Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

tamarka_na
23. dec 2008

A ďakujeme za blahoželania pre Nellku,vtedy to bol najkrajší Vianočný darček,aký som kedy v živote dostala a tu sa dá doslova povedať,že nám ten darček priniesol Ježiško 🙂
A aj my vám prajeme krásne sviatky,plné radosti a pohody...dobrú nocku... 😉

dagsty
24. dec 2008

Ahojte dievčatá, inak napísala som teraz dlhý príspevok a nezobralo mi ho ☹

V prvom rade sa tiež pripájame ku gratuláciám pre Nelku...všetko naj,naj, naj 😵 😵 😵

Dievčatá, aj ja Vám chcem popriať šťastné a veselé Vianoce plné lásky, pokoja a radosti a všetkého, čo k tomu patrí...

Užite si to...

A ako napísala sara2, nech nám to MK-priateľstvo vydrží... 😉 😉

...Prajem prenádherné Vianoce....

PS: Dnes som taká rozcitlivená... 😢

mirrinka
24. dec 2008

Zvoní,zvoní zvonček malý,
Vianoce sú pred dverami.
Rozvoniava celý dom,
vianočný je plný stôl.
A keď sa sviečočka slávnostne zapáli,
nie v jedných očičkách iskrička zažiari.
Iskrička radosti po líčku sa zgúľa,
mamičkine rúčky nežne ma pritúlia...

...krásne Vianoce všetkým našim koníkovským kamoškám prajú Mirrinka a Lilinka 🙂

emita
25. dec 2008

ahojte, ako sviatkujete? naše prvé Vianoce sú zatiaľ úžasné a verím že budú aj úžasne pokračovať. môžete pozrieť fotky... 😉

mirrinka
25. dec 2008

emi,to vážne? teda..... 😉 super,sa teším s tebou 😉 tak to ste mali fakt super darček pod stromček 🙂 🙂 🙂

emita
25. dec 2008

😀 😀 😀 ďakujeme. no, na celý život 😉

dagsty
25. dec 2008

Jéééj emita, tak ti veľmi , veľmi blahoželáme!!!!!! Super darček.... 😉 😉
My tiež sviatkujeme ako po iné roky...raz tu - raz tam....
Normálne ani nevládzem dýchať - taká som prejedená 😲 😲

zatial pa pa 🙂

tamarka_na
25. dec 2008

Emi,blahoželááám 🙂
Ja tiež nič nevládzem,taká som zlenivetá a ani som nič poriadne nerobila 🙂
Darčeky rozbalené...deti mali pod stromčekom kopec balíčkov,ale najviac sa tešili z Kinderka od brata.Najmenšia námaha s kúpou "darčeka"a najviac potešila 😀
Tááák,idem zas pred telku a pred koláčiky 😀 😀 papa

inna7
25. dec 2008

Super Emi...gratulujem...krásne... 🙂 🙂 🙂 ako sa cítiš...??? 😉
Aj my sme rozlietaní....raz u našich raz u svokrovcov....a pravdupovediac aj ja vyzerám ako keby som bola
"v tom" 😀 😀
no a práve baštím rybku... 😀 😀 😀
Čo pekného ste podostávali?? ja peniažky aby som si sama niečo vybrala...no stále lepšie ako minuloročná o dve čísla väčšia nočná košeľa.. 😠 😀

Tááák aj ja utekám pred koláčiky....ešte mi ich niekto poje... 😀 pekný zvyšok večera...papa

mirrinka
25. dec 2008

baby,ani ja nič nevládzem... a to som absolútne nič nerobila,len vylihovala....no to bude asi z toho,čím je viac človek znudený,tým viac sa unaví 😀 😝
a hádajte,čo som dostala od manžela.... 😀 😉 😉 😉

emita
25. dec 2008

ďakujeme. mám sa fajn. až veľmi. mohlo by mi byť kúsok zle aby som vedela že je všetko o.k. 😀

miri čo? 😕 😕 😕

mirrinka
25. dec 2008

čaute...emi,ani tebe sa nechce spať? 😉
no,tak to prezradím,aj ked ostatné dievčatá nemali ani šancu hádať 😀 - vždy som si myslela,že môj manžel je antiromantik,aj to tak vždy vraví...ale teraz čuduj sa svete,mi kúpil erotickú nočnú košieľku 😀 a ešte v mojej obľúbenej fialovej farbe 😉 a dokonca mi je aj dobrá 😀 😀 😀

emi,určite je všetko o.k. 😉 😉

emita
26. dec 2008

miri wow! 😨 😉 určite spravil radosť nielen tebe 😀

prajeme všetkým príjemný sviatočný dníček 😉

tamarka_na
26. dec 2008

no Mirri...to Martin sám,či mu dal niekto tip,čo by sa ti páčilo? 🙂

Ja som si práve zaliala kávu,lebo ráno mi akosi nechýbala a teraz nevidím na oči 🙄

sara2
26. dec 2008

Emi,blahoželám 🙂 .Nech ste zdravučkí.Veľmi sa teším s tebou naozaj 🙂 A tiež verím,že nám tiež Ježiško nadelí takýto krásny prenádherný darček 🙂

