Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
16. mar 2010

gratulujéééééééééééééééééém 🙂 🙂 🙂

bobooo
16. mar 2010

jéééj asshanti gratulujem konečne to máš za sebou 😀 😀 😀

oriel
17. mar 2010

kocky,v piatok rano idem rodiiiiiiiiiiit 😝 😝 😝 Bojim sa....... hrozneeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Dnes som bola za primarom ,som otvorena uz viac ako na 3palce,takze ..... 😎 joj,kocky,bojim sa...... tej mojej princezne sa v brusku asi vobec nepaci,ked sa tak pyta na svet 😀 😀 Asshanti,nakoniec rodila cisarskym,neviem presne preco a tak..... no chvalabohu to uz ma za sebou a ma krasneho anjelika 😀 😀 😀 😀 😀

emita
17. mar 2010

oriel fakt? 😕 už to musí byť? 😕 až mi zimomriavky nabehli ale musíme veriť že to bude dobré... a že jej tu bude lepšie 😉 budem sa modliť veľmi veľmi 😉

my dnes v pohode deň. Šimon nič nevystrojil len Emily zase nechcela papať ☹ idem pridať fotky na facebook 😉

mirrinka
17. mar 2010

oriel,zlatko....silno silno budem držať prsty 😉 a ako budeš rodiť? na cisarák či na vyvolávačku?

oriel
17. mar 2010

DAKUJEEEEEEM 😲 😲 😲 vyvolavacku...... od cisarskeho ma odhovoili uz v nemocke,kedze beriem lieky proti otvaraniu a tak a stale viac sa otvaram..... a aj hlavicka malej je uz uplne dole..... dnes sa uz riadne akoby tlacila von..... primar vravel,ze mozno ani do piatku nevydrzim...... 😎 JOJ,DUFAM,ZE TO ZVLADNEM,LEN ABY MALINKA BOLA V PORIADKU 😀

seuska
17. mar 2010

orieeeeeeel drziiim palcekyyyyyyyyyyyyy...... 😉 🙂

oriel
17. mar 2010

SEUSKA..... DIKYYYYYY 😀 joj,kurnik,tak sa bojim jak male decko 😖 😖 😖 😖 normalne sa nedokazem na nic sustredit 😲 😲 😲 😲

inna7
17. mar 2010

Oriel 😕 😕 😕 budem sa tiež modliť....držím hrozne prsty.... 😵 😵 😵 určite dopadne všetko ok a zaraz budeš kočíkovať v krásnom kočiariku... 😉 😉 😉 aj slniečko už budeš mať... 🙂
viem si živo predstaviť tvoj strach...tiež som vedela kedy budem robiť- pri malej... 😕 😉 neboj nič...pukneš a malá bude vonku.. 😀 😀 😀

my sme sa práve vrátili z prechádzky po meste...malá totálne zmordovaná..zaspinkala v aute... 😀 prišla mi dnes tá fotoknižka...je úúúúúžasná...hrozne sa teším...dúfam že bude mať otec radosť...dnes mu ešte upečiem korpusík na tortičku ... budem piecť kubánsku tortu a vyzdobím na spôsob vitráže... 😵

oriel
17. mar 2010

inna,dakujem,..... boze,neviem,ci to len ja som taka padavka,alebo co,no fakt sa hrozne bojim...... a este aj kadejake myslienky,ci vsetko bude o.k a tak ma napadaju 😎 😎

inna7
17. mar 2010

to je úplne normálne...veď to asi každá z nás... 🙂 nemysli na také...vôbec!!! sa zamestnaj niečim iným,aby si na to stále nemyslela... 😉 čo tak štrikovanie 😀 😀 😀 😝

jój sa teším...malej som objednala superstary adidasky...už mi prišli..kráááásne...tiež som na tom mimibazáre už závislá... 😅 😕 😉 no možem zato... 😉

seuska
17. mar 2010

Joj Oriel aj ja sa bojim strasne.... Stale si hovorim, ze nesmiem podlahnut tomu strachu lebo potom nebudem mat silu. Nejak to moja musis zvladnut. Sak si dajaka baba poriadna.... A stale si hovor, ze vsetka bolest bude o chvilku prec.... Aka som ja teraz hrdinka co??? 😉 Asi by som tiez stresovala keby som vedela kedy idem rodit... Teraz si stale nahovaram, ze este mam cas stresovat.... Asi najhorsia cesta bude do Kosic... No v piatok idem na poradnu, tak pre istotu beriem aj tasku, aj ked u mna to na porod vraj nevyzera.... Tak ma predbehnes 🙂 Strasne moc ti drzim palceky a zavidim, ze to uz budes mat za sebou....

