Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bobooo
13. jan 2009

ahoj emita....jasné že budem tu chodiť ak to nikomu neprekáža... 😅 no dúfam že nie....v podstate až od včera som sa tu poriadne porozhliadla doteraz to bolo len také ani nie na 5 minút....a k tým bábätkám ďakujem..aj tak si myslím že každé jedno je zlatunké a hlavne čím menšie tak tým viac..chi chi

emita
13. jan 2009

no to sa ti ani nečudujem. ja obdivujem všetky mamičky čo majú dvojičky 🙂 a sú pre mňa veľkým povzbudením v tom čo ma čaká 🙂 🙂 🙂 tak teda vitaj medzi nami 😉

inna7
13. jan 2009

bobooo, vítam ťa... 😎 🙂 🙂 už som ti poslala IP..... ináč zlaté detičky...ako to všetko stíhaš?? pomáha ti niekto? ja som mala čo robiť popri jednom babatku... 😉

no a tie halušky sú fakt super....už priišla návšteva...čavky zatiaľ... 😀

bobooo
13. jan 2009

ahoj emita a čo ťa čaká? nie som v obraze,čakáš tiež dvojičky?...

ahoj inna7 dik za poštu, a stíham to v pohode, bývam u rodičov a tí sú na dôchodku, ale inak detičky sú veľmi zlatučké, prebalím ich dám napapať a hrajú sa same....ani na ručkách dlho nechcú byť-tak som si ich naučila a sú nadeke na koberci...

mirrinka
13. jan 2009

ahoj bobooo 😉 máš krásne detičky... 🙂 bývaš priamo vo Vranove?

emita
13. jan 2009

och to hádam nie 😀 dúfam že je bábo len jedno 😀 ale aj tak sa trochu bojím ako to budem zvládať ale si stále hovorím keď mamčky zvládajú dvojičky... 😉 🙂

bobooo
13. jan 2009

Ahoj mirrinka 😀 áno som priamo z VT ale svokrovcov mám z Humenného...

no a ty emita sa neboj, všetko hravo zvládneš...ak mamičky zvládajú dvojičky prečo by si nezvládla 2 deti iného veku...je to ľahšie , pretože to staršie už vie veľa vecí a netreba sa mu tak venovať ako malému bábätku... 😅

tamarka_na
13. jan 2009

Ahojte 😉
Vitaj,bobooo 🙂 ...pripájam sa k Emite...niekedy je ťažké zvládať jedno dieťatko,nie to ešte dve a rovnako staré...ale sú zlatí a pekné,že chlapček a dievčatko... 🙂

no Emi,vieš,že my sme mali v rodine dvojičky...a nie raz...takže... 😀 😀

ja,keď som bola na sono pri oboch...ked mi doktorka ukazovala hlavicku a tak,prve co,som sa opýtala,že či si je istá,že je tam iba jedna tá hlavička 😀

no musím aj ja skúsiť tie špenátové halušky,keď to tu všetky kuchtíte...už mi robíte chúťky,ja špenát milujem 😝

oriel
13. jan 2009

ahoj boboo 😀 😀 😀 😀 Tesi ma,ze si tu.... mas rozkosne deturence..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bobooo
13. jan 2009

joooj ďakujem Vám všetkým...dúfam, že tu zapadnem...no to že je to chlapček aj dievčatko má potešilo veľmi...síce ešte nejaké to bábo plánujem neskôr, ale aspoň mi bude jedno čo to bude...chi chi 😀 ono je pravda že dvojičky nie sú jedno bábätko a sem tam potrebujem aj troška pomôcť...a hlavne je to katostrófa, keď s nimi chcem ísť vonku, pretože ako naschvál vtedy nespia naraz. jeden sa zobudí a druhý ide spať...jeden je najedený a druhý hladný...no čo už...ale už je to lepšie už mi vydržia hore aj dlhšie aj dve a pol hodinky....inak keď vstali tak po hodinke a pol šli znovu spať...mimochodom už mi spinkajú na noc takže je mám baby už pokoj.. 😎 sa teším...

bobooo
13. jan 2009

no inak každá z Vás tu má nádherné bábätka...musím povedať, že tie naše z východu sú naj.... 😉 však?

emita
13. jan 2009

tamarka a kto mal ešte dvojičky?

dnes som mu dala na večeru zemiakové pyré tak to mu chutilo 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
13. jan 2009

