Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

lenka78
autor
5. aug 2007

Tak bru noc,prerabala som fotoalbum,troska nostalgie,ako nam uz vyrastol,no medzi 2. a 3. rokom sa Chris nezmenil. 😎

lenka78
autor
6. aug 2007

Halooo,Humenne,este spinkate???

dagsty
6. aug 2007

Ale kdeže... 🙂
Dobré ránko. 😎

dagsty
6. aug 2007

Opatrovateľka mi teraz zobrala Rebeku tak mám celý deň pre seba...Paráááááááááááááááááááááda... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Takže práčku som už pustila, káva urobená...Ha.ha.ha. 😉

dagsty
6. aug 2007

Hmmmmmmmmmmmmm, zasa sama... lenka78, olina01 kde ste baby?????? 😢

lenka78
autor
6. aug 2007

Tu som!
😀

lenka78
autor
6. aug 2007

dagsty,kde si prisla k takej super opatrovatelke?Kolko jej platis na den?Ja som uz aj od kavy odnaucena,lebo nepijem kavu sama.Takze len na navstevach alebo s navstevou 😀
Opatrovatelka stiha malu,ked je taka sikovna?Ja som este u nasich,lebo sa stala taka nemila vec.Otec sa necitil ok,tak ho odviezli.Tak tu teraz cakam,ci pride. 😢 😖
Chcela som do zony,no Chris sa mi zda trosku horuci,tak neviem.Vcera sa s dedkom kupali,tak asi nemali.Predsa len pofukoval chladnejsi vetrik.

luciaj
6. aug 2007

ahoj leni, to je stastie, ze sme sa tu stretli online🙂 ja som dnes 1. den na MD, takze sa uuuplne vytesujem, ze nemusim ist do roboty ... pozrela som tvoj albumcek, tak malemu prajem vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 inac kde s chrisom v tej detskej zone? to je niekde v HE? vyzera to tam vskutku super ... konecne nieco pre deti aj v he 😅

lenka78
autor
6. aug 2007

vitaj lucia,tak si to uzivaj plnym priehrstim!Zona je vzadu na Gastanovej ulici.Asi tam bola skolka.
Dakujem za gratulaciu,odovzdam 😉
Co budes dnes porabat?Ake mate pocasie v Blave?Ku nam sa to dovali vecer,zajtra rano? 😀

dagsty
6. aug 2007

Ahoj lenka78, k opatrovateľke som prišla cez moju maminu. Bola to jej bývalá kolegyňa. Platím jej smiešne peniaze za to, že je s Rebekou niekedy od rána do večera cca 25,-sk - na hodinu. Za mesiac ma to vyjde tak 3000 - 3500 ,-sk. Kedy ako. 🙂
Dúfam, že tvoj otec bude v poriadku... 😵 Držím prsty...
Čo sa týka platenia opatrovateľky, tak ešte k tomu. Viem, že v Humennom berú opatrovateľky tak cca 40 sk,- na hodinu. Moja je zlatá, dokonca keď začínala, tak si pýtala 20 sk,- , no ale s tým som ja nesúhlasila.
Ahoj luciaj. 🙂

lenka78
autor
6. aug 2007

dagsty,ides sa ucit?Aku kombinaciu studujes?

dagsty
6. aug 2007

Učiteľstvo 1 - 4 ročník + špeciálna pedagogika.. Uffffffffff 😲

dagsty
6. aug 2007

A ty si čo študovala??? 🙂 Kde si učila, alebo robila??? 😵

dagsty
6. aug 2007

No učiť sa idem o chvíľu, lebo dnes som toho veľmi nepospala. Ešte k tej káve beriem tabletky na pamäť a sústredenie BILOMAG a od tabletiek som taká čulá, že dovidenia. 😀 Tak ešte niečo poupratujem, vymyslím program pre Nikolasa a idem na to. 🙂

luciaj
6. aug 2007

tak to je ina suma 25-40 sk/hod. 😲 tu v BA by ani na pohovor za take peniaze neprisla ziadna opatrovatelka ... 😲 tu sa to pohybuje tak priemerne 400-500 sk za den (samozrejme max 8 hodin) a to je este dobra cena 😝

ja som si naplanovala na MD vypratat celu domacnost, lebo potom pri dietatku to asi uz stihat nebudem 😝 takze sa idem pustit do toho 🙂 pocasie je tu pekne uz od vcera, teplucko, tak 27-30 stupnov, takze urcite to bude aj na vychode coskoro tak🙂kedy teda odchadzate do Irska? dufam, ze potom ostanes v spojeni cez net🙂
a ako sa ma lubka? oni este babatko nechystaju?

lenka78
autor
6. aug 2007

Ja mam 5-12 v Presove,s.j.a l./vytv.vych.
Ucila som na Svermovke a Hrnciarskej 😉 Takze aj j bruskom.Na 1.skole som bola cerstva absolventka a mala som 8. a 9. rocnik.Uf
😀
Odkial si sa dozvedela o Bilomag?Ja nezabudnem:na intraku sme sa ucili a urobili sme si kavu s kvapkou citronu,lebo v jednom zenskom casopise radili,ze je to super povzbudzovak!Skoro mi vyskocilo srdce z hrude po 2 duskoch!Nikdy viac!!!Skusali sme aj guaranu z lekarne,no nemalo to ucinok.To skor otvorene okno a cerstvy vzduch! 😀 😉

lenka78
autor
6. aug 2007

Ok,kocky,ideme este odniest Hanke tortu,a potom sa vratime!Asi ho tu dam spat na obed,tak po 13.00 som tu zas.
Otca hospitalizovali,tak cakame na vysledky.No asi prechladenie m.ciest. ☹

lenka78
autor
6. aug 2007

luciaj,ja som cez matersku potriedila chronologicky vsetky fotky a namalovala obrazky do detskej izby,zrkadlo v kupelni a menovku. 😀 Posledne tyzdne som denne umyla okna!Pretahoval to a ja som bola strasne nervozna,tak som pobehovala a uz som nevedela co robit,tak som aj okna umyvala.Nevadi,ze v den porodu prsalo,tak boli zase spinave,lebo mame dlhe parapety. 😀 Ved pred porodom som mala 10 min.kontrakcie,tak som si este nastruhala cuketky do mraznicky. 😵 Cista pipi.To je tak,ked je zena doma sama pred porodom.

dagsty
6. aug 2007

Tak prajem otcovi skoré uzdravenie. Inak ,ja píšem diplomovku z výtvarky: Štadiálny vývoj detskej výtvarnej kresby. No materiály k tomu zohnať tu v Humennom - tak to je otras... Pa , ja sa tiež ozvem poobede. Pa.pa.pa. 😵

lenka78
autor
6. aug 2007

Do Irska letime 22.9.Dufam,ze ked priletim,tak uz bude na laptop!Chcela by som ostat v spojeni.
Lubka sa ma ok,s pracou spokojna,s manzelom tiez a babo pride,ked kupia bytik 🙂

lenka78
autor
6. aug 2007

dagsty-To mas dobru diplomku!Ja som zhanala sama pre seba nieco,tak najviac vychadza v Cechach.Potom das precitat? 😉

lenka78
autor
6. aug 2007

Ahojte,uz som tu!Deticky sa tak krasne hrali,ze mi Chris zaspal za 2 min.! 😔

lenka78
autor
6. aug 2007

Halooooooooo,pracujete? 😝

dagsty
6. aug 2007

Sevas baby, mám také nervy, lebo dnes mi učenie absolútne nejde. Mám urobený plán, ktorého sa musím držať a dnes ak ho budem chcieť dodržať, tak musím makať do noci.... 😠
A ešte k tomu sa mi Rebeka znova pokakala na zem do obývačky. Manžela nemám doma. Paráááááda... ☹
Držte mi prsty , aby mi učenie išlo večer od ruky a aby som si mohla prísť pokecať na net.Pa.pa.pa. 😉

dagsty
6. aug 2007

No asi nemáte čas. Ja to dnes balím, som taká unavená, že dovidenia... Pa. ozvem sa zajtra.Dobrúúúúúúúnôôôôôcku 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dagsty
6. aug 2007

Debatujem tu sama zo sebou. hmmmmmmmmmmmm....už mi asi šibe.... 😅 😅 😅 😅

olina01
7. aug 2007

Ahojte ozyvam sa až teraz lebo včera som sa cely den nemohla pripojit.Je tam niekto? 😅

olina01
7. aug 2007

Tak som tu asi sama škoda 😢 Ked sa mi už k tomu podarilo dostat tak asi všetky upratujete čo? 😀 😀 😀

dagsty
7. aug 2007

Ahojky olina0+, nie neupratujem,ale koľko raz kliknem na koníka, tak tu nikoho, tak som si dala menšiu pauzičku.
Ty máš doma internet, alebo niekde chodíš na net. 🙂
Ja mám doma a je to taký zavislák , že dovidenia. Celý deň ho mám pustený, objednávam, kupujem pozerám somarinky atd....
Neviem, čo sa deje s lenkou78, celý deň sa neozvala, dúfam, že je všetko o.k
😉

olina01
7. aug 2007

cauko som tu .Pozerala som inu stranku ked sa nikto neozval a popri tom som varila pre malu.Internet mam doma asi tyžden tak sorry za pripadne chyby.Lenka 78bola s malym u lekara lebo ma teploty tak asi preto sa neozyva