sara2
17. mar 2010

Asshanti blahoželám 😉 .Všetko dobré malému pampušikovi 🙂 😉 .Viem,že si sa natrápila,ale nech tá bolesť pri pohľade na taký krásny "dar Boží" rýchlo prejde. 🙂

Oriel,držím palce.A čakám na sms 😉 A keď budeš potrebovať rady so Sárkou Lilku postrážime 😀 😉 🙂

pekný večer prajem maminky 😉 .Som zvedavá na tú novú verziu koníka 😒

bobooo
17. mar 2010

ahojte
oriel držím palce ,nič sa neboj všetko bude v poriadku...
my sme dnes boli na "výlete" v prešove na gastre so sofiou...všetko o.k. len jej pozrela bruško...pýtala sa na váhu aj výšku že v norme ako má byť...tak som zvedavá ešte v utorok ideme na imunoalergologiu do Tv ako tam má nám brať krv na nejaké testy tak dúfam že všetko o.k.----no a hlavne sa teším ako jej poviem že už nepije bebu ale polotučné mlieko 😀 😀 😀 dúfam že to tam nesklzne do hádky medzi nami ona totiž vravela že bebu minimálne do 3rokov ak bude treba tak do 5-tich...no ale ja som ju neodnaučila jednoducho ju prestala piť...tak neviem dúfam že bude všetko o.k.

sara2
19. mar 2010

Kočky tak koník už je ok.No musím si na neho zvyknúť.Stará verzia mi však bola bližšia 😎

Oriel dnes na obed porodila krásne,Chvála Bohu zdravé dievčatko.Obé su v poriadku.Večer mi volala a cíti sa super.Nič ju nebolí.Malinká je krásna.Pôrod prebiehal ľahúčko.Princezná sa volá Leila Zoe.Vážila 3150g a merala 50cm.
Oriel vás všetky pozdravuje. 😉

inna7
19. mar 2010

ahojte, mne sa to naopak páči 😉

áno aj mne Oriel poslala sms -ku...teším sa s ňou.... 😵 😵 😵 ešte raz GRATULUJEEEEEEM 😵 😵 😵

fotoknižka sa našim neskutočne páčila...aj torta (pridám fotočku..na prvý pokus s vitrážou bola celkom peknááá)....a zajtra ideme do Ke...k sestre...aj do optimky.. 😵 😵 😵

emita
19. mar 2010

Blahoželám a teším sa že to tak dobre dopadlo 🙂 Veľká až až nato že ešte mala byť v brušku 😀 Prajem veľa zdravia a Božieho požehnania 😉

Nás zajtra čakajú krstiny v Prešove. och dúfam že to prežijeme v pohode lebo Emilka je poslednú dobu veľmi citlivá. Šimonko ostáva doma lebo jeho by sme už nezvládli (obaja budeme krstní 😉 )

emita
19. mar 2010

inna tortička bombastická 😕 😉 ako si ju robila? 😕 🙂 🙂 🙂

mirrinka
19. mar 2010

aj ja gratulujem k malej princezničke 🙂 vitaj,Leila,v našej koníkovskej rodinke 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
19. mar 2010

aj ja gratulujem k malej princezničke 🙂 vitaj,Leila,v našej koníkovskej rodinke 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
19. mar 2010

Emi dík.....je to kubánska tortička -ale bezlepková, samozrejme...na spôsob vitráže...našla som to na mmb..super nápad..no moja je oproti tamtej taká karikatúra 😀 😀 😀 , ale na prvý pokus celkom pekná 😵 ... na falošný marcipán som s čokoládovou polevou robila tie obrysy a do toho som vlievala roztopených gumených medvedíkov 😉 🙂 🙂 celkom ľahké a výsledný efekt krásny..len tie čiary 😖 .....ale už viem ako na to, takže druhá bude rozhodne krajšia..už v apríli...až dve...pre mamu a pre Sarulku.. 😵

inna7
20. mar 2010

to kde ste??? čo tu neviete trafiť??? 😕 😉 😀 my sme boli v Ke..vrátili sme sa pred hodinkou...kúpila som si nový foťák..tak sa vytešujem...krááásny...dúfam, že bude aj dobre fotiť.. 😵 😵 😵 a malej kopec vecí z HM-ka... 😵 😵 😵

mirrinka
20. mar 2010

ja som tuuuuuuuuuuuuuuu ale už idem spinkááááááááááááááááť 😀 😀 😀 papa
inna,aká značka?

