Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
20. nov 2009

ahojte 🙂

seuska no má toho určite veľa. ambulancia, nemocnica a teraz ešte poslanec VUC 😒

a k plienkam bavlneným: 5ks. dostaneš v nemocnici a podľa potreby ti vymenia špinavé za čisté keď sa ráno kúpu bábätká ale ja som mala pre istotu aj 2 svoje

jankabo
20. nov 2009

ahojte,
tak dnes mame ale den, vsak???? Nic sa mi nechce, najradsej by som zaliezla pod perinu a lezala ale sa mi treba ucit na skusky na pondelok. Mali sme s manzelom mensiu vymenu nazorov a uz som si aj poplakala tak ma nastval. 😠

slniecko4
20. nov 2009

ahojte,jani,ja som na tom takisto,treba sa mi učiť na skúšku 24 strán a tak sa mi nechce,v noci som nemohla spať,jak ma boleli kríže a bedrové kĺby.. 😒 Prečo ťa mm naštval?

jankabo
20. nov 2009

ale trocha sme sa nepohodli a teraz ked som tehu tak som este viacej rozcitlivena, takze som revela dnes cely den. ☹

emita
21. nov 2009

joj jani tak si to tak neber 😒 nieže bude maličká tatovi niečo zazlievať 🙂 ako ide štúdium? och ja si teraz vôbec neviem predstaviť učiť sa či chodiť do školy. ale snáď sa to za rok ukľudní 🙂 a Šimonko asi pôjde od septembra do škôlky tak bude volnejšie 🙂

pridám fotočku na ktorú som fakt pyšná 🙂

sara2
22. nov 2009

Ahojte kocky.

Ivanka je este stale v nemocnici. Aj tam este pravdepodobne pobudne. Vravela,ze 2-3 tyzdne. Ma vysoke hodnoty pecenovych testov. Ale to je vlastne normalne pri zltacke. Stale je na diete,uziva akesi vitaminy. Sarka je v poriadku. Dostala tu druhu davku ockovania. Raz je s ocinom,alebo s jednou babkou,alebo s druhou babkou...Vlastne kto kedy moze. Ostatni v rodinke boli na krv,nechytili nic akurat Ivankin svagor je tiez na infekcnom.

Dufam,ze sa rychlo uzdravi aby sa vam mohla ozvat uz osobne.

Caute.

mirrinka
22. nov 2009

Ahoj.ďakujeme za informácie....dúfam tiež,že sa skoro ozve osobne 😉 pozdravujem a želám skoré uzdravenie....

my dnes ideme do pôrodnice pozrieť kamoškinu malú bábiku Vanesku...narodila sa v piatok 🙂 🙂 🙂

inna7
22. nov 2009

Ahojte....
Pozdravujem Saru, nech pekne diéééétuje (všetko zlé je na niečo dobré 😉 ) a rýchlo nech sa z tej žltačky dostane!!! 🙂

Janka, ja som zažívala podobné situácie v tehu...všetko som si brala viac k srdcu... 😖 neboj, to prejde až sa hormóny znížia.... 🙂 držím prsty na skúškach 🙂

Emi...fotka nádherná...Emilka už riadne pózuje...a vidieť ju aj v odraze... 🙂

Mirri...tak nech sa nalepí niečo už... 😉 😀 ako sa ináč máte...dávaš malú do škôlky?
ja sa neviem rozhodnúť či mám dať zajtra Lukáša do škôlky...konečne je ok... 😒 😉 🙂

mirrinka
22. nov 2009

inna,dík... 😉 Lianka chodila celý minulý týžden do škôlky,teda okrem piatku,lebo sme boli u babky...nakoniec som sa rozhodla,že ju dám,lebo ak by som ju mala stále izolovať,tak to by aj tú imunitu mala na prd a to nechcem...

emita
22. nov 2009

2-3 týždne? 😖 no tak nech jej to rýchlo zbehne a nech je v poriadku.

inna no ten odraz sa mi veeeľmi páči 😎

no ja som tak bola pred rokom pozerať neterku v pôrodnici a fakt sa nalepilo 😀 je medzi nimi presne 9 mesiacov rozdiel 😀 takže mirri... 😉

inna7
22. nov 2009

práve sme sa vrátili z kostola...tak malá ok...ale Lukáško vkuse niečo rozoberal s kamarátkami... 😉 🙂

ja som sa rozhodla, že ho ešte minimálne týždeň nechám doma...predsalen bol dosť dlho chorý, tak nech sa poriadne zotaví....ja ho práve vôbec neizolujem...stále niekam chodíme...doberie tbl na imunitu a potom nastúpi... 🙂

jankabo
22. nov 2009

ahojte,
ja som mala za sebou otrasnu noc, vôbec som nemohla spat, strasne mi bolo zle od zaludka a palila ma záha a este k tomu som mala cely cas pocit ako ked mam dostat mrchu.
Zajtra ma cakaju 2 skusky, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne a vratim sa domov stastne
Vsetkym príjemnu nedieľku 😵

mirrinka
22. nov 2009

tak my sme dnes nikde neboli,v nemecnoci sú kvôli chrípke zakázané návštevy 😒

emita
22. nov 2009

mirri ☹

janka budem na teba myslieť 😉 my tiež nespíme. v noci Emily 2 hodiny žúrovala a dnes tiež nič moc. už 2,5 hodiny ju ukladáme tak sme to vzdali. musí vydražať do 19.00, okúpeme a snáď už konečne zaspí. a Šimonko tiež dnes spinkal len 20 min. neviem čo im je.

