Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bobooo
12. feb 2010

júúj to je dobré na výpočty tak dik zatiaľ...ja len na skok deti spia treba mi popratať rýchlo zbaliť a šup do He na víkend...

matka331
12. feb 2010

ahojte ,,,mam sa dobre malicka je zlattunka a poslusnaa..v nemocnici bolo super nemam sa nacos tazovat az na tu stravu lebo celyy tyzden bolo to istee meso a omacka akurat menili ryzu cestovinu zemiaky a tarhonu 😀 😀 😀 som rad aze som doma a ze samozem najest ...pre babetko treba len pampersky aleuz ked bude rpi tebe tak ti treba aj navlhcenee utierky a kremik na zadok to je vsetko....

asshanti
12. feb 2010

ahojte,

ja som dnes od 4:15 hore, nejako nemozem spavat, asi priprava na neskor... 😀 manzel isiel k zubarovi, tak ma vyhodil v meste, zasla som nafarbit obocie ku kozmeticke, potom do roboty po vyplatnu pasku a tam sme cca 2 hodiny klebetili... potom sme sli s drahym na nakup potravin, este som malemu kupila dve tenke ciapocky na doma a potom k svokrovcom, pozicat si velku cestovnu tasku do porodnice, lebo doma mame asi 3, ale velmi male a kufre mame 2, ale jeden je moc maly a druhy obrovsky, balime sa donho dvaja na 2 tyzdne k moru, to by ma tam vysmiali... tak mi svokra dala taku akurat velku tasku, idem do nej aj pomaly balit, keby nieco... prezliekla som postelne pradlo, teraz sa vetra, utrela prach a povysavala poschodie, uz budem mat veget.

sara2
12. feb 2010

asshanti,keď si bola taká rozbehnutá tak si mohla prísť aj ku mne poupratovať. 😀 😝
Ja sa chystám zajtra luxovať 😒 .Sárka ide k babke tak budem mať nato celý deň.

Pozdravuje vás Oriel.Má sa dobre.Chvála Bohu nič ju nebolí,nič sa nekomplikuje ale na radu lekárov ma byť v kľude a vyzerá to ,že na dlhšie.Hlavne nech sú obe v poriadku 😉

Prajem krásny víkend 🙂

asshanti
13. feb 2010

ahojte,

sara2, srdecne pozdravuj Oriel, nech sa drzia princezny !!! 😵 😵 😵 😵 😵

ja som cca od siedmej hore, vcera sme aj s drahym okolo desiatej zaspali, nevladali sme ani telku pozerat... 😀 urobil mi ranajky a odisiel, dnes maju vyrocnu polovnicku schodzu. ja som si este lahla a driemala. teraz sa chystam este vyumyvat komodu a nocny stolik v detskej izbicke a to uz bude vsetko. a este pozehlit plienky, ale tych mam len asi 20, takze pohoda. a zacnem uz aj ukladat veci do porodnice do tasky, pre kazdy pripad... 😀 😀 😀 pekny den vsetkym! 😉

inna7
13. feb 2010

ahojte....dievky, čo kupujete plienky 😀 dnes som kúpila malej pampersky active baby za 13,50 eur v GVP cash -i... v tescu stoja 19 eur... 😉 a tie pampers sleep and play tam stoja 7 eur...

Oriel držte sa 😵

emita
13. feb 2010

my sme sa poridane zásobili plienkami toujours z Lidlu. sú teraz za 6 eur 🙂 ešte lacnejšie ako hypernovacke.

andrii keď si bola fotiť malého,dostala si fotky aj na DVD? čo to stálo? viem že si písala ale nemám kedy hľadať 😉 mám veľkú chuť piecť 🙂 idem pohľadať nejaký recept

emita
13. feb 2010

http://www.svetreceptov.estranky.sk/clanky/kola... tak toto manžel miluje.upečiem keď pôjde so Šimonkom vonku. ale fajne je dnes vonku. som bola s Emilkou...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
13. feb 2010

ahojte 😉

Emi,ten koláčik robievam aj ja.Len má u mňa iný názov: "rýchly koláč". 😎 Akurát som sa manžela pýtala či mám niečo napiecť a on vraví,že nie.Tak mám veget.Varím obed už na zajtra.Ten karneval na máji začína už o jednej tak to by som nestíhala zajtra.Sárku máme u babky 🙂 ,manžel vysáva a čistí gaučovku 😀 .Ja sa dnes mám 😀 😀 😀 .

