Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
7. sep 2009

Ahojte 🙂
u nás je dnes v byte strašná kosa 😝 aj u vás? žeby už fakt prichádzala jeseň?

včera sme boli na oslavu 70-tky mojej babky,to bolo rošambo,ty kokso 😀 škoda,že sme nemali kameru,to by bola podívaná 😀 😀 😀 😀

sari,ja som teraz doma,hladám si prácu,ale zatiaľ neúspešne ☹ popravde,už ma to ani nebaví ☹ ☹ ☹ ☹ akurát dnes mi zase prišiel jeden mail,že - " s poľutovaním vám oznamujeme.... a bla bla bla " 😒 ☹

emita
7. sep 2009

Ahojte. tak na 5.9. 2009 len tak skoro nezabudneme (inna všetko najlepšie-dúfam že som sa nepoplietla) najprv sme sa v piatok dozvedeli že náš krstiteľ-švagor nebude môcť krstiť lebo je veľmi chorý. veľmi nás to mrzelo ale dohodli sme sa s o. dekanom že príde on. no ale to nebolo všetko. v piatok večer začal teplotovať náš Šimon a v sobotu sa mu teploty šplhali do výšav. pred krstom ovracal manžela takže musel ísť v starom obleku 😒 poobede sme s ním museli ísť na pohotovosť no a vraj je to angína. noc brutal-museli sme začať dávať zábaly a nedeľa hrúza-nemohli sme mu zbiť teplotu pod 39 😖 teraz je už fajn. už sú to len 37-čky. no a to všetko si samozrejme odnieslo aj moje mliečko takže ani Emily nebola vo svoj veľký deň v pohode ☹
no ale prežili sme to 😉 Emily je kreťanka 🙂 krásna svätá Božia princeznička 🙂 oslava bola super, hostia sa bavili. ale poviem vám som rada že je to už za nami. ak sa mi deti nezobudia tak pridám aj fotky 😉

emita
7. sep 2009

no stihla som to. a ešte niečo: pokrstili sme ju menom Emília Mária čiže ochvíľu zas oslavujeme 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
7. sep 2009

Emi,klobúk dole.Si hrdá ,silná maminka 🙂
A krásne ste Emilku pokrstili.Aj môj pokladík je pokrstený ako Sára Mária.Urobíme spoločnú oslavu.Všetko dobré.

inna7
7. sep 2009

Emi dík...tak to ste teda mali fakt perné... 🤐 fotočky krásne... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
8. sep 2009

emi,ked si zvladla to,tak urcite uz z 😲 vladnes vsetko..... 😲 😲 klobuk dole 😲 Fotocky nadherne...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mala je rozkosna....... 😀 😀 😀 😀 Dobru nocku..... ja konecne padam do postele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
8. sep 2009

Ahoj Oriel.Prepáč už som potom k tebe nezašla lebo sme šli so Sárkou do mesta.Bola som sa strihať v Karpatii a muž mi ju tam doviezol a chcela isť do mesta. 😉
dobrú nocku

emita
9. sep 2009

joj tak ma chválite ale verte že neraz som mala slzy v očiach 😢

http://www.sme.sk/c/5009444/rodicovsky-prispevo... ma to naštvalo lebo asi sa ma to netýka 😠 Šimon má v januári 2 roky 😠

emita
9. sep 2009

kto už dostával materské, bude do dvoch rokov dieťaťa dostávať 256 eur a potom podľa toho, či platil odvody. toto som nepochopila. to som si mala na rodičovskom odvádzať odvody?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. sep 2009

no ale veď keby som nemala odvody tak nedostanem materské, nie? ti poviem. na Emíliu bez šance 😠 lebo pred pôrodom som nepracovala 😠 a chystám sa ostať doma do troch rokov. takže viacnásobné mamičky sú zaradené do nejakej kategórie "flákačiek"? šak nech príde Tomanová na jeden deň k nám 😠

mirrinka
9. sep 2009

emi,klídek 😀 nerozčuluj sa,nemá to význam - ja také správy už radšej ani nečítam 😠 😝 😝 😝 na Slovensku je všetko postavené na hlavu ......

