Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
3. jan 2009

pčawes 🙂 jéj,sari,normálne si ma navnadila s tým Chlmcom....tiež by sme šli,ale nemáme sánky ☹ všetko aj sánky aj boby aj klzáky sú u našich ☹ škoda....
tak si to užite a potom daj nejaké foto 😉

pekný dníček všetkým 🙂 dnes to vyzerá vonku nádherne 😉

sara2
3. jan 2009

Mirri,ešte si tu?
Sánky sa na Chlmci dajú požičať za 50 korun 🙂

inna7
3. jan 2009

Ahojte.... 🙂
joj aj ja by som išla... 😝 malý by sa vyšantil...len čo s bambulkou..... 😖

mame krásny den vonku, že??? všetko zasnežené...ale riadna kosa....som bola pozbierať vonku prádlo a mi odmrzli ruky... 😀

pekný dník...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
3. jan 2009

Sari,teraz som len tak narychlo kukla na MMB na tie lyziarky je tam viac inzeratov.... kukni....tp://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=66565

inna7
3. jan 2009

tak asi s malým predsa pôjde na ten chlmec manžel.. 😎 ..a ja ostanem ako vždy doma... ☹ 🙂

andrii...presne tak...ale každe dieťatko je iné...takže striktne sa nič dodržiavať nedá...
ale som rada že už vôbec neuspávam malú....dnes je to už piaty den a malinká si už pomaly zvyká... 🙂

emita
3. jan 2009

my sme už po sánkováčke. dnes sme vyrazili skôr-o 10.00 aby nezspal ale aj tak sme už o 10.45 museli plašiť domov lebo sa mu zatvárali očká. a to vstal ráno o 8.00. keby že ho mám v kočíku tak mi určite zaspí lebo ho neustriehnem...
ale vonku je kráááásne 🙂 super zimná idylka 🙂
to máš pravdu že sa neoplatí kupovať nové lyžiarky... drahé sú neskutočne, pár krát sa polyžuje a o rok malé ☹

dagsty
3. jan 2009

Ale, ale dievčatá....sánkovať sa na Chlmec??? 😲 😲 😲 Veď ja som rodená Chlmčanka.....
Ked tam pôjdete, tak si všimnite pozemok, ktorý je smerom na vlek....Na pozemku je taký maličký drevený domček na náradie + studňa+ drevenné wc.....tak to je môj pozemok na ktorom začínam stavať v jari....

Inak aj my sme sa dnes chceli ísť k nám /do Chlmca/ sánkovať, ale Nikolas začal znova pokašliavať....spal so mnou v spálni a ja som ho celú noc pozorovala...mám z neho depku...teraz dobrala tretie ATB...a zase sa to vrátilo....som z neho nešťastná.
Ak by ste vedeli nejaký babský recept na priedušky, či pľúca, tak mi ho prosím napíšte, ok?

Takže sedíme doma, ocko išiel do práce a nuda jak... 😲

Zatial sa majte a príííííjemnú sááááááánkovačku 😉 😉

dagsty
3. jan 2009

Kde ste kto????

To sa doteraz sánkujete????

Ja som doma a sa nudím..... 😠 😠 😠

Asi idem žehliť 😖 😖 😖

mirrinka
3. jan 2009

čawwwes.... tak aj my sme sa nakoniec boli sánkovať,ale nie na Chlmci,len vo Vyšnej Sitnici 😀 😀 😀 bude aj foto 😉 pred chvíľou sme prišli domov,ale bola to pre mňa hrozná cesta...neviem či som dostala nejaký záchvat alebo čo,ale hrozne ma pichalo v krížovej časti a bolo mi neskutočne zle až na grcanie a to sa zopakovalo tri krát 😖 idem teraz malú okúpať a trochu si oddýchnuť 😉
sari,vy ste ako dopadli na sánkovačke? 😉

inna7
3. jan 2009

tak nakoniec nešli na chlmec, ale k našim a tam ich dedko zobral do parku na sankovačku...je tam obrovsky kopec...tak sa vyblaznili...aj s bratrancom a sesterkou... 🙂

dagsty...moj maly kašlal vkuse niečo vyše 5t....a to vybral ATB, rôzne sirupy, a inhalacie....a nakoniec mi kamoška poradila aby som vyskušala sirup robitusin.... obyčajny detsky sirup....už po druhej davke kašlal oveľa menej a nakoniec to uplne ustupilo. 🙂 ..tiež mu nič nezaberalo a bola som z toho uplne zufala... 😖
mam z Chlmca spolužiačku zo strednej...Martina Porochnava - za slobodna.... teraz neviem ani ako sa vola...nepoznaš?

