Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

janulqa07
5. feb 2010

Ahojte mozete mi niektora poradit, ak ste boli na 3D, tak kde?

mirrinka
5. feb 2010

Michalovce 🙂 ja síce nie,ale baby to tu spomínali 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
6. feb 2010

ahojte baby,

janulqa07, ja som bola na 3D v decembri v Michalovciach, priprav si tak okolo 50 eur, robili mi to nejaku hodinku. my sme chceli hlavne kvoli pohlaviu, ale nas maly bol taky aktivny, ze robil same kotrmelce, skakal, tak sme sa nedozvedeli nic, az o mesiac na klasickom ultrazvuku... chceli sme aj vediet ci je zdravy, ale tam nam povedali, ze to nie je na toto, ze vraj je to len take "rozptylenie rodicov", ktori chcu vidiet babo este v brusku... 😠 tak sme sa vlastne nic nedozvedeli, ale bol to krasny zazitok, bol so mnou aj manzel, videli sme malinkeho ako si papa rucicky, ziva, otvara pusinku... 😵 😵 😵 😵 😵

ja som sa dnes konecne trochu vyspala, sice na etapy, lebo manzo vstaval po siestej do prace, tak aj ja automaticky, hned na WC, potom som hodinu nemohla zaspat, ale nakoniec som zaspala, este som sa asi 2 krat zobudila, ale potiahla som to dlhsie, vstala som az po jedenastej, hoci uz pred jedenastou som bola hore, len tak som lezala v posteli, super... 😉 😉 😉

emita
6. feb 2010

andrii už aby ten deň nadišiel 😀 😀 😀

my máme za sebou prvé papanie 😀 😝 😕 😅 😉 🙂 no máme sa čo učiť 😀 ale nemám veľké oči. Šimonkovi trvalo mesiac kým sa naučil ako-tak napapať... ale akoby to bolo predvčerom čo som prvýkrát krmila Šimonka 😅

a túto noc hrozne spal. nemohol dýchať... 😝 2x bol hore... aj Emily ale na ňu je to super výkon 😀

a ešte sme dnes boli v Zemplíne. samé výpredaje ale nič moc som si nenašla... jeden sveter, jedno tričko, manžel bundu na lyžovanie. ale to je tiež super výkon lebo sme to všetko museli stihnúť za 2 hodiny aj s cestou 😀

asshanti
6. feb 2010

emita, tak to bol teda dobry vykon za taku kratku dobu !!! 😉 😉 😉 my sa chystame asi buducu nedelu na Valentina, najeme sa, dame si v klude kavicku a nieco si mozno aj nakupime, take pekne nedelne popoludnie... 😵 😵 😵

ja som dnes umyvala tie skrine v maleho izbicke, aj policovu, aj na vesanie a nakoniec som vyumyvala aj pocitacovy stolil plus zasuvky a PC stolik, poviem viem, ze to bola fuska, uz len oddychujem, aj zajtra cely den... 😀 😀 😀 tiez som dala vyprat maleho deky a osusky, uz len v pondelok zavinovacky... cakam manza, konci o 19:30 a chce ist s kamosom na pivko, tak ja tiez asi pojdem s nimi, na jedno male, lebo pivko nam teda chuti... 😀 😀 😀

oriel
6. feb 2010

ahojteeeee..... 😀 😀 😀 asshanti aj ja som bola na 3d v Mi,no ja som bola na tom kompletnom /neviem teraz ako sa presne vola/ ,kde sa zistuje ,ci dietatko je v poriadku,vsetky organy a tak..... myslim,ze to bolo okolo 20teho tyzdna a bolo pekne vidiet uz aj pohlavie...... tam som platila 39eur...... za DVD nic..... 😀 : a potom v Ke,tam sa platilo viac,aj za fotku 10eur..... 😀 😀 😀 Emi,super ste to zvladli...... 😀 😀 😀 juj,poviem vam,ze odkedy objednavam veci z netu,tk uz ma ani do obchodov netreba...... 😀 😀 😀 pomaly vsetko objednavam cez net..... 😀 😀 😀 😀 normalne mi je smiesno,pretoze niekedy,ked sa mi nazbiera viac hoci aj tych vacsich listovych zasielok /napr. tricko,nohavky a tak/ tak mi riadne pride postarske auto,balicky su nalozene vo velkej taske Posta a nechaju to u nas v predajni,..... 😀 😀 😀 😀 😀
Sari,karneval bol vraj super...... Lilka vecer uz o siedmej spala...... no rano v piatok vstala niejaka trocha soplava,tak ostala doma,no uz je to o.k...... 😀 😀 😀 😀 😀 saticky su uzasne..... fakt nadhera....... 😀 😀 😀 😀 boze,poculi ste o tej havarke dnes? hrozne,..... sme sa riadne preplasili,pretoze mam uja,tiez je colnik,tak sme sa hned zlakli..... este ako naschval,volam mu,telefon nedvihal....... juj.... potom mi on volal,ze to boli jeho kamarati, stvrty prezil,no je v kritickom stave v nemocke ☹ ☹ ☹ ☹

asshanti
6. feb 2010

ja som bola na 3D v 28. tyzdni a to mi este doki vravel, ze co tak skoro, ze lepsie neskor, ked bude mat babo menej priestoru a nebude sa tak velmi otacat... my sme platili 56 eur, dali nam iba DVD s 9 videami a 9 fotkami a este mi sestricka povedala, ze nam akoze uctuju len za jedno video a fotku, lebo by sme sa nedoplatili, kolko toho mame... 😅 😅 😅 a este som podpisovala nejaky papier o tom, ze sme pouceni, ze to nie je o ziadnych chybach, poruchach babatka a tak... 😒 😒 😒 tak ja neviem, o ziadnom inom nam nehovorili, ja som chcela vediet ci je male v poriadku... 😠 😠 😠

janulqa07
6. feb 2010

a nemate niektora kontakt do mi na to 3D a adresu?

inna7
6. feb 2010

Oriel...počula som ... strašne...jeden mal len 20r, ďalší 39 a 48r... 😔 😔 😔 ten štvrtý vraj je už stabilizovaný...katastrofa....nevieš kde presne sa to stalo? na nete píšu ibaže v uliciach Humenného... ☹

tiež už nechodím do normálnych obchodov...veľmi málo......všetko cez net...naša poštárka je už bezradná... 😅

oriel
6. feb 2010

Janulqa07 ja som bola tu /http://www.zzz.sk/?profil=3904/ tiez som ho len nhodou nasla na nete.... ja som bola spokojna a netrebalo ani dlho cakat s objednavanim..... Bola som tam cca 1hodinu a vsetko mi rozpraval,merial,ukazoval.... 😀 😀 😀 asshanti a t si u koho v Mi bola? Ja som sa praveze objdenala do toho 20.teho tyzdna,nie o pohlavie,ale o to,ci je vsetko o.k.... na pohlavie a tak je fakt lepsie ist neskor.... 😀 😀 😀

oriel
6. feb 2010

inna,stalo sa to myslim,tam na hlavnej pri velkej stanici..... nedaleko 😢 😢 😢 a teraz sme pozerali v spravach,ze ten co soferoval nakladne,je manzelov znamy.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ boze,to je hrozne,taki mladi ludia ☹ ☹ ☹ ☹

sara2
7. feb 2010

asshanti,tie šatky mi pošle sestra.Žije v usa.

pridala som fotočky do albumu z oslavy 🙂 😉

asshanti
7. feb 2010

ahojte kocky,

oriel, Ty si bola u Dr. Balinta a ja normalne v michalovskej nemocnici, dole na prizemi porodnice, zhodou okolnosti mi to 3D robil moj gynekolog zo Sobraniec, lebo mal presne vtedy sluzbu tam v nemocnici... 😀 😀 😀 keby som vedela, radsej pojdem tam kde Ty...

ja som taka zaspata... vcera sme s manzelom vysli vecer trochu von, lebo uz sa mi nechce tolko byt doma, a nejako sme to potiahli, domov sme isli 00:45... 😀 teraz cely den obaja lezime v posteli, kukame telku, spime, driememe... on ide na nocnu a ja do sprchy, holit sa, zajtra mame poradnu a uz sa aj s kamoskou dohodnem na poradni v HE. 😉

janulqa07
7. feb 2010

oriel ten dr. Balint sa vola krstnym menom Frantisek?Nemas na neho cislo?

oriel
7. feb 2010

sari,fotocky su krasnucke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 oslavka musela byt suuuuuper. 😀 😀 😀 janulga07,ani,vola sa Frantisek,cislo na mobil som uz vymazala..... no pamatam,ze som tam zavolala na pevnu,zdvihla to sestricka,povedala som ohladom coho volam, a hned mi dala kontakt na mobil na Dr... tam sme sa hned dohodli,kedy by mi vyhovovalo... Ja som bola v jeho sukromnej ambulancii,je v Mi na Namesti,kde je pesia zona,v takej ulicke,pri Orange 😀 😀 😀 😀 asshanti,mna ked chce dostat teraz niekto von,tak to musi dlho prosiiiiiit... juj,mne sa uz tak nic nechce..... taka velka sa uz citim..... 😀 😀 😀 mozno to je aj pocasim,pri Lilke by som len chodila a chodila 😝 😝

asshanti
7. feb 2010

sara2, krasne fotecky z oslavy a velmi sa mi paci malej postielka, ako pre princeznu... 😵 😵 😵

oriel, ani mne sa velmi nechce, ale teraz malo niekam chodim, iba ked ideme na nakup, na poradnu, (sice sme boli na svadbe...) a drahy mal chut, tak sme posedeli, dala som si cajik a dzus, a ani sa mi nechcelo verit, ze kolko to je uz hodin... 😀 😀 😀 tak ja utekam do sprchy a este dojdem... 😉

emita
7. feb 2010

sara krásne fotky, oslava sa isto vydarila 😉 a torta zlatunká 🙂 a posteľ 😕 😉 paráda

nám sa minulú noc narodilo krstniatko 🙂 Dominika 🙂 takže nedeľa v znamení radosti 🙂

emita
7. feb 2010

nechce mi pridať fotky na FB tak pridám aspoň tu keď som už zmenšila 😀

oriel
7. feb 2010

EMI,aka je uz Emilka velka..... 😀 😀 😀 😀 panecku,ako to rychlo bezi..... este len nedavno sme ti gratulovali k jej narodeniu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlatunka je .... veeeelmi....... a Simonko uz ako riadny velky brat 😀 😀 😀 😀

emita
8. feb 2010

oriel, to máš pravdu veľmi rýchlo to beží 🙂

Emilka už 2 noci vstáva 5.30 😝 už aby sa posunul čas 😀 a zase Šimonko spí dlho, lebo berie ditiaden. tak vstáva keď ju idem dať prvýkrát spať 😀

zuzu ako sa má malý?

zuzu101
8. feb 2010

dobré ránko.tak chvalabohu už je zdravučký.chudáčik môj vyzeral akoby mal kiahne.konečne dnes pôjdeme aj trocha von 😀 ,lebo celé dni je taký nervózny a stále len plače. 😠 už aj mne chýba čerstvý vzduch.a musíme ísť kúpiť pančušky na traky,snáď ich niekde budú mať.

sara2
8. feb 2010

ahojte 😉

Zuzu,tak to je super ,že už ste ok.Aj my sa chystáme na čerstvý vzduch.
Kočky kamarátka mi vravela,že predajňu AHOJ budú likvidovať.Viete o tom niečo? Ak je to pravda tak by tam mali mať zľavy...

Emi, Emilka je nádherná 🙂 A tie krásne veľké očká 🙂 😉 😎 .

emita
8. feb 2010

ďakujem.

zuzu takže to bola šiesta choroba? dobre že ste už ok. my tiež trčíme len doma už 4. deň. Šimonko má tak upchatý nos že dýcha len cez ústa tak nechcem aby dýchal studený vzduch. možno sa na obed, keď bude spať, vyberiem aspoň s Emilkou vonku. nechám mu vysielačku a pôjdeme aspoň na terasu

ak tam budú výpredaje tak daj prosím vedieť. treba nakúpiť niečo pre krstniatko 🙂 a ja do mesta často nechodím tak nezistím

asshanti
8. feb 2010

ahojte kocky,

emita, mali su rozkosni obidvaja !!! 😵 😵 😵

z dnesnej poradne nic, rano pridem a na dverach napis, ze dovolenka cely tyzden, na nervy... uz som volala s kamoskou, ma dohodnut tu poradnu v Humennom, kam pojdeme rodit, bud v stredu alebo v piatok, tak aby tam bola ta jej teta, vrchna sestra. tak uvidime, mali by ma vysetrit ci sa neotvaram, ultrazvuk a CTG... teraz som trochu zvracala, ani neviem z coho, rano som jedla iba cerstvy rozok so sunkou... dala som vyprat zavinovacky, plachtu a oblecenie do postielky a vegetim na nete, lebo drahy je po nocnej, tak isiel na chvilu schrupnut, lebo vecer ide na futbal s kolegami. cakam aj kamosku co dosla vcera z USA, tak sa tesim, aj jednych kamosov s malym babom, maju prist na kavu, inak uz len relax, zajtra budem zehlit a ukladat do skrine tie rozkosne mini vecicky...

oriel
8. feb 2010

ahojte..... nevola sa jej teta nahodu Sulakova? ak ano,poznam ju,,,, je uzasna,aj mne vela pomohla 😀 😀 😀
ja idem na poradnu v stredu..... zuzu,super,ze ste o.k.... 😀 😀 😀 😀

asshanti
8. feb 2010

ahoj oriel, este ani neviem ako sa vola, ale mala by to byt ona... pocula som, ze je vynikajuca a ze pomoze viac ako nejaky doktor, tak to je super ! 😉 aj ja asi pojdem v stredu, uvidim ako kamoska vybavi. lebo len v stredu a piatok drahy moze, inak robi do vecera...

a co je v tej predajni AHOJ? ked tam maju zlavy, tak by som skocila kuknut, ked uz tam budeme... 😀 😀 😀 ja tiez vela objednavam z netu - parfumy zasadne, aj oblecenie z Quelle, Moda Prima a teraz tiez nejake veci do porodnice a malemu... a vsetko co sme nakupili, celu vybavu pre malinkeho, tak som si najprv napozerala na stranke toho obchodu v KE a isla som s presnym zoznamom co chcem... kolegyne v robote sa smiali ked prisla do dvora nejaka zasielkova sluzba, lebo vedeli, ze ked to nie su stravne listky, tak jedine nieco pre mna... 😀 😀 😀

mirrinka
8. feb 2010

Ahojte...och ale mi to dalo zabrať kým som vás dočítala 😀 včera som tu celý den nebola,lebo sme mali karneval - dám nejaké foto 😉

mirrinka
8. feb 2010

tak už sú tam....ale len dve...viac na FB 😉

emita
8. feb 2010

asshanti je to detský textil, len som tam nikdy nič nekúpila lebo som tam raz šla kupovať malému dupačky a núkala mi také že 250Sk a viac tak som tam viac nebola 😀 ja som človek šetrný 😀 😀 😀 tiež si rada vypozerám veci na nete, ale nerada objednávam. to už musí byť fakt brutal výhodné. radšej tú vec vidím, oskúšam...