Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
21. mar 2009

ahojte...my sme dnes boli plávať,bolo super.....dám foto 😉

mirrinka
21. mar 2009

tak foto je tam,až v dvoch albumoch 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. mar 2009

no hej, krásne je a my sme nešli do PL ☹ ale zase sme sa vybrali na výlet do MI a boli sme konečne obzrieť Zemplín. ale stihla som len švagrinke kúpiť tričko v Gate (má dnes narodeniny) a malý začal byť nervózny lebo bol "jeho čas" tak sme museli ísť domov. nabudúce ho necháme doma 😝

emita
21. mar 2009

andrii tak držím palce aby bol super 🙂

oriel
21. mar 2009

Mirri,fotocky krasnucke..... 😀 😀 Muselo byt fajn,vsak? Nebolo vela ludi? 😀 😀
Andrii,drzim palce.... hlavne je,aby sa tebe pacil a aby ti vyhovoval 😀 😀 joj,Emi,hned by som do Zemlinu sla.... 😀 😀 😀

mirrinka
21. mar 2009

oriel,dik 😉 bolo super,v detskom bazéne sme boli len my a ešte jedná rodinka,ale vo veľkom bolo na moje prekvapenie dosť ľudí,no ale dalo sa zaplávať..... 😉

oriel
21. mar 2009

Sari,videli sme vas ako ste isli volit..... 😀 😀 Sarinka prva,ako spravna volicka..... My sme boli u sestry,tak som videla cez okno.... 😀 😀 😀

sara2
21. mar 2009

Tak si mala na nás zakričať 😀 😀 😀
Mama je vo volebnej komisii,tak letela jak víchor. 🙂

oriel
21. mar 2009

joj,ta nestihla som.... kym by som podavala dole tie somarinky z okna...... 😀 😀 😀 a nestihla som vas ,kedy ste vychadzali... 😀 😀 No podarena bola.... 😀 😀 😀

sara2
21. mar 2009

Hej,to ona váľa kroky jak chlop 😀 .

Kočky koľko rozprávok,myslím dvdčiek dovolíte kukať deťom cez deň?Keby si Oriel počula Sárku jak mojej mame rozkladala,že Lilka ma vyrážky v puse a na pusinke a nemôže ani jesť ani piť.S takou zanietenosťou jej to vysvetľovala,že mi s nej bolo až smiešne.Ja som jej spomínala,že Lilka ochorela a ona jak stará pravda všetko vykotkodáka 😀

oriel
21. mar 2009

joj Sari,tak musela fakt byt sranda z nej 😀 😀 😀 tak,ked je Lilka doma,u nas ide telka nonstop.... no nepozera ju v kuse,ale je pustena... pretoze,ked jej poviem,nech uz nepozera,tak ako natruc chce pozerat..... ked nechcem,aby pozerala,dam jej vodove farby alebo plastelinu a dokaze sa sama babrat aj viac ako hodinku.... 😀 😀

sara2
21. mar 2009

no moja sa tiež bude babrať,ale nie sama.Hneď volá :mamka poď sa hrať 😒

oriel
21. mar 2009

no,tak moja uz pozna dopredu moju odpoved..... ,,mamka nemoze,mamka ma robotu,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... alebo uz sa niekedy sama pyta ,mami,bolia ta ruky?,, 😀 No zas,ked je u mamy,tak mama sa s nou v kuse musi hrat.... 😲

mirrinka
21. mar 2009

oriel,ak sa s Lilkou nechceš hrať,tak jej kúp súrodenca 😀 😀 😀 😀

oriel
21. mar 2009

mirri,joj,ta keby dakde uz predavali take cca 5 rocne deti...... 🙂 🙂 🙂 hned by som brala..... aj dve 😀 😀 😀

inna7
22. mar 2009

dobre ranečko.... 🙂 😵 😎

oriel, ale s 5 rocnymi sa treba hrat este viacej.. 😀 😉

peknu nedelku....ja zaraz letim do kostolika a na obed sme pozvani k nasim...na oslavku... 😵 😵 😵 😎

sara2
22. mar 2009

Pekný deň 😀

Mirri,si ma pobavila.Len daj vedieť kde taký obchod je a aby tie detičky predávali podľa našej podoby 😝 .
Ale ja by som brala také 5 mesačné nie až 5 ročné
🙂 Ja osm už v kostole bola.Varím obed a neviem čo budeme robiť poobede.Asi sa niekam vtierkujeme na návštevu 😉
ahojteeee

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. mar 2009

ahojte 😉
ja by som brala aj jednodňové 😀 len aby mi ho niekto porodil 😀
my sme celý deň boli zaneprázdnení,mali sme návštevu a potom sme my šli na návštevu 😀
idem si farbiť vlasy 😉 pa

mirrinka
23. mar 2009

dobré ránko 😉 čo sa vám nechce vstávať do takéhoto počasia? 😅

sara2
23. mar 2009

Mirri,mi sme hore od 5.50 😒 Sárka sa zbláznila.Tak skoro začala vstávať.Ale hrala sa ešte hodinku v izbičke a až potom nás vytiahla z postele 😀
Ale to kolísavé počasie mi naháňa nervy 😠 A volala som naším do Tatier.Tak zapadli do snehu.Majú okolo chaty viac ako meter snehu a sneží ďalej.Príde vôbec teplo? ☹
Čo dnes robíte?

mirrinka
23. mar 2009

sari,aj Lianka v poslednej dobe už skoro vstáva,neviem čím to je - ale posledné dva týždne,je to na nevydržanie,hlavne ked mne sa chce stále viac a viac spať... dnes sme hore od 5:20 😠 takže sme vás tromfli 😀

sara2
23. mar 2009

no to hej Mirri.Ja len nechápem kde sa v tých deťoch berie toľko energie.Aj keď ju nedám spať na obed,tak vydrží v pohode aj do ôsmej.Ale včera musela povinne už o pol ôsmej do postele.A zaspala možno za tri minútky 😀 .
My sa chystáme ku kaderníčke.A ešte stále niesom rozhodnutá či jej dať ofinku alebo nie? 😒

mirrinka
23. mar 2009

ved skús,ofina jej rýchlo dorastie...a ak sa ti nebude páčiť,tak jej tam šupneš nejakú sponku...aj ja to tak robím 😀 aspoň uvidíš,či sa jej bude hodiť 😉 ak nevyskúšaš,nezistíš 😀

tamarka_na
23. mar 2009

Ahojte 🙂 Sari,ja s Nellkou tiež hodím ku kaderníčke a nemáme to ďaleko...do našej kúpelne...a tá kaderníčka som ja 😀 😀 😀 potom to aj tak vyzerá,ale ešte že sponky vymysleli 😀

Ja som práve dopila kávičku a idem popratať..Nellka je v škôlke,vonku nejdeme,lebo počasie je hrozné,tak si aspoň urobím poriadok...aspoň na niečo je to počasie dobré... 😠

Moji cez víkend vstávali o 05:45 a to sa nám nikdy nestávalo,akurát dnes potiahli do pol 7...Aj Lianka,aj Sárka...hm...to nebude náhoda...ale mne to tak vyhovuje...na obed zaspali už pred dvanástou a večer o ôsmej už odfukovali obidvaja...

emita
23. mar 2009

my sme dnes čučkali do 8.00 🙂 🙂 🙂 raz za čas nám dopraje, ináč o 7.00

tamarka aj Alexa striháš? včera sme sa stretli s marhar a Alexejom v cerkvi a on je tak na kratučko ostrihaný so strojčekom. rozmýšľam žeby som aj ja skúsila...len jak bude vyzerať si neviem predstaviť...

oriel
23. mar 2009

ahojteee...... my sme dnes naopak skoro zaspali.... 🙂 🙂 Lilka vstala o 7.30,tak ma zobudila.... rychlo sme sa obliekli a hajde do skolky 🙂 🙂 🙂 🙂 Hned som sa vybrala do mesta,no akoby naschval vsetky obchody od 8.30 alebo az 9.00..... 😝 Nebola mi niejako zima,no na nervy,raz prsalo,raz nie.... 😅 😀 idem si dat kafco a nieco aj porobit.... no som tuuuuu

sara2
23. mar 2009

tak už sme späť.Sárka už chrápe 😀 😀 😀 .
Ofinku nemá.Kadernička mi povedala,že jej to nepôjde.Jej sa vlásky krútia a že by sa jej rozdeľovala.Ale prestrihala jej aj z bokov a vzadu.V lete ju dám ešte viac.
Idem poupratovať.Zatiaľ ahojte 😉

inna7
23. mar 2009

ahojte...tak my sme o 7mej išli z domu k lekárke...s obidvoma...a 11.45 sme sa vrátili... ☹ 😒 hrozné...všade sa treba očakať...a ešte aj na krčné nás poslali...Lukáško zasa niečo privliekol zo škôlky...začal pokašievať a o dva dni nato už Sárka teplotovala...

Sari...cestou späť sa mi zdalo že vás vidím na chodníku pri zastávke.. 😕 ...ale neviem či ste to boli vy... dievčatko som videla len zo zadu....malo olivovu vetrovku a čiapočku bodkovanú.... 😵 no skôr ta mamina mi teba pripomínala.. 😉

ja som si akurát zaliala kávu a idem trošku oddýchnuť...