Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
31. júl 2008

Ahoj andrii, máš pravdu, ja učím oci, oci , ale nejde im to... 😉 😉 😉

mirrinka
1. aug 2008

Do roka je veľa dní,do týždňa len sedem,ale taký ako dnes,taký je len jeden 🙂 Všetko najlepšie a najkrajšie Lilianke k jej dnešným narodeninkám....veľa zdravíčka,šťastíčka,úsmevu a veľa preveľa detskej radosti 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
1. aug 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jeeeej,dakujeme krasne,ste zlate.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ako som sa tak nad tym dnes zamyslela,tak ten cas fakt rychlo leti,este si pamatam,ako som porodila a uz ubehli dva rocky....

dagsty
1. aug 2008

Milá Lilianka, prajeme ti len to naj, naj, naj, aby si rástla do krásy a mamičke a ocinkovi na radosť. Uži si nádherné narodeninky a ešte krajšie detstvo... 😉 😉 😉

emita
2. aug 2008

A ja zase trochu oneskorene, ale predsa. Nech žije Lilianka!!! 😀 Prajeme všetko naj naj naj. Nech sa jej plnia tie najkrajšie detské sníčky 😉

marhar
2. aug 2008

ahojte, došla som sem kvôli gratulácii, lebo som na Hntv videla Lilianku, takže sa tiež pripájam a želám len to najkrajšie a najlepšie 😵 😵 😵 Oriel, kedy sa Lilianka narodila?
My sme tiež po oslave, pridala som aj nejaké foto 😉

marhar
2. aug 2008

emita a kde chodíš do cerkvi? do greko? ak áno, tak sa možno aj stretávame 😎

mirrinka, hlas aj od nás, dúfam, že už nebolo neskoro 😉

marhar
2. aug 2008

hej, dagsty, držím palce pri učení 😵 😵 😵 a neboj, zvládneš to, ako si zvládla všetko doteraz...pani mgr 😵 🙂

emita
3. aug 2008

Tak samozrejme blahoženáme aj Alexovi!!! (a jeho mamke... my by sme mali tiež oslavovať náš veľký deň 😉 ) Prajeme mu zdravíčko, úsmev na tvári a veľa veľa lásky okolo.

Chodím do greko-v meste ale ťa nejak nepoznám. Chodím na 11.-ky 😉

marhar
3. aug 2008

emita si zlatá, ďakujeme 😵 - pravdupovediac fakt som si Alexejove narodeninky užila viac ako svoje, však to je jasné 😵 celý deň slzy na krajíčku a nonstop doják...chlapček môj veľký... 😵

Tak to je čudné, že sa nepoznáme, lebo aj ja chodím na jedenástu, v meste...som ale teraz vonku, lebo Alexej by vo vnútri nevydržal a väčšinou lietame okolo kostola...takže ľahká spoznávacia taktika 😀 a máme čierny kočiarik, takže sa nám prihovor, veľmi sa potešíme! oki???

oriel
3. aug 2008

ahojte,dakujeme za gratulacie...... 🙂 🙂 Taktiez /aj ked oneskorene blahozelame Alexejovi/ 🙂 🙂 🙂 CMUKY=CMUK 🙂 🙂 🙂 Takze uz mame po oslave,este zajtra bude taka ,,baby party,,. Dnes bolo super,grilovali sme na dvore,mala sa strasne tesila,vsetko pripravovala so mnou /no aj tak som sa tesila najviac ja/. Hned ako sme prisli hore,zaspala.... 🙂 Idem vsetko poumyvat a aj pridam aspon par fotociek /hm,len neviem kde lebo uz mam vsetky albumy plne/ takze asi nieco vymazem,zatial papa

dagsty
3. aug 2008

Ahojte dievčatá,

marhar - dikes za podporu.... 😉 Alexej je riadne veľký na fotkách - máš doma už riadneho chlapiska...dúfam, že narodeninová oslava dopadla o.k

Inak dnes sa mi podarilo manžela presvedčiť na maľovanie, ale až v septembri...aspoň to...lebo byt je v dezolátnom stave...
🙂

Samoška, že na vás nezabudnem 😉 😉 😉 Všetky prídete na veľké upratovanie...o.k? 😉 Som kámoška - na kámošky nezabúdam....
Zajtra idem odovzdať prácu do Levoče - mám nervy, lebo spoje sú otrasné a prídem domov večer...super... 😠

Tak zatial pa.pa.pa 🙂
DOBRÚ NOCKU 🙂

emita
4. aug 2008

marhar fakt? 😵 Budem sledovať 😀 . my máme oranžový šporťák a keď niesme v sakrestii tak sa stojíme na severnej strane 😉

dagsty si super 😀 😀 😀 . neštudovala si náhodou tú špecku s mojou kamoškou Denisou? ale ona končila už v júni 😕 ale tiež v LE

marhar
4. aug 2008

AHOJTE,

Dadka, ako práca??? odovzdané...??? joj, veru Alexej je už chlapina a odo dnes môžem vyhlásiť,že sme samostatne chodiaca jednotka. Začína preferovať chodenie na nôžkach, nie po štyroch a asi 90% chodí sám. Dokonca aj dnes v meste, z čoho mám trochu strach, tak ho aspoň držím za tričko, pretože termín "kľudne" nepoznáme.... 😀 😀 😀 lieta jak onéééé....

emita, ak nebude v nedeľu pršať, tak sa hádam nejako spoznáme..ok? 😉

dagsty
4. aug 2008

Ahojte, teraz som prišla od rána domov Práca odovzdaná, Levoča pozdravená... 😉

Marharka tak gratulujeme malému šikulkovi... 😉 😉 😉

Idem hneď do sprchy...potom káva...potom učenie.... ☹ ☹ ☹

Emita, možno som chodila s Denisou na skúšky, ale žeby som nejakú poznala... 😕 😕
Možno áno, keby som ju videla. 🙂

Tak zatial pa.pa.pa

Inak dnes super dusnota!!!!!

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
5. aug 2008

andrii, čítala som včera a poviem ti, skoro ma vystrelo, ešte aj teraz sa mi dvíha adrenalín...joj, chce sa mi zasa hrešiť a verte, že v duchu hreším jak pohan....no pri jej nápadoch sa ani inak nedá... 😝 😝 😝 😝

dagsty, ako sme na tom? koľko už vieš? ide to ľahko??? 😎

dagsty
5. aug 2008

Ahojte baby, aj ja som čítala...tiež ma išlo poraziť... 😠

Marhar, učím sa ..ide to pomaly, nemá mi kto zobrať deti...psychiatria 😠 😠 😠 😠
A učiť sa pri Rebeke...nemožnéééééééé.... a večer som unavená na sr..ky!!!!

Mám nervy, ráno som samoška už revala....

Inak pozrite si na MK

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

A tiež si pozrite fotečky AMII a jej komentár k tomu....no včera som sa narevala kvalitne.... 🙂

Vďaka Bohu, že máme zdravé deťúrence!!!!!

dagsty
5. aug 2008

TU hneď dám link roztomilej Dorotky...zase slzy na krajíčku...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
5. aug 2008

Ahojte baby...tak po dlhšom čase sa aj ja konečne pripájam do debaty....v prvom rade dodatočne blahoželám Alexejovi k narodeninám - veľa zdravíčka a lásky 🙂

Dorotku už tiež dlhšie poznám z fotiek na MK a verte či nie,vždy ked mi je ťažko,tak si otvorím album z jej fotkami 🙂
A čo sa týka Tomanovej,tak absolútne neviem o čom je reč,asi som málo informovaná,ale hned to napravím....

oriel
5. aug 2008

Ahojte,ani ja niejako neviem,o com je rec /Tomanova/,no urcite to nebude nic co by potesilo,ani som to niejak nemohla najst..... Napiste mi o com je rec,hm..... 😉 😉 😉 Aj ja som uz o Dorotke citala,fakt klobuk dole tejto mamine,no Dorotka je rozkosna a aj jej malinka sestricka..... 🙂 🙂 🙂 Aj ked ich poznam len z fotiek,neviem,no casto na nich myslim...... 😉 Ozaj,dievcata,ako mam zmensit fotku,pretoze som si vo fotaku nastavila vacsiu velkost /pretoze sa mi nezdali niejako kvalitne/ a teraz neviem,ako tu zmensit,aby som vlozila..... 🙂 🙂 🙂

marhar
5. aug 2008

dagsty, ja som samozrejme pri Dorotke revala......krásne bolo napísané to predslovie...

oriel a aký program máš na foto???

mirrinka
5. aug 2008

oriel,môžeš si fotky jednoducho zmenšiť aj v skicári: otvoríš fotku - ctrl+w - 100,100 prepíšeš na 50,50 a uložíš to klávesami ctrl+s
dúfam,že som to napísala zrozumiteľne 😉

mirrinka
7. aug 2008

halóóó babule,kde ste ???????????
oriel,podarilo sa ti zmenšiť tie fotky? 🙂

oriel
7. aug 2008

mirri,niejako mi to neide.Len mi tam ukaze taku ruku a nic... Hm,neviem.... No co uz.Inak co mate noveho....

sara2
7. aug 2008

Ahoj dievčatá 🙂 🙂 🙂
Konečne máme funkčný internet 😀 😀 😀 .
My sme po dovolenke.A stále ma to ešte niekam s malou láka.Uvidíme...
papa 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz