• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Mirri,presne je to aj u nás tak.Len na záchod,kopec toaleťáku a nesmieme ísť dnu,to priam zúri,keď otvorím a chcem skontrolovať čo sa tam deje emoticon .Ale stále ju musím skontrolovať ako je utretá lebo keď ide na veľkú,tak sa väčšinou zle utrie emoticon .A vždy si umýva rúčky automaticky po použití wc.Dokonca mi učiteľky v škôlke vraveli,že "pérovala" aj deti,že si musia umyvať rúčky,keď idú zo záchodika emoticon .A s toaletným je to tiež tak isto.

Mirri,snežilo ale asi tak 5 minút.Ale hlásia už na utorok mraz,tak snáď tá tvoja sesterka si pochutí na šampanskom emoticon
21. dec 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sewas baby...no,aj ja by som chcela aby si sesterka pochutila na šampuse,ved toľko by ma už ponúkla,nie? emoticon a čo sa týka toho záchoda,tak presne ako píšeš ty oriel,je to odvtedy,čo začala chodiť do škôlky...dnes sme zase museli nakúpiť zásoby toaleťáku emoticon emoticon emoticon sari,ja len čakám,že aj moja mi začne zakazovať vstup na wc ked tam sedí...už k tomu nemáme daleko... emoticon emoticon emoticon

oriel,nakúpila si niečo v Tescu? my sme si dnes kúpili vonný olej s vianočnou arómou,krásne nám to tu rozvoniava....dieťa spí,už sme všetci vykúpaní,stromček svieti,varená čokoláda na stole,čo viac chýba k romantike? už len vypnúť počítač,že? emoticon emoticon emoticon tak čaute zatiaľ... emoticon
21. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri....super..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon uzite si romantikuuuuu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Kupila som v Tescu..... joooj a kolko.... boze ja tym akciam neviem odolat,hlavne na oblecenie pre Lilku.... Vzdy nakupim a potom ani nevynosi... /no co uz,potom predame na MMb/... Kupila som jej to dvojbalenie pyzamiek za 180sk,taku ruzovu bekovku za 75sk,mikinu flisovu za 130sk.... asi 3 tricka po 80sk
21. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musela som si odskocit..... no kupila som jej aj pancusky a aj dalsie somarinkyyyy emoticon k emoticon
21. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridala som fotočku nášho krásneho Betlehemu. fotka nieje detailná ale je premakaný emoticon treba ešte nejaké veci dotiahnuť. tráva sa už suší v kotolni na seno emoticon a ešte chceme vymyslieť nejaké osvetlenie maštaľky. jasné že vtedy elektrina nebola emoticon ale Ježiško musí žiariť emoticon

sú nejaké akcie v tescu? ja si už brúsim zuby emoticon viem že pred rokom boli ale sme ešte nevedeli že čo budeme mať emoticon
21. dec 2008 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,fakt nadherny betlehem...... Ano,v tescu su vypredaje oblecenia..... Aj dospelacke,aj detske..... je z coho vyberat...... emoticon emoticon emoticon
21. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,nádhera.
Z čoho su tie figúrky v Betleheme.Pýtala si sa bráška či urobí aj nám? emoticon

Ja som dnes bola v Tescu,ale pracovne.A utekali sme s mužom preč.Ja som chorá,keď vidím toľko národa.A dnes to bola fakt brutalita.Aj v tescu aj v hyperke.Ale zajtra asi skočím lebo chcem Sárke niečo kupiť na oblečko.
dobrú nocku.
Mirri, v ktorom oddelení majú tie vonné lampy?
21. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sevas baby, ked sa bavíte o výpredajoch...ja už mám 2 mikinky z výpredaja po 130,- a iba zajtra majú byť všetky kozmetické balíčky zlacnené o 50%---ale iba zajtra.

Ja ráno idem s Nikolasom na odbery, to znamená, že pred návštevou lekárky , navštívim Tesco....

Ja som inak bola minulého roku 24.12 ráno - t.z 0.05 hod. so setrou na nákup v tescu a nakúpili sme kopec vecí, ktoré boli neuveriteľne zlacnené...... emoticon emoticon emoticon emoticon

Ako sa inak máte??? My už máme stromček hotový, samoška, že aj betlehém ako má byť!!!

A o akých vonných lampách sa to bavíte???? emoticon emoticon emoticon

Neozvala som sa , lebo ma strašne bolel zub..... a pomaly prestáva bolieť, tak dúfam, že už ani nezačne!!!
21. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jak čítam, čo nakúpila oriel, tak som slabá...aj mne treba nejaké trička pre Rebeku, ale prednosť by som dala teraz roláčikom....a to nehovorím, koľko mi treba pre NIkolasa emoticon , ale on chce iba raperské.... emoticon , všetko ostatné je "trápne " a detské....
21. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste kto??? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Aháááá???? Vy pečiete!!!
hi hi hi
21. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dúfam, že neprihorelo??? emoticon emoticon emoticon

Dobrúúúú nôcku!!!!
21. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty, si tu raz za čas a akurát,keď tu nikto nie je... mne neprihorelo, ja som zdobila medovníky
22. dec 2008 o 10:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,čím zdobíš medeovníčky?Vraj sa v Kauflande dá kupiť vo fľaštičke už hotová poleva.Ak máš však nejaký dobrý zaručený recept,tak daj vedieť.Ja sa chystám večer zdobiť tie naše.dik emoticon
22. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, o tej hotovej poleve som nepočula. Ja robím sneh z jedného bielka a do toho primiešam 140 g aspoň 4x presosiateho práškového cukru a mne to funguje.
22. dec 2008 o 19:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéééj, mirrinka krásne.... emoticon emoticon
22. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,nadherneeeee emoticon emoticon emoticon emoticon Dagsty,caukooo emoticon emoticon emoticon emoticon Ozaj,Dagsty,posli mi prosim do IP svoje tel. cislo.... no,ak by nahodou tu snehulienku..... dikyy
22. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,dikes....dobrú nocku emoticon a pekné sníčky emoticon a aby sme sa ráno zobudili do zasneženého dňa emoticon
22. dec 2008 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka nádhernééé emoticon

sari postavičky sú asi z moduritu. kúpili sme ich pred 2 rokmi vo svetle asi za 500Sk.

na dnes mi ostalo do bludu roboty emoticon tak idem makať...
23. dec 2008 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,

Oriel, tel. číslo som ti poslala do IP... emoticon

Emita, píšeš, že ti ostalo veľa roboty, ja sa celý týždeň držím /myslím tým poriadok/ a dnes ako keby u nás strelila bomba.....

A to nemám zabalený ani jeden darček emoticon , ako sa poznám zase budem baliť do rána.... emoticon

A najhoršie na tom je, že si nepamätám, kde som všetky darčeky dala??? Som zvedavá... emoticon emoticon emoticon

Potom sa Vám ozvem, lebo idem mužíčkovi napísať zoznam, čo má v obchode kúpiť... zatial pa pa...
23. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty...u nás tak podobne.... stále upratujem a keď sú deti doma, keď sú prázdniny,tak ako keby 3x na deň vybuchla bomba a ja nič nerobím iba dookola upratujem....

mirrinka....pekné....to si sama robila?...... a ten zasnežený deň.... hm...svieti slnko,ako v oktobri emoticon
23. dec 2008 o 10:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá emoticon Vonku sneeeežžžiiiii hurá emoticon emoticon emoticon

Mirri,super pohľadnica.
Andrii,dikes idem skusiť podľa tvojho receptu
23. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeeeer ako krásne, husto emoticon emoticon emoticon
23. dec 2008 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, už máme po snehu!!!!!

A teraz začalo zase trochu, ale pri dnešných teplotách z toho nič nebude!!! emoticon emoticon emoticon

Inak ja zimu nemám rada, ale na štedrý deň znesiem... emoticon emoticon emoticon
23. dec 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mile mamulienky,neviem,ci tu zajtra nakuknem,tak pre istotu dnes zelam vam,detickam a celym vasim rodinkam:

Blaha,šťastia hodiny,v kruhu svojej rodiny.
Užite si spoločne,krásne sviatky Vianočné.

Preto verna starým zvykom,pripájam sa k vinšovníkom
a prajem Vám v Novom roku,úspech v každom žitia toku.
Veľa šťastia,zdravia veľa,všetko čo si srdce želá emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ZELAME VAM KRASNE VIANOCE emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
23. dec 2008 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,dakujeme emoticon
baby,užite si tieto dni,poriadne si oddýchnite,nech sa o drobcov starajú mužíčkovia a vy len oddychujte a papajte koláčiky a priberajte a tak dalej a tak dalej.... emoticon emoticon emoticon aby sme to tu v roku 2009 poriadne rozfičali emoticon teším sa na to emoticon emoticon emoticon

a všetko najlepšie prajem zajtrajšej oslávenkyni Nellke,ktorá už bude mať 3 krásne rôčky emoticon aby sa ti Nellka,splnili všetky tajné i netajné sníčky emoticon emoticon emoticon posielame pusinky...
23. dec 2008 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj pribrať určite priberiem emoticon emoticon emoticon

tiež keby mi to zajtra nevyšlo tak Nellke prajeme všetko všetučko najlepšie, samých dobrých kamarátov, aby ju Alex počúval emoticon a ona aby počúvala mamku a ocka a veľa veľa lásky a zdravia a šťastia v živote emoticon

a vám vinšujem v tieto sviatky ako ruka safalátky, ako noha klobásy, devy rastú do krásy.... emoticon emoticon emoticon ale nie, požehnané a pokojné sviatky narodenia plné radosti a lásky emoticon

tak večer už konečne zdobíme stromček emoticon
23. dec 2008 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon Ahojte dievčatá....všetkým Vám zo srdca prajem hlboké prežitie radosti, pokoja a plnosti Božej lásky v tajomstve vianočných sviatkov a Bohom požehnaný nový rok pod ochranou Nebeskej Matky !!! emoticon emoticon emoticon

(takú pohľadnicu sme dostali...a sa mi páčila... emoticon emoticon emoticon )

Aj ja sa pripájam a želám Nelke všetko NAJ..!

Mirri pohľadnica super....

No ja sa aspon vareniu vyhnem kedze veceriame u našich.... emoticon emoticon a domov si poprinášam... emoticon
Tak ešte raz príjemnú zajtrajšiu večeru....
papa
23. dec 2008 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nellke prajeme aj my všetko nádherné a veľa zdravíčka emoticon emoticon emoticon -je to krásne narodiť sa na Božie narodenie.
Aj my máme v rodine člena,ktorý ma zajtra narodky.
Darčeky pobalené,stromček zasvietený,vínečko naliate a máme vegetík emoticon

Žienky moje,prajem vám prekrásny zajtrajší deň.Požehnaný večer.Veľa radostí,milostí,pokoja,lásky,kopec zdravia a šťastia.Šťastné,krásne a vesele Vianoce. emoticon
...a nech nám to "koníkovské"priateľstvo vydrží čo najdlhšie emoticon .
23. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,som rada,že som zas medzi vami,riadne ste mi chýbali,dufam,že to bolo posledný krát,čo ma internet obmedzil! emoticon
My sme to za ten týždeň mali veľmi pestré,ale nie v dobrom.Obidvaja mi zateplotovali,Nellka má v puse 3 afty,nechce nič papať a je mrzutá.Berie vitamíny,máme aj ATB,ale zatiaľ jej ešte nedávam.
Alex chytil nejaký vírus,keby ste videli ako sa z neho vysypal,zrejme aj preto,lebo má oslabenú imunitu...vyzerá to ako kiahne,veľké červené pupence po nohách,ktoré svrbia.Už som si myslela,že strávime sviatky niekde na infekčnom,ale dnes ma Dr ukľudnila,že je to len reakcia na ten vírus,máme na to vodičku a ATB-masť,len dúfam,že mu potom nezostanú jazvy. emoticon
23. dec 2008 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš