Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
14. jan 2010

matka máš ip

inna7
14. jan 2010

neviem sa rozhodnut kam zapisat Lukáška do školy...zajtra je zápis na švermovu...ale rozhodujem sa ešte medzi pugačevovou a hrnčiarskou...neviete poradiť..? zatiaľ sa rozhodujem iba podľa pozície...všetky sú dobre vybavené no a učiteľky nepoznám, tak vôbec neviem... no do pondelka sa musím už rozhodnúť... 😖 😕 😉

oriel
15. jan 2010

inna,my mame tiez najblizsie Pugac.,no nikto mi ju neodporuca..... 😲 😲 Ja by som asi volila Svermovu..... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu101
15. jan 2010

ja by som svoje dieťa isto zapísala na cirkevnú a to z toho dôvodu, že je tam hneď možnosť prestúpiť na 8 ročné gymnázium.dieťa bude poznať prostredie,atď...podľa seba usudzujem, že 14 ročné decko nevie posúdiť aká škola bude pre neho v budúcnosti dobrá a až neskoro zistí že mohol byť niekde inde.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
15. jan 2010

že ušušku 😀 ....osušku

majina.b
15. jan 2010

školy
Darg. hrdinov - psychol testy po zapíse, podľa toho dieťa rozdelia do tried, su 4 triedy
Laborecka - malo deti v triedach, piemer
Hrnčiarska - ak si myslíš že maš nadané dieťa, tak ps. testy, alebo klasika trieda
švermová - tam sa hlási najviac deti, na vysoký kredit
Pugačevová - má obrat o 100%,oproti minulosti
Kudlovská - zvážané deti o okolia, skôr nie
Cirkevná - deti s možnosťou isť na gymn.,

my sme to riešili minulý šk. rok, sme na škole DH

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
15. jan 2010

dakujem za nazory...rozhodujem sa uz len medzi svermovkou, pugacevovou a hrnciarskou.... tak uvidime...

matka331
15. jan 2010

andriii dakujem 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. jan 2010

júj už sa riešia školy? 🙂 naše deti pôjdu buď na cirkevnú alebo tam kde budem učiť 😉 podľa mňa možnosť pokračovať na 8-ročnom nieje až taká úžasná. švagrinka tak chodila a už mala tej školy plné zuby. 12 rokov... tí istí spolužiaci... ja niesom zástanca 8-ročných. Z tých troch by som si vybrala švermovku. praxovala som tam, v pohode... 😉

kto ste na facebooku môžete mi napísať meno do ip 😉

ahoj zuzu, teba som tu ešte nevidela. máme rovnako staré detičky 🙂 vitaj

zuzu101
15. jan 2010

ďakujem.viac času strávim na stránkach s košičankami.bola som tam v nemocnici posledné mesiace tehotenstva a v he vlastne nepoznám takmer žiadne mamičky.

emita
15. jan 2010

už poznáš 🙂

mirrinka
16. jan 2010

ahojte 😉 dnes som prvá 😀 som hore už od 6.30,lebo som mangela vyprevádzala do práce - už nám odišiel bud na týžden alebo na dva do KE ☹ ešte nevie ani on presne kedy príde domov ...
a ktoré ste na facebooku,tak aj mne meno do ip 😀 emi,som rada,že mna si si už našla - ja som zo všetkých tých "pokecovských" stránok najviac a najčastejšie práve na facebooku a mám tam aj všetky fotky ( určite ich už bude aj okolo 1500 ) 😀

tak vstávajte,je sobota, -7 stupnov,krásny dník 😀 šup šup,hore sa 😀

inna7
16. jan 2010

pekné ránko, ale je dnes teplo... 😀

my ideme dnes do Ke...sestra ma narodky a oslavime rovno aj Sarkine meninky...ktore su zanedlho... 😵

no, idem si dať kávičku a pomaly sa chystať...

krásny dník všetkým.. 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
16. jan 2010

