Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
2. júl 2008

Janka33, oriel - veľmi pekne ďakujeme za blahoželanie 🙂 🙂 🙂 ste nás veľmi potešili 🙂
a dúfam,že Lilke to skoro prejde a šup sa znova do toho krásneho bazénika 😉 😎

emita
3. júl 2008

Dodatočne sa pripájam... Nech z Lianky rastie pekné, múdre a milé dievčatko, ktoré budú všetci ľúbiť 😉

emita
4. júl 2008

Aj my máme angínu 😢 😢 😢 Biedačik maličký také mal teploty včera... ☹ Myslela som že prvá choroba príde neskôr... ☹

sara2
4. júl 2008

ahoj maminky. 🙂
Nádherný deň zase,čo? 😠
Ja som sa bola dnes pýtať o jednu robotu.Ale poviem vám,že si vôbec neviem predstaviť,že budem musieť opäť pracovať.A že moja malá princezná bude bezomňa celý deň 😒 😒 😒 .Škoda,ale rýchlo to ubehlo...
Oriel,minule sme prechádzali okolo vás,tak sme cez plot kukali či ste tam.Sárka sa chcela ísť hrať.Ale nebolo vás.Dúfam,že Lilka je už zdravá.A pevne verím,že nás to obíde.Chystáme sa koncom júla na dovolenku,tak dúfam,že to vydržíme.
Tak neviem kedy sa mi opäť podarí prísť na net,tak vás zdravím a prajem krásne leto a veľa radostí z detičiek.
papa 🙂

lenka78
autor
4. júl 2008

sara2,a o aku robotu ide?

mirrinka
5. júl 2008

emi,ďakujeme....dúfam,že malý sa skoro uzdraví 🙂
oriel, Lilka je už zdravučká? 🙂

oriel
6. júl 2008

Ahojte,emi aj ja prajem malinkemu skore uzdravenie.... 😉 🙂 😉 Mirri,Lilka je uz o.k /chvalabohu/. 😉 🙂 Vcera sme sa chystali do Madarska do Zoo,no nakoniec sme skoncili len v OHR.,pretoze mali sme ist este s jednymi znamymi a ich mal dostal v sobotu vecer vysoke teploty,vcera ostal hned v nemocnici =zapal pluc. ☹ Takze tak,dufam,ze na buduci tyzden sa tam uz dostaneme.Neboli ste tam niekto,vraj je tam velmi pekne. 🙂 Sara,aka robotka.A skolka ako,do ktorej das Sarinku,ako si sa rozhodla. 🙂 Dnes vyzera,ze bude veeeelmi pekne.....

mirrinka
6. júl 2008

Ahojte 😎
oriel,v Maďarsku v ZOO sme ešte neboli,no určite tam musí byť krásne.My sme sa tohto roku chystali do Maďarska na Balaton,ale tiež to padlo. ☹ škoda. možno na budúci rok nám to už výjde 😝

ala30
7. júl 2008

Ahojte mala by som otazku dufam ze mi poradite.som momentalne v anglicku ale v piatok letim na stalo domov.mame 8 mesacnu dcerku a chcela by som poradit ktore mliecku u nas by bolo najlepsie pre moju bambulku vobec netusim ake su u nas znacky. 😉 a este by sme potrebovali odporucit dobru detsku doktorku.dakujeme

mirrinka
7. júl 2008

ahoj ala
my sme začínali s Bebou a potom sme prešli na Sunar.Lianka ho pila do roka a deviatich mesiacov.Má strašne veľa vitamínov a nemôžem sa naňho sťažovať.Aj cena je primeraná oproti ostatným mliečkam.Teraz už pijeme krabičkové.
A čo sa týka pediatra,tak ti odporúčam Dr.Lukáčovú.My k nej nechodíme,ale mali sme možnosť pár krát sa s ňou "stretnúť".Je to skvelá lekárka - a veľmi milá pani 🙂

sara2
7. júl 2008

ahoj ala.
Súhlasím s mirrinkou čo sa týka lekárky.Babenky odtiaľ ti to potvrdia,že dr.Lukáčová je super lekárka a aj človek 🙂 .A čo sa týka mliečka,určite by som to konzultovala s detskou lekárkou.Na trhu je toho veľa.Záleží či je tvoja malá alergik,či nemá napr.problémy s refluxom alebo tráviace problémy.Či po papaní nevracká a tak...Všetky umelé mliečka sú asi síce hypoalergénne,ale je ich na trhu fakt moc.Nám poradila doktorka a vyšlo to.Niektoré detičky znášajú jeden druh napr.Bebu a niektoré iný.

