Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

anma2
10. nov 2008

oriel snazim sa,ale ak mam byt uprimna trpnem kedy ma opat sekne 😠

inna ja som na marodke uz kvoli tomu mesiac a cim dalej tym horsie...
bola som u reumatologicky tak ta mala narazky na moje vymyslanie...
neverim,ze v stvrtok to dobre dopadne,ked pojdem na vysetrenie 😠 😠 😠
a to som hodinu a pol sedela pri sestricke,aby ma dr.objednala.... 😠 😠 😠 😠

inna drobcekom skore uzdravenie 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
10. nov 2008

joj sokoré uzdravenie všetkým chorým. verte-neverte ja som na diske nebola nikdy v živote 😀 a už sa ani nezberám 😀
ja mám tiež po tehotenstve problémy s chrbticou. minulý týždeň ma tak seklo že ma bolela nielen chrbtica, ale každučký kĺb na nohách. strašné niečo. ale za 2 dni to prešlo a tak čakám kedy to príde znova lebo vláčim nášho 9kg parobka po rukách, vodím ho za ruky... a na cvičenie si nenájdem čas 😠
no nič idem makať lebo sa mi tá robota do školy akosi kopí 😒

anma2
11. nov 2008

pekne ranko mamuse.... 😀 😀 😀 😀

inna7
11. nov 2008

Dobreee ranko vospolok... 🙂 🙂 🙂 ja som už od 5tej na nohách...polievka už navarená... 😀
Ďakujeme za priania...dúfam že sa vyhnú deti antibiotikám....do stredy ak sa im nepolepší tak vraj musia začať brať.... 😒

Oriel..dik za typ...včera som tam nachvíľu odbehla a kúpila som krásne tričká malému...po 100vke...aj maličkej pyžamko...

Emi...to vážne?? nikdy?? a prečo... ťa to nelákalo alebo si nemohla.......
Anma... viem si živo predstaviť ako sa cítiš...bolo to hrozné....tak ti prajem nech ti to vyšetrenie vo štvrtok dobre dopadne... 😉 a nech sa z toho skoro dostaneš.... 🙂 🙂

inna7
11. nov 2008

Sakriš..anma...si ma predbehla....no tootoooo 😠 🙂 🙂 🙂

inna7
11. nov 2008

Emita...moja ma 8,5kg....aj moja chrbtica dostáva riadne zabrať...hlavne v noci keď ju neustále hajkám na rukách.../keď už kočik nezaberá/....

emita
11. nov 2008

😕 uf ešte že je Šimon atlét 😀 😀 😀

no mňa to ťahalo tak okolo 15-ky a to ma jasné že naši nechceli pustiť a potom som mala iné záujmy... 😎 ja som chodila do kresťanského spoločenstva a sme si robili tak 2x do roka také tancovačky tak to mi úplne stačilo+nejaký ples, svadba...

aj ja by som šla kuknúť do toho obchodu. to je na poschodí? ako elektro?

oriel
11. nov 2008

hej emi,na poschodi,tam kde je to elektro,kadernictvo...... ved uvidis su tam sipky...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anma2
11. nov 2008

inna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
baby ja som celu noc spala po sediacky,lebo ziadna poloha mi nevyhovovala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
co dnes varite????

oriel
11. nov 2008

anma,ja by som asi v takej bolsti nevydrzala..... sla ny som k doktorke a trvala na tom,aby ma hned zobrala..... Dala som rozmrazit prsia,takze bude nieco z nich...... mozno rezne..... 🙂 🙂 🙂 Dnes chcem ist kuknut do Dracika,lebo dedo chce Lilke kupit na vianoce bicykel,minule sme boli v Mi a tam mali pekny,tak mozno budu mat aj tu,ked nie,pojdeme do Mi.... ozaj a nevideli ste niekde taku ruzovu sadu prilby a chranicov.... Na MMB maju,no tie Disney su dost drahe a neviem vobec,ci to bud chciet...... Sari,odkedy Lilka videla Sarku s prilbou,tak ju stale spomina......

inna7
11. nov 2008

no ja som tiež nečakala a hned som išla k lekarovi...aj ma vzali...dokonca uprednostnili....bola som v MI.... 🙂

ja už polievočku mam..brokolicovu...a tiež rozmrazujem kuracie prsia....ja ich budem plniť s brokolicou, syrom a šunkou...nedavno to išlo na "vari vam to".... vyzeralo to chutne tak idem skusit... a do zemiakovej kaše tiež pridam brokolicu....

