Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
4. jan 2009

a dagsty - videla som tvoj pozemok 😉 😉 😉

inna7
4. jan 2009

Emi...držim prsty zajtra.... 🙂 😎

Dagsty...ako maly?? je mu lepšie...? no maly... 🙂

my večerame u našich...fajne, aspon sa vyhnem vareniu... 😎

Tak vam želám príjemnú sviatočnú večeru zajtra....babky ja som pribrala 3kg... 😲 no a zajtra pridam ďalšie... 😖

čo už...zaraz pride obdobie "sucha"...tak hadam zhodim...
papa

marhar
4. jan 2009

ahojte!

Dagmar, Nikolkovi rýchle uzdravenie..joj...nezávidím vám, máš s tým riadne trápenie... ☹ pozdrav ich oboch! 😵

inna, presne tak, už len čakám obdobie normálu, lebo sa ltt pozapínam do nohavíc...som riadne pribrala a furt len sa obzerám, čo by som ešte mohla žuť! 😝 hrozná som! 🙄

emita
4. jan 2009

ďakujem.
no marhar ale na tebe to vôbec nieje vidno... môžeš pridať kľudne ešte aj 5 kg a budeš v pohode 😉

dagsty
4. jan 2009

ahojko marharka, 😉
pred chvíľkou som zase prišla z pohotovosti...Nikolas dostala teploty a zase som sa nič nové nedozvedela 😢

Mám počkať do rána a vyhľadať svojho lekára...lebo nemajú snímok pľúc atd... ☹

Takže na prášky ☹

Boli u mňa naši, tak mi zobrali Rebeku, aby som zajtra v pohode mohla behať po doktoroch...... mám dosť...
Ja neviem, taká som nejaká citlivá...furt mi je do plaču...z Nikolasa 😢 😢 😢

Tak sa zatial majte krásne......cmuk a pa 😵

dagsty
4. jan 2009

súhlasím s tebou emita...marhar keby pribrala 5 kg, tak to vôbec nie je vidno ....

Inak ja sa ku svojej váhe ani nevyjadrujem....nemám čo nosiť, lebo sa do ničoho nezmestím 😀 😀 😀

douglas
4. jan 2009

ahoj mirrinka, ano som z Humenneho

oriel
4. jan 2009

Ahojte... Joj,Dagsty.... myslela som,ze to len take male deturence su chore..... Ze neskor uz take problemy nebudu 😖 😖 😖 😖 S tou pohotovostnou je to fakt bieda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Zajtra sa drzte..... 😢 Sari,Mirri.... super fotocky zo sankovacky,,,,,, Aj Lilka sa sankovala..... no s babkou.... a bez fotociek 😀 😀 😀 😀 😀

douglas
4. jan 2009

ahoj dagsty, nechodila si nahodou na dievcensku skolu?

dagsty
4. jan 2009

chodila.... poznáme sa???

douglas
4. jan 2009

ahoj oriel.som tu nova, mas hut pokecat?

douglas
4. jan 2009

asi ano. kamoska aleny jesenskej. volam sa lenka kozakova. mas sestru dvojicku,ze?

dagsty
4. jan 2009

dikes oriel.... 😉

oriel
4. jan 2009

Ahoj douglas.... .... vitam ta..... Aj ja som chodila na dievcensku,no asi par rockov po vas.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Douglas,peknucke mienka maju tvoji chlapci 🙂 🙂 🙂 🙂 Nepridas niejake fotocky??

dagsty
4. jan 2009

Asi sa pokúsim Nikolasovi vybaviť nejaké liečenie v Tatrách, ale uvidím, čo na to poviem naša lekárka... 😕

Tak nám zajtra všetky držte palce, nech neskončíme v nemocnici a nech to preboha nie je zápal pľúc, lebo Nikolas dýcha otrasne ☹

douglas
4. jan 2009

ahoj oriel, musim sa spytat sestry,nech mi s tym pomoze 😝 starsi ma meno po ockovi..a mladsi po jeho bratrankovi,hehe. pozeram,ze Tvoja fesanda ma vek ako moj starsi

dagsty
4. jan 2009

áno, áno.....mám sestru dvojičku.....čo tak pridať nejaké fotky do albumu?? 😉
Nech si ťa trochu pripomeniem, lebo podľa mena...nič... 😀 😀

Zatím páááá, idem uložiť Nikolasa, lebo ešte nespí...poobede som ho presvedčila nech si ide ľahnúť, tak spal dve hodiny. 😉

cmuk

oriel
4. jan 2009

Dagsty,drzim palce..... Na nemocnicu ani nemysli,ved ako vidim,o par dni ma Nicolas narodky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

douglas
4. jan 2009

drzim pale. hlavu hore a take it easy...deti vycitia,ked sme silne a skor sa uzdravia.

oriel
4. jan 2009

douglas.... az teraz som si vsimla..... No asi si nerodila v He? vsak? 😀 😀 😀 😀

douglas
4. jan 2009

nie, v Londyne. chcelo to zmenu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

dagsty
4. jan 2009

jéééj douglas, asi ťa už spoznávam, ale chcelo by to ešte nejaké foto, ok?

A kde si teraz....kde bývaš??? Daj nejaké info...ok?

A vám sa nechce spať???

Ja teraz popíjam kávičku a ešte idem lakovať nechty, lebo bez laku otras poštiepené 😖

dagsty
4. jan 2009

jááj zmenu, hej 😀 😀 😀

douglas
4. jan 2009

ok, idem si dat album.

dagsty
4. jan 2009

čakáááme 😉

oriel
4. jan 2009

Dagsty.... teraz kavicku????? 🙂 🙂 🙂 🙂 Budes ma nocnu na konikovi? 🙂 🙂 🙂 🙂

dagsty
4. jan 2009

Douglas, jasnéééé, že ťa poznám!!!! 😉 😉
Foto je super, chlapci sú zlatí.. 😵 😵 😵

Zatím páááá, idem raz dva lakovať nechty....

Oriel, dnes nočná ja, zajtra ty...ok? 😉

douglas
4. jan 2009

tak sa maj. ozvi sa potom niekedy, mozno sa mozme i stretnut

oriel
4. jan 2009

.... aj ja som hned kukla foto..... 🙂 🙂 Chlapci su ako dvojcatka..... Ste peknucka rodinka.... 🙂 🙂 🙂 Dagsty,ok..... dohodnuteeeeee

douglas
4. jan 2009

stretavate sa i nazivo, kocky? alebo len takto surfujete cely cas? 😎