ahojte všetky babule. 🙂

emita
26. dec 2008

sara2 ďakujem a držím palce 😉 . aj mirrinke 😉

dnes sme si po dlhom čase vyšli vonku. mám doma brata tak sme chceli využiť posledný večer. boli sme v tom bowlingu na 3-ke. super-vôbec sa tam nefajčí 🙂 . ja som síce bowling nehrala ale aj tak bolo dobre 🙂 už sa teším že o rok si zahrám 😀

oriel
27. dec 2008

EMI.BLAHOZELAM"""" 😀 😀 😀 😀 😀 Super,fakt krasny darcek.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Drzim vam palce.... 🙂 🙂 🙂 Ja len tak narychlo,lebo sme tiez taki rozlietani.... Dve dni po sebe disco,dnes je opat..... ?ziva hudba/,tak sa aj trocha tesim..... Lilka je u babky.... Bicykel na vianoce ju ohromne potesil a aj sanky.... no len by trebalo sneh.... no u babky tam trocha maju.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Takze dievcence,este si uzite trocha pokoja a ked zacne riadny precovny dnik... tak zaciname KONIKOVAT>>>>>>>>> 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
27. dec 2008

ahojte....ja tiež len tak na rýchlo,lebo hlava ma treští jak divá 😝 sme včera boli na dvoch "žúrkach" 😅 od šiestej do deviatej sme boli s mužíčkom v Rviére na stretnutí s mojimi bývalými spolužiakmi a potom sme sa vrátili k našim (malá bola tam) a šli sme na štefanskú...tam sme boli do tretej 😅 vstala som asi pred pol hodinou aj to s problémami 🙂

tamarka,deťom je už lepšie?

tamarka_na
27. dec 2008

ahojte,vy ste všetky také rozlietané a ja nerobim nič...taká lenivá jak som teraz som snáď este ani nebola 😅 🙂
deťom je horšie,Alex zacal brať ATB pred 8 dňami,lebo soplil a teraz má všetko na prieduškách,až sa bojím,či nemá zápal priedušiek,hrozne kašle a ATB berie stále☹ ja už neviem...a Nellka to isté... 😒 😒

sara2
27. dec 2008

No kočky vám sa žije...samé žúrky 😀 😀 😀 .Ja tak akurát pred tv-novou manžel ma potešil novou tv-LCD.Ale skôr tým urobil darček sebe 😀 a malej.Lebo teraz kukať rozprávky pri uhlopriečke 104 je potešenie 😀 ako kino.A zajedáme koláčiky a mám pocit,že váha už ide hore,takže nič moc.A zajtra mám opäť jazdu.Tak držte palce.

Emi,ako sa cítiš?

Tamarka ako sa majú detičky.Aj moja bábika má oslabenú imunitu a berie kopec liekov,tak snáď pomôžu.A chystáme sa opäť do Tatier na lyžovačku,berieme ju so sebou,tak snáď aj ten vzduch jej pomôže.Hoci za každým keď sme v Tatrách ,tak mi tam ochorie...ale to pripočítavam tomu,že ju ten vzduch zdravý tam prečisťuje.
ahojte

emita
28. dec 2008

sara2 prajem všetko nalepšie k meninám, zdravučké, dobručké, krásnučké detičky, vždy milujúceho manžela, úspech v tom do čoho sa pustíš a veľa optimizmu do každého dňa.

a pozerám že aj dagsty mala meniny pred týždňom tak sorry že oneskorene ale predsa: všetko najlepšie 😉

ďakujem, už mi je zase zle takže som spokojná 😀 manžel hovorí že odkedy sme to oznámili tak mi riadne začalo rásť bruško. no hej celé dni len jem a jem a priberám 😝 ale to isté bolo aj pri Šimíkovi a potom to všetko šlo dolu tak dúfam že aj teraz 🙂

lyžovačka v Tatrách hmmmm 🙂 🙂 🙂 paráda. my sme boli lyžovať v Tatrách na svadobnú cestu (sme sa brali vo februári) 🙂 🙂 🙂 teším sa že si to niekedy v budúcnosti zopakujeme 🙂 tak nech vám to víde a nech neochorie. kedy idete?

mirrinka
28. dec 2008

sari,všeto najlepšie k meninkám 😉 😉 😉

sara2
28. dec 2008

Dievčatá moje zlaté 🙂 ako ste ma potešili.Ďakujem pekne. 🙂
Zatiaľ si okrem vás nik nespomenul,že mám meniny ☹
Ďakuejm

tamarka_na
28. dec 2008

Aj ja sa pripájam,Sara,všetko najlepšie... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
28. dec 2008

Sara....všetko naj, naj, naj 😉 😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
28. dec 2008

Sara .. aj ja sa pripájam a želám všetko len to najlepšie... 🙂 🙂 🙂 musela som sa ist kuknut do kalendara ake je dnes meno...som nevedela že si Ivana... 😉

Inač moja mala je zase chora...a nič nespime v noci...nič... 🙄

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
28. dec 2008

SARI,TAKTIEZ ZELAM KRASNE MENINKY..... NECH SI ZDRAVUCKA A STASTNUCKA AJ S CELOU SVOJOU RODINKOU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Vsetkym choruckym detickam skore uzdravenie a pusinecky..... 🙂 🙂 🙂