emita
21. mar 2010

Ahojte. my sme dopadli tak že v piatok v noci začala mať Emily teplotu. No na krstiny sme museli a samozrejme s ňou... Dnes sme boli na pohotovosti a má zapálený hrtan a podľa doktorky aj ušká čo sa mi ale nezdá... sa stále rozhodujem či jej dať tie ATB čo nám predpísala 😖 No ale tak oproti Emilkiným krstinám kedy mal Šimonko horúčky cez 39, čo sme mu nemohli zbiť a vracal sme tieto krstinky prežili relatívne dobre 😒

sara2
21. mar 2010

Emi,tak toto je fakt peh 😒 .No len nech sa to zlepší.Nezabehneš na vyšetrenie k vašej detskej?Na pohotovosti vždy nasadia ATB.

Inna a čo si nakúpila malej?Boli výpredaje?

Oriel mi poslala mms z malinkej.Taká je ako Lilka -čerňuľka s veľkými kukadlami 😀 .A vyparadená aj v pôrodnici.Háčkovanú čiapočku ma na hlavke s kvetinkou 😀 😀 😀

inna7
21. mar 2010

čafte...my sme práve po oslavke... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 svokor dnes oslavoval Jozefa... 😵
Emi skoré uzdravenie malinkej.... 🙂

Mirri..tak mala som vyhliadnutý od Sony w320, ale odhovoril ma a odporúčili Olympus fe 5030...lebo Olympus vyrába len fotoaparáty, a majú najlepšie recenzie... a neodporúčal mi ani nákup cen net...vraj k nim chodí veľa ľudí čo sa takto sklamali..a pozerala som si ceny aj na pixmánii a bestcene..a cenovo to vychádza rovnako...kupovala som v datarte v optime...foťáčik je krásny, biela metalíza a robí veľmi pekné fotočky...zatiaľ som veľmi spokojná... 🙂 🙂 🙂

Sara...tak to musí byť Leilinka zlatučká....už v háčkovanej čiapočke.. 😀 😀 😀 aj moja Sarulka mala takú ružovú, tiež v pôrodnici 😀
výpredaje práveže neboli žiadne.. 😠 ale neodolala som zopár kúskom 😅 😵 🙂 kúpila som jej také svetríkové šatičky - tuniku s kittynkou...legínky rifľové, šatku, čiapočku, okuliare a tričká... 😵

inna7
21. mar 2010

aj mne prišla mms-ka od Oriel...maličká je krásnučkááá 😵 😵 😵 a tá čiapočka nemá chybu 😉 🙂 🙂 🙂 Oriel, zlatunká je... 🙂 🙂 🙂

bobooo
21. mar 2010

ahojte oriel gratulujem a teším sa s tebou že všetko je o.k. tak nech teraz ti malá princeznička rastie len do krásy....

zuzu101
22. mar 2010

ahojte.po dlhej dobe som sa dostala k netu,vidím samé novinky.všetkým novopečeným maminám blahoželám aj ja. 😀 😀 😀
nový koník sa mi celkom páči, hlavne že fotky sa nemusia zmenšovať.asi tu už skôr pozriem ako na fb.
pekný dník vám všetkým. 🙂 🙂 🙂

emita
22. mar 2010

ahojte 🙂 tak ešte šťastie že som ATB nezačala dávať. dnes ráno sa vysypala takže to bola 6. choroba. a ešte aj je lebo ešte dnes , zajtra môže teplotovať. Šimonko by to dostať nemusel lebo vraj to majú najčastejšie deti medzi 6. a 9. mesiacom. no a celý týždeň sedíme doma a v piatok kontrola. a naša doki nevidela žiadne červené hrdlo 😉

zuzu a vy čo nové?

zuzu101
22. mar 2010

tú 6.chorobu sme mali aj my. 😝 celé dni trávime na prechádzke, domov chodíme len variť a papať.aj v noci potom lepšie spinká,už papá len raz.dnes máme malú oslavičku,máme osem mesiacov. 😀 😀 😀 len tie zúbky nás trápia.nie a nie vyliezť. 😠 😠 😠