Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
11. dec 2008

oriel,dám si,dám 😀 😀 😀 idem nastaviť budík........ 😀 júj,nejako ma treští hlava 😠

dagsty
11. dec 2008

sevas dievčatá, prišla som iba na chvíľu, lebo si idem ľahnúť...katastrofálne ma bolí hlava ☹ ☹ a chrbtica.

zajtra sa ozvem... 😉 😉

pa pa pa a dobrú nôcku
😔 😔 😔

mirrinka
11. dec 2008

no,aspoň nie som sama,koho bolí hlava 😀

tamarka_na
12. dec 2008

Ahojte.
To ešte všetky spíte? 😀 Nečakala som,že tu dnes budem o takomto čase prvá 😉
Nellka je v škôlke,skoro tam zostal aj Alex,ale aby sme si všetci mysleli,že je veľký chlap,tlačil sa rovno do väčšej triedy k 5 ročným deťom 😀
Predchvíľou som prišla na jeden trik...dala som mu dole plienku,ale dala som ho sadnúť na záchod-len som mu tam položila to sedátko...tak tam sedí už 5 minút,lebo nevie zísť dole 😀 😀 😀 tak uvidím,čo z toho bude 😉

tamarka_na
12. dec 2008

Vypiškal sa!!! 😀 🙂 😉

oriel
12. dec 2008

Tamarka..... gratulujemee//////// 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 My sme este len pred chvilkou vstali...Llka bola vcera hore do 12tej..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Tiez som necakala,ze tu nikto este nebol.....

mirrinka
12. dec 2008

wow.....super....šak on je veľký chlap,čo z neho robíš decko? šak žmurká na mňa jakeby mal osemnásť minimálne 😀 😀 😀

Lianka vraj bola v škôlke veľmi dobrá,ani neplakala,len asi 10 sekúnd,ked som odchádzala,aj papala chlebík s detičkami,aj sa vypišala do nočníčka 🙂 🙂 tak sa teším 😉 v pondelok už vraj môže ostaž na celé doobedie...učiteľka vravela,že ešte nemali také decko,aby sa tak rýchlo aklimatizovalo 😉 a škoda,že je zajtra sobota..... 😀 😝

kde ste všetky? 😕

oriel
12. dec 2008

Mirri,super...... Drazim palce,aby to tak zostalo..... lebo vacsinou pride ta ,,kriza,, ked uz deticky tam zostanu spinkat a su bez mamky cely den.... 😉 😉 😉 No tvoja Lianka je asi poriadne odvazna,takze to zvladne mozno uplne super..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
12. dec 2008

dakujeme....som zvedavá aj ja na to spanie,kedže ona doma cez den nespí....až potom sa asi fakt začne tá kríza 😒 😅

oriel
12. dec 2008

Idem robit pizzu.... /http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1111/ vraj je dobra................ tak uvidime...................... Drzte prsty aby sa dala jest.................... 😎 😎 😎 😎

sara2
12. dec 2008

Ahojte 🙂

Dagsty som rada,že si sa ozvala.Boli sme včera večer v Tescu.Neviem či si to bola ty alebo sestra.Keďže ste dvojičky a úúúúúplne rovnaké tak som to fakt nevedela.Zavítaj častejšie sem k nám.

Baby,aj mňa bolí hlava jak šľak.Prišli sme teraz od kámošky a ja sa chystám piecť suché vianočné pečivko.A včera som pozerala aj recepty na MMB a hľadala som konkrétne niečo z cvikly,vraj je pre deti ohromná na imunitu.A našla som tam kopec len na pohľad vynikajúcich receptov.Tak skusim a uvidíme.
Baby,ktorá z vás mi príde popratať 😀 mne sa tak strašne nechce...

mirrinka
12. dec 2008

oriel,tak čo....pizza sa podarila? 😉 ja som dnes robila cestoviny a do nich som nadžabala tvaroh,syr v črievku a smotanu....také ľahké a jednoduché,ale mňam 😀 lianka zbožňuje cestoviny,takže....

oriel
12. dec 2008

joj,mirri..... hruzA..... jedno cesto som uz vyhodila,neviem,niejako mi nevykyslo.... ☹ ☹ ☹ A teraz sa uz pecie dalsie ,,akoze,, podarene,no dajak sa mi nepozdavalo.... 😒 😒 😒 Prvykrat robim doma cesto na pizzu /a asi aj poslednykrat/ vacsinou kupujem hotove korpusy,no chcela som skusit...... 😒 😒 😒 😒 aj Lilka ma rada cestoviny,no lepsie povedane,ze je len cestoviny a mlieko............