asshanti
13. feb 2010

sara2, manzelik je sikovny, super, ved si treba oddychnut... 😉 😉 😉

ja som doumyvala komodu a teraz vegetime s manzom pri telke, potom ideme k svokrovcom. len sa bojim, ze ci malemu neublizujem, ked sa tolko zohynam, natahujem a tak... sa mi zda, ze dakedy ako keby vo mne nieco puklo, tak som sa aj zlakla uz... 😒 😒 😒 dufam, ze som mu nic neurobila, ved je dobre chraneny v brusku, nie...??? 😕 😕 😕

inna7
13. feb 2010

ja mám už tiež navarené na zajtra 🙂 ideme k našim, sú tam sestrine deti 😵
u nás najnovšie "letí" bábovka...a ja ju mám asi tiež najradšej... 🙂

sara2
13. feb 2010

inna,bábovku máme radi aj my.A v terajšom letáku Kauflandu bol celkom sympatický recept na bábovku so slivkovým lekvárom.

mirrinka
14. feb 2010

Ahojte 😉
kočky,pamätáte sa na tú súťaž s milkou čo ste mi dávali hlasy? vyhrala som to a na FB sú už fotky 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rejoice
14. feb 2010

mirrinka aj ja som ti dala hlas, tak som rada ze si to vyhrala 😵 😵 😵

inna7
15. feb 2010

Ahojte... 🙂

mirri supiš, peknučkéééé 😉 no mohli ti dať aj kartón miliek 😀 🙂 😉

Sara, tiež som čítala ten receptík, ja mám už svoj osvedčený...a úúúplne jednoduchý.. 🙂

tak akurát išli svokrovci pre Lukáška do škôlky...vraj v jeho triede niet ani nohy, a chceli ho dať do inej, tak tam plače... ☹ takže dnes bude doma veselo 😉

emita
15. feb 2010

bré ránko 🙂

tak máme prázdniny 🙂 andrii deň D nadišiel: Šimonko sa už pýta aj na piškanie 😀 ešte nie vždy, ale je to na dobrej ceste 😀 a Emily už naozajstne papá. včera spapala asi 5 lyžičiek 😀 a potom pokračovala v obľúbenej činnosti: pľuvaní 😀 a to jej ide na jednotku. dokáže pľuvať aj na 1meter 😀 😀 😀

mirrinka ešte raz blahoželám, musel to byť krásny darček 😉

sara2
15. feb 2010

😀 😀 pekný deň prajem 🙂

Emi,perfektne som sa pobavila s tým pľuvaním 😀 😝
Vyšlo nám slniečko tak ideme vonku. 😎

asshanti
15. feb 2010

mirrinka, blahozelam, to je super !!! 😵 😵 😵

tak my sme dnes urobili kus prace... teda manzel s kamosom... 😀 rano poskladali postielku a navrtali policku nad komodu v detskej izbicke, takze je konecne kompletna. potom sme dali do postielky matrac, plachtu, hniezdo, kapsar, baldachyn, aj kolotoc, som nadsena, vyzera to vsetko nadherne !!! 😵 😵 😵 moj toaletny stolik sa vyniesol na chodbu, lebo som ho mala pri posteli a je velky, zabera vela miesta, takze bude na chodbe, to je ok, lebo je prazdna. a na jeho miesto sa dala postielka a prebalovaci pultik. 😉 😉 😉 dnes uz nerobim nic, lebo z toho zhonu mam dost, som unavena... manzelik pojde na futbal s kolegami a ja mu uz len vyzehlim koselu na zajtra do prace. a este vecer mame skocit k fotografke, urobila nam nejake foto, ktore potrebujem nalepit malickemu do jeho albumu a konecne po viac ako dvoch rokoch od svadby sme si dali zaramovat spolocne foto, dala som az A4, tak dufam, ze to bude dobre vyzerat... 😀 😀 😀

sara2
15. feb 2010

Ahojte.

