• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
a dagsty - videla som tvoj pozemok emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi...držim prsty zajtra.... emoticon emoticon

Dagsty...ako maly?? je mu lepšie...? no maly... emoticon

my večerame u našich...fajne, aspon sa vyhnem vareniu... emoticon

Tak vam želám príjemnú sviatočnú večeru zajtra....babky ja som pribrala 3kg... emoticon no a zajtra pridam ďalšie... emoticon

čo už...zaraz pride obdobie "sucha"...tak hadam zhodim...
papa
4. jan 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!

Dagmar, Nikolkovi rýchle uzdravenie..joj...nezávidím vám, máš s tým riadne trápenie... emoticon pozdrav ich oboch! emoticon

inna, presne tak, už len čakám obdobie normálu, lebo sa ltt pozapínam do nohavíc...som riadne pribrala a furt len sa obzerám, čo by som ešte mohla žuť! emoticon hrozná som! emoticon
4. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem.
no marhar ale na tebe to vôbec nieje vidno... môžeš pridať kľudne ešte aj 5 kg a budeš v pohode emoticon
4. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojko marharka, emoticon
pred chvíľkou som zase prišla z pohotovosti...Nikolas dostala teploty a zase som sa nič nové nedozvedela emoticon

Mám počkať do rána a vyhľadať svojho lekára...lebo nemajú snímok pľúc atd... emoticon

Takže na prášky emoticon

Boli u mňa naši, tak mi zobrali Rebeku, aby som zajtra v pohode mohla behať po doktoroch...... mám dosť...
Ja neviem, taká som nejaká citlivá...furt mi je do plaču...z Nikolasa emoticon emoticon emoticon

Tak sa zatial majte krásne......cmuk a pa emoticon
4. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
súhlasím s tebou emita...marhar keby pribrala 5 kg, tak to vôbec nie je vidno ....

Inak ja sa ku svojej váhe ani nevyjadrujem....nemám čo nosiť, lebo sa do ničoho nezmestím emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mirrinka, ano som z Humenneho
4. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... Joj,Dagsty.... myslela som,ze to len take male deturence su chore..... Ze neskor uz take problemy nebudu emoticon emoticon emoticon emoticon S tou pohotovostnou je to fakt bieda emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Zajtra sa drzte..... emoticon Sari,Mirri.... super fotocky zo sankovacky,,,,,, Aj Lilka sa sankovala..... no s babkou.... a bez fotociek emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dagsty, nechodila si nahodou na dievcensku skolu?
4. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chodila.... poznáme sa???
4. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel.som tu nova, mas hut pokecat?
4. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi ano. kamoska aleny jesenskej. volam sa lenka kozakova. mas sestru dvojicku,ze?
4. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes oriel.... emoticon
4. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj douglas.... .... vitam ta..... Aj ja som chodila na dievcensku,no asi par rockov po vas.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Douglas,peknucke mienka maju tvoji chlapci emoticon emoticon emoticon emoticon Nepridas niejake fotocky??
4. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi sa pokúsim Nikolasovi vybaviť nejaké liečenie v Tatrách, ale uvidím, čo na to poviem naša lekárka... emoticon

Tak nám zajtra všetky držte palce, nech neskončíme v nemocnici a nech to preboha nie je zápal pľúc, lebo Nikolas dýcha otrasne emoticon
4. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel, musim sa spytat sestry,nech mi s tym pomoze emoticon starsi ma meno po ockovi..a mladsi po jeho bratrankovi,hehe. pozeram,ze Tvoja fesanda ma vek ako moj starsi
4. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, áno.....mám sestru dvojičku.....čo tak pridať nejaké fotky do albumu?? emoticon
Nech si ťa trochu pripomeniem, lebo podľa mena...nič... emoticon emoticon

Zatím páááá, idem uložiť Nikolasa, lebo ešte nespí...poobede som ho presvedčila nech si ide ľahnúť, tak spal dve hodiny. emoticon

cmuk
4. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty,drzim palce..... Na nemocnicu ani nemysli,ved ako vidim,o par dni ma Nicolas narodky...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzim pale. hlavu hore a take it easy...deti vycitia,ked sme silne a skor sa uzdravia.
4. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
douglas.... az teraz som si vsimla..... No asi si nerodila v He? vsak? emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, v Londyne. chcelo to zmenu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj douglas, asi ťa už spoznávam, ale chcelo by to ešte nejaké foto, ok?

A kde si teraz....kde bývaš??? Daj nejaké info...ok?

A vám sa nechce spať???

Ja teraz popíjam kávičku a ešte idem lakovať nechty, lebo bez laku otras poštiepené emoticon
4. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááj zmenu, hej emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, idem si dat album.
4. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čakáááme emoticon
4. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty.... teraz kavicku????? emoticon emoticon emoticon emoticon Budes ma nocnu na konikovi? emoticon emoticon emoticon emoticon
4. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Douglas, jasnéééé, že ťa poznám!!!! emoticon emoticon
Foto je super, chlapci sú zlatí.. emoticon emoticon emoticon

Zatím páááá, idem raz dva lakovať nechty....

Oriel, dnes nočná ja, zajtra ty...ok? emoticon
4. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa maj. ozvi sa potom niekedy, mozno sa mozme i stretnut
4. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.... aj ja som hned kukla foto..... emoticon emoticon Chlapci su ako dvojcatka..... Ste peknucka rodinka.... emoticon emoticon emoticon Dagsty,ok..... dohodnuteeeeee
4. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stretavate sa i nazivo, kocky? alebo len takto surfujete cely cas? emoticon
4. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš