Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
20. máj 2008

Ahojte baby,tak ako sa dnes máme?Ja skôr tak pracovne,lebo u našich pomáhame prerábať dom,ale ináč fajn...No najlepšie je to,že akurát odišla svokra 😉 😀

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
20. máj 2008

akurát odišla svokra..... najlepšie je keď je otočená pätami k dverám 😀 😀 😀

my sa staráme o korytnačku, andulky nebudú veľmi škriekať???,

mirrinka
20. máj 2008

Ja som raz tiež mala také obdobie,že som chcela andulky,ale s manželom,no vtedy ešte s priateľom sme prešli celú Bratislavu(tam sme pracovali),a nič nám nejako nepadlo do oka 😖 ...o pár mesiacov sme už mali o domáceho miláčika postarané.Narodila sa Lianka 🙂 ...Takže žiadne andulky sa nekonali... 🙂
Ale sú to krásne stvorenia.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
21. máj 2008

Halóóó,kde ste všetky? 🙂 😎 😀

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. máj 2008

my máme rybyčky 😉 a Šimonka ktorý by mal spinkať, ale si veselo "reční" v postieľke. U nás sa pozerá futbal ☹ .K svokre: ja mám super svokru. Fakt. Taká zlatá žienka.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. máj 2008

😀 😀 😀 . To máš tak keď som ho o 18.45 drala z kočíka. Cez deň nepospal, lebo ho vždy niečo zobudilo. Ale už je v ríši snov 😵

ala30
21. máj 2008

Ahojte 🙂 som rada,ze je tu zopar ludi z he.Momentalne zijem v anglicku,ale planujeme sa coskoro vratit do he,naco uz sa velmi tesim.Ja by som potrebovala poradit niejaku dobru detsku doktorku ku ktorej by chodila moja 7mesacna dcerka.dik 😉

marhar
21. máj 2008

ahojte,

jémine, som tu pekne dlho nebola a vidím, že pribudli nové maminky. ahoj ala, nehodíš nám foto? 😉

gratulujem mgr.dagsty - vítam v koľekťíve.... 😀 - konečne frndžíš do práce...však ste ma tam riadne nechali.. 😖

idem kuknúť vaše albumčeky, možno budem niektoré maminečky poznať 😉

mirrinka
21. máj 2008

Ahoj ala. Z počutia viem,že Dr.Šarišská je veľmi dobrá...my ku nej síce nechodíme,ale mali sme tú česť stretnúť sa s ňou raz,keď zastupovala nášho doktora.Bola veľmi milá a príjemná 🙂

marhar
21. máj 2008

a ja som ti ala vlastne neporadila...ale napravím to, odporúčam našu pediatričku - dr. Lukáčovú...zlatá žena, precízna, už na pôrodnici chodila na Alexeja pozerať, keď sa dozvedela, že budeme "jej".... 😉

mirrinka
21. máj 2008

...to je pravda...Dr.Lukáčovú tiež poznám - z detského oddelenia- a je fakt skvelá žena a lekárka 🙂 🙂 😉

emita
22. máj 2008

My chodíme k Dr. Šarišskej a je veeeeeľmi zlatá. Ale keď spomínate Dr. Lukáčovú tak na ňu som tiež počula len chvály. Ona je na novej poliklinike, že?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. máj 2008

ahojte...
no, to počasie je otrasné,to je fakt 😢 😝 celý deň sa mi chce len spať z neho 😔
dnes sme chceli ísť s Liankou na to očkovanie proti pneumokokom,ale stále nikde není vakcína...tak som si ju dala objednať-dúfam,že v pondelok už bude 😒
dlhšie tu teraz asi nebudem,lebo o chvíľu odchádzame k našim a cez víkend sa chystáme do Vrbova pri Kežmarku na oslavu prvých narodenín Liankinej sesternice Natálky 😉 ....tak sa majte pekne a dúfam,že to počasie sa aspoň trochu umúdri 🙂
Papa 😎

marhar
22. máj 2008

ahojte, tak to som rada, že našu dr. tak všetci chvália.... 😵 - mirinka, ďalší podnet na chválu našej doktorky - máme za sebou prvé očkovanie proti pneumokokom - dr. má dostatočnú zásobu na ambulancii, takže žiadne recepty, ihneď očkovanie... 🙂 a aj to mi vyhovuje, že je na novej poliklinike, nie je tam toľko detí, viac priestoru, mám taký dobrý pocit, že Alexej mi v čakárni zbytočne niečo nechytí od chorých detičiek

clover22
23. máj 2008

Ja chodím s malou ku Grecovej a tiež som spokojná.Včera sme boli na prrvé očkovanie.

emita
23. máj 2008

Mamičky humenčanky poraďte: kde sa dá u nás kúpiť kvalitné body s dlhým za rozumnú cenu (do 130Sk?) Zatiaľ sme mali len z Lidlu(super) a to čo dostal ku krstu no už nám treba doplniť zásoby a nemám čas obehávať mesto. tak ak viete tak poraďte. Dík.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
23. máj 2008

Ale asi len z krátkym rukávom. 😒

sara2
23. máj 2008

Pekný deň dievčatá. 🙂
Dagsty,gratulujem 🙂 🙂 🙂 .
Ešte stále nemám net v poriadku,tak to využívam len na návšteve u švagrinej.Tak som vkuse čítala čo ste tu doposiaľ "prediskutovali".
Emita ja som kupovala malej bodynka vo Fliperi v meste.Pretože sa mi zdali odtiaľ najkvalitnejšie.Česká a slovenská výroba.Ale u nás su drahé.Na vek ako ma moja Sárinka už stojá 300 a viac.Od Číňanov nekupujem a tak som radšej platila za kvalitu.Tiež malu zásobuje segra z usa.Predstavte si,že tam bodynko stojí 3 doláre.T.j okolo naších 100 korún.Teraz má prísť domov,tak sa teším lebo malej zas donesie nejaké vecičky a viem ,že keď ich operiem tak aj farba vydrží. 🙂
Čo robíte cez víkend?
Neviem či som vám spomínala ale v KE bude Walt Diesney na živo.Tak som pozerala ceny na Ticketportál a pomaly ma šľahlo 😠 .Najlacnejšie miesto v Steel aréne stojí 590Sk.A najdrahšie 990Sk.Myslela som si,že by to bol super zážitok pre malú...ale za tie penieaze...pre troch takmer 3000korún.Nemysliteľné.
Neviem kedy tu opäť zavítam,tak vás všetky pozdravujem. 😀

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
25. máj 2008

Čauko baby,tak ja sa vám hlásim z Vrbova,je tu krásne,príjemný vzduch - taký tatranský 🙂 aj slniečko sa dnes na nás krásne usmieva 😎 Škoda,že dnes už ideme domov ☹
oriel,v piatok som sa dozvedela, že si spolužiačka Zuzky H. z V. Sitnice... 😉 bola mi farbiť vlasy 🙂 - super baba

a čo sa týka tých detských body,tak ja malej kupujem tiež v Tescu.Ale je pravda,že teraz tam s dlhým rukávom vôbec nemajú- to asi podľa sezóny- jak začne byť chladnejšie(možno niekedy v jeseni) tak dostanú aj s dlhým. 😉

majina.b
25. máj 2008

EMI- body
http://www.antonyfashion.com/index.php?zobraz=p...

ja som kupovala len ich výrobky,aj cena je fajn

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
25. máj 2008

Ahojte dievčatá,
lenka 78, to kde ste boli na takej perfo izbe----azda v Humennom????
Inak pozrela som si tvoj fotoalbum a zistila som , že tá Miška, čo je sfotená s malým, je najlepšia Rebekina kámoška zo škôlky. Nič len o nej básni, a keď Miška nie je v škôlke tak smúti celá naša rodina....hi.hi.hi 😒 😒

Ako sa inak máte? My sme dnes mali super deň. Bola som s deťmi na predstavenieČERVENÁ ČIAPOČKA - celkom dobré, potom sme išli do kaštieľa - tiež o.k a nakoniec sme sa dorazili v palacinkárni... mňam, deti si dali palacinky - klasické, sladké... a ja som si dala slanú so syrom , zeleninkou a kuracím mäskom...ODPORÚČAM!!!! mňam.
Tým pádom od zajtra držím nejakú diétku...samoška , že som dojedala za deťmi, nie? 😉 😉 😉
Dnes bolo fajn, pevne verím, že už bude len dobré počasíčko. Joj dievčence, trošku Vám aj závidím tie materské. Ja som si svoju vôbec neužila.... práca, práca, prácička... To neva, som predsa pracovitá..hi.hi.hi 😀 😀 😀 😀

emita
26. máj 2008

wow, dík majina.b super stránka. Kupovala si cez net?

my sme boli sobotu na svadbe-paráda konečne sme niekde vypadli. Šimonko ostal doma s babokou. ale vlastne len 2 hodinky, lebo potom sme ho prišli okúpať, uložiť a spinkal kým sme sa nevrátili. končne som sa mohla vykočkovať a zatancovať... 🙂

už sa nevieme dočkať vonku. tak je krásne. ale ešte raz sa napapáme...