /Rebeka má 2,5/ O nIkolasovi ani nepíšem, lebo to je už samostatná jednotka /bude mať 9/. 😉
Ako je to u vás s večerným spaním??? A dávate deti spať aj poobede???
Lebo moja slečna sa rozhodla /cca týždeň/, že bude chodiť spať s mamkou - okolo 23.00 hod. Takže si to viete predstaviť. Celý deň v robote a večer si nemôžem pozrieť ani večerný program... nervy...
Tak mi poraďte , čo s ňou mám robiť.
Už som myslela, že ju nebudem dávať spať poobede, ale neviem...
Tak zatiaľ pa.pa.pa 🙂 🙂 🙂