Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
24. aug 2009

Čafte, už sme doma.Ale som taká zničená akoby sme došli z brigády a nie z dovolenky. ☹

emita
25. aug 2009

inna to ma mrzí 😖

andrii ale naša Emília bude tak skvelé dievča že aj bez vena sa o ňu budú biť 🙂 tak dlho nerozmýšľaj 😀 😀 😀

sara vitaj doma a čo také si robila? 😕

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
25. aug 2009

Kocky moje..... kuknite do albumu,aky krasny darcek sme si z Turecka doniesli 😀 😀 😀 😀 😀
Drzte nam prosim palce....... 😀 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
25. aug 2009

oriel,gratulujem 😉
a aj ked trochu oneskorene,ale aj tak všetko naj k meninkám 😉 😀

bobooo
25. aug 2009

ahojte tak troška som vás zanedbávala...no čo už boli sme minulý týždeň na domaši a prišli sme až v nedeľu pred večerom a to včera som len prala a dnes skladala prádlo pratala troška doma a tak až teraz kus času...pri deťoch sa akosi nedá hneď dokončiť čo začne to stále musím prestať a keď spia tak dokončíť 😠 😠 no a stále mi to trvá 😒 😒 ako sa inak máte?

inna7
26. aug 2009

🙂 Ahojte...Andrii...maličká mala zvýšenú teplotu, tak som ju pre istotu vzala ukázať doktorke...a úplne náhodou prišla do ord. sestrička z krčného, my sa trošku poznáme, tak som jej spomenula tú zápalku a ona nás hneď vzala na vyšetrenie...eštežetak....ale tie teploty sú asi z očkovania...si myslím...zajtra znova do nemocnice na kontrolu...už jej hrozili narkózou, že jej musia vybrať triesku z uška....ale nakoniec to bola chrastička, tak som si vydýchla...
neviem, doteraz moje deti nemali žiadne reakcie po injekciách...a teraz obaja...Lukáškovi opuchla rúčka, a malá teploty plus vyrážka na chrbte... 😢

o Oriel som vedela, tak ešte raz gratulujem...nech vám to dobre dopadne... 😵
boboo...to sú tvoje v tých župančekoch na minibazáre? hlasuuuuujeeeeem.. 🙂
Sara...vitaj...konečneeee 😉

inna7
26. aug 2009

ozaj Emi....veľmi peknučká fotka v pase.... 😉 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
26. aug 2009

tak super....
malej som dala tu injekciu aj proti ovčím kiahňam, tak asi preto tak zareagovala...
neviem či náhoda, ale každopádne nám to urýchlilo vyšetrenie...mne by to aj tak nedalo a išla by som..
teraz spinká, tak sa idem chytro dať "dokopy" a ideme k babke...Lukáško tam ostal spať.... 🙂

sara2
26. aug 2009

Ahojte.
Inna a čo ti povedal krčný? Ako budú riešiť ten zvukovod?Nečítala som síce všetko ale Sárinka si poškodila uško niečim?
Moja detská dr. mi neodporučala očkovanie na ovčie kiahne.Síce nepovedala to doslovne,že neodporuča ale nedali sme ju zaočkovať hoci som to mala v umysle.Kvôli tomu,že je lepšie aby tie kiahne prekonala.Ja ani manžel sme ich ako deti nemali...takže to je horšie.A či je vakcína aj pre dospelákov to ešte musím zistiť.A ak budete mať kiahne vy,tada vaše detičky,tak nás prosím pozvyte k sebe 😉 aby sme sa nakazili 🙂 .

o Oriel sme to tiež vedeli.Prestrašne sa s ňou tešíme.Je ešte krajšia ako predtým,celá žiari.Tak nech to dobre dopadne a nech nebudú žiadne komplikácie 😉

Andrii, dievky vychystané do školy?Stálo to určite kopec koruniek ,že?

Kočky kedy dáme stretko?

inna7
26. aug 2009

Sara, šupla si zapalku do uška...a poranila si zvukovod...zajtra budem vedieť viac..ideme za primárom...
nám zasa naopak odporúčali očkovanie proti kiahňam....dokonca som čítala na nete že je veľmi nerozumné od rodičov nakazovať deti od iných detí... tak neviem kde je pravda.... a bol to odborný článok...
o mesiac dám zaočkovať aj Lukáša...len musíme počkať.....

inna7
26. aug 2009

Sara, nie u každého to môže mať hladký priebeh...videla som na vlastné oči dve dievčatká-sestry, 3r a 6r...ktoré mali hrozný priebeh...rozprávala som sa s ich mamičkou keď sme boli na vinnom....a keby si ich videla...niečo strašné...celú pokožku na tvári aj na tele mali zjazvenú...vyzerali hrozne fakt...ich mama bola hrozne nešťastná...

emita
26. aug 2009

oriel blahoželám a teším sa s vami. krajší suvenír ste si fakt nemohli doniesť 🙂 🙂 🙂

oriel
26. aug 2009

holky,dakujeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
26. aug 2009

dnes ma stipla do hornej pery vcela 😢 😢 😢 😢 mala som v plechovke otvorenu colu,a dne bola vcela.... esteze som to hned po napiti zistila a stihla vyplut... no horna pera si to aj tak zlizla 😢 😢 😢 najprv mi to uplne opuchlo,smiali sme sa,ze som bola ako po zvacsovani pier... volala som aj Dr.,no prikladala som si tam lad a je to o.k..... 😢 😢 😢 Kurnik,uz by som to viac zazit nechcela..... 😖 😖 😖 No dobre,ze tak 😝 😝 😝 😝

inna7
26. aug 2009

pánečku, oriel, to je teda hruuuza... 😒
raz sa moja kámoška (silne alergická na vlašské orechy) bozkávala so svojím priateľom...asi o 5min jej hrozne opuchli pery...ale brutálne...vtedy sme boli akurát na chate všetci...vyzerala ako černoška s obrovskými perami... 😀 tiež sme si z nej uťahovali až do chvíle kým sa nezačala dusiť... 😢 potom sme volali záchranku...ale dopadlo to dobre...no a ten priateľ sa nakoniec priznal že predtým zjedol kúúúsok orecha... 😖 😉 🙂

omfahad
26. aug 2009

Ahojte zienky....prosim vas potrebovala by som zistit neake info o uteceneckom tabore (azylovy dom v objekte "starych vojenskych kasarni")....su tam neake navstevne hodiny, resp.da sa tam neako dostat?????? snazila som sa spojit telefonicky, ale neuspesne 😠 ...ak mi vie niektora z vas poradit, prosim napiste mi IP.. velmi pekne dakujem a krasny vecer...

emita
27. aug 2009

júj dobre že všetko dobre dopadlo...

inna ešte som sa chcela spýtať že čo stojí ta vakcína proti kiahňam a koľkokrát treba očkovať.

inna7
27. aug 2009

ahojte, tak vraj je to uško ok...no Sárka je stále neskutočne mrzutá a stále by len spala....asi ešte stále po tej vakcíne..neviem...

Emita, do konca roka je zvýhodnená cena a stojí 23,22eur na predpis...bez predpisu o niečo viac, nejakých 26 eur....ja som dala Sárku zaočkovať teraz spoločne so základnou vakcínou proti osýpkam, mumpsu a rubeole plus varicela, volá sa to priorix tetra...Ináč ani naša lekárka, ani dve lekárne, ktoré som obvolávala o tej cene nevedeli...museli si to overovať a zisťovať...ale nakoniec som mala pravdu...
preočkováva sa potom od 6týždňov až 6mesiacov...čiže my dáme Sárku o nejaké dva mesiace preočkovať...

sara2
28. aug 2009

Ahojte 😉
Inna,tak to je fajn,že je to v poriadku. 🙂

Kávu pijem sama 😒 .Sárku mám u babky a tak relaxujem...
Inna,začínam uvažovať o tej vakcíne asi by to fakt nebolo na škodu. 😒

bobooo
28. aug 2009

ahojte
inna7 áno to sú moje ale nie je to županček ale uteráčiky 😉
andrii to na 15 mesiacov sa očkuje? no dobre že to čítam my máme ísť na poradňu niekedy začiatkom septembra tak aby som nezabudla očkovacie preukazy 😀
oriel blahoželám aj ja...

inna7
29. aug 2009

ahojte....boboo očkuje sa medzi 15-18m, takže vás to zaraz čaká.... 😉
Sara, tiež som dlhšie zvažovala či dať zaočkovať, ale radšej nechcem nič riskovať...už som toho prečítala dosť o tom, z rôznych zdrojov, a podľa môjho názoru je lepšie dať zaočkovať...
No, momentálne si vychutnávam kávu a už mi začína byť nevoľno z toho, aké bigupratovanie ma čaká... 😖 😉

tamarka_na
29. aug 2009

dobré ránko 😉
Oriel,aj my sa pripájame a blahoželáme 🙂 🙂 a želáme hlavne veľa zdravíčka 🙂

inna7
30. aug 2009

Peknú nedeľu všetkým... 😵

aspoň nás posuniem dopredu.. 🤐

sara2
30. aug 2009

Ahoj Inna 🙂 .

Čo dnes robíte?My sme chceli ísť do Tatier na taký rýchly výletik,ale večer bolo počasie na figu...a dnes ráno ako naschvál slniečko.Tak pôjdeme do Stropkova do Zoo. 😉
Sárka mi dnes vstala o 6.00tej.Obed mám navarený,káva vypitá,normálne sa nudím 😎

pekný dník všetkým 😎

emita
30. aug 2009

ahojte. sara tak daj vedieť ako bolo v Stropkove. my sme tam chceli tiež ísť ale nevyšlo tak až o rok ale ma zaujíma aké to tam je-či sa oplatí...

mirrinka
30. aug 2009

emi,je to tam celkom pekné - my sme tam už boli 2 krát 🙂 také dosť napchaté na kope,ale lepšie ako v Košiciach....v KE treba veľa chodiť,hrozne je to tam rozťahané 😝 ....

deťom sa tam páči,lebo je tam tiež veľké detské ihrisko 😉