Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
29. jan 2010

boze,az teraz som kukla o kotrej som pisala 😀 😀 😀 😀 😀 Ze o jedenastej a DOBRE RANKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
29. jan 2010

toto že byvate v bytovke... 😖 no trvalo by to asi dva-tri dni co by plakal...ja by som to teda aj napriek susedom skusila...resp.by som ich nato upozornila...

oriel...to niiiiiiiiiič 😀 😀 šak aj o 11tej poniektorí fstávajú 😉 😀

ta kniha nie je dobrá...tá kniha je supeeeeeeer ... moja spinká od 20mej do 7mej ráno...(spala by aj dlhšie, ale Lukino ju zobudí lebo ide do škôlky..) a to od začiatku aplikovania tej metody.. 😉 🙂 čiže od 9teho m...

oriel
29. jan 2010

inna,ja ta budem ucite kontaktovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pri druhej babike........ urcite sa budem vyvarovat chyb,ako pri Lilke.... no ,uvidime,clovek mieni a Pan boh meni....... vsak.... 😲 😲 😲

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
29. jan 2010

ahojte
Už balíme kufre.
Sárka dnes dostala lyžiarský výcvik od inštruktora.Až mi slzy tiekli ako som ich pozorovala na svahu.Spolupracovala,krásne lyžovala a za odmenu dostala baloniky a lízatka.
Už sa tešíííím domov.
že vraj v humennom je kosa a sneh? Tu nasnežilo za noc a dnešný deň snehu mne po kolená.
pekný večer...ideme s deťmi piecť mafinky.

asshanti
29. jan 2010

ahojte,

ja som si dnes dobre pospala, manzo mi urobil ranajky jak dosiel z nocnej, potom isiel so svojou babkou k lekarovi, tak ja som si este schrupla, aj nadcha mi uz ustupuje. potom som sa obliekla, zase najedla a isli sme do mesta. nakupili sme v Lidli, potom som zasla este do roboty odniest vypisanu ziadost na prepocet dane, potom sme isli do MI, malinkemu sme kupili rozkosne dupacky s korytnackou na bycikli, teply svetrik, termoobal na flasu a elektronicku pestunku - Topcom. potom som isla ku kadernikovi strihat a farbit, pred chvilou sme dosli domov, tak som vybalila nakupy, este musim manzovi pozehlit koselu a porobit aspon naoko poriadok na poschodi... 😀 😀 😀 zajtra totiz ideme na svadbu, dufam ze im tam neporodim... 😀 😀 😀 😀 😀 rano vstanem, umyjem vlasy a osprchujem sa, o 9:3O mam byt u kadernicky, potom doma este porelaxujem, oblecieme sa a o 14:00 palime z domu. 😉

rejoice
29. jan 2010

Asshanti este raz prijemnu zabavu na svadbe, nech maznelik dava na teba pozor 🙂 A potom pridaj do albumika foto ako si sa vyparadila 😉

asshanti
29. jan 2010

rejoice, dakujem! foto urcite pridam, saty sa mi velmi pacia, take kratke cierno-strieborne... 😉

inna7
29. jan 2010

andrii ano, nechala...ved neplakala preto lebo ju nieco bolelo...plakala iba preto lebo chcela "svoj navyk" , to co som jej davala kazdu noc...kojenie a cicikanie...a kadeco mozne ine len aby uz konecne zaspala... ☹

pisala som to uz sice tak len spomeniem......poplakala si prvy den skoro 3 a pol h...ale nie vkuse...podla metody som za nou chodila v presnych casovych intervaloch...fuuuu bolo to o nervy, pretoze mi islo srdce puknut a nebyt manzela doma, tak by som to asi nezvladla..no stal sa zazrak a zaspinkala...samozrejme ze som ju neprestala kojit uplne z noci na noc...ale postupne som vynechavala jednotlive kojenia...najprv to stredne...potom posledne..a nakoniec aj to prve...po zaspani myslim...

druhu noc uz len 45 min...dalsiu 30 a stale menej a menej az sa z nespaveho nervozneho dieťata stala do ružova vyspinkaná krásna bábika 🙂 a zo mňa tiež !!!!!! 😀 😀 😀
a najhlavnejsie na celej metode je jedna vec....nedavat dietatko do postielky uz spiace..napr. ked zaspi pri kojeni... VZDY V BDELOM STAVE !!!

