Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
29. máj 2009

HALO.tak kde ste? 😀 azda nie v tej kose? 😀 😀 idem vlozit niejake fotocky..... 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
29. máj 2009

halooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
29. máj 2009

čaaaaaau 😀

emita
29. máj 2009

teda super módny katalóg. Lilka je kočka 1. triedy 😉 od akého veku deti vedia chodiť na bicykliku s pomocnými kolieskami. myslíte že náš by to o rok na jar zvládol? alebo mu treba ešte trojkolku?

oriel
29. máj 2009

dakujeme 😀 😀 😀 emi,myslim,ze tak okolo 2 a pol roka...... aspon u nas to tak bolo.... no najskor sa naucila prave na takej trojkolke..... az potom na bicykli.... no spadlo s nou,tak odvtedy sa na bicykli boji a lieta len na trojkolke.... 🙂 🙂 myslim,ze by vyuzil este trojkolku a ked nie,tak ostane sestricke,vsak? ako sa citis? ako babatko?

emita
29. máj 2009

joj ani mi nespomínaj 😀 dnes je nejak priečne uložené alebo čo tak mi je dosť ťažko sa hýbať a zajtra ideme na svadbu tak snáď sa nejak pohodlne uloží... 😀

hmmm dík. už rozmýšľame či mu na dva roky kúpiť trojkolku alebo bicykel 😀 😀 😀 a ešte stále sme mu nekúpili pieskovisko na ktoré mu k 1 roku dali korunky babka s dedkom 😅 inak on radšej behá po svojich. keď sadne na odrážadlo tak väčšinou s tým že dvihne nohy a "tlačte ma" 😎 beťár malý...

dobrú nocku. cmuk

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
30. máj 2009

andrii,diiiik 😀 😀 😀 co porabate? a co dnes varite? hm..... 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
30. máj 2009

ja som sa rozhodla pre granadir..... 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
30. máj 2009

Ahojte...oriel tak pridám sa k emite a andrii...malinká je fakt ako modelka...super oblečená.. 😵 🙂 🙂 🙂 kde chodíš na tie nextové veci...to všetko cez mmb?

andrii..moj malý mal presne takú...ale je už polámaná...tak rozmýšľam že malej kúpim novú... v tescu v MI som videla pekné...neprečačkané....ale dosť drahé...tak neviem..malá nemala žiadne reakcie z jahôd, takže po trošku hádam môže papkať...aj keď je to alergén, na druhej strane obsahujú vyše 300 látok prospešných pre organizmus...tak treba využiť kým sú... 😉

my dnes špenátovú polievočku a na druhé jedlo ideme k babke.. 😉

inna7
30. máj 2009

tak akurát som si umyla autíčko a odchádzame k babke....prajem pekný víkendík... 😎

ozaj mirri...tiež máš pekné fotočky...malá je zlatučká... 🙂

mirrinka
30. máj 2009

Ahojte 🙂
oriel,malá je fakt zlatá,to aby ste sa s mužom už o pár rokov báli,aby ste nemali plný dvor nápadníkov 😀

inna,dakujem a uži si oddych u babky 🙂
všetkým prajem pekný víkendík 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
31. máj 2009

ahojte. dneska nikto nič? no dobre. tak my sme boli včera na nádhernej svadbe. vladyka Chautur sobášil, bohoslovci spievali, na hostine ešte aj Anastasis zahrali (gospelová skupina bohoslovcov), super zábava a mladí ako dve hrdličky sa zo seba taaak tešili. to bolo zo všetkého naj super. vrátila som sa tie 3 ročky späť... 🙂 tiež sme to tak krásne prežívali takže mi to bolo extra milé. ináč to sa moja kamarátka z prvej VŠ vydávala za bohoslovca. takže ešte kopec známych ľudí z VŠ čias... no užili sme si to 🙂

oriel
1. jún 2009

ahojte babenky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mame v rodine dalsie dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sestre sa vcera narodila mallinka princezna 😀 😀 😀 😀 taaaak sa tesim...... dnes ju ideme pozriet 😀 😀 😀 😀

inna7
1. jún 2009

Ahojte...Emi super, aspoň si mala zmenu...
my ideme na svadbu v septembri...dokonca sme mali ist na dve svadby, ale obe sa konaju v ten isty deň, no škoda...
no, navarene mame od včera, takže dnes leháro...momentálne sme vo firme a kukáme jak nám prší... 😠
tak kde ste sa podeli všetky??? 😕 🙂

oriel
1. jún 2009

inna,ja som tu...... ahooooj 😀 😀

mirrinka
1. jún 2009

ahojte 😉 oriel,tak to je super,gratulujem 😉 a ako sa volá malá? Lilke sa páči?možno by už aj brala takú sestričku,že? moja Lianka určite - ale čo ked ... ☹

my sme dnes u babky,a zostaneme tu trošku dlhšie,možno tak tri,štyri dni,lebo ocka nemáme doma,tak čo tam budeme samé 😀

inna7
1. jún 2009

Oriel paráda...až teraz som si všimla tú správu...gratulujem aj ja 😵 🙂 🙂

oriel
1. jún 2009

joj,kocky,mala je zlatunka..... 😀 😀 😀 Vola sa Sofia.... 😀 Ano,ano.... Lilka si uz asi dva mesiace intenzivne pyta braceka.... 😀 😀 a tatino to iste..... 😀 😀 uvidime 🙂 😀 kazdy vecer zacnu obidvaja,ze chcu babo 😀 😀 😀 😀 😀

bobooo
1. jún 2009

ahojte ja tak zbežne dúfam že sa mi zajtra podarí pridať nejaké fotky zatiaľ nemám čas na to
emita a kde bola tá svadba? nie náhodou v Trebišove? ináč mal tam ísť môj švagor (manželov brat) on tiež je v tej skupine Anastasis, a študuje za farára ale bol u nás vo Vranove pretože sme oslavovali...troška skôr no čo už 😀

bobooo
1. jún 2009

ešte raz : tak gratulujem aj ja...my sme mali prírastok ešte vo štvrtok ale to sesternica mala dvojičky - dievčatká 😵

inna7
2. jún 2009

Takže píšem po druhý raz, lebo prvú odpoveď mi nevzalo... 😠

pekné ránko všetkým 🙂 🙂 🙂 bobooo takže dvojičky máte v rodine, čo??? pekne... a ako sa bambuľky volajú?
ináč aj moja babka mala dvojičky.... 😉 hmmmmm.....

čo dnes varíme?.. ja asi niečo z karfiolu....najskôr zeleninovú poliefku a ako druhé vypr.karfiol a zemiaky...asi to.. 🙂

inna7
2. jún 2009

ozaj aby som nezabudla:

boboo drobčekom želám k prvému rôčku všetko len to najlepšie!!! veľa zdravia hlavne, nech vám rastú do krásy!!! 🙂 🙂 🙂

mirrinka
2. jún 2009

Tobiaskovi a Sofinke želáme aj my všetko najlepšie 😉 🙂 🙂

oriel
2. jún 2009

VSETKO NAJLEPSIE OSLAVENCOM 😀 😀 😀 😀 😀 NECH BUDU ZDRAVUCKI A STASTNUCKI 😀 😀 😀 😀

emita
2. jún 2009

vsetko najlpešie!!!! nech sú zdraví, šťastní a robia radosť!!! 🙂 🙂 🙂

hej v Trebišove bola svadba 😉

emita
2. jún 2009

bobooo a švagor je z HE? ako sa volá?