Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

marhar
15. sep 2008

ahojte, mne cez týždeň stretko nehrozí, ale dúfam, že potom aspoň hodíte foto! ☹

emita
15. sep 2008

Jeeej andrii, váš Matúško súťaží tento týždeň na mamidrink? Som ho našla a hlasovala 😉 teda ak to nebol jeho dvojník 😕

štvrtok by mohol byť... škoda marhar že nemôžeš ☹ a čo ostatné?

my máme návštevu už druhý deň: naše krstná dréruška k nám prišla osláviť prvý rôčik tak je u nás super veselo. Teraz sa ale prvýkrát obe detičky zhodli že spia naraz tak som tu ostala uuuuplne sama 😖 a všade ticho-ani mucha nebzukne...

andrii
15. sep 2008

emita,ďakujem. Ja som na to narazila náhodou,tak som ho tam hodial. Je aj na stránke minibazar.sk, medzi bábätkami.
ale neviem s tým stretkom,ak bude taká zima,ako včera a dnes...

ajka122
15. sep 2008

andri , mne ani nejde o tu zimu, tolko by som chlapcov naobliekala , mne skor vadi ten dazd , vkuse prsi ☹ , zatial co ratam sme tri na to stretko , tak neviem pockame este a mozno do buduceho tyzdna sa pocet zvysi

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
16. sep 2008

za takého počasia sa isto nič konať nebude ☹ Inak,zatiaľ by to bolo čisto chlapské stretko 😀

mirrinka
16. sep 2008

ahoj,ahoj...tak ja pripájam na stretko jednu babu,ale fakt až ked vonku nebude taký otras ako je teraz...sama mám z toho depresívnu náladu...to čo sa to robí??? ale že vraj na konci septembra príde babie leto,tak snáď si ešte tohto roku toho slniečka trošku užijeme aj ked predpokladám,že bude viac zubaté ako usmiaté...ale nech aspoň neprší 😉

oriel
16. sep 2008

Ahojte,tak sme konecne tu..... 🙂 🙂 V sobotu sme s Lilkou stravili 9 hodin na detskom..... ☹ ☹ Mala mi rano zacala vracat,tak sme sli na pohotovost..... A ked aj po hodine neprestala vracat,tak sme sli na infuzie..... 🙂 ☹ ☹ Hruza.... No aspon ze nam tam sprijemnovala chvilky DAGSTY,tiez tam bola s Rebekou a Nicolasom..... 🙂 🙂 Takze tak.... Dufam,ze to uz je za nami. 🙂 Je jej uz o.k,no pre istotu som ju este dnes nedala do skolky..... 🙂 Ked bude vsetko o.k,na stretko pocitajte aj s nami,no my mozme najskor tak po pol tretej,lebo vtedy chodim po Lilku do skolky.... 😉 😉 No hoci by som prisla za vami neskor..... 🙂 Len s tym pocasim to je horsie......Lebo po dazdi je to onicom.....

mirrinka
16. sep 2008

oriel,to je hrozné, ale chvalabohu,že je jej už lepšie 😉 ..my sme dnes ináč,tiež boli pri doktorovi,lebo malá sa mi už strašne dlho sťažovala,že ju bolí brucho,tak sme šli.dal jej nejaký sirup na úpravu črevnej mikroflóry a stolice lebo má strašne hustú a tvrdú a preventívne tabletky proti hlístom.že ak je to od nich,tak jej vylezú a ak nie,tak sa jej tými tabletkami nič nestane.o týždeň ideme nalačno na krv,tak som veľmi zvedavá 😖
dúfam,že ked to čítate tak pri tom nič nepapáte 😀

sara2
16. sep 2008

Ahojte.
Mirrinka u nás sa takáto vec s boľavým bruškom rieši tiež a často.Sárka sa sťažuje.My uživáme probiotiká už dlhodobo.A keď má sťažnosti na bolesť,tak jej dám hylak kvapky a prejde jej to.Ale stolicu má tiež veľmi tvrdú a to stále a aj zafarbenú do zelena.Ale naša zlatá pani doktorka ma upokojila ,že detičky na umelej mliečnej výžive majú zelenšiu stolicu a aj tvrdšiu.
Prišli sme z našeho výletu choré.Sárka je nachladená jak hrom.Zajtra idem k doktorke.Dávala som jej však sirup na teplotu preventívne.Išli sme tam keď bolo von 30 stupňov a naspäť keď bolo 13 stupňov. 😢
Oriel,už ste ok?
To počasie je fakt hrozné..
Kočky ideme v sobotu na svadbu a ja nemám čo na seba.Bola som aj v Lifline niečo pozrieť ale nič moc.Tak asi pôjdem v rifliach... 😀

