Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
17. feb 2010

čaute, my sme boli s malym v kostole a neviem isto, ale asi som videla dagsty....mala dcerku na rukach a boli vpredu, ale ja ju nepoznam, tak mozno to ani nebola ona...no a potom takto s krizikom od popolu sme pochodili tesco a kauflad.. 😀 kupila som krasne vecičky na tu plienkovu tortičku, tak zajtra sa do toho pustim.. 😵 😵 😵

super že je Oriel v poriadku... 🙂

andrii a čo na sone? žeby štvrtééé 😉 🙂

inna7
17. feb 2010

boboo serus...moja to isté... 😉 🙂 smarkoška 😀 😀 ale pravdupovediac, ja sa tym voľajako nezaoberám....keď to príde tak to príde....aj dnes som v kauflande kúpila pampersy veľké balenie za 11,49 😀

emita
18. feb 2010

a ja som predvčerom videla Lilku v meste. asi s babkou...

sara2
18. feb 2010

pekný deň prajem 🙂

bobooo to sa ti podarilo,že "smarkoš"-super slovíčko 😀 😀 😀 😀 😀 😝

My pre zmenu dnes opäť "čavargujeme".Ideme tentokrát k ďalšej sesterke do Vranova.Ma malého Tobiaska tak ideme aj s ďalšou sesterkou k nej.Bude nás tam....a detí ako smetí 😀 😝 .Ale bude určite veselo,už sa tešííííím 🙂

ahojte 😉

inna7
18. feb 2010

ahojte 😵 ja som akurát dopratala celý byt... 🙄 😀 😉 a ideme sa obliekať a "dža" do mesta... 😀 😉 🙂

krásny dník.... 🙂 🙂 🙂

asshanti
18. feb 2010

ahojte,

tak vsetkym prajem pekny "vyletny" den, tak to vyzera... 😀 😀 😀
ja som rano vstala skor, akosi nemozem spat, zapla som hokej, poslednu tretinu, no hruuuuza... 😠 😠 😠 drahy dosiel z nocnej, kupil cerstve pecivo, tak sme sa naranajkovali a on pred chvilou zalahol, rano opat ide do prace, ma strelby... ja som dala do pracky a teraz vegetim, chcem este pozehlit plienky, ale az ked vstane manzo, on bude pri mne na telke a ja budem zehlit, vravim mu stale, ze ako krasne travime spolu cas... 😀 😀 😀 a tiez mam dalsiu velku varku prania pre malinkeho... vcera sme zasli ku kamoske co bude krstna a dala nam velku tasku satociek, co nakupila pre maleho v USA, su nadherne !!! 😵 😵 😵 😵 😵 kupila mu deku, hracku maznacika, spaci vak, dupacky, ciapky, ponozky, kopec body, krasne modrucke body NIKE, asi troje, tak sa vytesujem !!! nieco kupila do 3 mesiacov, nieco na vacsie, tak na 9 mesiacov, tak super, lebo uz ma toho nateraz fakt dost... to bude ale "parados", tatinko sa smeje, ze este tu ani nie je a ma viacej veci ako on... 😀 😀 😀

rejoice
18. feb 2010

Ahojte 🙂
jej asshanti prave som pozerala tvoj album, aku nadheru postielku mate pripravenu, a teda aj veciciek pre maleho mate neurekom 😉 A tvoj manzel je policajt na poriadkovej ci na hranicnej? No u nas to funguje s tym zehlenim tak isto, ja zehlim nadavam ze mi to nijak nepasuje vyzehlit lebo ja som do zehlenie uplne antitalent
😅 , a manzel sa zo mna smeje a pozera TV.

asshanti
18. feb 2010

rejoice, manzelik je policajt na hranicnom oddeleni... 😉
aj ja sa nemozem vynadivat na postielku, velmi sa mi paci, je nadherna !!! 😵 😵 😵 dufam, ze maly bude spokojny so zltou farbou, lebo zelena ani modra mi tam nepasuje... 😀 😀 😀 a sice, este stale to moze byt dievcatko, to by bol teda gol... 😀 😀 😀 ja zasa rada zehlim, zapnem telku a relaxujem pri tom. ja napr. nevarim, to ma vobec netaha, ale zboznujem upratovat, prat, zehlit a dotahovat detaily v dome... 😉 😉 😉

kristina011
18. feb 2010

Ahojte všetky Humenčanky. 😵 😵 😵
Veľmi rada by som vás poprosila o podporu hlasovania v hudobnej súťaži Materských škôl na www.bezpecnaskolka.sk.
Ide o MŠ Dlhé nad Cirochou, ktorá ako jediná z najbližšieho okresu sa do súťaže prihlásila. Prosím, stačí im poslať hlas. My rodičia z tejto škôlky by sme radi pre naše detičky aj modré z neba zniesli.
Preto prosíme o podporu.
Veľké ĎAKUJEM. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. feb 2010

kristina,a kde ti mam dať ten hlas? daj link presne na hlasovanie,lebo ani neviem kde to mam hladať 😉

inna7
18. feb 2010

tak zohnali sme čo sme chceli a tortička je na svete...dala som do albumu... 🙂
som sa čosi obehala....s deťmi.......každa somarinka v inom obchode... 🙄 🙂
...a teraz si idem konečne oddýchnuť... 😵

práve som si všimla že mám pri počítači tarantulu a potkana... 😀 😀 zo všetkých krásnych hračiek v tescu si Lukino vybral práve tieto dve ... 😕 😖 😀 otras..

mirrinka
18. feb 2010

waw,inna - krásne 😉 ty si ale šikulka 🙂

bobooo
18. feb 2010

ahojte
inna tortička prekrásna...naozaj sa mi veľmi páči.... 😉
sara ja bežne na malého že: héééj smarky... no a on reaguje sa smejeme doma 😅 ...no čo už tak ma napadlo.
inak mi sme čosi chytili včera začali hnačkovať no a dnes prezvaracali celý deň ☹ som zvedavá čo bude v noci a zajtra 🤐

mirrinka
19. feb 2010

slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
19. feb 2010

ahojte,

inna, fakt prekrasna torta, farebne sa mi velmi paci, si sikulka !!! 😉 😉 😉

naozaj Slovenskooooooooooooooooo !!! super, ze sme vyprasili tych rusakov !!! 😀 😀 😀 my sme s drahym vstali rano o siestej a pozerali to, on nestihal poslednu tretinu, lebo musel ist do prace, ja som dopozerala a potom som lahla, lebo vecer sme sli spat okolo 23:30 a uz som nevladala... tak som vstala asi pred polhodinou, teraz tlacim tresku a cerstve rozky, dam do pracky a utriem prach a povysavam si poschodie a budem mat veget... 🙂 este dozehlim plienky, vcera som nestihala, lebo dosla kamoska, tak som s nou isla po tortu k nasej susedke, potom sme sli k svokrovcom na kavu, zase som zacala zehlit a potom nas zavolali kamosi posediet, tak som sa vyhrala s polrocnym chlapcekom, nema chybu, smeje sa jak dospely, to je normalny rehot!!! a v kuse mi pozera na brusko, drahy hovori, ze spolu komunikuju, a on ked sa rehli, tak nas maly v brusku kope ako o zivot... 😀 😀 😀

inna7
19. feb 2010

Ahojte....ďakujem všetkým 😵 😵 😵 tortička ma vyšla so všetkými doplnkami na cca 39 eur...(plienky 74ks pampers za 11,49eur...hrkálky 3ks za 7eur, capačky 9,60 eur a zvyšok doplnky...)

zajtra majú krstinky a zatiaľ zožala veľký úspech...páčila sa...tak sa teším.. 😵

boboo....skoré uzdravenie, nech to drobčekom rýchlo prejde... 🙂

rejoice
19. feb 2010

Ahojte 🙂
dnes som bola v HE na poradni vsetko ok, tak som rada 🙂
asshanti: No tak to je dobre, to by som sa aj ja rehotala keby ze aj mimco v brusku reaguje na ten jeho smiech, nieje nic krajsie vidiet ako ked sa deticky smeju, lebo oni sa vedia smiat tak uprimne 😀

Potrebujem radu: ja som chcela kupit najprv tu odsavacku hlienov na vysavac, ale dnes som videla taku odsavacku hlienov na baterky, podla mna je ovela praktickejsia, ako ta co sa napaja na vysavac sice stoji vyse
40 €, tak rozmyslam ktoru kupit. Ma niektora s tou na baterky skusenost? Alebo kde ste ju kupili v HE a popripade za kolko.dakujem krasne 🙂

inna7
19. feb 2010

rejoice....mala som doma obidve...ta na vysavac je uplne super...neda sa ani porovnat s tou na baterky..a to som mala tu drahu bebesounds s melodiou....nevytiahla ani ten najmensi somplik (s kvalitnymi bateriami) 😒 zatial co ta na vysavac uplne vsetky 😉 pouzivam ju dodnes...urcite odporucam tu na vysavac 🙂 nie je vobec drasticka, iba som prilozila k nosteku a za sekundu boli sopliky vonku...

asshanti
19. feb 2010

mne tiez chvalili tu na vysavac, tak som si ju objednala, mam ju uz doma - Arianna Baby - Vac, stala nejakych 17 eur. a vcera ked sme boli na tej navsteve, tak malemu odsavali sopliky a bola to len chvilocka a zasa sa mu dobre dychalo a bol spokojny... 😉 😉 😉
inac, mama mi pred chvilou merala tlak, uz ho nemam vysoky ako na poradni, ale iba 115 na 67... tak som si dala kavicku CARO, musim Pisakovi povedat, ze to urcite bude z neho, jak hovoril, lebo doma mam nizky... 😀 😀 😀

bobooo - prajem rychle a bezbolestne uzdravenie !!! 😵 😵 😵

Oriel - dufam, ze si uz doma v poriadku a oddychujete s malinkou... 🙂 🙂 🙂

majina.b
19. feb 2010

rejoice,

http://www.mimibazar.sk/navody.php?user=
veľmi lacná verzia, ak si ju nespravíš, aj samotná odsavačka manualna je veľmi dobrá, odporučam

emita
19. feb 2010

majina supeeeer. najbližšie keď budeme nachaldení určite vyskúšam. hoci Šimonko už vie pekne fúkať a s odsávačkou ho len starším 🙂

bobooo, nech ste rýchlo zdravučkí

a teraz niečo na pobavenie: Šimonko išiel povedať "kopem nožkami". v jeho podaní "kope nožom" 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
19. feb 2010

odsavačka ešte raz, mne to nehadže odkaz 🙄

http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=447

bobooo
19. feb 2010

ahojte no noc sa dala prežiť...akurát o 3 ráno malý pýtal mliečko ale museli sa uspokojiť s čajom...kus som vyčkala...a nic až o 4,15hod malá troška zvrackala ale inak v pohode len som nemohla zhasnúť bo mala hneď začala mraučať...tak pri svetle ale v pohode...dnes malý bol o.k. ako by mu nič nebolo... no malá ešte teplotuje navyše tak dúfam že zajtra to bude o.k....
k tým odsávačkam-ja som to nepoužívala , a aj bez nej sme to prežili v pohode...problém s dýchaním nemali aj keď boli nachladený...

inna7
20. feb 2010

tak ja by som si určite nič nevyrábala..v lekárni je dostať tú odsávačku na vysávač aj za 8 eur 😉 mne sa teda veľmi zišla...malá bola často nachladená...bez nej si to fakt neviem predstaviť 😉 🙂

sara2
20. feb 2010

Inna,súhlasím.Tá odsávačka na vysávač je bomba vec a dnes už nieje tak drahá ako pred cca 5 rokmi.
Ak máš vysávač kde sa dá nastavovať rýchlosť tak je to fakt super vec.Moja Sárka už teraz vie fúkať,ale predtým sme použivali na vysávač.Tú na baterky tiež mám ale ani zďaleka nevytiahne soplíky až celkom zvnútra zo zadu.
No odomňa tu nádchu chytil aj manžel a aj Sárka.Len ona trošku lepšie je natom.Teda by som povedala,že už je skoro fit.

bobooo,skoré uzdravenie deťom.

emita
20. feb 2010

my sme mali len tú balonikovu odsavacku no a tiež sa nejak dalo. Šimonko sa asi do 14 mes. hrozne bál vysávača takže aj keby sme ju mali... 😀 dobre že už fúka ako veľký 🙂

rejoice
20. feb 2010

Ahojte 🙂
dakujem vam krasne za vase rady, vacsinou ste za vysavacovu odsavacku, ale mne by sa pacila ta na baterky pride mi ovela praktickejsia, fakt v noci ked bude treba tak sa natahovat s vysavacom 😖 tak este mam cas na rozhodovanie, tak uvidim 😉 prajem vam krasnu sobotu 😵