Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

ja verim tomu a kazdy vecer sa za to modlim aby bolo uz konecne dobre ☹

helenkasabinka
9. aug 2008

jaj moja,mojej vtedy nic nepomahalo a mam uz dokonca doma aj monitor dychu pre moju istotu a klud

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

andrii mate krasne fotky a maly je krasny

helenkasabinka
9. aug 2008

ze??? aj moja.....som strastne stastna maminka ze konecne mam vytuzene babatko.....jaj ha stale by som ju len stiskala a pusinkovala

dagsty
9. aug 2008

Sevas baby, nešpehujem Vás, ale stále odskakujem.....

Helenkasabinka, držím Vám palčeky, nech sa Vám to už nikdy, nikdy nezopakuje.... Ja sa ma viem, že čo to je , lebo moja malá mala reflux...KATASTROFA....
To bolo hrozné, napila sa , odgrgla a potom sa dusila....bola som s tým aj za detskou lekárkou: Ona mi síce vravela, že na to je liek, ale veľmi mi ho neodporúča, lebo má hrozné nežiadúce účinky. Vraj by to malo do roka zmiznúť... A veru zmizlo... Ale do roka som mohla moju princezničku neviem jak parádiť, keď stále bola zvracaná... ☹
Tiež spala vo zvýšenej polohe a ja pri každom pohybe, alebo nepravidelnom dýchnutí sledovala, či sa nedusí zvratkami...
Párkrát sa dusila a to som ju držala na rukách....no bolo to hrozné

Dúfam, že sa to nikomu už nebude opakovať, ani vám ani nikomu...je to hrozné..

Dnes večer dám jednu modlitbičku aj za Sabínku... 😉 😉

helenkasabinka
9. aug 2008

DAGSTY jaj ha moja si taka zlata ze sa pomodlis za moju lasku malinku....
jaj a aj ty si si teda toho moc uzila.....hrozne az mam zimomriavky ☹

helenkasabinka
9. aug 2008

babulky idem spinkat uz konecne ......ak vam nebude vadit tak obcas sem budem aj ja pisat lebo tu je znama ANDRII apisavali sme si spolu takmer cele tehotenstvo na tehotenstvo.academy.sk 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
9. aug 2008

dobrú nôcku 😉

helenkasabinka
9. aug 2008

pozriem foto andri papa a dobru noc 😉

helenkasabinka
9. aug 2008

andrii to mas ake foto? 😕 😕 😕 😕 😕

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

hej? krasne daj mi tu adresu prosim ta 🙂

emita
10. aug 2008

ajka Šimino posedí sám len kratúčko-nemá takú stabilitu ale hrozne chce 😀 v kočíku veľmi nepoležká. Vzhľadom na to že tvoji sú v reálnom veku takmer 2 mesiace mladší tak ešte majú kedy sedkať... Ale s tými kolesami si to dobre vymyslela 😀 😀 😀

oriel
10. aug 2008

Tak ahojte,ja som uz hore.... Ste zlate,ze ste na mna mysleli.... 🙂 🙂 Bolo fajn,aj ked na svadbe sme sa zdrzali len do tej osmej,potom som isla dat malu spinkat k mame a my s manzelom sup=sup do roboty... 🙂 No mala si svadbu poriadne uzila,vkuse som s nou musela tancovat.Oskakala sa,ze ked sme prisli do mamy,nestihla som ju vyzliect a v satkach zaspala.... 🙂 🙂 Takze asi tak.... A s tou sosovkou... na nervy,vybrala som aj druhu,lebo som vyzerala jak trubka /jedno oko modre=druhe zelene/= takze som zle videla,no aspon mam dovod sa konecne objednat na ocne,pretoze mam pocit,ze sa mi opat zhorsil zrak.Boze a to mam len 23,co bude,ked budem mat 40. Juuuj. 😒 A to mam len =1,5 dioptrie a pomaly nic nevidim,co musia povedat ti,co maju vyssie. 🙂 🙂 pozeram,ze ani vam sa vcera niejako nechcelo spinkat.... 😉 Ako tu citam prispevok od helenky... hrozne,fakt strasne,ja by som sa asi zblaznila.... ☹ ☹

dagsty
10. aug 2008

NO oriel, ja ťa obdivujem. Ja by som po svadbe nevstala skôr ako na obed.... Ako bolo???

Aspoň si sa vytancovala a aj malinká...dúfam, že dáš nejaké foto?

Pa.pa. Idem variť

ajka122
10. aug 2008

emita , chcela som , aby uz sedeli ako velki chlapi , tak som vymyslela, ze ich supnem do dvoch kolies , a mali sme z nim aspon srandu

marhar
10. aug 2008

AHOJTE!