Sara...skus kuknuť po bazaroch....nove sa isto neoplatia.... tak ako bolo??? vysankovali ste sa?

inna7
3. jan 2009

Mirri..nepodchladila si sa nahodou...? ja som mala take bolesti už viackrat...ale nemohla som sa ani pohnuť...ani chodiť... až lieky mi zabrali...stale sa teplo obliekaj a chraň si križe...radšej dlhšiu vetrovku ako tie "moderne" do pasu.... 🙂
aj tie rifle bedrove su podla mna iba na zničenie si zdravia....ešte tak v lete..... 😉

dagsty
3. jan 2009

ahoj inna7, jasné, že ju poznám, bola moja spolužiačka na základke.
Inna, ja som včera začala Nikolasovi dávať sirup robitusin - na suchý a dráždivý kašeľ....ale je aj taký, na vykašliavanie....ty si dávala ktorý????

My sme inak teraz prišli z pohotovostnej.....nič nové som sa nedozvedela.... 😅

To človek jak ide na pohotovostnú, tak sa musí triasť, ktorý lekár tam bude, lebo... 😠

Takže nič som nedostala, Nikolas bol vyšetrený za 3 minúty...katastrofa 😠 😠

Jáááj a sánkovači, vy asi čakáte dokedy dagsty postaví dom a potom prídete zo sánkovačky rovno na čajíček , čo??? 😉 😉

Už sa na to teším 😵
Len kedy to bude.... 😉

tak sa majte krásne , dobrú nôcku a držte nám palček, aby nám zajtra bolo lepšie...............ja pre toho môjho Nikolasa ani spať nemôžem ☹ ☹

inna7
3. jan 2009

ano...robitussin junior..na suchy a drazdivy kasel.....tak hadam mu zaberie.... 🙂 🙂 🙂 držim prsty...
no to ti poviem...pohotovosť je uplna katastrofa....som raz bola s malym...tak najprv pytala peniaze a až potom sa na neho pozrela...a to sa dusil.... 😠

tak to sme rovnako staré...alebo mladéééé 😀 😀 😀
super mať domček blízko vleku...parada....aj ja by som chcela.... 🙂

sara2
3. jan 2009

Ahojte,už sme doma.Pridala som aj foto 😀 .
Dagsty,aj moja Sárinka dlho kašľala.Vybrala dvoje ATB a nakoniec mala v noci záchvat a boli sme až na oddelení v nemocke a až tam jej zabrali spreje na dýchanie a inhalacia adrenalínom 😒 A teraz je doma zo škôlky,má nasadenú liečbu,tak dufam,že to bude ok.Chodíme každý deň vonku.A tie babské recepty čo si sa pýtala:cibuľový čaj-recept som si našla na internete na stránke babičkina lekáreň a tiež olejové zábaly na priedušky.A viem,všimla som si ten pozemok.Tak to vám ticho závidim,ale v dobrom 😀 .Ja,teda my tiež snívame o domčeku blízko He.Manželova sesternica si postavili typu bungalov,a je krásny ,rozprávkový,hneď by som to brala.