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. sep 2009

joooj andrii neboj sa až tak sa nerozčúlim 😀 fakt to nezmením. pred Šimonkom som pracovala ale tam sa písalo že treba pracovať v období 2 rokoch pred pôrodom. čiže keď si uplatním nárok na Emily tak to pre mňa nebude platiť. no ale čo. nevymenila by som ju za žiadne peniažky 😉 hlavne nie dnes keď pekne spinká 😀 😀 😀 toľko radosti mi vie spraviť ten malý uzlíček. stačí že zamrká tými krásnymi očkami... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
9. sep 2009

baby,čo tak dať stretko,kým je ešte teplo,hm? 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
9. sep 2009

Mirri,ja som za. 😉

Moja bábika dnes mala prvú "tanečnú hodinu" ako ona vraví.A takáááááá bola dôležitá 😎 😀 .
No,len nech jej ten elán vydrží a aj zdravíčko ,aby tam mohla chodiť často.
dobrú noc 😉

mirrinka
10. sep 2009

ahojte 😉 tak navrhujem budúci týždeň po 15:00 (uvidíme v pondelok aké Iľko zahlási počasie a podla toho naplánujeme deň 😀 )

sari,akú tanečnú hodinu? malá chodí na tanečnú?

sara2
10. sep 2009

Ahoj Mirri 😎
Chcela som ju dať do Chemloňáčika,ale tam berú až 5 ročné deti.Tak som to skúsila v Múze-súkromnej a tam ju vzali.A páči sa mi natom to,že ich vekovo oddelili.Takže detičky 3,5-4 ročné su samostatná skupina.Má ich jedna mladá učiteľka.Hodinka trvá 45 minut-dvakrát do týždňa.Sárka bola upotená,líčka červené,ale veľmi nadšená a spokojná. 😉 Len si neviem predstaviť ako to bude v zime.Budeme musieť chodiť autom.Ale je to super,že sa detičkám venujú.Aj v "kaske" nacvičujú od 4 rokov-ale niečo na spôsob írských tancov.A to je podľa mňa skoro.Ja som sa pýtala tejto našej učiteľky aký štýl tanca to bude,tak ju to trošku rozosmialo.Hovorila,že u takýchto detičiek ide o pohyb a nie o štýl.Ale včera mi Sárka predvádzala a boli to riadne tanečné kroky. 🙂

Mirri,nato stretko chcem ísť.Len nie v piatok prosím.Ideme na kontrolu do BB a ideme už v štvrtok večer.A vraj sa má ochladiť 😒

mirrinka
10. sep 2009

wow,tak to je super...aj ja plánujem dať Lianku na tanečnú na bud.rok,lebo viem,že berú od 4 rokov...tiež som chodila do Chemloňáčika,a bolo to super 🙂 skvelé,že sa to Sárke páči 🙂

tak ja navrhujem teda tú stredu okolo 15:30 na starom známom mieste 😀 dúfam,že tu do vtedy všetky prídu aby sa vyjadrili či im to vyhovuje 😉

emita
10. sep 2009

no pekne 🙂 náš Šimonko má tiež rád tanec. rád sa na to pozerá aj v telke-hlavne folklórne. minule videl chlapcov stepovať a hneď ich začal pred telkou napodobňovať 😀

stretko vám schvaľujem no neprídem 😉 🙂 keby bola malá kľudná v kočíku tak by som sa prišla pochváliť ale ona väčšinou vyrevuje a len tak podriemkáva... čiže prechádzka max. na koniec ulice 😝

majina.b
10. sep 2009

do chemlonačika sme od 4r, chodili aj my, ale ma to nenadchlo

potom som prešli do muzy, ale bola tam ina vyučujuca, teraz je tam nova, nasekala to na 2 dni v týždni

bobooo
10. sep 2009

ahojte emita malá je zlatučká...a vítam ju medzi kresťanmi...
no ja teraz už fakt nemám času tu ani zavítať 😠 je to hrozné už tretí deň mi drobci len vyrevujú ja neviem taký sú podráždení, stále plačú a len na rukách - to nechápem vôbec tak neboli zvyknutí, ale asi im to chýba no čo už ...neviem či to mám pripisovať zúbkom Tobinovi vyšiel konečne "až piaty zúbok" no a za posledný týždeň Sofii vyšla druhá stolička a tlačí sa jej tretia tak dúfam že je to od toho a že o chvíľku to bude v starých koľajách 😝 😝 😝 už som na dne so silami...ak nie jeden tak druhý a stále do okolo najhoršie keď plačú obidvaja naraz 🙄 🙄
no a k tomu rodičáku - tak ten zvýšený bude len do 2 rokoch dieťatka? som to tak pochopila či čo si písala andrii?

sara2
11. sep 2009

ahojte.
Majina.b mne to vyhovuje,keď je to dvakrát do týždňa.Sárka bola unavená aj po tej jednej hodinke.Takže chodíte tam aj vy? 🙂

Inna,s tebou je čo?????

majina.b
11. sep 2009

sara,
ano teraz sme začali 3rok
s byvalou vyuč. chodili na suťaže, teraz pri novej neviem čo bude

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
12. sep 2009

Sárke všetko najlepšie k meninám 🙂 🙂 🙂

a tiež majine a ostatným Máriám 🙂 a všetučkým ľuďom pekný deň 🙂