emita
16. sep 2008

ta čo ste všetci pochoreli?! ☹ akože bolo mi divné že nikoho nikde ale toto... 😖 a dagsty má čo s detičkami? ☹ tak nech ste zdraví...
čo sa "kakania" týka my musíme vždy do obedu pridať ovsené vločky lebo ináč sa toľko opučí... Lenže on nepovie že ho niečo bolí... 😒

oriel
17. sep 2008

lilka uz je v skolke,ja som si zaliala kavu a sedim tu..... 🙂 🙂 🙂 Sari,nam pri prechladeni pomohol Calciovy sirup.... 🙂 🙂 🙂 Dagsty,vy uz ok.... 😉 Daj vediet. 🙂 Nicolas a Rebeka tie vrackali.... 😉 Dufam,ze u su doma a vsetko je o.k..... 😉 😉 Neviem,ci zo stretka nieco bude,vsak....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
17. sep 2008

☹ skoro sa uzdravte

oriel a čo tak porábaš doma? nechystáš sa do robotky? aké máš plány?

to nikto okrem mňa nehlasuje za Matúška? Veď je tam ako anjelik!!! 😵 Ja hlasujem poctivo každý deň. Ozaj vyzerá to tak že sme nakoniec skončili druhí, lebo vylúčili fotky za ktoré bolo hlasované nekorektne takže vám veeeľmi pekne ďakujeme za hlasy 😉

išla som dnes so Šimonko vonku skôr aby mi nezaspal ako včera lebo už je chladno tak nech radšej spí dnu. a on aj tak zaspal 😠 a stále spí už 1,5 hod. z toho už 30 min. dnu lebo sa oňho bojím aby neprechladol.

škoda toho stretka ale hádam bude budúci týždeň lepšie počasie a ja nedostanem v škole veľa úloh 😀 . tento piatok začínam 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
17. sep 2008

Neviem,aj ked je Lilka v skolke,den tak rychlo ubehne..... 🙂 🙂 Niekedy ani nestihnem urobit vsetko,co som chcela..... Z rana za nou upratujem vsetky hracky atd, [pretoze vecer sa mi uz upratovat nechce],potom nieco navarim,nachystam sa a idem po nu.... 🙂 S tym je to super,e uz mam na vecer navarene,tak sa po skolke nemusim ponahlat varit a uz len sa flakame alebo doma pozerame telku..... 🙂 Emi,aj ja gratulujem k vitazstvu.... Supeeeeer""""'' 😀 😀 😀 Idem aj ja zahlasovat za Matuska...... Ked to nebude zlozite,tam tam aj ja Lilku..... paaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
17. sep 2008

baby hoďte sem link kde je Matúšková fotka,lebo je absolútne neviem aká to je súťaž a kde ju nájdem 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
17. sep 2008

andri , poslala som Matuskovi hlas , dufam, ze je to ta fotocka , kde spinka , vobec som nevedela , ze sa moze hlasovat kazdy den

mirrinka
17. sep 2008

andrii,vôbec nie je posledný.a mojim hlasom som ho posunula o dve stránky dopredu 🙂 zajtra zahlasujem znova.baby,ked sa do toho pustíme,tak Matúško môže vyhrať tú autosedačku 😉
takže teraz máme všetky za úlohu,každý deň raz zahlasovať.ja rozošlem link aj mojim známym 😉

emita
17. sep 2008

No super, konečne sa to rozbehlo 🙂 každý týždeň sa môže zapojiť do súťaže niekto z nás a ostatné budeme hlasovať odušu a snáď sa vám zadarí ako nám 😉

dnes som kúpila v barte body s dlhým s nápisom mliekoholik. andrii, majú ešte 2 zelené ak by si chcela. za 90Sk. a ešte majú ružové s nápisom ľúbim babinku alebo niečo podobné no ale nikto nemá také malé dievčatko tak som si len na teba spomenula... 😉

mirrinka
17. sep 2008

tak na budúci týždeň tam aj ja vložím Liankinu fotku 😀 😀 😀

marhar
17. sep 2008

ahojte, za matúška odhlasované!!!

emi a kde chodíš do školy?

sara2
17. sep 2008

Ahojte,aj my sme odhlasovali 🙂
Ale na tej fotočke vyzerá jak na reklamu do nejakého mamičkovského časopisu.Zlatulinký 🙂

mirrinka
17. sep 2008

Teraz som to počítala a Matúško je na desitom mieste 🙂

dagsty
17. sep 2008

Sevas dievčence, ako spomínala Oriel strávili sme super predĺžený víkend v "luxusnom apartmáne" v Humennom na detskom oddelení.
V piatok mi prijali Nikolasa a v sobotu Rebeku......

Obidvaja mali nejakú virózu - vracali a hnačkovali...obidvom tiekli infúzie o 106 ☹ ...moje malé chúďatká ☹
Som myslela, že mi srdce praskne. Keď sme chodili každé ráno do ošetrovne na odbery - jedno plače, druhé plače....

Ale už sme doma - prepustili nás v pondelok.

Oriel, vidíš aké sme???? My sme si urobili stretko bez dievčat!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Keďže Lilka je už v škôlke - tak ste potom super.... 😉

Moje deti sú síce o.k, ale hlavne Nikolas je taký oslabený.

Tak ostávajú do konca týždňa doma.

Varím ešte diétnu stravu , ale to predsa nikomu neuškodí - a náhodou je to dobréééé!!!! ☹

Dievčatá, čo som mohla to som odhlasovala.

A hlasovala som aj za Lilku.... Oriel už dala link?

A inak aj ja tam mám Rebeku.... 😉 😉

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=3


Tak sa majte krásne...

Cmuk, cmuk detičkám.... 😵

dagsty
17. sep 2008

Oriel , nevložila si ešte tie fotky z nemocky?

Naše baby pri "tyči" s infúziou.... 😀 😀 😀 / To vravela sestrička, ked prišla do izby a my sme ich aranžovali na fotenie/

Choré, nechoré fotka musela byť... 🙂 🙂 🙂

sara2
18. sep 2008

Ahojte,pekné skoré ráno 🙂 A zase do kelu upršané 😠 😠 😠 .
Moja krásavica sa doma nudí.Skoro vstala a museli sme aj my.A idem upiecť nejaký rýchly koláčik aby som ju zapojila do práce lebo ináč bude nalepená na tv.

oriel
18. sep 2008

joj,dagsty,ty si taka podarena....... Neviem,tu dat ten link...... Hm..... 🙂 Idem povymazovat fotky z albumu, a vlozim tam nove..... Aj tie nemocnicne...... Su podarene...... 🙂 🙂 🙂 to pocasie je fakt desive..... juuuuj,taka zima..... 🙄 🙄 🙄 🙄

mirrinka
18. sep 2008

ahojte... http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1 - tak som sa tam aj ja pokúsila vložiť Liankinu fotku,ale to len tak,aby tam bola...my sme mali foto už na veľa takýchto stránkach a nikdy sme nič nevyhrali,ale aspoň sa zúčastníme 😀
a hlas už dnes dostali aj Matúško aj Lilka...a Rebeku sa mi tam akosi nepodarilo nájsť ☹
Oriel,pozerala som tie nové fotky,dievčatá sú pri tej tyči fakt zlaté...a prosím ťa,odkiaľ kupuješ Lilke tie krásne čiapky a šiltovky - vyzerá naozaj ako malá modelka.ale ani sa nečudujem,veď má byť po kom taká kočka 🙂
ja sa dnes chystám na nákup do Tesca,minule dostali nový tovar s detským oblečením,tak už sa vidím ako sa tam prehrabujem...ale teším sa 😉
len ked pozriem von oknom,tak sa mi normálne nechce ísť 😠 brrr,otras....

dagsty,dúfam,že deťúrence sa rýchlo uzdravia 😉
sara2 - neprídeš aj k nám upiecť nejaký koláčik? normálne by som si dala,len ja som akýsi antitalent na pečenie - darmo,že mám recept,aj tak vždy všetko skazím 😀