...ja som vždy chcela dvojičky,ale dve dievčatka 😀 neviem prečo...a aby jedna bola čiernovláska a druhá blond 😀 aj tu na koníkovi vo fotoalbumoch som raz také zahliadla a boli rozkošné...
ale presne ako píšeš boboo,pri dalšom ti už aspoň bude jedno či to bude chlapec alebo dievča....ja sa pamätám na to kolko sa moja teta oplakala ked bola tehotná,doma mala troch chlapcov a čakala dalšieho..... 😀

emi,a ty by si čo chcela? dievčatko? 😉 ja viem,že to je jedno,hlavne nech je zdravé,ale predsa....priznaj sa 😀
ja by som ešte chcela jedno dievčatko,ale aj chlapčeka by som chcela 😀 😀 😀 takže ešte minimálne dve deti 😀

inna7
13. jan 2009

moja babka mala dvojičky...tak ja som sa tiež na sone pýtala že či tam náhodou nie je ešte jedno niekde skryté 😀 ... 😕

ináč naša suseda má trojičky...dve dievčatká na oko podobné po ockovi, tmavovlásky, a chlapčeka, ktorý je zas celá mamka...blonďáčik s modrými očkami...strašne krásne sú... 🙂

emita
13. jan 2009

takže keďže plánujeme min. 3 detičky tak mi je stále jedno. ak som dobre sledovala plodné dni tak by to mal byť chlapec ale keby to bolo dievčatko tak sa rovnako budeme tešiť. ale som rada že už máme jedného chlapca "pokračovateľa rodu" 🙂 🙂 🙂 teraz mi je to fakt jedno 😉

sara2
13. jan 2009

Ahojte 😀
Vítam novú mamičku 🙂 🙂 🙂 .
Na zajtra mám navarené...varila som mäsové guličky obalené v strúhanke a vyprážené na olivovom oleji a k tomu knedlík a paradajková omáčka-tú by Sárka jedla každý deň.A to píšem preto,aby ste mali inšpiráciu navarenie napr.na zajtra 😉 .

Baby,ráno som mala jazdu a boli sme na cvičisku-žienky pohroma.Obrovská pohroma.Včera mi to ukážkovo šlo bez chybyčky a dnes pohroma a to je slabé slovo,ja to asi neurobíííííím ☹
My sa ideme zajtra všetci traja očkovať na chrípku.Tak dúfam,že reakcia u Sárki nebude nejak zlá.A ešte jedna vec.Čo sa týka tej škôlky.Súhlasím s vami kočky.Dnes som sa o tom opäť bavila s doktorkou našou a ona mi vravela,že aby sme predsa skúsili to sanatoriu.Do ničoho ma netlačila,ani níjak nepresvedčovala...tak teraz fakt neviem..,..dokonca mi povedala,aby sme načas skúsili tam ´kam chodí a že uvidíme ako to pôjde.Ak by opäť chorovala tak potom sanatorium.

Mirri,ja by som brala tiež dievčatko.Ja mám sestru,vyrastala som medzi samými dievčatkami.4 sesterky k tomu...takže na chlapcov niesme zvyknuté.A po Sárke mám krásne vecičky.Ale po naších peripetiách by som brala aj chlapčeka len nech by bol zdravý 😉

bobooo
13. jan 2009

no moje tiež nie sú rovnaké, malá je celý ocko - skoro až čierne očká má aj vlásky, a malý má svetlé oči také sivé a vlásky blond - no nie až biele ale svetlé...veľa je medzi nimi rozdielov hlavne vo váhe....malý bol na začiatku decembra o 1,25kg ťažší ako malá... 😲 malý je taký tučo a malú volam špagetka...chi chi chi

inna7
14. jan 2009

Dobré ránko... 🙂 🙂 🙂 ... asi budem prvá, čo... 😉 chápete aký paradox??? vôbec nemôžem v noci spať...nechápem.....tak keď malá nespala, tak by som do sekundy tvrdo zaspala a teraz čo spinká, tak ja oka nezažmúrim!!! 😠 😠 😠

akurát som vyprevadila malého do škôlky a idem nachystať nejaké raňajočky pre slečnu... 🙂

Sara..hlavu hore, urobíš to, neboj.... 😉

mirrinka
14. jan 2009

dobré rááááánko 😉
ja som sama doma,ty kokso,to je klídek 😀

inna,ty o ktorej vstávaš 😀

emita
14. jan 2009

no inna ja už asi nikdy nebudem spávať tak ako keď sme Šimonka nemali. to je taký dobabraný spánkový režim že aj keď on spí, ja sa budím 😝 ale vždy lepšie ako bdieť s ním 🙂

sara-pohodka, to si ešte nacvičíš. skús sa tam častejšie pýtať... mne to tiež nešlo a na skúškach som jazdila lepšie ako chalani 😎

to je dobré bobooo aspoň si ich nepopletieš 😉 obaja sú zlatí 😵

sara2
14. jan 2009

Dobré ránko 😉
Vstali sme síce o pol siedmej ale až teraz mám čas zavítať sem 🙂 .
Boli sme sa všetci traja očkovať na chrípku.Sárka zatiaľ vyzerá v pohode.Dala som jej Nurofen.
Ďakujem vám babenky za podporu,ale fakt mám strach,že to nedokážem a doteraz som bola hrdinka. 😔

Inna,minule si spomínala,že maľuješ.Zaujalo ma to.Ja obdivujem všetkých ľudí,ktorý vedia maľovať.Akemu druhu maľovania si sa venovala?

Emi s tým spaním máš pravdu.Ani ja už nedokážem tak spať ako kedysi hoci som aj bez malej mimo domu.To vtedy ešte horšie lebo len dumám,čo sa deje doma ☹

Mirri,kedy nechávaš Lianku na celý deň?U nás bol práve toto problém.Sárka išla dva dni do obeda,tam sa najedla a až na tretí deň som ju nechala na celý deň.A to bolo plaču.Učiteľky mi vraveli,že plakala dosť a čakala kedy prídem.Lebo už bola zvyknutá,že ide po obede domov.A keďže veľký spáč nebola,tak nevedela v škôlke spať.
Musím končiť prišla mi návšteva. 🙂

oriel
14. jan 2009

ahojky..... joj,ja od rana davam z balkona dole vianocnu vyzdobu.... 🙂 🙂 🙂 sari,ked som to zvladla ja,co som sa ucila dva dni pred skuskami,tak ty to zvladnes lavou zadnou.... a jazda?.... len klud..... Ked budes nervozna a stresovana,tak to z toho stresu pobabres... musis si povedat,ze nic sa nedeje,keby si nahodou nespravila.... ved su opravne.... 🙂 🙂 🙂 Takze klud ZVLADNES TO"""""" Ozaj,Sari,mam pre Sarku dvd Ela hop,este napalim aj deduska vecernicka,neviem,krtka mate? Alebo macka uska? 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
14. jan 2009

ahojte 😉
dnes sme prvý krát išli zo škôlky s revom,nechcela ísť domov 😀 a hned prvá otázka ked sme prišli domov,bola: aj zajtra pojdeme do škôlky? 😀 😀
sari,ešte vôbec neviem kedy zostane na celý deň,ale zajtra ak nezabudnem,tak sa už opýtam 🙂 už by som to aj ja chcela skúsiť,teda zistiť ako to bude s tým spánkom...

emita
14. jan 2009

ahojte. dnes varím toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9798 dúfam že to bude jedlé 🙂

jedna z mojích neteriek nespala v škôlke vôbec. nie žeby nemohla zaspať-s tým problém nebol ale potom nemohla zaspať večer lebo bola vyspatá. tak sa proste švagriná dohodla s učiteľkami aby ju nedávali spať a miesto toho si kreslila a pod. niekde sa dá...

tamarka_na
14. jan 2009

Ahojte 😉
Emi,to kura vyzerá super! Asi uz viem,co zajtra varit 😀 ,hoci ja radsej bravčové,ale vyzerá to tak chutne...
Ja som dnes varila polievku zo sladkej kapusty a druhé máme mäsko na šťave s kolienkami...Zajtra som plánovala horniacky guľáš,ale ešte sa uvidí 😀 Emi,potom daj vedieť,či to bolo dobré 😉

Susedia pod nami prerábajú kúpelňu,tak je v celom byte rachot... 😠 Alex zaspal,ale som zvedavá,kedy ho zobudia...

Ja som bola na to sono,vraj všetko v poriadku,hoci sa mi zdalo,že to trvalo dosť krátko...za tri minúty mi stihla doktorka pozrieť žalúdok,pankreas,žlčník,črevá,pečeň a ešte aj obličky...tak dúfam,že to neodflákla a že je taká šikovná 🙂 😉

mirrinka
14. jan 2009

tamarka,neboj,je šikovná 😀 a ty si úplne zdravá 😀
ja zajtra budem robiť toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9471 😉

bobooo
14. jan 2009

ahojte asi som posledná chi chi...bola som s malou na kožnou, pretože má na tváričke ekzém...no katastrófa,,,, no inak nemám šancu si ich pomýliť to teda hej... 😀

sara2
14. jan 2009

Mirri,aj ja budem zajtra variť to,čo ty 😀 .

Oriel si pokladík.Krtka máme.Ale Macko uško by bol super. 🙂
Oriel a čo nové je v škôlke.Včera sme chceli ísť poobede pozrieť deti,ale sme nakoniec boli v meste.Sárka ich každý deň sleduje cez okno 😎 .Ale tie malinké nechodia vonku...Od februára ju dám do škôlky ak to dovtedy pôjde tak ako doteraz.A dám ju tu na Mierovku a preložím ju až vtedy,ak by sa tie stavy opakovali...ale musím ísť za riaditeľkou lebo ona ju vyhlásila do marca.

mirrinka
14. jan 2009

sari 😀 😀 😀