Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

ajka122
21. sep 2008

Matuskovi k meninkam dnes pribudla aj vysoka teplota , neviem , ci nieco na nho lezie , nejaka choroba , alebo z toho , ze mu idu dalsie zubky 😀

ajka122
21. sep 2008

...zabudla som este.... andri vsetko naj, naj k Matuskovym meninkam

emita
21. sep 2008

ajka a koľko už máte tých zúbkov? 😕 my stále dve 😅 dúfam že to nebude nič vážne že sú to ozaj zúbky

sara2
21. sep 2008

Ahoj maminky.
Pripájame sa k blahoželaniam pre Matúškov.Všetko najkrajšie a najlepšie prajeme malym krásavcom 🙂 .
Andrii,nie neboli sme na Bystrej,ale na chemickej priemyslovke na svadbe.Bolo fajn.Teda super.Ale poviem vám,že som sa cítila jak po nočnej.Už toho veľa neznesiem 😒
Dobrú nocku.

ajka122
21. sep 2008

emita , Matusko ma uz 8 zubkov a vyzera to , ze sa mu co chvilu prederu dalsie dolne zubky , dufam , ze vazne nejde o nejaku chorobu , i ked od tohto pocasia sa to da cakat , ......skutocne otrasne pocasie... ☹

oriel
22. sep 2008

jooooj,tie zubky...... 😒 😒 to pocasie fakt otras..... myslela som,ze sa trocha otepli,ale si nie..... 🙂 Idem asi odkladat letne veci...... ☹ ☹ ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
22. sep 2008

andrii,ale absolutne nevyzeras...... 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
22. sep 2008

joooj,no hej,lenze ty mas o 10 rokov viac..... 🙂 Dufam,ze budem tiez tak mlado vyzerat...... 🙂 🙂 🙂 treba mi zehlit,no nie a nie sa do toho pustit....... Zehlicka je zapnuta uz asi 20 minut...... 🙂 🙂

mirrinka
22. sep 2008

Ahojte mladice krásavice 😉 mne sa už tiež blížia narodky.presne o týždeň už budem mať 24 😅 ...žehliť by mi tiež trebalo,ale...no,nechce sa mi,čo vám budem hovoriť 😀

oriel
22. sep 2008

ahoj Mirri.... 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. sep 2008

andrii - áno,som najlepšie znamenie zverokruhu - váha 😀 ty máš narodky presne týždeň po mne,keď som to dobre vypočítala 😉

oriel,už si požehlila? ja ešte stále nie 😀 😀 😀

oriel
22. sep 2008

no,polovicu uz mam za sebou.... 🙂 🙂 Ale pre dnesok koncim..... Idem sa pomaly chystat,pojdem uz po Lilku a potom pojdeme do mesta..... Ani neviem ako je von,ale asi uzrcite zimaaaaaaaa 😒 😒 😒 😒

sara2
22. sep 2008

Oriel čauko,
ako sa darí Lilke v škôlke.Moja Sárinka furt číha poobede na okne kedy ide Lilka,Emka a Majko zo škôlky. 😝
Ale teraz som ju prinutila spať lebo ma čaká obrovitánska kopa žehlenia.Ale ešte predtým som vás chcela pozdraviť.My sme boli dnes na kontrole a Sárika je už ok.Trošíčku má ešte soplíky ale to bude mať asi až do buduceho leta 😀 .
A dajte mi prosím typ čo budete variť na zajtra.Keď každá niečo napíše,hneď sa nám vytvorí jedálny lístok na celý týždeň,že?
Pekný deň.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
22. sep 2008

Ahojte , ako to tu citam , nechce mi prist niekto z vas pozehlit , ja sa ani nepriznavam aku velku kopu mam 😀 , myslim, ze si ju necham na vecer , ked chlapci zaspinkaju ...
....uz ma to nebavi ,ake blbe pocasie , ... kedy bude "babie leto" ...

mirrinka
22. sep 2008

baby,čaute....máme nové foto ....názov - Lily v bazéne http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?tyzden=39 😉 je tam s babkou

ajka122
22. sep 2008

mirrinka, Lianka je na tej fotocke zlatulinka , poslala som jej hlas

dagsty
22. sep 2008

Mirrinka, zahlasované!!!!!! 😉
Sevas dievčatá, dnes sme prežili super šok.... Manžel išiel s Nikolasom na kontrolu k lekárke - obvodnej.
A tá hned na dverách manželovi oznámila, že volali z hygieny, že Nikolas mal salmonelózu.....to bola príčina zvracania a hnačkovania...moje chúda. Tak išli na výter a zajtra to čaká Rebeku.... ☹

Ja som dnes taká unavená, že nevládzem na nohách stáť!!! Nemohla som v noci spať....

tak zatím pa.

posielam cmučky detičkám...cmuk 😵

inak počasie by malo byť super v piatok........konečne
😉

sara2
22. sep 2008

Mirrinka,zahlasované.
Dobrú nocku 😨

dagsty
22. sep 2008

Dobrúúúúúúúúúúúú
😔

oriel
23. sep 2008

ahojte,Mirri zahlasovane""""" 🙂 🙂 🙂 Je tam zlatucka...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Prave sme odviezli Lilku do skolky..... boli tam iba dve deticky...... ze este niejake pridu,ale dnes ich bude vraj malo,lebo zasa nieco je vo vzduchu a vela deticiek je chorych....... ☹ ☹ ☹ ☹ Dagsty,tak to som soknuta aj ja....... ☹ 😒 Drzte sa.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
23. sep 2008

Andrii,ahoj.
Idem variť podľa tvojho receptu.Vždy sa na seba hnevám keď si nenavarím večer,ale ráno.Nemôžem sa potom malej venovať a ona by len čumela vkuse telku.
A to hrozné počasie ma privedie do zúfalstva ☹
Ale pôjdem malu aj tak prevetrať.A seba tiež.Akási depka na mňa ide.
papa kočky 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
23. sep 2008

Andrii,nedá sa to slovami vyjadriť.Jedná bomba 🙂 .Tá smotana urobila takú jemnú chuť.mňam. 😝
Tak a môžeš pridať ďalší recept. 😀 😀 😀
dik

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz