Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
30. dec 2008

My sa tiez chystame von,no az ked Lilka vstane.... Lilke na sopliky dithiaden nezabera.... spinka super,no nema ziaden vplyv na sopliky... 😒 😒 😒 Niejako sa z toho nemozem dostat... stale len vybalujem veci... a uz aj opat pomaly balim,lebo Lilka ide zajtra opat k mame.... takze tak niejak stale dokola.... Uz chcem aby bolo po Silvestri,nech to vsetko nabehne ako bolo... Kde budete silvestrovat? 😀 😀 😀 Ozaj,vsetky mate prenadherne fotocky,fakt pekne..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
30. dec 2008

Inak,este som vam zabudla napisat,ze som chora.... kaslem jak Turek a boli ma aj hrdlo.... a manzel to iste...... Lilka zatial nie...... klopem> 😉 😉 😉 Musim este skocit do drogerky aj na postu..... hm,uz to vidim,ako sa nacakam

oriel
30. dec 2008

Dievcence,ak by ste mali cas.... http://citrus.stock.cz/soutez/prehled-soutezici... zahlasujte za manzelovu sesternicu /aalias/🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 DAKUJEEEEEM 😉 😉 😉

sara2
30. dec 2008

Oriel a o čo v tom hlasovaní vlastne ide?
My sme sa boli venčiť.No,dnes je to von jak za trest.Sárka ma doteraz líčka červené -vypálené od mrazu.Ja truba som jej zabudla natrieť tváričku krémom proti mrazu ☹
Idem si zaliať slivkový čajík a žehliť.
Oriel,aj môj mužíček je chorý.Má nasadené v poradí tretie antibiotiká a furt rovnako.Ale pokiaľ nemá čas vyležať vždy sa to vráti.Mal byť doma s nami teraz tie dni až do 7.1 a už včera musel isť makať a aj dnes ☹ Tak som zvedava,či sa vôbec na lyže dostaneme.Ale zajtra mi sľúbil,že len my dvojko 😝 pôjdeme do KE na celý deň.Tak som zvedavá....či nebude zmena,to by ma fakt šľahlo.Lebo už som povedala,že si po byte vycapim fotky po stenách,aby sme mali pocit,že je doma 😒

emita
30. dec 2008

tak ja som hlasovala. známa mi je tá kočka. už sme doma od doktorky 😝 uf ale sa oreval som si myslela že ho ani nebudú môcť vyšetriť ☹ ale šak niesme prví ani poslední... prišiel domov taký splakaný, urazený... ale už zabudol už sme v pohode 🙂

Silvestrovať budeme u svokrovcov. mala tam prísť aj švagrinká s detičkami ale maličká je čosi chorá tak neviem... ☹

sara2
30. dec 2008

my Silvester-hotel fotel 😀

inna7
30. dec 2008

Sara...aj my silvestrujeme v tom istom hotely.... 😀 😀 😀

... tak dočitala som to včera všetko a hned som aj začala s "liečbou"...je to ale naozaj drsne...skoro sme plakali obidve... ale musim povedať že v noci spinkala cele tri hodiny vkuse...a to som ešte nezažila... a tiež dnes rano krasne zaspinkala a spala vyše hodiny...ale teraz plače a najradšej by som ju vzala z postielky... ☹ odbehujem za nou kazdych 10min...ale iba sa mi viac rozžiali... 😖

fotočky su super...krasne....ja tiež prihodim...ale až ked mala zaspi...lebo sa citim hrozne... ☹
držty prsty....

emita
30. dec 2008

počúvajte, čo je to za metódu? ja mám len ten problém že mi nechce cez deň zaspať-len v kočíku vonku alebo pri fľaši. niečo o tom tam nieje?

sara2
30. dec 2008

Inna super,fakt nevzdávaj to.Švagrinka bojovala so slzami,ale teraz maju zlaté dieťa,uvidíš 🙂

inna7
30. dec 2008

Tak už spinka...bojovala teraz hodinku a pol....hádam sa to zlepší... píšu že už po pár dňoch by sa to malo napraviť...
aj ja som poprihadzovala nejaké fotočky...

