Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
14. dec 2009

ahojte holky...... 😀 😀 😀 mnaaaaaaam,ale ste mi narobili chute s medovnickami.... asi sa dam aj ja do pecenia.... len neviem kedy...... 😲 😲 este len nedavno prisla z prace..... 😀 😀 😀 😀 vcera sme mali taky mensi vylet do Ke..... bola moznost,tak sme boli aj na 3d.... juj,tak sa z toho vytesujem.... bola som tam asi hodinu a malu babiku videla na celej obrazovke pred sebou.... uzasny pocit..... normalne v brusku zivala,cmulala prstek..... uzasne...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chcela som si to fotit so svojim fotoaparatom,no je to zakazane,..... od nich som som si vzal len jednu foto,aj ked najradsej by som ich chcela cely album,take to bolo pekne.... no asi by som sa nedoplatila..... jedna foto stoji 10eur..... 😝 😝 😝 😝 😝 tak som aspon cvakla doma tu malu foto fotakom a dala do albumu,nieje moc vidiet,no aspon nieco..... 😀 😀 😀 😀 😀 myslela som,ze dostanem aj na Cd,no nic....... brusenko mi rastie a rastie...... malinka ma cca 650gramov 😀 😀 😀 😀 😀 vonku je uz poriadna kosa,vsak? 😲 😲 inna,fotocka uzasna..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
14. dec 2009

Mirri..keď sa deti fotili, tak Lukaško ešte marodoval a zavolali mi zo škôlky aby som s nim pribehla na fotenie..nemala som s kym nechať malú, tak som vzala aj ju...no a učiteľky mi to samé navrhli...tak som rada, lebo fotočka je krásna.... 🙂 a ďakujem za medovníčky... 🙂

Oriel..úžas...malá v brušku je nádherná...verím, že to muselo byť krásne... 😵 😵 😵 budeš mať druhú krásnu bambuľku.. 😵 😵 takže tie fotočky v škôlke fotila tá istá fotografka.. 😉 Lilka je zlatučká... 😵

mirrinka
14. dec 2009

no,tak zdá sa,že všetky naše deti majú rovnaké fotky 😀 😀 😀
oriel,krásna princezna 😉 už sa ti to kráti,ani sa nenazdáš a budeš zase kočíkovať 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
15. dec 2009

dobré ránko 😉 prvááááááááááááááááááááááá yessssssssssssssss 😀 😀 😀 😀

mirrinka
15. dec 2009

baby,včera som sa vám zabudla pochváliť,ako dobre som v Tescu nakúpila ....kúpila som mikinky pre dievčatá (pre Lianku a jej sesternicu Natálku ),obe rovnaké,pekné ružovučké za 1,90€ jedna.....mala som šťastie,lebo už boli len tie dva posledné kusy 🙂 a tričká s dlhým rukávom som kúpila po 1,19€...tak som prišla domov celá natešená..... 😀 😀 😀 😀 a minule som kúpila krásne detské vankúše - taký obdlžníčkový Macko Pooh za 1,30€ a druhý štvorcový pekný ružový,mäkkučký za 2€.... majú tam teraz fakt dobré zľavy 😉 😉 😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. dec 2009

vážne? žeby som dnes nabehla do tesca? 😀 mirri ty sa máš 🙂 ty tam môžeš byť každý deň 😉 ja kým si zorganizujem stráženie detí.... 😀
dnes je krááááááááásne 🙂

sara2
16. dec 2009

dobré ráno 🙂
Tak toto sa mi nestalo,že som prvááááá 😀
Ja už obed tesne pred dovarením,Sárka kuká TV a kafe mám zakázané takže tak akurát si môžem dať meltu 😒

Inna chcela som sa ťa opýtať ak máš ten kožný problém môžeš jesť riadne vianočné koláčiky?Neškodí ti to?
Ja tohto roku ani nesiahnem po koláčoch.Môžem len piškotové cesto.Nič čo je robené na tuku.Ale ma to jednu pozitívnu vec-schudla som už 6 kíl. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
16. dec 2009

Ahojte... 🙂

Lukáško má dnes vystúpenie v škôlke..tak som mu bola kúpiť čierne nohavice...lebo my máme iba rifle doma...no a až teraz som si všimla na bločku, že ma vyšli 3,75...pritom cena bola napísaná 14 eur.. 😵 tak mu držím prsty lebo ráno bol smutný, že všetko zabudol... 🙂 dúfam, že malá tam nebude vyrušovať
😉 🙂

Sara...ja mám prísnu bezlepkovú diétu...už 8 mesiacov...takže všetko čo varím je bez lepku...aj tieto medovníčky...úplne všetko..vrátane kozmetiky 🙂 🙂 🙂 tiež som schudla nejakých 6kg.....ale jem normálne všetko a veľa, len už sladkosti netlačím.. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
16. dec 2009

ahoj Andrii,ja tu tiež nakúkam a nikde nikoho.Saruľa spí od pol ôsmej-mala dnes tanečnú tak bola utancovaná 😀
V piatok mame v dome kultúry vystúpenie-jej prvé v živote,tak sa tešíííím. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
17. dec 2009

no dobré ránko 🙂 Čo vám zamrzli počítače????? 😀 😝 😵

Moja Sárka je od šiestej hore,pritiahla stoličku k oknu a čumela na sneh.Je riadne vo vytržení.Ideme vonku o chvíľku.A v rádiu ráno vyhlásovali výstrahu pred snohovou kalamitou na severe a východe slovenska.Sila-ako to vypálilo a vôbec to nevyzeralo,že sviatky budú "biele",že?