mirrinka
11. nov 2008

Ahojte...tak ja dneska skoro posledná? 😀
verte či nie,ale ja som sa ža teraz vytrepala z postele...normálne sa mi nechcelo vstať.manžel išiel na šiestu do práce a Llily vstala už o siedmej a ja až do teraz v posteli.ale jednym očkom som na nu dávala pozor,aj ked tej spúšti čo tu narobila som nevládala zabrániť 😀 😀 😀
ja dnes budem robit asi tiež niečo z kuracích prs,zrejme soté a zemiakovú kašu.to je také rýchle a jednoduché 😉 nechce sa mi hodiny stáť pri sporáku...v poslednom čase som neskutočne zlenivela.už ani nevysávam každý deň ako prednedávnom 😀 ale dnes musíííííííím 😀 idem na to....

sara2
11. nov 2008

Ahoj,baby ste sa rozkecali,nestíham čítať 😀
No teraz som sa vrátila z mesta a až teraz čítam o tom obchode v DP.Kurník mohla som tam zájsť.Mne väčšinou posiela sestra aj take tie diesneyovské veci,ale balík ide 6-8 týždňov a to keď mi treba hneď na nejakú príležitosť tak musím kupiť aj tu.
Oriel,videla som dnes ráno ako detičky plakali...Asi to bude v tej učiteľke,čo?Keď je tá blondínka ,tak okrem Dianky neplače nik. 😖
No,vypínam počítač lebo tu uviaznem do obeda a musím upratovať.
Oriel niekedy sa dohodneme a príď po škôlke sa zahrať k nám s Lilkou.
Mirrinka,tiež poznám stavy kedy som svojho chlapa kontrolovala,že či po žúrke žije.Ale som s tým sekla.Teraz keď ma s kámošmi pánsku jazdu,tak musí ísť spať k svojím rodičom.Domov ma vstup zakázaný 😀
Inna7,chodíte inhalovať do nemocnice?Našej Sárinke hrozne pomáhajú inhalácie,uvolni to hlieniky a vychádzajú vonku.
Ja som včera nechala v lekárni 650 korún pre tabletky,sirupy,kvapky pre Sárku a dnes 5 balení mliek Nutrilon 1024Sk.A ešte jej potrebujem kupiť krém ,ktorý stojí 600 Sk....des a hruza. 😒

emita
11. nov 2008

my sme mali hrachový prívarok s opečenou párkou čomu sa môj manžel veľmi potešil že máme také "chlapské" jedlo 😀 a Šimonko mi tiež spravil veľkú radosť, lebo prvýkrát spapal kupovaný obed. V auguste na dovolenke totálne odmietal ale teraz spapal skoro všetko. Lámala som si totiž hlavu nad tým čo mu dám papať v nedeľu na krstinách. tak už som spokojná. No ešte uvidím či mu z toho nič nebude, lebo mne sa to zdalo aka taká "gebuzina" 😝 🤐
mirrinka si vysávala každý deň?! 😅
inna: brokolica je tvoja obľúbená zelenina, však? 😀

mirrinka
11. nov 2008

no,musela som,lebo vždy tu bolo niečo po zemi - keksy,chrumky... a ešte ked sme mali detslú návštevu,tak to bola katastrófa 😝 ale to je rýchlovka,raz dva pobehám s vysávačom po byte a je to... 😀

aj ja zbožňujem brokolicu 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
11. nov 2008

Sara2...inhalovať chodíme k našej detskej lekárke na polikliniku....a dnes bola Sárka poslušná...vôbec nezaplakala...bolo tam totiž také asi 3-4r dievčatko, ktoré ju zabávalo...nespustila z nej oči...takže pohodička.... 🙂 🙂 a kde máš sestru...UK? ja tam mám brata...len škoda že nemá takú potrebu nakupovať detské oblečko... 😀 😀 😀 😅
Emi..brokolicu milujem...to je pravda, ale teraz som jej mala veľa..tak dávam do všetkého...iba do kávy nie... 😵
Andrii...tak to poteší že su zúbky v poriadku...veď dnes sú zubári nehorázne drahí...nás čaká očkovanie až po Troch kráľoch...tretia dávka prevenaru...sú také náplaste po očkovaní...proti bolesti a opuchom....ale ja som to zatiaľ nekupovala...

