Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
28. máj 2009

andrii dík. nebyť skúšky mám sa fajn. ale či chcem či nechcem som z nej nervózna. tak to hrozne prežívam... asi budem mať nervózne bábätko ☹ a bábo je veľmi čulé. už ma štuchá do rebier a dáva o sebe vedieť ako sa len dá.

nikto tu nechodí ani nemá kto poradiť čo variť... ☹

k počasiu... už bolo na čase...

emita
28. máj 2009

och mám tam dvoch smutných smajlíkov-až tak zle na tom niesom 😀

emita
28. máj 2009

ešte pridám fotku s prými jahôdkami-ak ich nájdete 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
28. máj 2009

ahojte
andrii k tým jahodám ma napadlo skúšala si dávať malému už jahody?či je to skoro? no neviem asi keď nevyskúšam tak nebudem vedieť ale ako ty?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
momoyka
28. máj 2009

ahojte, davno som vas nebola pozriet 🙂
mate sa?

my sa mame celkom dobre, len mame doma trochu husto, inac pohodicka 😝

bobooo
28. máj 2009

hej veľký frajer...no asi aj ja skúsim tak jednu dve maximálne jahodky...a uvidím...potom dám vedieť..
bývaš niekde na máji okolo cerkvi? keď sme v he tak chodím tak v nedeľu

emita
28. máj 2009

čauteee bobooo a momoyka. ja tiež ešte jahodky neskúšam. dúfam že mu ani nikto iný nedá lebo vedia že som proti. andrii malý je cooooolový 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
28. máj 2009

andrii neviem či ťa spoznám.... 😀 ale ak uvidíš mamičku s dvojíčkovským kočiarikom tak som to ja...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
28. máj 2009

andrii...keď tam prídem určite budem vonku s deťmi je to dnu ťažšie...niekedy sa stane že manžel s nimi ostane doma a ja idem so švagrom, inokedy naopak že ja ostávam a on ide...ale teraz by sme mali najbližšie ísť všetci budia sa deti okolo 10 niekedy pred takže to stíhame no neviem kedy tento víkend asi nie-v sobotu máme naplánovanú oslavu pretože na druhý víkend idú naši na svadbu a malý majú v utorok prvé narodeninky tak asi až na ďalší víkend

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
28. máj 2009

ahojte maminky..... 😀 😀 😀 😀 tak po dlhej dobe mam konecne doma notebook 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa mate? este som nic necitala 😀 😀 my celkom v pohode..... taka klasika 😀 😀 vsetkym oslavencom zelam oneskorene vsetko najlepsie 😀 😀 😀 😀 zajtra som tu.....,no asi ay vecer.... 😀 😀 😀 😀 😀 tesim sa na vas....

bobooo
29. máj 2009

dobréééé ráááánkoooo...vstááááávame 😀 😀 😀
andrii no budú mať 2 torty ale nie rovnaké jednu donesie svokra to bude medvedík a druhú donesie ich krstná a tá bude klasika asi vyššia okrúhla.....no a s tým kostolom ono je to paráda ale pravdu povediac ešte sme s nimi dnu neboli...niekedy nám fakt výjde že len jeden z nás ide tak musí mať kočiar a byť vonku...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
29. máj 2009

andrii,caukoo 😀 😀 😀 aj mne to chybalo.... 😀 😀 vonku otras pocasie,vsak? 😝 😝

bobooo
29. máj 2009

no máš pravdu andrii ja radšej vonku postojím aby sme nevyrušovali iných...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
29. máj 2009

😀 😀 andrii,nadhera..... 😀 😀 😀 som bez slov..... dievcata krasnucke 😀 😀 😀 ako princezny.... 😀 normalne sa mi nechce verit,ze uz take velke dievky mas 😀 😀 😀 a Matusko na tej trojkolke nema chybu 😀 😀 😀 riadny frajer 😀 😀 😀 😀 a taktiez co sa teba tyka som bez slov..... 😀 😀 super vyzeras....

bobooo
29. máj 2009

no kukla som aj ja foto ešte raz...zlatý je malý...a prijímanie ste mali teraz? malá je naozaj jak princezná...závidim ti takú pomocnicu vlastne už 2 pomocnice....veľa detí asi nebolo, čo? ale otec Anton sa tam tak spokojne usmieva...vieš o tom že odchádza?škoda ☹ ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
29. máj 2009

hej aj my je to taký rodinný kamarát ale ja tykám len mati-jeho manželke

emita
29. máj 2009

brrrr hrozná zima. dlho sme vonku nevydržali... ale zase: konečne to tu ožilo 🙂

o. Anton odchádza? No ale dalo sa to čakať veď je tu už hádam 10 rokov... tak vám prajem aspoň tak dobrého kňaza 😉

andrii moja švagrinka býva v bytovke oproti-že máte spoločný dvor ona má augustové dievčatko a druháčku. možno sa poznáte 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. máj 2009

Ahojte 🙂 vvidím,že je tu reč o o.Antonovi - mňa učil náboženstvo 😉
andri,malý je fakt fešáčisko v tých škulkách a o dievčatách ani nehovorím,to sú riadne kočky - šak majú aj po byť také fešandy... 🙂

oriel,konečne - už si tu chýbala 🙂

inna7
29. máj 2009

čaute babuľky....no človek sa tu neukáže chvíľu a hneď sa rozpíšete.. 😠 ale nie, teším sa že to tu ožilo... 😵 😉 🙂
Oriel vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, no konečneeeeee 😎 😉 🙂

písali ste o jahodkách...tak ja som malej už dávala...dva dni za sebou..po jednej jahodke....viac ani nechcela...aj čerešničku zhužvala....a kostku vypľuvla... 😀 nene... bez kostky samozrejme... 😉 🙂

Andrii..aj ja pokukujem po takych trojkolkach...lebo po malom je už zničená...tak chcem kúpiť novú..len sú dosť drahé... 😒

bobooo
29. máj 2009

no otec anton odchádza určite už mu prišli aj papiere o presunutí na iné miesto...myslím že každé 4 až 5 rokov by sa mali striedať, no viem že on je tu už dlhšie ☹ škoda bude mi smutno aj keď tam nechodím pravidelne, ale aspoň raz za čas do svokri zašli na kávu tak sme s nimi boli 😕
inna ja som sa odvážila tiež včera daj jahôdku a zatiaľ nič....nijaká odozva...našťastie, ale myslím že nové veci by sa mali tak tri dni za sebou skúšať tak uvidíme ako to bude ďalej 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz