Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
29. sep 2009

vďaka 😉

inna7
29. sep 2009

Mirri tak sa pripájam a tiež prajem všetko NAJ !!! 🙂 🙂 🙂

a ďakujem za priania...odkážem... 🙂

doteraz som zmývala spálňu...Sárka 2x prúdom zvracala.... ☹ dúfam, že len zo soplíkov, že to nemá nič spoločné stými modrinami a pádmi... 😒

torta je na svete, a najhlavnejšie je, že je bezlepková 😵 😎 🙂 a robila som aj také slané koláčiky...ale tiež bezlepkové...

hodím vám link...sú fakt suprové...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18336

aj moje vyzerajú takto fajnovo 😀 😎

majina.b
29. sep 2009

inna, tento recept som už robila, len sa mi nedarilo uhladne narezať surové cesto, ale po upečení boli fajn.

Dufam že Sarka vracia len zo sopľou, nech ju to rýchlo prejde

pri otrase mozgu su zvratky iné, nie mazľavé - sople
a kedy naposledy spadla, snaď nie dnes???

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
30. sep 2009

Ahojte 😉

Mirrinka,všetko naj naj prajeme 😎

Andri na tom vašom "Máji" fúka skoro stále,nie?Ale fakt cez okno to vyzerá super,ale vonku...a ja idem so Sárkou na tanečnú poobede.Toho som sa práve obávala.Tam sa "vypotí" a potom sa teperiť cez celé mesto domov 😒

My sme akurát urobili so Sárkou zemiakové slýže a ideme ich odvárať.Asi s makom budú.

Oriel,čo je s vami? Nevidela som na dvore Lilku dnes.

majina.b
30. sep 2009

obed - rizoto,
polievka žiadna, všetke som už odvarila.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
30. sep 2009

😢 😢 😀 caute kocule 😀 😀 ja mam obednajsiu prestavocku 😀 😀 😀 Sari,Lilka je v skolke..... mame sa celkom fajn..... Lilka zatial.... klop klop,drzi sa.... 😀 😲 ich skupina bola von? Mala na sebe take farebne pasikave nohavky... 😀 chodim do robotky,tak niejako nic nestiham..... uuuuz by som chcela byt doma 😀 😀 😀 😀 juj holky,uz som pribrala 3kg..... 😀 co pri Lilke do 5.teho mesiaca ani gram 😀 😀 Sari,ja sliziky s makom zboznujem 😀 😀 😀
Inna,Lukaskovi zelame vsetucko najlepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
30. sep 2009

tych zamracenych smejkov som tam nechcela 😀 😀 😀 😀

sara2
30. sep 2009

Ahoj Oriel.
No,deti bol plný dvor tak som ju prehliadla-nechápem ako sa mi to mohlo stať 😀 😝
Dohodneme sa a prídeš s Lili na slyžiky k nám,ok? 😉 Sárka dnes aj cesto so mnou robila,aj vaľkala aj krájala.Hotová pomocníčka.

Inna,ako je malej?

emita
30. sep 2009

jej, oriel, ty si už v 14tt 😕 ako to rýchlo beží 🙂

my máme dobré správy. boli sme na ortopédii a kĺbik sa veľmi polepšil. tak sa tešíme 😵 . ešte stále máme tú perinku ale hlavne že sa to zlepšuje 🙂

tamarka_na
30. sep 2009

Ahojte kočky 🙂
tak už tu máme jeseň 😒 a my sme chorí...už nám to začína...najmä ja a Alex.Ten soplí,ale neboli sme u lekára a už mu to pomaly prechádza a v piatok sa dozvieme vysledky z výteru,či v tom zas nebude pneumokok 😖 ...Nellka sa drží...teraz pozerajú rozprávku,vonku sme boli len hodinku,lebo je poriadna zima...brrr

sara2
30. sep 2009

Ahoj tamarka. 🙂

Dlho si sa neozvala.Počuj nepamätám si či si dávala Alexa očkovať na pneumokoka?
Mne teraz dr.odporučila na toto jesenné obdobie nové probiotiká +prebiotiká+vit.C.Volajú sa Synbio.Tak skúšame čo to urobí.Ja zasa Sárku močím v šalvii a dávam jej piť urologický čaj.Tak dúfam,že infekciu prekonáme.

Emi,som rada,že si sa ozvala.To je super správička.Len tak ďalej. 😉

Tá jeseň má už teraz depkuje...a kde je ešte zima 😠 .

inna7
30. sep 2009

Ahojte...ešte raz všetkým ďakujeme za priania...oslavka supišsupiš 😀 🙂 🙂 potom vám prihodím zopár fotočiek...ale môj foťák už "nie je medzi nami", chudák, tak som fotila otcovým a nemal zo sebou kábel...

uťahaná som jak pes 🙄

majinab..bolo to zo soplíkov, bolo to mazľavé...málo som ju odsávala cez deň...a padáme každý deň...len vtedy to boli dva za sebou dosť silné pády...

zvyšila sa nám torta, bezlepková, ale super..nedojdete?? 😉 🙂

inna7
30. sep 2009

že zo sebou.. 😅 😝 ... so sebou... 😅 😅 😅

majina.b
1. okt 2009

došla by som, ale pozvanku čitam až teraz, tak sa mi neujde, ale musela by byť z tmavou plnkou, svetle nejem 😀
tak nabuduce....

mirrinka
2. okt 2009

ránečko 😉 😉 😉 haloooo,neulievame sa,ale píšeme 😉

emita
2. okt 2009

ahojte! Šimonko zapol počítač tak vás idem pozdraviť 😀 . inna už som zvedavá na fotky lebo ja už rozmýšľam čo upečiem malému na 2 ročky 😅 😀

sara nedepkuj s jeseňou. zachvíľu napadne biely sniežik, budú Vianoce, ani sa nenazdáš a je zase jar... 🙂 😉 😵 júj život je krásny
🙂 ale som veľmi zvedavá ako budeme v zime chodiť vonku 😅 kým sa všetci traja naobliekame tak sa bude treba aj vyzliekať 😀

sara2
2. okt 2009

Emi, ty si mi urobila riadne náladu 🙂 😉 Taký optimizmus 😉

inna7
2. okt 2009

breeeranko... 😉 Emi no ešteže máš Šimonka...to by si nás ani nepozdravila.. 😀 dnes nahodím fotočky..idem k našim... 🙂 dúfam, že ťa inšpirujem, úplne jednoduchá a výborná tortička... 😵

píšem príspevok a zrazu obrovský krik...letím do kuchyne a malá zavesená na kuchynskom stole, obe nohy vo vzduchu...ešteže som ju zachytila, horolezkyňu jednu... 😉 nemôžem ju spustiť z očí... 😕

oriel
2. okt 2009

juj,emi,keby uz ta jar bola 😀 😀 😀 😀 ja by som veeeeeelmi chcela 😀 😀 😀
My sme zacali rano otrasne...... Lilka spadla,ked isla nastupovat do auta,ked sme isli do skolky.... zakusila si do pusy a aj modrina sa na licku uz zacala v skolke objavovat..... 😢 😢 😢 no ked ju pani ucitelka v skolke zacala lutovat a aj deti jej to fukali,tak hned sa usmievala.... bolo to take pekne,vsetky deticky jej to fukali...... 😀
inna,tvoja mala horolezkyna nema chybu 😀 😀 😀 tesim sa na fotockyyyyyy 😀 😀 😀 😀

inna7
2. okt 2009

veru jar by som brala aj ja... 😀 Oriel u nás sú modrinky na obdennom poriadku... ☹ jedna užužuž mizne a druhá naskočí 😔 😖 😠

pridala som foto, konečne...aj z dnešnej prechádzky... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
2. okt 2009

Andrii...dik...to ja som ešte stále prejedená...

s tým tričkom pod vetrovkou si ma rozosmiala.. 😀 😀 😀 .pripomenula si mi seba...mne by aj podpira stačila.... 😀 tiež kym som sa dostala s dvoma deťmi v zime k lekarke alebo bars kde, tak aj v tej fujavici mi bolo horúco... 😀

emita
2. okt 2009

😀 😀 😀 takže budeme mať teplú zimu 😀 😀 😀

júj inna aj ja by som si dala 🙂 ja by som vám tam všetko zošrotovala. ja mám teraz obrovský apetít-sa ospravedlňujem tým že kojím 😉 😀 a malá je rozkošká 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
3. okt 2009

Inna,krásne fotočky.Tortička mňam-mňam 😉 Len mi povedz ako ti to šlo s tou oblátkou.Ja osm pred týždňom robila tortičku a navrch som dala pre sesterkinu dcérku Hanu Montanu.A za svet sa mi nechcela prilepiť.Núkali mi v Katke-cukrárni k tomu aj jedlé lepidlo ale nekupila som.Nakoniec som tortu zaťažila a do rána sa potvora prilepila.A ten receptík ak budeš mať čas,tak mi prosím pošli do IP-myslím tortu.Sárka ma o mesiac narodeninky a ja by som chcela niečo "zdravé".
pekný víkend.Ja som hore od 4.30 ☹

inna7
3. okt 2009

pekné ránko... 🙂
Sara ďakujem, poslala som ti IP... 🙂
no my sme hore od 7mej síce, ale Sárka spala pri mne túto noc, takže som vyspatá asi takto 🙄 🙄 🙄

dnes má moja neterka narodky...13r...na oslavku pôjdeme až 17teho...tak mi poraďte čo takej trinástke kúpiť... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
3. okt 2009

Andrii tak tomu hovorím náhodička...už ho mám...ten parfém hannah montana...kúpila som ho ešte včera... a tiež som myslela že jej ešte kúpim nejaké tričko alebo niečo na seba...mám aj taký prívesok so srdiečkom, strieborný... 🙂 no super, tak dobre že som ho vzala... 🙂

tak idem na superstar...pekný večer... 🙂