mirrinka
11. nov 2008

ahojte...tak som asi zle klopala na to drevo - my už teplotujeme ☹ dnes bola Lily taká nijaká,len sa motkala po byte,bolo na nej vidno,že je chorá...zajtra asi zájdeme k Dr.,ale pravdepodobne vezmem kartu od nášho doktora,lebo sa mi absolútne nepozdáva...len neviem ku komu ísť - viem,že Dr.Lukáčová je skvelá,len neviem,či by nás zobrala 😒 už to vidím,ako celý deň zase beháme po doktoroch - to ešte máme íst na kontrolu s tým prstom na chirurgiu...ach jaj 😖

inna7
12. nov 2008

Dobré ráno.... 🙂 🙂 🙂
Mirrinka tak vitaj v klube... 😉 aj ked nerada ťa tu vítam...... ale čo už...skoré uzdravenie aj vám...
my chodíme ku dr.Grecovej....ja som s ňou spokojná, je veľmi milá, akurát to dlhé čakanie mi lezie na nervy.....

sara2
12. nov 2008

Inna7,tie násplaste som zháňala v lete aj ja.Obehla som fakt všetky lekárne,okrem tej čo je na sídlisku3.Ani v tých komerčných v Kauflande a Tescu ich nemali.Vraj ich už neobjednávajú pre nezáujem 😲 .
Ja som sa dnes tak potešila keď som uvidela mráz.Konežne vypáli všetky bacily.Lebo fakt,kde sa otočíš,všetko chore.
Kočky moje,dnes ráno mi Sárka v škôlke tak strašne plakala.Učiteľka mi ju drala z ruk,že nech idem....tak som išla.Ešte po chodníku som počula ako plače.A je hrozne zahlienená.Krčný mi povedal,že do škôlky môže,ale zajtra s ňou zabehnem znova.Lebo v noci aj kašľala.A teraz sa musím ísť učiť.Dala som sa z donútenia na autoškolu.Vôbec ma to nebaví,ale musím.....
Navarené mám.Kuracinku s brokolicou,mrkvou a hráškom na šťave a k tomu ryžu.
čaute. 🙂

emita
12. nov 2008

sara2 fakt ťa to nebaví? ☹ to je škoda. ja by som sa tiež mala učiť ale obed konečne na sporáku a Šimonko je zachvíľu hore tak sa neoplatí začínať 😉

my chodíme k Šarišskej a tiež je zlatá a práveže veľa nečakáme. To ja keď idem ku obvodnej alebo na gyndu tak to na celý deň. To mi fakt lezie na nervy 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anma2
12. nov 2008

ahojte mamuse ja sa z Vami na isty cas lucim kym si neprehlasim net ☹ ☹ ☹ ☹
papa ☹ ☹ ☹

emita
13. nov 2008

Dobré ránko mamuše 😀 anma to je škoda ☹
žeby tu bola konečne jeseň? 😖

oriel
13. nov 2008

ahojteeeee....... od rana ma hrozne boli hlava.... uz mam v sebe dve kavy,ibalgin a.... nic nepomaha..... ☹ ☹ my sme to tiez zvladli bez tyc naplasti...... anma,nieze na nas zabudnes...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,tie supravky co sme kupili su asi fakt nekvalitne..... vcera ju mala Lilka v skolke,no poobede uz bola uplne zmolkova,co este ani nebola prana..... hm,ale co uz...... 🙂 Vcera bolo v skolke este 18 deticiek,no dnes uz len 10...... ☹ ☹ ☹ ☹

oriel
13. nov 2008

kde ste vsetky........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ideme do Mi,kupit Lilke ten bicyklik,lebo tu v Draciku nemali..... ked ho este tam vobec budu mat....... Vecer som tu......paaaaaa

inna7
13. nov 2008

pekné ránko... 🙂 🙂 🙂

oriel tak to si môžme podať ruky...mňa dnes čaká zasa doktorka... 😒 ja som Lukáškovi kúpila z dráčika bicykel spidermanovský...akurát že som si ho musela sama poskladať lebo sa mi nechcelo čakať do večera kým by ho poskladal ich pracovník...ale je kvalitný.... 🙂 pretože čo všetko na ňom už Lukino stváral a stále je pokope...... 😀 😀 😀

mirrinka
13. nov 2008

ahóóój...kde ste sa postrácali? 🙂
my sme dnes boli v Bardejove u tej detskej gastro..doktorky - zdá sa,že už je všetko ako tak v poriadku,ale ešte mesiac musí brat lieky na úpravu čriev...
a sme sa zastavili tiež aj v Prešove v Maxe - sme sa tam poriadne vybláznili - hlavne v Dráčiku.asi si to viete predstaviť 🙂 😀 😀 😀

oriel
14. nov 2008

Dobre ranko...... vonku je uz poriadna kosa........... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ☹ ☹ 😠 ☹ 😒