oriel
22. nov 2009

ahojte..... 😀 😀 😀 😀 emi,ta fotocka je fakt nadherna...... 😀 😀 😀 😀 asi by som ju dala normalne zvacsit a zaramovat 😀 😀 😀 😀 😀 janka,na skusky drzim prsty.... 😀 😀 😀 kde chodis do skoly? a ked nahodou to na teba pride tam? nemyslela si na to? ja som take pocity akoby na mrchu mala cca 2dni pred porodom 😲 😲 😲 drzim palce..... ja celkom v pohode.... brusenko rastie a rastie.... aj babatko ovela viac citim ,nez pri Lilke..... 😀 😀 😀 zatial sa mam uplne v pohode,pracujem a tak... klop,klop... dufam,ze to tak ostane do konca 😀 😀 😀 pridala som par fotociek z mojho pozovania v praci.... 😀 😀 holky,nakoniec sme sa rozhodli uz dufam definitivne pre zeleny kociarik,tej istej znacky,no v takej zelenej.... potom hodim aj link,pre schvalenie,ci sa vam paci 😀 😀 😀 😀 mirri,to fakt su zakazane navstevy? a na vsetkych oddeleniach,alebo len tam?

oriel
22. nov 2009

dobru nocku 😀 😀 😀 😀 mne sa este nechce spaaaaaaaat 😀 😀 😀 😀 😀

emita
23. nov 2009

jej oriel krásne rastiete. si taká zlatá že keď ťa niekto vidí hneď chce mať také bruško ako ty 😉 😀 😀 kočiarik vybratý a máte aj meno?

inna7
23. nov 2009

pekné ráno 🙂
Oriel krááásne brušenko...a Lilka ako princeznička 🙂 🙂 🙂 pozdrav ju od Lukáška.... 😉
Janka, držím prsty, potom nám daj vedieť... 🙂

mirrinka
23. nov 2009

Ahojte 😉
dievčatá,oriel vyzerá super aj za volantom,môžem potvrdiť,dnes som ju videla jak fičíííííí 😀 😀 😀 😀
krásne máš brušenko 😉 a mimochodom,pozdravuje ťa Zuzka H. z VS 😉 minule bola na návšteve,tak som jej vravela,že si tehu,tak sa potešila veľmi 🙂

a tie návštevy - neviem či sú všade zakázané,mne len tá kamoška včera písala sms,že aby sme nešli,že pojdeme zbytočne,lebo nás tam aj tak nepustia,že kvôli chrípke.... 😒 tak musíme čakať kým ich pustia domov,aby sme videli bábätko...Lianka sa tešila,a nič z toho....

ja som také pocity na mrchu mala tiež tak tesne pred pôrodom,tusím v ten den ako som rodila,ale ja som mala vyvolávačku,takže bez nej by som porodila možno o den,dva neskôr.....

jankabo
23. nov 2009

ahojte,
dakujem ze ste na mna mysleli. Skusky dopadli výborne, zvládli sme to, takze teraz môzem kludne porodit.
Oriel mas uz krásne brusenko 🙂 🙂 🙂
Stredu ma caka poradna tak som zvedava co mi povedia. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
24. nov 2009

pekné ráno.... 😵 😵 😵

aj my sa pripájame a želáme veľkej a malej oslávenkyni všetko NAJ - hlavne to zdravie !!!

janka gratulujem... 🙂 síce najťažšiu "skúšku" máš ešte pred sebou, ale tá bude s tou najkrajšou odmenou na svete 😵 😵 😵

mirrinka
24. nov 2009

Ahojte 😉
aj my prajeme malej Emílii všetučko najlepšie 😉 ,hlavne zdravie 😉 veľká je tuším Ema,nie Emília....či to majú meniny spolu?

mirrinka
24. nov 2009

janka,aj ja samozrejme gratulujem 😉 ako vraví inna,to najťažšie ťa ešte len čaká....tak aby si to zvládla ľavou zadnou ako tú skúšku v škole 😉 drž sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankabo
24. nov 2009

ahojte,
dakujem. Ano aj ja si myslím, ze ta najtažšia skuska je este len predo mnou a uz sa mi to celkom skrátilo. Ale verím, ze tak ako ste to zvládli vy tak to zvládnem aj ja. 😵 😵 😵
Emílii prajem vsetko najlepšie hlavne vela zdravíčka a šťastíčka. Príjemnu oslavu 😵 😵 😵

emita
24. nov 2009

jej janka blahoželám, super že to máš za sebou. tá ďalšia skúška bude oveľa milšia 🙂 a ten výsledok 🙂 🙂 🙂

ďakujeme 🙂 🙂 🙂 oslavujeme už od piatku lebo stále k nám niekto príde 🙂 našťastie nič nepečiem len vyťahuem z mrazničky zákusky od krstín 😀 😀 😀 ja mám meniny 30.1. 😉 ale andrii, inna ďakujem, kľudne mi môžete blahoželať aj viackrát v roku 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
24. nov 2009

Emita, myslela som si, ale pre istotu som ťa tam vsunula 😉 🙂

emita
24. nov 2009

ďakujem. mliečka máme tak akurát takže v pohode 🙂 🙂 🙂