lenka,išlo o robotu v kvetinárstve.Mám síce vyštudovanú OA,ale robila som už v darčekovom obchode a kvetinárstve.Ale nevyhovuje nám pracovná doba.Robí sa aj soboty.A začína sa ráno o 7.00-18.00.Ale dá sa prísť na 9.00 do 17,00.A to je zabitý celý deň.Ešte stále niesme rozhodnutí kam malú dať do škôlky.A v škôlke na Mierovej kde bývame je len do 16.30.Tak neviem,mám plnú hlavu starostí.... ☹

emita
8. júl 2008

ala-doktorka je jasná... 😉 a čo sa mliečka týka: my papáme okrem MM bebu HA, ale takému bábu(8m.) by som už asi ani HA mlieko asi nezavádzala. Ja sa tiež chystám okolo roka prejsť na klasiku. Nutrilon má veľmi praktické balenie, hoci je najdrahší. To balenie fakt závidím. Tak šťastnú cestu a úspešné zabývanie 😉

emita
8. júl 2008

ďakujeme za prianie skorého uzdravenia-už mu je lepšie ale je hrozne rozvláčený po rukách-taký precitlivený. Už aby sme dobrali ATB. A preliezlo to na mňa-už ma bolí hrdlo. Paráda 😠
sara to je brutal pracovná doba, och 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
9. júl 2008

Ahoj andrii 🙂 vitaj medzi nami 😉

lenka78
autor
9. júl 2008

Ahoj andrii a ala30!!!
ohladom mliecka len tolko,ze ja som sice kojila do roka,no potom sme presli na nutrilon kvoli moznej alergii som mu nedavala este kravske.Mojmu beba nechutila ani francuzske mlieko,co dost ludi vravelo,ze kojenym detom to chuti,lebo je sladsie.
sara,asi stari rodicia u vas neprichadzaju v uvahu alebo manzel?

oriel
9. júl 2008

Ahojte,aj ja som kojila do roka,no uz asi od desiatich mesiacov som malej na noc davala kravske.Chutilo jej,ani ziadna alergia,takze sme ostali uz pri kravskom /plnotucne/ a neskutocne jej chuti.Ala,asi fakt to nechaj na lekarku,ake ti odporuca. 😉 😉 Andrii,vitaj,malinky je rozkosny,fakt nadherny... Je ti asi fajn,ked uz mas teke velke dve pomocnice.Urcite je u vas o drobceka bitka... 😉 🙂 Inak,co porabate ostatne.... Chcela som pisat,ze vonku je tak prijemne,no ako pozeram,rozlialo sa ako blaznive.... 😠 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
10. júl 2008

andrii,ja mam 23. 🙂 🙂 vonku to dnes vyzera opat niejako divne... Co uz. 🙂 🙂 Zajtra sa chystam s malou vlacikom k mojej babke do Kr. brodu /pri Medzilaboriec/,este vlakom neisla a tesi sa,tak uvidime....

mirrinka
10. júl 2008

Ahojte 🙂 ...tak my už sme od siedmej hore a ako tak pozerám z okna,ani dnes asi nebude deň vhodný na kúpanie 😠 hmmm,škoda... keďže máme ocka dnes celý deň doma,tak treba vymyslieť nejaký iný plán na strávenie dňa...a vy čo budete dnes porábať? dajte nejaký dobrý tip na výletik v okolí Humenného 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
10. júl 2008

oriel,mne moja mama stále rozpráva historku,že ked som bola malá,tak so mnou chceli ísť vlakom zo Strážskeho do Vranova....lístky boli kupené a ked sme sa priblížili ku vlaku tak som spustila neskutočný rev..nastúpili sme a o minútu sme už museli vystúpiť,lebo vraj sa to tam nedalo počúvať ako som revala,atď...tak sme museli čakať na autobus 😀 toho som sa nejako nebála - neviem prečo... 🙂 rodičia mi to dodnes pripomínajú ked sa bavíme na tému vlak 🙂

mirrinka
10. júl 2008

andrii, a kde máš divčence? sú niekde na prázdninách? 😎

emita
10. júl 2008

My dnes ideme na "výlet" na kontrolu 😉 Tak snáď už bude dobre, aby sme mohli ísť cez víkend na ozajstný výlet-za naším ockom do robotky.
Andrii, tiež by som brala taký vekový rozdiel-super. Len neviem či náš Šimi bude ochotný kočíkovať mladších súrodencov 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
10. júl 2008

emita,aj ja držím palce 🙂
...baby,už aj slniečko 😎 sa ukázalo - tak,žeby sa nakoniec črtal pekný deň? 🙂

lenka78
autor
11. júl 2008

Ahojte,kocky,ako vam zavidim to pocasie!!!Tu je stale chladno kvoli vetru.Uz sa tesim domov,sice na 2 tyzdne,no potesi.

emita
11. júl 2008

No, lenka dnes bol krásny letný deň tak snáď to vydrží kým prídeš

andrii, pozerala som tvoj album a musím ti povedať 1. máš nádherné detičky, 2. Matúško má presne všetky cumlíky ako Šimonko 😀 😀 😀 . Teraz už sme na tom síce lepšie, už vezme aj Canpol babies a iné, ale na začiatku VYLUČNE tieto 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz