Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
20. feb 2009

Ano Sari,aj ja si myslim,ze jej to niejako treba povedat... nic v zlom,fakt niejako jemne... Dufam,ze to u Lilky nic nebude... zatial od rana este vobec nezakaslala.... No uz som volala dr. tak tam skocime na obed,ked tam nikto nebude.... Chcem aby ju popocuvala,pre istotu... 😉 🙂 🙂 Najhorsie na tom je,ze od pondelka mam ist pracovat,zastupit na cely tyzden,pretoze jedna pani ide na dovolenku.... Takze by ma asi urvalo,ze Lilka chodila viac ako mesiac do skolky a chora nebola,co som s nou mohla byt doma a teraz by pochorela 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹

inna7
20. feb 2009

zdravím babky... 🙂 🙂 🙂 joj oriel to mi je ľuto...ste sa držali...viem že stoptussin baby sirup zabera na oba druhy kašľa.. 🙂 no ja malemu teraz dávam robitussin...
a zábaly ako vraví sara..ja robím s jazvečou masťou.. smrdí jak šlak, ale je dobrá.. 😉

sara...no stále ešte soplia, ale aspoň do horšieho nejdú... 🙂 tak máte veselo, čo?

dnes krásne svieti slniečko, tak s nimi vybehnem vonku... 🙂

inna7
20. feb 2009

ozaj a ešte jedna témička čo tu dlllllho nebola... č o v a r í m e ??? 😉 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
20. feb 2009

ja som si vcera dala akoby do pacu vyklepane prsia.... takze uz len k nim asi zemiaciky... 😀 😀 😀
No teraz na obed si asi dame tiez cestoviny 😀 😀

sara2
20. feb 2009

ahojte,akurát došla moja mamka a vzala tie dve uličnice do cukrárne.Tak idem robiť tie pirohy z rohlíkov.Ale neverím si,že sa mi podaria.
Ináč som bola prekvapená z mojej Sárinky.Tá Anitka čo je u nás má päť rokov a moja tri.Ale Sárka ju tak vo všetkom diriguje.Len jej rozkazuje ako sa budú hrať,čo budú robiť,čo má pri hre hovoriť 😀 .Nepoznávala som ju.Už chápem prečo mi učiteľky vraveli,že má obrovsku slovnú zásobu.
A viete ako mi pred Anitkou zalichotila:´"mamka ty si taká krásna truba"....no odkiaľ nato chodí? 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
20. feb 2009

Ahojte babenky, dlho som tu nebola.....ale teraz som online...chi chi chi
Pozrela som si iba albumčeky....máme ozaj náááádherné deťúrence....všetky sú tak na zožratie.

Pozerám, že aj karneval dopadol na jednotku....hlavne , že detičky boli spokojné, nie?
My sme na karneval neboli, lebo opäť sú moje deti choré!!! Šľak ma ide trafiť.
Nikolas má zápal priedušiek a Rebeka je akási zasoplená a dnes ráno, aby toho nebolo málo, tak má aj zapálené očká.
Takže my sa len liečime, vyliečime a znova ochorieme. Ja už normálne nevládzem, sústavne ich pozorujem a ak zasoplia alebo zakašlú normálne ma chytá panika. Viete si to predstaviť!!!

Teraz som prišla z práce domov, a ideme sa všetci liečiť.

Zajtra ideme s drahým na takú väčšiu žúrku na Bystrú a deti budú u svokry, tak do zajtra ich musím dať dohromady ako tak.

Tak Vás všetkých kráááásne pozdravujem a hlavne budte všetci zdravučkýýýý.

Všetkým detičkám posielam obrovskú pusinečku...cmuk, cmuk, cmuk, cmuk

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
21. feb 2009

Ahojte.
Tak to čo v tom vzduchu je ľudkovia,že všetko choré.Dagsty,detičkám skoré uzdravenie prajem.

Len som vám chcela povedať,že pirohy boli bombové a z troch rožkov som urobila.Zabudla som spočítať koľko kusov bolo,ale najedli sme sa tri dospelé ženy a plus dve deti a ešte sa nám tak 10 kuskov zvýšilo 🙂

Prajem krásny víkend.

Oriel ako Lilka?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
21. feb 2009

😀 😀 ahojky,ja len tak na skok,doma mi odisiel Notebook... 😠 😠 😠 takze ak tu nebudem,budte vediet... dnes som ho dala kamaratovi pozriet,tak neviem kedy bude a ci vobec 😒 😒 Vcera sme boli u doktorky,tak skonstatovala,ze dychanie ma uplne ciste,davam jej solmukol... -aspon myslim,ze sa tak vola... Nieje to nic strasne,nekasle vela,no u nej to nieje zvykom... Tak nam drzte prsty,aby bola do pondelka fit. ☹ 😒 🙂 Dagsty,cmuk detickam 🙂 🙂 🙂
sari,tie pirozky vyskusam aj ja...len neviem kedy.... 😉
Andrii,ani sa nenazdas a Matusko ide na hudobnu 😀 😀 Ked ho uz aj po nociach bavia pesnicky 😀 😀
Tak sa majte pekne,idem si dat domov cajik,.Lilka je uz u babky,my ideme vecer na disku -je teraz pred postom posledna 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. feb 2009

tuuuu 🙂 konečne som našla kočík ktorý by mohol byť 🙂 http://www.tomsta.sk/product/el-jot-capri-14162/ no ale ešte uvidíme, má to ešte čas....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
21. feb 2009

Emi schvaľujem kočiarik 😉 peknučký a za super cenu... 🙂 🙂 🙂

emita
21. feb 2009

dík. je z čoho vyberať. pred rokom keď sme kupovali Šimonkovi sa ešte také kočíky nedali kúpiť do 10 tis. teraz je aj do 10 široký výber.

inna7
22. feb 2009

peknú nedeľku všetkým... 🙂

asi ste počuli o tej nehode...hrôza, čo? 3manželské páry...detičky ostali bez rodičov.. ☹ ☹ ☹

oriel
22. feb 2009

dobre ranko,boze ta nehoda hrozna... samej mi z toho bolo blbo ☹ ☹
My sme vcera nakoniec isli po Lilku do mamy,pretoze dostala teplotu,tak sa mama bala,aby v noci nestupla,pretoze ona zvykne mat take riadne styridsiatky ☹ Tak som s nou isla aj na pohotovostnu pre istotu..... kopec ludi chorych.... aj Mirrinku s Liankou sme stretlino ony boli na injekciu ☹ Predpisali nam ATB,no teplotu uz od vecera nema,tak jej ich nedavam... 😠 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. feb 2009

ahojte....oriel,to som rada,že teplota už Lilke ustúpila,dúfam,že sa už ani neobjavi....my sme na tom už dosť dobre chvalabohu,ale sem tam ešte straší ten kašeľ...
...dnes sa Lianka hrala na modelku,kuk album - vybrala som tam zopár foto..... 🙂
...vonku to vyzerá na pekný deň... 🙂))
... nechce mi nejako vkladať smajlíky :(

oriel
22. feb 2009

mirri,rozkosna je.... fakt ako modelka 🙂 🙂 🙂 Ma peknucke leginky... kde si take zohnala? 🙂 🙂 🙂
Aj u Lilky je to o.k,no kasle a to sa mi nepaci.... 😉 Takze asi par dni ju este necham doma... 😉 😉 Vonku fakt vyzera pekne 🙂 🙂

mirrinka
22. feb 2009

vdaka.... 🙂 to sú z VSK,z toho podnikového obchodu...3 ks za 2,50 Eur

sara2
22. feb 2009

ahojte 🙂
Moja banda,teda tatík a Sárka spia.A aby sme nezaostávali,tak na Sárku asi niečo lezie.Kurírovala som ju s čajíkmi...zábaly som jej dávala,mastičky a dnes v noci od tretej do pol šiestej nemohla vôbec na nosík dýchať.Tak upchatý,že hrôza.Soplíky síce nemá,ale počujem,že už dýcha ťažšie.Tak neviem,či fakt alergia...skúsila som na dve noci vypnúť zvlhčovač vzduch,tak neviem či toto jej ublížilo a tak prsušilo sliznicu v nosíku.Tak zajtra určite zabehnem za dr.Aj tak ráno nesieme moč na kontrolu a aj na odber krvi ide,takže pre istotu.Ale už mi to začína liezť krkom.Od novembra furt niečo.... ☹

sara2
22. feb 2009

Emi,krásny kočiarik.
Mirri,Lianka je kočka riadna 🙂

oriel
22. feb 2009

Boze,tym chorobam sa teraz asi nikto nevyhne... 😠 😠 Mirri a ka je to velkost?Tych leginok.... kamaratkina mamina tam robi,tiez mi z tamad nosi pancusky....

mirrinka
22. feb 2009

my máme tiež všetky pančušky odtial,je to veľkosť 2-4 roky...