Andrii...Kristínke všetko NAJ k meninkám...nech sa jej darí v škole 😵 😵 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
16. jan 2010

jééééj, Kristínka má dnes meninky ....... tak aj my jej želáme všetučko najlepšie 😉 cmuky 😉 😉 😉

mirrinka
16. jan 2010

inna,nádherné fotočky 😉 malá je rozkošná,bude z nej fakt veľká kočka ked vyrastie ( no po mamine ako ináč 😉 )

zuzu101
16. jan 2010

ahojte, my už máme za sebou dvojhodinovú prechádzku.ešte nás jedna čaká poobede 😒 ináč aj ja som na facebooku dosť často.

emita
16. jan 2010

všetko najlepšieeeeee 🙂

a kedy má meniny Sára? 😕

mirri ja sa tam len okukávam-asi tri dni 😉

oriel
16. jan 2010

andrii,pripajame sa k blahozelaniu pre Kristinku 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som facebooku niejako neprisla na chut 😲 😲 😲 😲 😲
Lilka isla dnes s mamou do Volice..... ja upratujem 😀 😀 😀 Vecra som bola objednana na poradnu,pridem tam a DR. neordinoval z dovodu choroby 😖 😖 Hm,takze tento tyzden dufam,ze to vyjde..... 😀 😀 teraz kukam tehotensku knihku a uz dvakrat po sebe mam z UTZ termin porodu 1. 4. zeby na 1.april? .. 😀 😀 😀 mne by sa aj celkom pacil datum 4. 4. .... no uvidime..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz keby to bolo.... zaciatok mi ubehol niejako rychlejsie a teraz len kazdy den pozeram,kolko este 😀 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
16. jan 2010

Oriel ,nech bude 2.4-to budeme oslavovať spolu 😀 😀 😝 /Vyšnovský vraj išeil na nejakú operáciu/.

Kristínke prajeme všetko najkrajšie 😉 🙂

Sára ma meniny 19.1. Ja sa chystám Sárke urobiť oslavu lebo narodeninovu som preležala 😒

Ja som tiež na facebooku,ale len kvôli spolužiakom.Viacmenej jednu som chcela nájsť,ktorá sa túlala po svete.A našla som ju v amerike 😀

Emi,poslala som ti IP.

oriel
16. jan 2010

sari a nevies na aku operaciu? mozno so zubom,pretoze ked som bola v pondelok na krv,tak len sestricky brali odbery a tak... a pacientkam sa ospravedlnili,ze nevedie,kedy Dr. pride,pretoze je u zubara,no je to nieco vaznejsie..... 😠
Neviete mi poradit? ze kebyze bude marodovat dlhsie a ja som mala ist na poradnu okolo 12.teho,tak mam ist za tym kto zastupuje,alebo nemusim,ak niesu ziadne komplikacie? 😲 😲 Sari,ty mas 2. narodky? jeeeej.... u nas tiez skoro vsetci aprilovi..... manzel 30teho,svokor 26, este k tomu aj mniny obidvaja a aj svokra..... no ony az ku koncu.... 😒

sara2
16. jan 2010

Ahoj Oriel.

Na poradňu určite choď k zastupujucemu.Mám sesternicu tehotnu a tiež k nemu chodí a vravela,že tiež má mať poradňu ale ,že on nerobí.Neviem aká operácia.A vraj ho zastupuje Dronin a Kardošová.
Ano Oriel,narodila som sa 2 apríla.A to 5 minút po polnoci-po prvom 😀 😀 😀

mirrinka
16. jan 2010

oriel,alebo by to mohlo byť piateho apríla - vtedy mám ja meniny 😀 ale podla mna 1.4. by bolo najkrajšie,ved aj lilka sa ti narodila prvého,tak by boli obe jedničkové 😀 a moja Lianka je tiež prvého 😀

a 19.1. ked maju meniny naše Sárky,má meniny aj moja mama a vlastne aj ja,lebo birmovné meno mám Sára 😀 tak nezabudnite na mna prosím,ked budete gratulovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