Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
2. apr 2009

clover čo ty tak skoro? 🙂 a aká je to značka?

my asi dnes pôjdeme k doktorke. Šimonko má hnačku a teplotu ☹

clover22
2. apr 2009

Som dnes doma tak si to užívam,malá je chorá ale vlastne choré sú všetke tri,tak máme doma lazaret.Ale už je to lepšie.Je to značka casualplay S6 pozri na stránku www.babetkovo.sk.Mi ho máme vo farbe čierna a lemon,ale kupovali sme ho bez hlbokej vaničky a k tomu aj autosedačka vajíčko.Je super na cestovanie,lebo sa dá úplne sklopiť.Bol dosť drahý tak uvidíme.Keby som ho predala za 15 000 tak super.Stál 30 000 aj s doplnkami.

mirrinka
2. apr 2009

ahojte 😉 pekné ránko 😎 😎 😎 😎 😎 júúúúj,ale je krásne vonku 😎 😎 😎

oriel
2. apr 2009

ahojky..... ja som vas len chcela pozdravit 😀 😀 😀 😀 idem sadit kvietinky 😀 😀 😀 😀 Vonku je uzasne......... 😀 😀 😀 😀 😀 Co je so Sarou????????? 😅

inna7
2. apr 2009

no dúfam že Sáre len vypadol net.... 😒 a že sú ok... 🙂 huhuuu ozvi sa.... 😵

aj ja mám casualplay ale s4...a zatiaľ som tiež spokojná... 😉

emita
2. apr 2009

a sara kedy mala ísť do tých Košíc? niesú náhodou tam? a tamarka je kde? 😖

a teraz mi povedzte že aké mlieko dávate deťom 😠 lebo mňa dnes doktorka zrušila že ako to že dávam polotučné keď deti do 3 rokov musia plnotučné 😝 ale ja nepoznám nikoho kto dáva plnotučné... 😅

oriel
2. apr 2009

emi,ja davam len plnotucne.... 😀 som tu len na skok... bola som v Ohr. ,idem sa chystat a potom sups do mesta.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
2. apr 2009

ja dávam polotučné 🙂

clover22
2. apr 2009

Ja neviem ale naj je asi sušené aspoň do 2 rokov ak nie dlžšie.A určite by som dávala plnotučné.Tak ako obyč.maslo a nie rastlinné.Deti potrebuju v tomto veku živočišné tuky.

emita
2. apr 2009

no hej len napr. doktrorka môjho krstniatka v PO kázala len polotučné lebo plnotučné zaťažuje obličky. tak asi také "nezdravé" nebude. si teraz vyber 😠

inna7
2. apr 2009

emi tu je niečo o mliečku...na strane2 su dobré články z bábetkova...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

inna7
2. apr 2009

ja som malému do 2,5r dávala umelé a potom plnotučné...ale striedali sme s polot.niekedy... 😉

inna7
2. apr 2009

ale kojila som ho rok a pol.... až potom sme začali s umelým..

oriel
3. apr 2009

Dobre ranko..... 😀 😀
Vcera som bola so sarou a Sarinkou...... su v poriadku,len im neide net 😀 😀 Vonku vyzera byt opat super....... vsak nacase,nie? 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
3. apr 2009

dobre ranko.... 😎 🙂 🙂 ja si idem dať druhú kávu..v noci sme kašlali... 🙄 zasa sa to zhoršuje... ☹

oriel
3. apr 2009

joj inna ☹ mrzi ma to..... 😒 😒

sara2
3. apr 2009

AHOJTE 😎 😎 😎 😀 🙂 😉

Tak mi bolo smutno bez vás babule moje ☹

Konečne nám spojazdnili net.Porucha nahlasená od nedele a až dnes sa im uráčilo.Susedia prerábali byt,sťahovali nejaké veci do pivnice a tam popretrhávali káble,takže sme boli "mimo".
Večer sa ozvem.Ideme so Saruľou vonku.
papa 😎

mirrinka
3. apr 2009

Ahojte 🙂
sari,dobre,že len to - že to bola len porucha - už sme sa o vás báli 😉
ja som nachladená,dúfam,že to nechytí aj Lianka ☹

mirrinka
3. apr 2009

ešte ste vonku? 😎 😎 😎 😎

oriel
3. apr 2009

no cavelo..... 😀 😀 😀 my sme boli dnes von do 19.00..... 😀 😀 Ozaj dievky,co tak dat uz niejake to stretko buduci tyzden???? 😀 😀 😀 😀 My mozme tak cca okolo 15.00...... 😀 😀 😀 😀 Hm???????? 😀 😀 😀 😀

mirrinka
3. apr 2009

ja som za,ale dúfam,že budeme fit,lebo soplíme obe 😖

inna7
3. apr 2009

seruste...Sara..aj ja som rada, že ste ok.. 🙂 🙂 😉

ja budem môcť na to stretko len ak budu detičky ok...ale rada by som prišla... 😉 🙂

my sme dnes boli tiež vonku...len na dvore síce...ale bolo super...krááásne... 😵

mirrinka
4. apr 2009

vstávať kočky,je sobota 🙂 🙂 🙂 🙂 krásne ránko a ešte krajší dník prajeme 😉

emita
4. apr 2009

my sme sa už celkom vystrábili. včera už neteplotoval a poobede už mu aj hnačka začala ustupovať tak dúfam že je to za nami. prajeme pekný deň 😉

sara2
4. apr 2009

Dobré ránko 😉
Mirri,my sme o takom čase vstávali keď ty si tu prihodila príspevok.Sárka sa nám vylepšuje.V sobotu spí dlhšie než do šiestej 😀 .Celý víkend budeme samé.Tatik nám odchádza do Brna 😒 .Ale Sárke to nevadí -má bicykel.Ľudia nestíham za ňou v meste.Tak lieta jak vietor 🙂 .
Inna,ten L-karnitín som prestala brať.Nič nepomáha a k tomu mi je po ňom zle.A tak si dávam na lačno ráno pohár teplej vody s citronom.Nič moc,ale vraj to rýchlejšie spaľuje tuky.

Aj ja som za stretko.

Ozaj Emi,kočiarik je prekrásny. 😎

helenkasabinka
4. apr 2009

andrii ahojky trosku som sa vam sem vtierkla-prepacte

ako sa mas andrii -mozes mi napisat aj do IP kludne-pozriem si vas albumik 😵 a chcem sa ta spytat ze preco chodis s Matuskom neurologovi? 😕

mirrinka
4. apr 2009

tak dievčatá my už máme za sebou aj nákup,boli sme v Tescu,kúpila som Lianke nohavice,na lístku bolo napísané,že stoja 9,5O Eur,potom tam bola oranžova nálepka,že 4,75 a nakoniec stáli 3,30 😀 dobre že? 😀 😀 😀 také pekné oranžové sú a majú tam aj krásne gaťky za 1 Euro 😉

sara2
4. apr 2009

Mirri,si šikovná 😀 .
Ja som sa "zbavila" Sárki.Išla k babke na dubník.Idú sadiť cibuľku,mrkvu tak sa vytešuje lebo jej kúpili malú motyku a hrable a lopatku 😀 😀 😀 .
A ja idem umývať okná.A variť na dnes a na zajtra.
ahoj večer 😉

inna7
5. apr 2009

Dobré ránko.... 🙂 prajem krásnu nedeľku.... 😎 😵 🙂 🙂 🙂

Emi som rada, že je malému už lepšie... 🙂 my stále rovnako... 😖 možno trolinku lepšie.. 🙂
Mirri do tesca sa už chystám od neviem kedy...tiež chcem nejaké nohavice pre malú....na leto....
Sara....ja som si ho už kúpila..ten carnitin myslim...lebo začínam cvičiť! 😕 😝 v utorok som dohodnutá so švagrinou...tak pred cvičením si lognem.. 😀 🙂 😉