inna7
29. jan 2010

este som zabudla dodať že ta "premena" trvala necela dva tyždne... 😉 🙂

oriel
29. jan 2010

inna..... SUUUUUUPER 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bobooo
29. jan 2010

ahojte inna7 súhlasím s tebou...ja som síce nekojila, ale od zlozvykov treba na deti "tvrdšie"...s tou postieľkou to určiče nedávať keď spí, ono to bábo si musí uvedomiť že postieľka je to v čom má spať...nie ruky, atď... 😀
ale na druhej strane ak to niektorým mamičkám vyhovuje tak ja nič proti 😉

oriel
30. jan 2010

dobre ranko..... 😀 😀 😀 😀 inna,nevies,nahodou... vies,lebo odmalinka,ked som Lilku kojila,tak pri kojeni vacsinou zaspinkala a tak som ju polozila.... nepise tam nahodou,ze ked zaspinka,tak ako to urobit... mam babo trocha akoby zobudit,alebo ako? 😲 vies,pytam sa,lebo o chvilku ma to caka a chcela by som,aby zaspavala sama.... a aby som sa mohla vyvarovat chybickie,alebo od zaciatku troska ucit.... 😀 😀 😀 Ina,Sarinka je uz riadna kocanda..... v tej bekovecke vyzera akoby mala aj 3rocky.... riadne vyrastla.... 😀 😀 😀 😀 😀
Sari,takze uz balite kufre...... juj,Sarinka musela byt na tych lyziach zlatucka.... dufam,ze si robila aj niejake FOtto 😀 😀 😀 😀 Asshanti,uzite si svadbu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
30. jan 2010

Dobre ranko... 🙂

Oriel, presne to som si vcera tiez citala, ked som pisala emite.... vždy platí: vyvarovanie sa chybám je lepšie ako ich korigovanie.... takze je toho viac tak ti to preposlem v IP... 🙂 🙂 🙂 urcite to stoji za prečitanie.. 😉 🙂

mirrinka
30. jan 2010

ahojte
emi,všetko najlepšie k meninkám 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
30. jan 2010

Andriii...prečítaj si hlavne 4-tu kapitolu...aj tie detičky ktoré vedia sami zaspať tak by mali prespať celú noc..bez krmenia!!! aj ked ťahá...na tvojom mieste by som postupne začala vylučovať jednotlivé krmenia...aj moja malá riadne pila v noci...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
30. jan 2010

Mirri, ďakujem. začíname náš maratón. dnes ja, zajtra manžel a Šimonko, v stredu manžel narodky a štvrtok výročie. Zajtra máme spoločnú párty. Torta už upečená, hodila som ju na facebook. skúsim aj tu len neviem či nezmažú. som prvýkrát poťahovala s MMF 🙂 som so sebou nadmieru spokojná 😎 Šimonko bude mať radosť keď to uvidí. dnes ma videl len ako ju plním a plakal keď som ju odniesla že chce fúkať sviečky 😀 tak ho musel manžel zobrať k svokrovcom aby som ju mohla potiahnuť 😀

inna7
30. jan 2010

Emi...všetučko všetko NAJ k meninkám, nech detičky pekne spinkajú v noci 😵 😵 😵

inna7
30. jan 2010

jeeeeej tortičká kráááásna....jednoduchá a vkusná.... 😵 🙂 🙂 sa nezdáááš.. 😉

zuzu101
30. jan 2010

no to je ale počasíčko.bola som s malým v bývalej práci - no hrôza,samá havária za he.myslela som že ani nedôjdeme domov. 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
31. jan 2010

Pekné zasnežené ránko 😵 😵 😵 normálne nemôžem nájsť auto vonku 😀 😉 🙂

Emi....Šimonkovi želáme všetko najlepšie k dnešným narodeninkám, hlavne veľa zdravička, aby ste z neho mali len radosť... 😵 😵 😵 a peknú oslavku..... 🙂

my ideme tiež na jednu oslavu, krsniatko ma 3r.... 😵

mirrinka
31. jan 2010

všetko najlepšie Šimonkovi..... 😉 aj ja si objednávam tortu na prvého júla,emi..... 😀 v ružovom prevedení 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
31. jan 2010

AJ MY SA PRIPAJAME K BLAHOZELANIU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 VSETUCKO NAJ 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vonku je kooooooooopc snehu...... 😀 😀 😀 😀 dnes sme boli von celucky den....... v termoske cajik a tak 😀 😀 😀 😀

sara2
31. jan 2010

ahojte 🙂
Emi,všetko naj k včerajším meninkám.
A Šimonkovi veľa zdravia,pokoja,pohody a nech rastie aj naďalej do krásy a pre radosť svojím rodičom 😉
Nezasnežilo vás???? 😀 😀 Ja som myslela,že dnes od mojej mamki neodídeme toľko je tam snehu.

oriel
31. jan 2010

sari,ahoooooj,.... ako bolo? 😀 😀 😀 😀 ty kokso,tam kolko snehu muselo byt,ked tu je tolko 😀 😀 😀 😀 😀
Lilka ide zajtra po dlhej dobe do skolky......... 😀 😀 😀 😀 😀