Emi.. je tam toho straašne veľa...najlepšie ak si to prečitaš...ak chceš tak ti to môžem poslať..alebo Sara..ak má tvoj email...
ide vlastne o tom dať dieťa spinkať do postielky v bdelom stave...čo som ja nikdy nerobila...stále mi mala zaspala pri "dudaní"...a čím dalej tak sa stále častejšie budila...a potom som jej svojou "pomocou" /hajkanie, kolísanie, atd./ vlastne ubližovala... 😒

no čo už...človek sa stále učí...som si myslela že ako matka dvoch detí už toho viem veľa...ale figu...

inna7
30. dec 2008

Sara ak to vyjde tak ti musím kupiť najvačšiu čokoládu čo v obchode uvidím... 😀 🙂 🙂

inna7
30. dec 2008

Oriel aj ja som zahlasovala...a prajem skoré uzdravenie... 🙂

sara2
30. dec 2008

No,Inna na čokoláde sa určite nedohodneme 😀 .Vianoce mi priniesli nielen pokoj,pohodu,darčeky ale aj 2 kilá naviac 😠

sara2
30. dec 2008

Jeej Inna,kukala som fotky.Krásne.Aj moja Sárika ma také lienkové pančušky.Su zlatučkí 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
30. dec 2008

teraz mi zaspinkala sama po 45minutach...uspech...sa tešim....lebo včera to bolo drsne...dobru nocku... 🙂 🙂 🙂

oriel
30. dec 2008

Inna,super..... zajtra to uz bude urcite ovela ovela lepsie..... Drzim vam palce 😉 😉 😉 Dakujem za hlasy.....

marhar
30. dec 2008

ahojtééé!

zahlasovala som aj ja 😉

dnes sme sa náhodou stretli s mirinkou... 😎 kočka je to! 😉

ako baby? my ok. vidím, že skúšaš ,inna, metódy - prajem veľmi veľmi veľa trpezlivosti a hlavne aj výsledok. my sme to tiež skúšali, ale vzdali sme to. so zaspávaním máme problémy doteraz, ale akosi to berieme už ako súčasť nášho anjelika/čertíka. sme si povedali, že to skrátka asi neplatí na všetky deti, ale nechcem ťa znechutiť, isto sa vám to podarííí!!! 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
30. dec 2008

ja som tuuuu!

len prebiehavam do júloviek 😵

andrii, dik! foto robí môj zákonitý, ja by som teda na to čas nemala 😖

marhar
30. dec 2008

andrii, Matúško Vám riadne narástol!!! 😵 prekrásne dieťatko! 😵

sara2
30. dec 2008

ahoj marhar 😉

Dobrú nôcku.
inna,veľa sily prajem.a nevzdávaj to,ty to zvládneš 🙂

inna7
31. dec 2008

Ahojte...dobre ranko prajem... 🙂 🙂 🙂

Dievčatá ďakujem vám všetkým za podporu....super... 🙂 🙂 🙂 v noci spala dosť dobre...budila sa síce každé 2hod...ale čo je to oproti 20minútam predtým..??? tešim sa hrozne....
no pripisujem to aj tým soplíkom čo jej nedajú dýchať....

