Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bobooo
12. feb 2009

no a teraz? jedna je za druhá nie...asi si to premyslím 😖 no neviem ja som tam bola na kupku v He asi pred týždňom a boli tam s deťmi len som si nevšimla s akými malými...viem že to bábätko malo tu plienku do vody ale myslím že už chodilo...no neviem...inak ja doma vo vani teplotu nemeriam tak neviem aká presne je...jednoducho dám taku akurát...

sara2
12. feb 2009

Oriel,neviem ti povedať...uvidíme ráno.Párkrát sa vyfukala noštek-také husté hlieny,ale netečú jej.Chvála Bohu nekašle.V noci jej budem striekať morsku vodičku...
Inna,koľko si dávala malej toho Fenorinu?
Bola som na nákup predchvíľou v Jednote v meste a odišla im elektrika.Všade tma,ľudí nahnali ku pokladniam.Tuším ty Emi si spomínala,že sa ti to stalo či nie?
Jak dobre ,že tu je babka mám trošku veget-upratujem,vyváram a pečiem 😀 😀 😀

emita
12. feb 2009

no, ja som to už raz zažila 😉

takže teoreticky by sme si niekedy mohli to MC "obsadiť"... 🙂 koľko tam môže byť maximum? šak nám by nevadilo keby nás bolo viac 🙂 a môj malý tam veľa vody nenamúti 🙂

mirrinka
12. feb 2009

ja skúsim zavolať kamoške,jej kamoška tam predtým robila....ak mi dá nejaké infošky,tak hned vám dám vedieť,a niekedy sa "objednáme" 😀 alebo ak budete mať niekedy niektorá cestu okolo,tak tam zabehnite 😉

oriel
13. feb 2009

Dobre ranko.... vcera som vam zabudla napisat,ze co som sa dozvedela a comu som sa veeeeeelmi potesila.... Vcera mi riaditelka v skolke povedala,ze uz je zakon,ze zena moze poberat aj nadalej rodicovsky prispevok,aj ked dieta chodi do statnej skolky,pokial zena nepracuje..... 🙂 🙂 🙂 Vedeli ste o tom? Ja vobec..... tak sa veeeelmi tesim..... Este spinkate?

oriel
13. feb 2009

Tak kde steeeee???? Lilka je dnes doma,idem ju pomaly chysta,lebo babka ju bere na cely vikend....

sara2
13. feb 2009

Ahoj Oriel.
Takže si zas užívate víkend sami,čo?Valentínsky...
Tak len si to pozisťuj či je to ozaj pravda s tým zákonom.
Ja som sa vrátila teraz z úradu práce.Sárka v noci spala lepšie.Len má tak hrozne oschutné ústa čo dýcha pusinkou 😒 Dávam jej jelení loj,ale nepomáha.Volala som doktorke a mám ten Fenorin zmeniť na Sinupret a olejové zábaly a veľa tekutín.Ale okolo obeda s ňou vybehnem na sneh trošku...tak sa tešila keď videla sniežik.
čaute zatiaľ.

oriel
13. feb 2009

Pozerala som na nete,tak ked som to spravne pochopila,tak je to tak..... 🙂 🙂 No este pojdem na urad..... Sarke skore uzdravenie,aby bola na karneval fit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
13. feb 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂 krásny snežik..čo?
aj my pojdeme vonku...neskôr...
no čo už ste niečo vyhútali na toho valentína?? prekvapko bude? 😉

inna7
13. feb 2009

Lukáš má dnes karneval..tak som zvedavá čo povie ked sa vráti... 🙂
Oriel...to by bolo fajn, keby to takto bolo... 🙂

no a ešte my povedzte čo mám navariť.... 😀

sara2
13. feb 2009

My máme rybie prsty a zemiakovu kašu.A Ideme tatikovi robiť valentínské vykrajované srdiečka s plnkou kapučínovou.Recept z MMB 🙂

oriel
13. feb 2009

Ja som uz stihla aj mesto.... 🙂 🙂 🙂 Lilka vyprevadena na vlacik...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Takze uz som sama.... idem si dat kavicku a dufam,ze s vami pokecaaaaam 🙂 🙂

mirrinka
13. feb 2009

čaute papuľky....ja som vás len prišla pozdraviť,lebo ideme s Liankou ochvíľočku robiť valentínske srdiečka pre tatinka 😉 😉

inna7
13. feb 2009

hmm...každy tu niečo "vyrába" pre tatíka..a my nič 😀 nech tatík zhotoví niečo náááám... 😉

ja som varila "květákové smaženky" so zemiačkami... a karfiólovo-brokolicovú krémovú polievočku... 😵

a ideme na sánky... 🙂 🙂 🙂

oriel
13. feb 2009

Inna,aj ja skor cakam prekvapenie od neho.... Lilka rano dostala od dedka valentinsku torticku.... taka podarena malicka srdieckova a pekne zabalena.... pretoze zajtra s nou nebude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
13. feb 2009

halo...... je tu niekto???

tamarka_na
13. feb 2009

No kde ste všetky?Ja som práve uložila deti a mám "frei" a vás nikde... 😕

sara2
13. feb 2009

ahojte,ja to svoje ešte len idem ukladať...
pekný večer

emita
13. feb 2009

ja som tu 😉 po prvom dni v škole. joj, tak fajne dnes bolo. sme sa aj nasmiali... som si to riadne užívala po tej pauze 🙂 a ešte som okukovala v PO kočíky tak idem ukázať manželíkovi čo som videla.

mirrinka
13. feb 2009

čauko...aj ja už mám "fraj" 😀 😀 😀

mirrinka
14. feb 2009

ahojte...dobré ránko 🙂
my sme sa dnes zobudili nie veľmi happy - s teplotou a hrozným kašľom ☹ takže dnes žiadna prechádzka,len teplá perina...
dnes idem variť brokolicovú polievku 😉

tak krásny valentínsky deň všetkým 🙂

oriel
14. feb 2009

joj Mirri,to mi je luto.... skore uzdravenie 😉 😉 😉 Vsetkym vam dakujem za hlasy pre man. sesterku..... VYHRALA PRVE MIESTO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 este raz vdakaaaaaa

emita
14. feb 2009

vážne? no to je super. a čo z toho bude mať?

mirrinka to je mi ľúto ☹ idem chytro variť a pratať aby sme mohli poobede zase vytiahnuť sánky. myslela som že bude jar ale čo už...

oriel
14. feb 2009

Emi,neviem presne vsetko,len ze bude na plagatoch Fernetu a ma to aj nieco s reklamou... a to nas veeeelmi potesilo,pretoze u nas v bare Fernet predavame a ona tam aj cez prazdniny brigaduje.... tak sa tesime.... 😀

ZELAM KRASNEHO VALENTINA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
14. feb 2009

krasneho valentina baby 😉

mirrinka
14. feb 2009

oriel,tak gratulujem sesternici k výhre 😉 škoda,že som k tomu nedopomohla aj ja,ale ani teraz mi to nejde otvoriť ☹ Lianke je už lepšie,neviem čo to ráno bolo,teplota 38,2 ...☹ chceli sme ísť von,ale radšej zostaneme doma,aby sa to nezopakovalo 😖 robila som tú brokolicovú polievku - fantázia,toľko sme sa najedli,ako ešte nikdy 😀 😀 😀

sara2
14. feb 2009

ahojte,tiež sa pripájam krásneho Valentína 🙂
Oriel to je super 😀
My sme boli vonku na prechádzku a skončili sme v cukrárni 😀 😀 😀 .A na obed som nevarila nič.Manžel pozýval.... 😝
No Mirri,držím palce nech sa to nezopakuje.Pozdrav Lianku.

inna7
14. feb 2009

ahojte babky...tak vám všetkým želám krásneho Valentína...!! 🙂 🙂 🙂
Oriel...super...že gratulujem...!

ja dnes od rána pratám a vyváram....robila som fantastickú bryndzovú polievočku....a pirohy z rožkov...so zemiačkami, tvarohom a makom ... z mmb...vynikajúce..... 😉

mirrinka
14. feb 2009

inna,hoď link - nechce sa mi hlladať 😉
dobrú noc spachtošky 😀

oriel
15. feb 2009

Dobre ranko..... len som vas prisla pozdravit.... 🙂 🙂 🙂 Na plese bolo celkom fajn..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ani hlavka neboli 😀 😀 😀 😀 😀 idem budit manzela a ideme po Lilku,uz mi riadne chyba 😀 😀 😀 😀