• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
a dagsty - videla som tvoj pozemok :wink: :wink: :wink:
4. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi...držim prsty zajtra.... :slight_smile: :sunglasses:

Dagsty...ako maly?? je mu lepšie...? no maly... :slight_smile:

my večerame u našich...fajne, aspon sa vyhnem vareniu... :sunglasses:

Tak vam želám príjemnú sviatočnú večeru zajtra....babky ja som pribrala 3kg... :astonished: no a zajtra pridam ďalšie... :confounded:

čo už...zaraz pride obdobie "sucha"...tak hadam zhodim...
papa
4. jan 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!

Dagmar, Nikolkovi rýchle uzdravenie..joj...nezávidím vám, máš s tým riadne trápenie... :frowning2: pozdrav ich oboch! :dizzy_face:

inna, presne tak, už len čakám obdobie normálu, lebo sa ltt pozapínam do nohavíc...som riadne pribrala a furt len sa obzerám, čo by som ešte mohla žuť! :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozná som! :rolling_eyes:
4. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem.
no marhar ale na tebe to vôbec nieje vidno... môžeš pridať kľudne ešte aj 5 kg a budeš v pohode :wink:
4. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojko marharka, :wink:
pred chvíľkou som zase prišla z pohotovosti...Nikolas dostala teploty a zase som sa nič nové nedozvedela :cry:

Mám počkať do rána a vyhľadať svojho lekára...lebo nemajú snímok pľúc atd... :frowning2:

Takže na prášky :frowning2:

Boli u mňa naši, tak mi zobrali Rebeku, aby som zajtra v pohode mohla behať po doktoroch...... mám dosť...
Ja neviem, taká som nejaká citlivá...furt mi je do plaču...z Nikolasa :cry: :cry: :cry:

Tak sa zatial majte krásne......cmuk a pa :dizzy_face:
4. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
súhlasím s tebou emita...marhar keby pribrala 5 kg, tak to vôbec nie je vidno ....

Inak ja sa ku svojej váhe ani nevyjadrujem....nemám čo nosiť, lebo sa do ničoho nezmestím :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mirrinka, ano som z Humenneho
4. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... Joj,Dagsty.... myslela som,ze to len take male deturence su chore..... Ze neskor uz take problemy nebudu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: S tou pohotovostnou je to fakt bieda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Zajtra sa drzte..... :cry: Sari,Mirri.... super fotocky zo sankovacky,,,,,, Aj Lilka sa sankovala..... no s babkou.... a bez fotociek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dagsty, nechodila si nahodou na dievcensku skolu?
4. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chodila.... poznáme sa???
4. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel.som tu nova, mas hut pokecat?
4. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi ano. kamoska aleny jesenskej. volam sa lenka kozakova. mas sestru dvojicku,ze?
4. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes oriel.... :wink:
4. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj douglas.... .... vitam ta..... Aj ja som chodila na dievcensku,no asi par rockov po vas.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Douglas,peknucke mienka maju tvoji chlapci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nepridas niejake fotocky??
4. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi sa pokúsim Nikolasovi vybaviť nejaké liečenie v Tatrách, ale uvidím, čo na to poviem naša lekárka... :confused:

Tak nám zajtra všetky držte palce, nech neskončíme v nemocnici a nech to preboha nie je zápal pľúc, lebo Nikolas dýcha otrasne :frowning2:
4. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel, musim sa spytat sestry,nech mi s tym pomoze :stuck_out_tongue_closed_eyes: starsi ma meno po ockovi..a mladsi po jeho bratrankovi,hehe. pozeram,ze Tvoja fesanda ma vek ako moj starsi
4. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, áno.....mám sestru dvojičku.....čo tak pridať nejaké fotky do albumu?? :wink:
Nech si ťa trochu pripomeniem, lebo podľa mena...nič... :grinning: :grinning:

Zatím páááá, idem uložiť Nikolasa, lebo ešte nespí...poobede som ho presvedčila nech si ide ľahnúť, tak spal dve hodiny. :wink:

cmuk
4. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty,drzim palce..... Na nemocnicu ani nemysli,ved ako vidim,o par dni ma Nicolas narodky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzim pale. hlavu hore a take it easy...deti vycitia,ked sme silne a skor sa uzdravia.
4. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
douglas.... az teraz som si vsimla..... No asi si nerodila v He? vsak? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, v Londyne. chcelo to zmenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj douglas, asi ťa už spoznávam, ale chcelo by to ešte nejaké foto, ok?

A kde si teraz....kde bývaš??? Daj nejaké info...ok?

A vám sa nechce spať???

Ja teraz popíjam kávičku a ešte idem lakovať nechty, lebo bez laku otras poštiepené :confounded:
4. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááj zmenu, hej :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, idem si dat album.
4. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čakáááme :wink:
4. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty.... teraz kavicku????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Budes ma nocnu na konikovi? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Douglas, jasnéééé, že ťa poznám!!!! :wink: :wink:
Foto je super, chlapci sú zlatí.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatím páááá, idem raz dva lakovať nechty....

Oriel, dnes nočná ja, zajtra ty...ok? :wink:
4. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa maj. ozvi sa potom niekedy, mozno sa mozme i stretnut
4. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.... aj ja som hned kukla foto..... :slight_smile: :slight_smile: Chlapci su ako dvojcatka..... Ste peknucka rodinka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dagsty,ok..... dohodnuteeeeee
4. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stretavate sa i nazivo, kocky? alebo len takto surfujete cely cas? :sunglasses:
4. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok