Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
28. apr 2009

všetko najlepšie Sárinke 🙂 nech sa jej darí a nech robí radosť.

sara neporadím ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
28. apr 2009

Ahoj Andrii.No už som si obvolala pár ľudí.A je to tak ako píšeš ty.Tak len verím,že teraz ich naozaj nedostala. ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
29. apr 2009

dobré ránko. dnes som prvá? 😕

bobooo
29. apr 2009

dobré ránko.. 😀
sara kiahne sú nákazlivé od začiatku tak že tak ale držím palca aby ste si nič nepriniesli ... 😀
waw a ja druhá...to sa mi ešte nestalo...

mirrinka
29. apr 2009

tretiáááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

mirrinka
29. apr 2009

sari,pekné fotky 😉 to bol ale nádherný darček od krstnej 😉
držím aj ja prsty,aby ste nič nechytili....

emita
29. apr 2009

asi ste si všetky užívali letné počasie 🙂 paráda, že?

bobooo
30. apr 2009

Dobré ránko... 😀 😀 😀 tak toto tu ešte nebolo ja a prváááááá 😅
No včera aj u nás bolo veľmi teplo, bambuchy šli len v tričku s dlhým rukávom a rifličkách - konečne žiadna bundička... 😉

inna7
30. apr 2009

čafko..no nejak to tu vááázne.. 😝 😉 🙂 ja stále len pratám a pratám... 😖 😒 ☹ 😠 😔 🤐 😨

ale dnes sa to už dá nejak doporiadku... 🙂 konečne..

emita
1. máj 2009

😕 😕 😕 to čo sa robí? kde ste všetci?

ankatanka
1. máj 2009

Ahojky, ako? My sme zatial tu 🙂 Ale o chvilku vyrazame vonku. je pekne.

sara2
1. máj 2009

Pekný deň kočky prajeme 😉
Každý rozlietaní,čo?
Treba,treba si užívať teplo 🙂

inna7
1. máj 2009

ahojte..hej rozlietani...z jednej izby do druhej...a späť... 😉 dnes som stihla akurat tak detsku vymalovat....este zvysne 4izby.. 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
1. máj 2009

ahoj Andrii,idem kuknuť 😉

sara2
1. máj 2009

Andrii,na tej poslednej je na "zcmukanie"-blbý výraz,ale myslím tým,že len ho pusinkovať 🙂 .A aký doladený žltý ku korbáčiku so žltou stuhou-mamka si dáva na fešákovi záležať 😀 .Je krásnučký 🙂 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
2. máj 2009

Čaute kočky.Moja bábika je chorá.Teploty chvála Bohu nemáme,ale je zahlienená jak fras.Inhalujeme,odsávame a tak... 😠 no už dlho to tu nebolo,tak aj my musíme...
no ale kde ste kto???? 😉

inna7
2. máj 2009

ahojte....andrii...máš riadne kočky doma... 😎 dievčatá sú krásne... 🙂 🙂 🙂 a malinký ako hovorí sara na spapanie.. 🙂 😵

Sara..Sárke želám skoré uzdravenie...nech vám to čím skôr prejde... 😉
ešte mi ostala jedna izba..detská..ale už nevládzem, tak pokračovanie v pondelok.. 🙂

emita
2. máj 2009

andrii malý rozkošný ako vždy ale dievčatá ako sa vytiahli 😕 kočky 😉

Sara, tak nech to skoro prejde...

inna no ty si výkonná 🙂 🙂 🙂 mne by sa zišla nejaká extra energia. ja som vždy uťahaná 🙄

my sme dnes "otvorili" grilovaciu sezónu 😎 poobede to vyzeralo s počasím všelijako ale nakoniec bol z toho príjemný večer.

emita
2. máj 2009

inna úžasné fotky 😀 😀 😀 júúúj krásnučká je 🙂

inna7
2. máj 2009

Emita aj my sme grilovali....prave som dobaštila 😀 😝 ...výkonná..? no ked musím tak musím... 🙂 keď som bola tehotná, tiež som bola vkuse unavená... 🙂

mirrinka
3. máj 2009

ahojte.... už ste všetky vonku? 😎
inna,krásne fotky,malá je nádherná 😉
my sme boli v piatok v KE - na detskej železničke,aj v ZOO,bolo super 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
3. máj 2009

ďakujem 🙂 🙂 🙂 na tych fotkach ma presne rôčik 😵 no ale od včera kýcha a niečo na ňu lezie.. ☹ sara vy sa ako mate? je malej uz lepsie?

sara2
3. máj 2009

Ahojte.Inna ešte som len teraz tu nakukla,tak fotky pôjdem pozrieť o chvíľku.Nasadila som Sárke Fenorin,ako si aj minule radila a kašeľ sa zmenil zo suchécho na taký vlhký-vykašliava.Inhalujeme aj fyziologický plus ambrobene,tak uvidíme.Ale zajtra s ňou pre istotu zájdem k dr.Blížia sa tie kúpele,tak nechcem dopadnúť tak,že tam kvôli chorobe nepôjdeme.Alebo ak nefasneme tie kiahne... ☹
dobrú noc kočky 🙂

emita
4. máj 2009

ahojte. žeby som bola v takom čase prvá?

dnes máme "skvelý" deň. Šimonko vôbec nespal zato vytáčal ma o 106 😠 teraz vypadli s tatom vonku lebo ja som hotová 😒 včera sa nám darilo viac... boli sme na rybačke a chytila som pstruha 🙂 bola to sranda. manžel mi dal udicu že si ma chce sfotiť no a mne sa tam chytila ryba 🙂 najlepšie bolo že on so švagrom chytali už 2 hodiny a nič 😀

Sárky nech sa skoro uzdravia... držíme palce...