Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

asshanti
13. mar 2010

ahojte,

tak ja som uz upratala poschodie, utrela a umyla znovu riady, vymenila obrus v kuchyni, teraz si trosku oddychnem a idem pozehlit, lebo sa mi toho nejak nakopilo... 😀 drahy je dnes v robotke po dovolenke az do 19:30, tak dufam, ze to na mna dovtedy nepride, aby nemusel utekat... 😀 😀 😀 ale nevyzera to tak vobec, nic ma neboli, citim sa klasicky tak ako doteraz... 😅 😅 😅
inac, vcera sme sa bavili o tom monitore dychu, on si myslel, ze som uz objednala. teraz som nasla dobru akciu na nete, je tam monitor Angel Care a k tomu kos na pouzite plienky aj s naplnou za nejakych 85 eur, dost dobra cena, lebo monitor sam stoji nieco vyse stovky a viem, ze baby tuna poredavaju pouzite po detoch za 80 - 90 eur... ale kamoska mi poradila, ze ona ma uz ten novy, co sa da miminku na plienku, takze je chranene vsade, aj ked spi v kociariku, vajicku alebo v prenosnej postielke. tak neviem... 😒

asshanti
14. mar 2010

ahojte kocky,

tak my sme dnes opat boli v nemocke, vysetrili ma, spravili amnioskopiu, monitor srdiecka, aj ultrazvuk (prietoky), vsetko je v poriadku, ale pan primar povedal, ze aj napriek tomu, mam prist zajtra na pol siedmu, ze budeme indukovat porod... inac, bol velmi prijemny, aj jemny, poprvykrat ma dnes vysetroval a bolo to najmenej bolestive! a ked dosiel, uz aj o mne vedel, vravi, ze ci som to ja, s tym terminom porodu vselijakym... 😀 😀 😀 som aj rada, ze zajtra to uz snad budeme mat stastne za sebou, aj sa bojim toho vyvolavania porodu... ☹ ☹ ☹ takze na mna myslite, dufam, ze sa to nebude tahat do utorka... pa kocky, neviem kedy sa ozvem, asi az ked prideme domkov, tam nebudem mat net... 😉 mam vsak cislo na Oriel, tak jej asi poslem mms-ku a ona vam da vediet... 🙂

oriel
14. mar 2010

asshanti,joooooooooj moja,hrozne drzim prsty........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budem na teba intenzivne mysliet a cakat,kedy sa ozves 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tam idem v stredu rano na vysetrenia a tak,tak ti cinknem ak by si mohla na sekundu prist 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
14. mar 2010

ahojky Oriel, super, budem velmi rada, tesim sa !!! 😵 😵 😵 takze zajtra cakaj spravicku odo mna, dufam, ze vsetko dobre dopadne... 😔 😔 😔

oriel
14. mar 2010

budem cakat.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 SILNO DRZIM PRSTY 😀 😀 😀

inna7
14. mar 2010

asshanti....držim prsty, nech všetko dobre dopadne !!! 😵 😵 😵 neboj sa, aj mne vyvolavali pôrod...nič strašné..drž sa! 🙂

emita
14. mar 2010

asshanti budem na vás myslieť 🙂 držte sa 🙂

asshanti
14. mar 2010

dakujem vam kocky, uz sa na to tesim, ze budem mat nasho vytuzeneho chrustika pri sebe !!! 😵 😵 😵
inac, trosku mi uz zacali bolesti v podbrusku a ked som bola na WC, tak na papieri som mala taky hnedo - priesvitny hlien, jak sopel, to bude asi ta hlienova zatka, som o nej citala, ale doteraz nic... to uz by malo aj signalizovat bliziaci sa porod, nie? maly asi dostal respekt pred primarom... 😀 😀 😀 inac, som zvedava, ze pri kom nakoniec budem rodit... 😉

oriel
14. mar 2010

asshanti,mozno nakoniec ani nebude treba vyvolavacku..... a v noci to pride samo.... 😀 😀 😀 Cez den zvyknu byt na porodnych salach zvycajne Dr. Palkova - taka mlada---.... alebo byvaly primar Pavlovcin..... 😝

asshanti
14. mar 2010

Dr. Palkovu uz poznam, aj ona mna, teraz co sme chodili kazde 2 dni, tak tam bola viackrat a ked ma uvidela, tak stale, ze : jaaaaj, to ste vy... 😀 😀 😀 aj sono mi robila, bola mila, aj mi malinkeho ukazala, ze uz ked tam tak casto chodim, tak nech nieco z toho mam. 😉 a ten Pavlovcin je zly ??? Pisak je ok, aj primar sa mi pozdaval... to su vsetci?

sara2
14. mar 2010

Asshanti ,pripájam sa a držím veľmi veľmi palce.Nič neboj ,všetko zvládneš 😉
Ja som rodila pri Pavlovčinovi a bol príjemný,milý a ústretový.Stále sa ma vypytoval či som ok,ako sa cítim hoci na pôrodnom stole som ho vôbec nevnímala,ale vždy sa ma pýtal 😉

asshanti
14. mar 2010

dakujem, sara. 😉 to uz je jedno pri kom nakoniec porodim, len nech je to uz zajtra stastne za nami, nech je malicky zdravy, to mi bude stacit a vynahradi vsetku bolest. uz sa neviem dockat ako ho vybozkavam, strasne som nanho zvedava a lubim ho !!! 😵 😵 😵 😵 😵
tak ahojte baby, budete mi chybat, nase debaty, dufam, ze do tyzdna sa sem dostanem, uz aj s foteckami babatka... pa. 😉 😉 😉

inna7
15. mar 2010

Čaute babky....hádam nie ste vonku... vtom vetre 😕 😝 😉

bábiku som uložila a práve si vychutnávam čerrrstvo navarený guľášik 😵
každú chvíľu mi má prísť fotokniha, dala som spraviť aj otcovi k narodkám... taký rodinný albumček - fotky s vnúčatkami...tak sa hádam poteší....vyšlo 270 fotiek a cena 18,90...som zvedavá... 🙂

kde steeeeeee 😎

bobooo
15. mar 2010

ahoj asshanti držím palce 😀
inna7 no mi sme vonku boli aj u vás vo VT fúka jak divé ale chceli ísť drobci von tak sme hodinku pochodili a už spia tak mám kus pre seba...

oriel
15. mar 2010

kocky,ashanti este nic...... prave som volala kamoske,co sme spolu boli na izbe a nahodou su teraz spolu na izbe.... 😀 rano dostala vyvolavacku,no zatial nic,ziade bolesti,nic..... Drzim jej palce...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
15. mar 2010

joj, dúfam že sa to rýchlo rozbehne 😖

aj my sme si boli vonku trošku poplačkať 😉 a teraz tiež obaja spinkajú 🙂 🙂 🙂 dovarím zemiaky a idem sa pridať, hádam ešte stihnem... mali sme ťažkú noc 🙄 včera sme mali takú milú návštevu že sme zabudli Emilku uložiť 😀 hrala sa, bola zlatá tak nám to ani nenapadlo. Až keď návšteva 17.30 odišla sa pripomenula. tak išla spať 18.30 a do polnoci vstávala každú hodinu a po polnoci každú druhú. To aby mi dala príučku že treba spinkať pravidelne 😀 😀 😀 Ale týždeň sme začali úspešne 🙂 🙂 🙂 spapala cca 50ml príkrmu bez pľúvania 😎 😎 😎 za tým 20ml čajíku (čo je zatial rekord 😀 ). tak dúfam že jej to vydrží nech sa v sobotu na krstinách nemusím hanbiť 😀 😀 😀

inna určite sa poteší 😉 Ja ešte čakám kým deti vyrastú nech je z čoho vyberať 😀

inna7
16. mar 2010

Pekné ránko.... 😵

Oriel, nemáš správy o asshanti??
dúfam, že to má šťastne za sebou.. 🙂

čo dnes porábate?

oriel
16. mar 2010

dobre ranko..... myslim,ze asshanti to este za sebou nema,,,,,, ozvala by sa...... Joj,drzim jej prsty....... 😀 😀 😀 😀

sara2
16. mar 2010

Kočky čo to s vami je? Kde ste?????

My sme od rána až teraz dorazili domov.
Ako sa máte?
Oriel ako ti je? Oddychuješ?

oriel
16. mar 2010

prave som chcela napisat,ze nikde nikoho_____ 😲 😲 😲

oriel
16. mar 2010

ja zatial vsetko v pohode...... rano idem do nemocky,na sono,vystrenia,krv a tak 😀 az som zvedava,ci som viac otvorena,alebo je vsetko ako bolo....... 😲 Oddychujem,oddychujem..... joj ,len na nervy,vkuse som na MMB,nemam co robit a objednavam kopu veci.... 😝 😝 asi je to uz zavislost..... viem,ze je to zbytocne,no nemozem za to..... po Lilke mam kopec veci,aj po sestrinej malej,no teraz som uz objednala fakt dobludu veciciek pre malinku..... 😀 😀

oriel
16. mar 2010

asshanit sa vobec neozyva,joj chudatko...... urcite to este nema za sebou..... 😖 😖 Predvcerom v He porodilo jedno 13 rocne dievca..... juj.... vraj babatko ani nevidela ,pojde na adopciu.... dievcatko

sara2
16. mar 2010

Oriel, to fakt???????????????? Som v šoku.A riadna či romka??????????????
Ty kokso tak toto je des.13 ročné dievča.No nezávidim jej žiť samej zo sebou....nechať dieťa 😒 Do konca života ju to bude týrať.....Veď 13 ročné má kukať Hanu Montanu a nie robiť dieťa-som znechutená.

oriel
16. mar 2010

Normalna biela..... chodi este na ZS dargovsku.... 😖 😖 robili jej cisarsky,ved ani sa necudujem,ved telo by urcite norm. porod nezvladlo ☹

emita
16. mar 2010

tak to je fakt smutné ☹ ale si myslím že lepšie žiť s vedomím že dala na adopciu ako že by ho zabila... 😢 treba sa modliť aj za takých ľudí...

a asshanti tiež ľutujem, chudinka moja ☹ som mala v porodnici kamošku čo jej pichli vyvolávačku v pondelok a porodila v stredu ☹ hrozné niečo ☹ ale tak možno jej bobáčik už prichádza na svet 🙂

🙂 ja som tiež bola na mmb lebo náš expert dnes polámal stoličku na papanie 😠 tak ideme kúpiť novú lebo neviem či ju vyreklamujem a keby aj tak nemôžme byť mesiac bez stoličky... ochvíľu vyrážam do mesta tak uvidím či niečo kúpim či budem objednávať. a ešte tak mimochodom včera zlomil kópiu nášho posledného zostrihaného DVD tj. marec2009-august2009 😠 originál odpiekol už asi 2 týždne dozadu. našťastie ten materiál ešte máme na mini DV kazetkách tak môžeme začať strihať znovu 🙄 k tomu ďalšie kazetky čo sa už odvetdy natočili a veci z novej kamery 😝 neviem kto sa do toho pustí... dúfam že manžel 😀 😀 😀

oriel
16. mar 2010

Emi,tak Simonko je uz riadny majster...... 😀 😀 😀 😀 😀 Emilka sa bude mat co od neho ucit 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
16. mar 2010

Emi to máš pravdu.Je lepšie keď to dieťa donosila a porodila ako by ho zabila to áno.Ale aj tak...veď 13 ročné dievča je dieťa....veď to je fakt chorý svet.Čo tie deti dokážu v takom veku "robiť".Len nech sa to dieťatko dostane do dobrých rúk.Máš Emi pravdu za takých ľudí sa treba modliť.
Ale je to aj tak paradox...koľko je takých čo by chceli dieťatko a nemôžu...a tu pozri-13 ročné dieťa ma dieťa.

No,dúfajme ,že Asshanti veľmi netrpí.

oriel
16. mar 2010

KOCKY___ 😀 😀 😀 😀 😀 ASSHANTI TO MA CHVALABOHU ZA SEBOU 😀 😀 😀 😀 ALEX SA NARODIL DNES O 11.50 S KRASNYMI MIERAMI 4250g a 50cm........ RIADNY CHLAPISKO...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 MAM AJ MMS,JE KRASNUCKY...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
16. mar 2010

Tak super, srdecne gratulujem !!! 😵 😵 😵 😵 😵 riadny chlap !!!!! 🙂 🙂 🙂

emita
16. mar 2010

Nooo fajný macko 😀 blahoželám a teším sa 😵