Bola som dnes so Sárkou navštíviť Oriel v nemocnici.Pozdravuje vás všetky 😉 .
Má sa dobre,aj sa cíti dobre,nič ju netrápi a nebolí 🙂 .Zatiaľ to vyzerá tak,že do konca týždňa si tam určite poleží.
My sme so Sárkou upiekli teraz maffinky.Vyzerajú dobre tak dúfam,že aj budú dobre chutiť 😀

Asshanti,ste fakt šikovní 😀 😀 --posielam ti IP 😉

asshanti
15. feb 2010

sara2, aj Ty mas IP... 😵 😵 😵

baby, malemu sme vcera kupili krasne maskacove nohavice v Reserved na 3-6 mesiacov, fakt bombove... 😀 manzo mal vcera podobne na sebe, tak sme ich zladili, bola na nich 50 % zlava, ale aj tak stali cca 11 eur... 😅 😅 😅 my sme si vysli na Valentina na pizzu a kavu do MI do Zemplincentra, manzelik mi kupil krasnu zltu velku ruzu a maly dostal darcek... 😀 😀 😀

mirrinka
15. feb 2010

Ahojte 😉
Ďakujem vám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
asshanti,aj my sme včera boli v Zemplíne 😉 tak cca okolo 15:00...
sari,ked budeš zase s Oriel,tak ju pozdrav,nech sa obe držia 😉 😉

asshanti
15. feb 2010

mirrinka, my sme dosli tak po jednej a boli sme asi do pol stvrtej, stvrtej... mozno sme sa aj stretli, len sme o sebe nevedeli... 😉 😉 😉
ta A4 v ramiku zo svadby je super, vytesujem sa !!! idem zehlit manzelikovi koselu na zajtra do prace... 🙂 🙂 🙂

emita
15. feb 2010

My sme boli na poradni. 7320g 🙂 zaujímavé ale je že so Šimonkom sme boli v poradni keď bol presne na deň taký starý ako ona a vážil 7390g 😅 a pritom nikdy nebol taký bucľatý ako ona 😕 a tiež nám dnes došiel nový kočíček pre Emilku. Júj už nech je jar a vyrazíme do ulíc 😀 😀 😀

sara2
15. feb 2010

Emi,šupni tu fotku nech sa potešíme aj my 😀

asshanti
15. feb 2010

baby, furt ked sa zohnem, cupnem si po nieco, mam pocit ako keby daco vo mne bublinkovalo ale tak... nemohla som nejako ublizit malickemu...??? 😖 😖 😖 dost som z toho nervozna... ale pohyby citim ako vzdy, kope a vytlaca sa... 😉

rejoice
16. feb 2010

Dobre ranko 😉 dnes od pol piatej nemozem spat, pred chvilkou som vyprevadila manzelika do prace a uz sa mi nechce spat.
asshanti neboj bude to ok, hlavne ze citis pohyby. A nemoze to byt ze ma stikutku? A kedy ides na poradnu?

emita
16. feb 2010

umývačka umýva, práčka perie, mäsko sa pacuje, Emilka spí 🙂 a krásny deň pred nami 🙂

asshanti, neboj, ale radšej sa šetri 😉

sara chceš fotku bacuľky alebo kočíka? 😀 😀 😀 nejakú pridám 😉

sara2
16. feb 2010

Dobré ránko 😉 .

Emi, aj....aj...aj Emilku 😀 aj kočiarik 😀 .

Žienky my sme dnes vstali o pol deviatej 😝 .Sárka sa zobudila o šiestej,ale dala som jej mlieko a ona ešte zaspala tak ja s ňou 😀 🙂 .
Teraz sa chystám robiť tie pirohy z rohlíkov a po obede vezmem Sárku na sánky 🙂

prajem pekný deň 🙂