Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
8. apr 2009

Dobré ránko 😎 -dnes to asi na okuliare nebude,čo? ☹

No nevadí,aspoň postíham aj niečo doma urobiť lebo robota mi stojí.So Sárinkou chodíme von aj doobedu aj poobede a tak nič nestíham.Včera som robila tie zmrzlinky z tortových oblátok.Kurnik,baby neviem či som taká "ľavá" ale mi to vôbec nešlo.Mirri išla som kuknuť do albumu,ale fotku si už vymazala. ☹ Chcela som vidieť tie tvoje 😉 A dokončovala som ich večer do pol dvanástej.
A Sárke dnes jak na potvoru v noci vyrevovala.O polnoci tak spadla z postele len zahučalo.A potom znova nadránom a to bolo už s plačom 😒 Idem zaliať kafe.
Emi,idem robiť aj ten koláčik čo si ty dala receptík.Sa teším lebo vyzerá veľmi chutne a jednoducho.

Momoyka,pozerala som si tvoj album.Malinká je krásna.Ale mám pocit,že ťa poznám zo školy.Nechodila si na OA?
pekný dník všetkým 🙂 🙂 🙂

momoyka
8. apr 2009

ahojte, pekny dnicek vsetkym,

dakujeme za vrele uvitanie este raz

byvame na sidl. 1

sara2, ja ta tiez poznam z OA, ja som chodila do e-cky, ty do d-cky?

sara2
8. apr 2009

Momoyka ahooooj 😉 Ano chodila som do "d". A manželík chodil do "B" 😀 .Tak vítaj medzi nami.

Kočky pre dnešok končím.....
Oriel,ak nebude pršať-sme vonku a čakáme vás.Ráno Sárka čumela z okna či vás neuvidí,ale sme vás asi nevymákli kedy ste išli do škôlky. 😉

Mirrinka a ja som zabudla-hlava deravá.Všetko dobré k meninkám,ktoré si mala.Aj moja sestrička je Miroslava.Prepáč.

mirrinka
8. apr 2009

momoyka,aj my bývame na sídl.1 🙂
sari,dikes 🙂 😉 😉 😉

oriel
8. apr 2009

ahojky.... Joj sari,vies co.... Lilka bola uplne nadsena z toho,ze sme pri vas boli.... Rano sa v kuse celou cestou pytala,ci dnes tam prideme.... 😀 😀 😀 Este sa potom ozvem,no ak nebude prsat,urcite prideme.... 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
momoyka
8. apr 2009

mirinka, a kde byvate?

sara2, vy kde byvate? aj muzika tvojho si pamatam, nevolate sa lipovi nahodou? ked si dobre pamatam...

my ideme rychlo nieco skusit upiect, a potom na kozne s malou...

tak zatial pekny dnicek

a som rada, ze som sa ku vam mohla pridat..

mirrinka
8. apr 2009

momoyka,my bývame na družstevnej 😉

bobooo
8. apr 2009

ahojte baby no vidím že je tu nás viac tak vitaj momoyka.
ja nič nestíham ani tu kuk na chvíľočku sa mi niekedy nedarí...dosť teraz bolo práce upratovanie a tak a s deťmi každý deň chodím vonku tak nemám čas...
vy už máte všetke popratané? ja ako si nestíham ešte mám v obývačke bordel jak v tanku...ale ostatné už v pohode aj okná umyté konečne... 😎

emita
8. apr 2009

zase niekto z končím sídl.1... už vás je tam toľko... ☹ no ale prajem vám 😉 slniečko vykuklo ide sa vonku 🙂 tak to už sme 3 čo ho budeme piecť? 😀 pridajte sa všetky 😀 😀 😀

emita
8. apr 2009

bobooo, okná umývať nebudem 😝 upratovať až zajtra... pohodka. treba si užívať 😀

sara2
8. apr 2009

Ahojček.
Emi,mať tvoj optimizmus 😀
Šli sme so Sárkou do mesta,zabudla som mobil.Nevedela som koľko je a došli sme domov a kukám už pol jednej.Tak idem variť "omačkovu polievočku".Poobede musíme isť vonku.Malé dámy tu maju dejchánek 😀 😀

emita
8. apr 2009

sara: aká pláca taká práca 😀 😀 😀 ale nie, naučila som sa robiť len tie veci ktoré sú nevyhnutné. teraz mám "dovolenku" lebo piatok nieje škola tak si to užívam 🙂

sara2
8. apr 2009

Momoyka,neodhaľuj moju identitu až tak okato 😀

Emi,máš úplnú pravdu 😉 .Len ja som to ešte nepochopila ☹ .Môj mužíček už vraví,že mám diagnozu:večné upratovanie 😒
dobrú nocku

inna7
8. apr 2009

ahojte...momoyka víííítam ťa... 🙂 malá je zlatučká... 😵

aj ja som chodila na OA..končila som v r.1997...

no dnes som mala ťažký deň...najprv s deťmi na kontrolu, potom rýchlo k našim, potom do svidníka...tam som sa očakala...hrúzades... 🙄
nič nenavarené, nič neupratané.... 😝 .. ešte mám čas... 😵 zajtra musím zohnať darček pre mamu...v nedeľu má narodky.. 🙂

tak dobrú nocku....

mirrinka
9. apr 2009

Ahojte,dobré ránko,kde ste? ešte spíte? vonku je krásne,teplúčko 😎 😎 😎 😎

emita
9. apr 2009

no jasné. Šimonko pochopil že má ocko dovolenku a nechal nás spať do 8.15 🙂 som sa zobudila na jeho mliaskanie v postieľke-že je hladný 🙂 dnes ma čaká odkladaná robota 😝 už aby bolo 17.00 a boli sme v cerkvi-veď nakoniec o tom sú sviatky... 🙂
inna a ako deti? už dobre?

bobooo
9. apr 2009

dobré ránko...no už pomaly dník....moji drobci dnes vstávali o 5.45...ale do 7 ma nechali ležať a hrali sa v postieľke...no ale už spia...tak troška sa vrhnem do práce kus popratať po raňajkách lebo v kuchyni ako by bomba vybuchla 😝
no aj u nás je teplúčko, len mňa už nohy bolia čo každý deň chodíme do mesta a bývame hore na kopci (k nášmu domu vedú dva také fajné kopce) ..no a vytlačiť kočiar hore s nimi dvoma tak to dá zabrať...
dnes sa chystám ešte niečo dopratať, uvariť, vykúpať psíka a po obede s deťmi vonku...no je toho dosť.. 🙄

emita
9. apr 2009

bobooo mi niečo hovor o kopcoch 😝 ja už chodím do mesta len keď nás potom manžel vyvezie domov autom. ja už nestačím s dychom ☹ väčšinou beháme po dvore a blízkom okolí 🙂

emita
9. apr 2009

ale ste narástli... detičky sú rozkošné 😵

bobooo
9. apr 2009

akurát sa snažím pridať nejaké fotky len musím niektoré zmenšiť... 😖

sara2
9. apr 2009

Bobooo a nebolia ťa aj ruky keď ich tak rozkošne držíš-jeden na jednej a druhý na druhej. 😀 😀 .Ale nemôžeš sa sťažovať.Moja keď bola malinká tak keď vstála o 5 tej tak nenechala spať už nikoho 😀 .Bývate vo Vranove hore na kopci nad tým kostolom na Lúčnej?Trošku Vranov poznám.Sesterky tam bývali,ale povydávali sa do Humenneho len jedna tam ostala.
Emi,súhlasím s tebou o tých sviatkoch.Ale šunku musím isť kupiť...ešte ju stále nemám.A zajtra hor sa do varenia,pretože ideme svätiť pásku v sobotu poobede -kvôli malej.

Inna,ja som aj momoyka končila OA v 1996.Ty kokso vôbec si ťa nepamätám ☹

bobooo
9. apr 2009

sara2 to ich držím pretože sme akurát prišli z vonku, ale inak na rukách nie sú vôbec...hrajú sa samé na zemi...to len také foto som chcela 😀
a inak bývam na Dubníku - keď ideš z he tak lúčna je na začiatku a my až na konci tiež nad kostolom ale tým druhým kde je aj pošta...vedľa je Okulka a Máj ak vieš tak troška ti to priblížim...

sara2
9. apr 2009

Ano,bobooo viem kde to je.Tak to ti nezávidím,ale aspoň chytáš kondičku.Sárka teraz prevetráva bicykel.Aj do mesta chodíme na bicykli.Na začiatku pešej zony sa rozbehne a ja jej riadne nestačím.Len číham či sa jej niečo nestalo.Ale po zime je ten pohyb vždy trošku obtiažnejši 😀 😀 😀 .A viacej ľudi sa ma pytalo či som tehotná,že som tak pribrala...do kelu keby to aspoň pravda bola..... 😒

no končím..pekný slnečný deň 🙂

tamarka_na
9. apr 2009

Ahojte kočky.Prišla som vás pozrieť na chvíľu.V poslednej dobe na net nechodím vôbec.Odkedy je teplo,sme väčšinou vonku.Tak som sa na jar tešila,že si ju užívame ako sa len dá 😉

Sara,tá kamoska,ktorá mala ísť s dcérkou na to liečenie,nakoniec nejde nikam.Jej malá zas ochorela a berie antibiotiká,takže sa im to posunie,ešte sama nevie na kedy.

Tak ja idem ďalej variť.Zeleninovú polievku už mám a ešte ma čakajú špagety s mäsom...a potom hor sa s Mirkou a Lili do mesta 🙂

momoyka
9. apr 2009

ahojte, pekny dnicek

sara, som si uvedomila, ale az neskor, ze som ta nemusela odhalovat, ale sa mi stava, ze niekedy su usta, teda prsty 😀 rychlejsie ako hlava, tak mi to prepac, 😀 😎

ja to s upratovanim tiez neprehanam, okna som umyla a inac povysavame a ako v sobotu, beznu, aj tak tu asi nebudeme cez sviatky..

miri, my byvame na kratkej 🙂

teraz som stihla trosku pozehlit, inac nic, ta nasa mala slecna mi nedovoli nic robit, aj postit dnes asi budeme... 😀 😝

bobooo
9. apr 2009

no už som pridala nejaké to foto...boli sme v piatok vonku na chodačkách tak sú tam fotky...kuk 😀

mirrinka
9. apr 2009

momoyka,tak to sme skoro susedky,my bývame tu už ako sa začína krátka ulica.... 😉
bobooo,deturence sú rozkošné 😉

inna7
10. apr 2009

ahojte...pekné ránko.. 🙂

boboo...detičky sú zlatučké... 🙂 moja vydrží mať čiapočku tiež asi tak 2 sekundy.. 🙂

včera sme boli v cerkvi asi 2h...obe deti si schrupli.. 😀 no aspoň nevystrajali.... 😉 dnes ideme tiež....držíte pôst? ja si ale kávu musím dať....to by som nevydržala...

mirrinka
10. apr 2009

ahojte 🙂