Takže, dnes máme za sebou stretko s dagsty 😀 a emitou 😉 . No Emi, ako si ty stihla prispievať tu o desiatej, keď o jedenástej sme už boli v kostole??? 😨 Ty si teda šikulka! Šimonko je rozkošný na zjedenie!!! Zlatulinkýýýý!!
A som rada, že aj ajka si spravila album - mám pocit, že sme ťa niekoľkokrát stretli - to len podľa kočiarika sa mi zdá. Na budúce sa prihovorím 😉

Helenkasabinka - uf!! ledva som preglgala.... strašný zážitok, poviem ti, že som mala zimomriavky. Neviem si predstaviť, čo za hrôzu si musela prežívať.... véééľmi držím palce, aby sa to nikdy viac nezopakovalo!!! Nech ste len zdravučké!!!! 😵 😵 😵

Baby, krásne detičky máte, kukla som na všetky albumy!! Joj, či sme šťastné, však??? 😵 😵 😵

oriel, budú aj foto??? tešíme! 😎

ajka122
10. aug 2008

ahojky marhar , ani si nevies predstavit , ako som sa natrapila s tym zmensovanim kazdej jednej fotky , a myslim , ze ta z videnia poznam , urcite z prechadziek na namesti , tak budem rada ked sa prihovoris ,

emita
10. aug 2008

no, marhar, ja si na internet vždy chvíľku utrhnem. ja som taká závisláčka 😀 . No čo? Dala som malému papať, obliekli sme sa a šli. Ale zaspať nezaspal 😠 až o 1.45!!!!! 😝 a to už bol taký zlý nedobrý... ☹ A kto bol ten chlapček-pomocník? ukecaný 😀 😀 😀. Vždy keď som Šimimu dávala cumeľ vravel mi "nechaj ju" 😀 😀 😀
O rok už žiadne kočíky. Už budú chlapci behať spolu 😉 Do sakrestie nechodíte? My vonku chodíme len spať.

oriel ste sa už na svadbu nevrátili?

mirrinka
10. aug 2008

Ahojte.....tak to sa mi páči,ako ste to tu rozbalili..... 🙂 je mi ľúto,že som sa k vám celé dva dni nemohla pridať,ale mali sme trochu problémy s počítačom a tiež s netom...ale dúfam,že už sa to nestane. 😉
popozerala som si všetky albumčeky - nádherné detičky máte 🙂 a ja mám tiež jedno také - chi,chi 😀
oriel,stále márne hľadám v tvojich albumoch fotočky z narodenín - už aby tu boli,veľmi sa na ne teším 🙂
babuľky,idem hajať,lebo som jak zbitý pes ....manžel išiel na nočnú,tak sa mám aspoň kde poriadne rozvaliť.... tak pa pa zajtra 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008

ahotje!

andrii, dakujem pekne! veru, je to šidlo.... ani sa nevyjadrujem... fičí od rána do večera, hodinku spíme, aj to nie vždy... 😠 😀
Matúško má teda okolo seba báb! tomu je sveta žiť!! Zlatučký je! ps: musíme ocinkom pohladkať ego...🙂

emita - my tiež závislákujeme....chodíme len na striedačku, ale pri Alexejovi sa veľmi nedá... do sakrestie zatiaľ nechodíme, lebo chodíme... 😀 😀 😀 Ja som ho už musela potom vybrať, tak sme lietali a bojím sa, že by sme vo vnútri veľmi vyrušovali...... 😅, musí sa trošku skľudniť a hádam to pôjde 😵

ajka, ok, prihovorím sa, ale to platí aj opačne..ok? Som chcela povedať, že ak by som ťa nezaregistrovala, tak sa len ozvi, ale dvojičky asi ťažko neregistrovať...však? 😀 😀 Máš môj obidv.... ja vždy, keď vidím kočiarik s dvojičkami, ďakujem za jedno... 😀 😀 😀 - lebo Alexej je fakt neúnavný, ale ak by som mala mať dvojičky, tak jasne, že po preddýchaní by som to prijala a veľmi sa tešila. Aspoň by som mala odrodené na jeden šup 😀 Takto asi budem musieť ešte raz 😉 , ale to až neskôr! zatiaľ papa, dnes je krásne a ja nemám s kým ísť na kupko, oj.... sama s Alexejom ešte nechcem ísť, potrebujem ísť s niekým...a sestrička už pracuje...aj drahý...oj... tak ahojte, zatiaľ a to stretko, ako písala oriel by sme mohli dať... 😵

emita
11. aug 2008

Ja sa chystám kúpiť mojim chlapom tričká s nápisom: otec a syn super tím 😀 ale oni sú fakt skevlá dvojka 😀

marhar s tým si hlavu nelám. V sakrestii sedia len deti čo nevedia chodiť 😀 😀 😀 . ostatné lietajú hore-dolu. A komu to vadí nech ide preč. Veď je to jediné miesto v chráme kde sa dá s deťmi byť.

a stretko? no jasnačka 😉 len ho už niekto zorganizujte 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008