emita
17. dec 2009

no, dúfam že sneh vydrží až do sviatkov 🙂 už sa teším ako Šimonko pôjde na sánky ale to musí byť doma aj manžel lebo tlačiť kočiar a ťahať sánky... 😝 😀
Môj chodí spať o 20.00 a spí do 7.00 ale zato Emily sa veeľmi pokazila v spaní. v noci často vstáva a cez deň nevie zaspať. niekedy ju treba kolísať hodinu, aj viac. Keď ju 1,5 hodiny uspávam a ona je po 30 min. spánku hore si viete predstaviť aká som šťastná 😝 Neviem prečo sa hovorí že prvé 3 mesiace sú najhoršie. ja som mala tri mesiace zlaté bábätko a teraz sa len trápime 😖 neviem či sa vôbec dostanem k pečeniu... ale každý deň čakám že to už snáď bude lepšie 😉 a už sa neviem dočkať prázdnin aby sme mali ocka doma, aby bavil aspoň Šimonka 😉
joj, tie diéty nezávidím ale zhodené kilá áno 😀 ako dapadlo vystúpenie?

inna7
17. dec 2009

ahojte...práve som odmrazila pc 😀
Lukáškovi dopadlo vystúpenie super....ja som len čakala kedy sa malá ku nemu rozbehne 😀 stála úplne vpredu a pozerala na detičky... 🙂

moje deti chodia spinkať tiež o 20tej...pekne spolu...si zvykli a ja mám pokoj 😉

Emi a máš tu knižku o spinkaní?? ak si pamätáš, mne ju dala Sara...a pomohla mi na 100%... 😵 no ale teraz je ešte skoro, ak by ti nespinkala ani do tých 6tich mesiacov, tak sa ozvi 😉 😀 no ale dúfam, že sa vám to napraví a nebudete mať také problémy ako my... 😉

vonku krásne, ale pre auto hrozne...a ja musím ísť do MI...nesvieti mi svetlo na aute... 😖

sara2
17. dec 2009

ahoj Emi.
My sme so Sárkou takto fungovali takmer do roka.Hodinu sme ju nosili na rukách a spala 30 minút.A mohla si si podľa nej natiahnúť budík ani o sekundu dlhšie.Cez deň nie a nie spať.Ani v kočiariku len na rukách a nesmela som sa ani hnúť alebo žeby niekto prešiel po byte okamžite bola hore....V noci spala ok.A teraz má 4 roky a budí sa stále v noci.Dnes napr. o tretej si prišla opýtať čaj.

no utekáme sa chystať vonku.
ahojteeeee

emita
17. dec 2009

hej, inna, tú knižku mám ale ešte je skoro... ona sa proste nevie upokojiť. No sara lenže ty si mohla chodiť doma po špičkách ale ja môjmu zbojníkovi nerozkážem aby nekričal a nebúchal hračkami 😝 Šimonko spal celú noc od 9 mes. tak už len počítam 😀

šťastnú cestu 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
17. dec 2009

ahojte....
tak žeby všetky deti bolo 30 minútové? 😀 😀 😀 aj naša bola.... 😀 my sme ju do roka a pol museli kolísať v kočíku tiež aj hodinu aj viac a spala presne 30 minút.....a v noci to tiež bolo na porazenie.....no a do troch rokov sa mi v noci budila aj štyrikrát,lebo chcela čaj.....teraz sa v noci zobudí len ked ide čurkať...aj to ide sama,ja niekedy ani o tom neviem

dnes bola hore už o pol šiestej,lebo išla po troch dnoch do škôlky,tak sa nevedela dočkať a tiež stále len na okno pozerala,či tam ten sneh ešte je 😀

mirrinka
17. dec 2009

urobila som si albumov smejkov 😀 http://www.albumsmejkov.sk/360402/
andrii,aj tvojho matuška som tam našla - zlatý smejo 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
17. dec 2009

ďakujem 😉 veľká a papuľnatá 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
17. dec 2009

no,mám taký pocit,že prvú pubertu už prežíva teraz 😀 Hanna Montana a tak 😀 to ako ked som ja niekedy fičala na Spice Girls 😀 😀 😀 😀

emita
17. dec 2009

som sa pobavila 😀 😀 😀 na tej puberte 😀 moja je malilinká a ukričaná 😀 😀 😀 čo nás to čaká? 😖 😝 😀 😀 😀
ja som balila včera keď už deti spali. trvalo mi to 1,5 hod, potom ešte prádlo vyvesiť, som bola o 22.00 úúúúúúúúplne hotová 😝 😀
albumy nádherné. najviac sa mi páčil Matúško v stoličke s vyloženou nohou 😀 😀 😀

emita
17. dec 2009

a Lianka fakt krásny smejko 😉

sara2
17. dec 2009

ahojte.
My sme dorazili z mesta,vymrznuté,Sárka mokrá,vyštípaná ale plná energie.Niet toho aby zaspala.Nasilu som ju dávala spať.Ale už je tu také ticho....