Ale teraz ráno som ju uložila o 9tej a zaspala do 10min...super....ach keby to vydržalo....tak som šťastná jak blcha.. 🙂 😀

píše sa tam že do 5tich dni by sa to malo oveľa zlepšiť...a žeby som v noci nemala kojiť...tak to musim postupne znižovať dávky...lebo mi prasknú cici... 😀 😀 😀

Andrii dakujem...ja som si tiež poprezerala albumy...aj tvoj malý je zlatunky... a dievčatá kočky...mne sa páčila ta fotka čo malého drží asi Kristínka... 🙂

Sara, Andrii...tak večer potom hodíme stretko v tom hotely...ok?? ja dám zápalky do očí... 🙄

emita
31. dec 2008

ahojte, ja som bola hotová z tej fotky Alexeja vo vzduchu 😕 Ináč marhar v nedeľu sme ho celý čas okukovali že aký bude Šimonko keď sa narodí druhé 🙂 🙂 🙂

ja mám ťažké ráno: behám za Šimonkom s kvapkami, odsávačkou a vreckovkou a on reve a sa zlostí... musím sa ísť s ním hrať lebo je nervózny. a doma bordel ako v tanku-ešte že dnes nebudeme doma 😝

mirrinka ako sa má Alex?

oriel
31. dec 2008

Ahojky.... marhar,Alexej uz poriadne vyrastol..... riadny chlap je z neho..... zlatucky... 😀 😀 😀 😀 Inna,no vidis,super..... musis vydrzat..... uz mate urcite to najhorsie za sebou..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi,nech sa Simonko drzi.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,vy ako? Ako Sarinka? My sme vcera v Tescu stretli Drahusu... bola taka zlata..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A stretli sme aj Andrii a este aj Mariannu s Emkou a Majkom.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Vcera sa do Tesca oplatilo ist..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Inak,ja som uz sama doma,Lilku sme mali povodne viest autom,no prisla mama,tak sa spytala Lilky,ci nechce ist vlacikom..... takze auto uz nepripadalo u uvahu.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Prajem Vam vsetkym krasneho silvestra..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Idem si sama farbit vlasy.... neznasam to....

marhar
31. dec 2008

hiiiiiii, emita!! ja som si to vôbec nevšimla!! srdečne gratulujem a držím palce, aby všetko dobre dopadlo! to budeš rodiť cca v takom čase, ako som rodila ja! ako sa cítiš? 😎 dúfam, že šimonko bude kľudná povaha, nie ako náš pobehaj 😀

oriel
31. dec 2008

Emi,az teraz som si vsimla,kedy by si mala priblizne rodit..... Hm,mozno sa babo narodi vtedy ako Lilka.... 1.8..... drzim palceeee 🙂

mirrinka
31. dec 2008

ahojte....len čítam a čítam.... 😀
marhar,čauko - včera ani nebolo času nejako viac pokecať,lebo sme sa stretli s kamošmi čo sme ich dlho nevideli,ale aspoň takto som ťa videla 😉 dnes som videla v Tescu Dagsty.ale to len tak z diaľky,ani neviem čo ona mňa videla....bola s manželíkom 🙂

včera som písala s tamarkou,tak vás všetky pozdravuje a chýbate jej 🙂 od včera večera až do teraz bola u nás Liankina krstná aj s priateľom,tak som nemala čas ani na vás ani tamarke napísať,že ako sa majú.... boli sme včera na máji zahrať si bowling,bolo super,len malá sa ku koncu rozkekešila a len guľe chcela hádzať,dokca mi utiekla a vopchala sa až tam ked sú kolky,tak som po celej tej dráhe musela za ňou utekať 😀 😀 😀 ale sranda bola...prvý krát v živote som hrala kolky,mám aj nejaké foto,tak ak nájdem nejaké vydarené,tak ho sem pichnem 😀

večer sa tiež chystáme na mája ku kamoške,sme sa nevedeli dohodnúť či prídu oni k nám alebo my k nim,nakoniec zvíťazil výhľad - z mája je lepší výhľad na ohňostroj,od nás môžeme akurát tak na Tesco čumieť 😀 😀 😀

tak vám dievčatá prajem pekného Silvestra a šťastný Nový rok 2009 🙂 🙂 🙂 🙂 veľa zdravíčka vám aj vašim rodinkám 🙂