Mirri,ako ti je?Pred mesiacom som sa citila podobne a bola z toho viroza.Tak oddychuj.
Oriel,dikes,idem kuknuť 🙂

inna7
3. jan 2009

pekné fotočky máte...aj mirrinka aj sarinka... 🙂
ja sa už teším ked budem so svojou sarulkou chodiť na sankovačky...
a bolo tam veľa lyžiarov???

dagsty
3. jan 2009

Ale dávať Nikolasovi sirup na suchý a dráždivý kašeľ, ked on má teraz už ten kašeľ vlhký!!! 😒

Tak ja neviem...idem kuknúť foto...zatial pa
😉 😉

mirrinka
3. jan 2009

sari,pekné fotky 😉 ako tam bolo? my sme tam ešte nikdy neboli,ale už dlhšie sa chystáme....aj minulý rok sme chceli,ale zatiaľ ešte nejako nevyšlo....ale ked pôjdeme tak prvé čo si budem všímať bude dagstyn pozemok 😉 😀

sara2
3. jan 2009

Inna,lyžiarov bolo veľa.A kukli sme ceny,tak dosť rúbu vysoko by som povedala.Celodenný stojí 602 Sk a poldenný 391Sk a dvojhodinový 300 Sk.My chodíme lyžovať do Ždiaru a do Bachledovej doliny v Tatrách a tam celodenný stojí 600 korun a nedá sa to s týmito podmienkami porovnať.Tam žiadne čakačky na vlek,ide to plynule,kopec vlekov,rôzne svahy...ale na Humenné aj tak dobre,že tu niečo máme 😀 Akurát fakt by mi vadilo,že zaplatíš a nestustíš sa veľakrát,pretože na vlek je ohromne dlhý rad.Ale pre deti na učenie a na sánkovanie super. 😀 A podobné v okolí nič nieje.Tu majú výhodu,že majú snežné delá...ale aj tak musí im počasie priať,aby ich aj mohli využiť.Dnes zasnežovali celý deň.Každopádne bolo to fajn a som rada,že tu také niečo máme 🙂
dobrú noc,idem spať 😅

douglas
3. jan 2009

bry vecer, mamicky. som tu nova, pokeca niekto?

mirrinka
3. jan 2009

ahoj douglas....si z HE? 😉

sara2
3. jan 2009

ahoj 😉

sara2
3. jan 2009

Mirri,nespíš? Ako ti je? Ja som sa chystala skôr spať a nevyšlo mi to,zas budem ráno jak mortiša 😝

mirrinka
3. jan 2009

ja ešte nespím.....už mi je lepšie,ale stále ma sem tam pichne k krížoch....

emita
4. jan 2009

ahojte, dagsty, takže si chodila na Kudlovskú? ja som mala veľa spolužiačok a kamarátiek z Chlmca... ale ja zas budem trochu mladšia... 😉

joj miri tak nech ti to cyhtro prejde...

inna7
4. jan 2009

peknu nedelku....čo dnes robite...? 🙂 🙂 🙂

ja som cely den taka unavena nejaka....boli sme s malym v kostoliku a teraz by som iba spala... 🙄

mirettim
4. jan 2009

AHOJTE MAMICKY..LEN VAM CHCEM PONUKNUT SKRASLENIE DETSKYCH IZIEB..MALUJEM ROZPRAVKOVE MOTIVY NA STENY..MACKO POOH, DISNEY, PRIRODU..KED BOL NIEKTO V KUTIKUV ZOC MAXE V PRESOVE, MA PREDSTAVU. UKAZKY PRAC VAM KLUDNE POSLEM NA MAIL...PEKNY DEN VAM PRAJEM... 😀

mirettim
4. jan 2009

v pripade otazok ma prosim kontaktujte na mirettim@azet.sk 🙂

emita
4. jan 2009

ja sa učím 😝 zajtra mám skúšku ale asi končím a idem variť kapustnicu na zajtrajšiu večeru... bobaľky nám upiekla svokra 😎 malého nechávame doma so švagrinou a manžel ide so mnou aby som bola rýchlo doma. tak sa veľmi teším aspoň na to že sa poveziem 😉

mirrinka
4. jan 2009

ahojte 🙂 dneska vás tu bolo nejako pomenej... 😉
my sme boli na tom Chlmci,ty kokso...tam bolo ľudííííííí 😝 ale bolo super,malá sa poklzákovala,dokonca ani nechcela ísť domov...ale mne bola taká kosa,že až 😀 len škoda,že nebolo tak pekne ako včera 😝

emi,budem ti zajtra držať prsty 😉