Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
23. sep 2009

Dobre ranko, no to su mi novinky...to maju sestričky toľko robotyyyy?? 😕 😉 musim si ho poznačiť... 🙂

my dnes ideme ku kamoške do Modrej na noc....ešte jedna kamoška s dvoma malinkymi deťmi.. 😅 takže spolu 5 deti a my tri...tak som veľmi zvedava ako sa tam uložíme... 😵 🙂 🙂

mirrinka
23. sep 2009

oriel,dikes 😉 už som tam ráno volala,som objednaná na bud.stredu 🙂

sara2
24. sep 2009

Ahojte.
Dneska som tu prvááá???
Nejak to opäť viazne 😒

tanja75
24. sep 2009

Ahoj babenky, neviete mi povedať čo všetko potrebujem do Humenskej pôrodnice? Ďakujem

emita
24. sep 2009

ahojte! 🙂ja len že žijeme 🙂a poriadne rušno 🙂 🙂 🙂 také milé čo máme nové že Šimonko vie povedať Emília. sme sa ho snažili naučiť že "Emi" a on jedného dňa z fleku "Emíja". 🙂

tanja75 máš internú poštu 😉

tamarka ako sa máte? ako Alex v škôlke?

tanja75
24. sep 2009

ďakujem emita, ja už som aj zabudla čo mi to tam bolo treba

inna7
25. sep 2009

Ahojte, tak to už nikto nemá rád koníka??? kde ste...šak už je večer... 😵
ja som dnes celé doobedu vyvárala a moja Sárka ani len lyžičku nevzala do úst... 😠 ale koláčiky čo som ponúkla návšteve, tie jedla ako o život.. 😠 🙂

Emi milé.... 🙂

malý išiel na poľovačku s dedom a ockom...až do skorého rána...tak sme same.... 🙂 a niet tu ani s kým pokecať.. 😠 😠 😠

sara2
25. sep 2009

Ahoj Inna.Ja som dnes mala času dosť...a fakt sa tu nikto neobjavil a to som cez deň nakukla dvakrát 😒

Moja Sárka ma tu na návšteve kámošku Sárku 😎 a aké su zlaté.Vyrábajú z farebného papiera slnečnice,tulipány.Všade papiere,špajle,lepidlo....ale tá radosť stojí zato.A je sranda pozorovať ich ako sa vzájomne pošťuchujú ,že ktorá urobí krajšie.Sa fakt dobre motivujú 😀

Emi,stále na teba myslíme ako vám to ide.Držte sa.

inna7
25. sep 2009

Ahoj...no super, aspoň máte veselo...nám je už smutno...celý deň sa hráme samé... ☹ a najhoršie na tom všetkom je, že doma okrem cukru nemáme nič sladkééééé 😢 ☹ 😒 😠 😉

sara2
26. sep 2009

Inna...hneď po ránu si ma super rozosmiala.Super hláška:"okrem cukru nič nemáme" 😀

No my máme dnes budíka od 06.04hod.Som myslela ,že ju zjem slečinku 😠 Celý týždeň vstáva ukážkovo o ôsmej a keď je sobota sme hore.
Čo dnes robíte? Ja by som chcela ísť so Sárou na gaštany.Len neviem kde.Máte nejaký typ?

inna7
26. sep 2009

Ahojte...pekný deň je vonku, čo??? my sme včera boli dlhšie na prechádzke a dnes už malá soplí... ☹

Sari, a vieš do čoho som sa nakoniec pustila?? do Lukáškovho granka... 😕 žeby choroba?? 😀 😉
ináč, to väčšinou tak býva...aj malý, keď mal vstať do škôlky tak sme ho nemohli vyhnať z postele...a keď prišla sobota tak už ráno cupital a otravoval.. 😠 😉
no čo, našli ste nejaké gaštany?? my bývame na gaštanke, takže čiste teoreticky by tu aj mohli byť.. 🙂

inna7
28. sep 2009

Pekné ráno.. 🙂 hrozné s vami...sa vám nexce ťukať, čičo??? 😠 😉

pijem kávu a rozmýšľam čo dnes variť....druhé jedlo, poliefku máme... 😵 dajte typy.. 😕

Lukáško v škôlke a malá mi pomáha dopísať tento príspevok 😖 😀 už jej je chválabohu lepšie... 🙂

sara2
28. sep 2009

Ahoj Inna 😉
Ja dnes nevarím.Včera sme boli na hostinku u sesternice a dnes mi varí svokra 😀 .A varí plnenú papriku a paradajkovú omáčku.Ale s tým je veľa roboty,že?
Tak je super,že je malej lepšie.Moja zasa asi prechladla lebo veľa ciká...niesla som moč ráno na rozbor a idem pre výsledky.Tak dúfam,že ma neporazí lebo len pred 2 týždňami dobrala trojmesačnú kúru liekov na močové cesty ☹
pekný deň.

emita
28. sep 2009

Ahojte. Naše deti sú tiež najhoršie cez víkend keď na ne niesom sama a čiste teoreticky by som si mohla oddýchnuť 🙂
Včera sa nám stala zaujímavá príhoda. Na obed Šimonko spal a aby sa dobre vyspal, aby sme nevyrušovali tak som šla pozrieť rodičov(bývame v jednom dome) No a malá mi na návšteve zaspala. potom som počula že už sa zobudil že už lopotá tak som zišla dole aby som mu zohriala obed. no a ako tak zohrievam, Šimonko pobehol na chodbu a hrozne sa rozplakal. čo sa stalo-pýtam sa a on že bábo a plače. no prosím pekne on celý čas žil v tom že bábo spinká na chodbe v kočíku ale pozrel do kočíka a zľakol sa že sa nám bábo stratilo ☹ 😖 😀 milé, že? potom bol taký spokojný keď som ju doniesla domov 🙂

majina.b
28. sep 2009

plnenu papriku v par. omačke už je uvarená (m. mamka uvarila)

ema, Šimonko ako sa pekné bojí....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
28. sep 2009

majina.b., sara...vy sa máte,keď vám mamky a svokry varia plnenú papriku 😉

ale my sme boli včera na obed u svokry,mala narodeniny,takže ani ja som včera nevarila 😀

inna7
28. sep 2009

čo ste sa dohodli s tou paprikou??? ja som už vybrala kur.masko...urobím narýchlo "niečo s niečím" čo nájdem... 🙂
Sara, držím prsty, aby malej nič nebolo... 🙂
Emita, zlaté od neho, ako sa bojí o sestričku...ja zažívam niečo podobné, aj LUkáško má také stavy...on ma zasa stále upozorňuje čo má malá v rukách a čo berie do pusy...bojí sa aby sa nezadusila... 🙂

mirrinka
28. sep 2009

Ahojte....my sme dnes doma,Lianka začala včera teplotovať ☹ mala 39,1.......dnes ráno ešte bola horúca (nemerala som jej,kolko mala) ale dala som jej nurofen a od vtedy zatial ešte nič...uvidíme ako to bude počas dna....ale zajtra bude určite ešte doma,do škôlky ju nedám....
my dnes máme fazuľovú polievku a fašírky od včera 😉

inna7
28. sep 2009

Mirri skoré uzdravenie Lianke... 🙂

my sme už aj napapané...nakoniec sa mi podarila celkom dobrá pochúťka..kuracie s hubami so smotanovo-syrovou omáčkou... 🙂 malá spapkala svoje jedlo a potom ešte zobala to moje 😉

inna7
29. sep 2009

Dobré ránko...zasa nepíšete 😠 😉 🙂

držte palce, akurát idem na nákup, malú odnesiem k našim a idem piecť tortu pre Lukáška...zajtra bude oslava...6r !!! keďže nebudem stíhať zdobiť, tak so to tentraz poriešila oblátkou... 😉 potom hodím foto...ak sa podarí, of course 😉
ani darček ešte pre neho nemám...iba pančuchy...ale tým sa poteší asi ako ja elektrickému krájaču šunky 😀 (od svokry) 😀 😀 😀

tak pekný dník.... 🙂

inna7
29. sep 2009

ozaj a zabudla som vám povedať našu milú príhodu....Lukáško, ako "správnychlop" sa išiel vycikať na babkine kvietky na záhrade....Sárka stála pri ňom a ona ako vždy všetko opakuje čo vidí...no nezačala si dvíhať mikinku a hľadať pišiaka??? 😀 😀 😀 bolo to veľmi zlaté, ako sa chcela vypiškať aj ona... 🙂 pobavilo to celú rodinu, lebo sme akurát pili kávičku pod prístreškom... 😉 🙂

inna7
29. sep 2009

a do tretice...
Mirri ako malá...? dúfam že už lepšie...
Sari a vy ako...?malá je ok?

mirrinka
29. sep 2009

Ahojte 🙂 inna,už je to v pohode,zajtra ide do škôlky...neviem čo ju to tak chytilo,ani včera už nemala teplotu,ale radšej som ju ešte dnes nechala doma "na pozorovanie" 😀

To ti verím,že Sárka musela byť podarená,naša Lianka tiež občas povie,idem piškať jak tato 😀 😀 😀 neviem kedy ho videla ako pišká,ale asi si to už domyslela podla spolužiakov v škôlke 😀 😀 😀

Lukáškovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám,aj ked sú až zajtra,zajtra budeme blahoželať znova no a čo 😀 😀 .....ja mám dnes 😉 a andrii,ak si dobre pamätám,ty máš presne týžden po mne,že?

oriel
29. sep 2009

MIRRI,VSETKO NAJLEPSIE........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja len tak na skok........ nestiham ani vsetko citat 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
29. sep 2009

ĎAKUJEM 😉 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
29. sep 2009

všetko najlepšie všetkým oslávencom 😉

mirrinka
29. sep 2009

Dakujem 🙂 🙂 🙂

majina.b
29. sep 2009

všetko najlepšie prajem....