oriel
12. dec 2008

Nooooooooo,na prvykrat to nebolo az take zle............ 😀 😀 😀 😀 V pohode sa da jest a je aj celkom dobra............... 😀 😀 😀

inna7
12. dec 2008

Ahojte....ja od rána pečiem medovníčky. 🙂 🙂 🙂 .. ale pri malej mi to išlo pomalšie....nespala ani tú polhodinku ako zvyčajne...no ešteže mám pomocníka.... 😎 Lukáško vykrajoval...a celkom mu to išlo... 🙂
hmm Oriel... tá pizza vyzerá dobre....vyskúšam asi zajtra...

sara2
12. dec 2008

Aj ja pečiem od rána.Korpusy na torty a idem teraz jednu zdobiť.
Zajtra máme oslavu.Švagriná má 30.Tak ako darček pre ňu torta.A v nedeľu pre kamaratkinu dcérku.Oslavuje 1 rok.A popri Sárke tiež tak za pochodu.
Oriel,si mohla odfotiť pizzu. 😀
Andrii,ako malý?Teplotky už nemá?

oriel
12. dec 2008

Sari.... uz je po nej............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja nemam problem s tym,ked sa nieco nepodari.... u nas sa to zje tak ci tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sari,ty si ale sikulka.... A ze hladas robotu..... ..----.mozes piect torticky a zakusky na objednavku.... Hm?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 andrii,fakt si tu vobec nebola... Dufam,ze malinky je o.k...........

oriel
12. dec 2008

A praca v niejakej cukrarni by ta nebavila???????? Ked tak rada pecies........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
12. dec 2008

Joooj,Oriel to by ma asi nebavilo.A druhá vec,keby som ochutnávala si vieš predstaviť ako by som za nejaký krátky čas vyzerala-ako King Kong 😀

inna7
12. dec 2008

Sari ako ide pečenie??a zdobenie? 😅
ja som už zopár medovníčkov ozdobila, tie budú na okrasu...možno na stromček... a ďalšie zajtra...už len s polevou...na papkanie.. 🙂 🙂 🙂 .. pridala som foto....

oriel
12. dec 2008

inna,pernicky su veeeelmi peknucke..... 🙂 🙂 🙂 a Sarinka s Lukaskom ani nehovorim 😀 😀 😀 😀 Su zlatucki.... asi sa maju velmi radi,vsak???? 😀 😀 😀

sara2
12. dec 2008

No,a ja konečne som dorobila tortu.Inna7,ten recept na falošný marcipán je bombový.Idem sfotiť a tiež pridám foto.
Je to pre švagrinká na 30tku,ale torta mi skôr pripadá taká detská.Ešte som mala ozdoby od Sárkinej oslavy,tak som ich tam šupla. 🙂
idem kuknuť perničky

sara2
12. dec 2008

Inna,jedna báseň.nááádhera.Fakt nádherné su tie perničky.
O deťoch ani nehovorím.Sárinka ako Mikulášik-na spapanie 😀

oriel
12. dec 2008

sari, ty s Innou keby ste sa pustili do pecenia,tak by ste zvladli napiect dobrotky pre cele Humenne 😀 😀 sari,idem kuknut torticku.... Uz sa aj ja chystam vyskusat.... Myslite,ze zvladnem ten falosny marcipan ?

sara2
12. dec 2008

Oriel,buď si istá,že zvládneš.Je to fakt jednoduché a naoko krásne.

Mirrinka,tak čo spíme....kde si?

mirrinka
12. dec 2008

😀 😀 😀 chýbam vám,čo? ja dnes ešte dopíjam ten fernet zo včerajška 😀 sme u našich,malá mi až teraz zaspala,tak som nemohla skôr prísť a skontrolovať vás,či sa náhodou neulievate 😀 ale pohoda,dnes majú jedničku za aktivitu sara,oriel a inna 😀 😀 😀

emita
13. dec 2008

no tamarka preto si bola včera prvá lebo ja som bola v škole a dnes som domaaaa 😀 😉 Joj aké krásne fotočky ste nahádzali 😵 Mirri som rada že sa vám v škôlke darí!

sara2
13. dec 2008

Emi,čo nemôžeš spať?
Mňa Sárka ráno ťahala z postele od siedmej,ale sa jej to nepodarilo 😀 Mužíček zas v robote a mi opäť samé.Ale o jednej ideme na oslavu tej 30tky.A večer idem piecť "vianočné sucháriky" 🙂
Idem variť "omačkovu polievku"-Sárka vymyslela takýto názov paradajkovej polievke.A druhé nevarím,šak sa najeme na oslave 😀 A konečne som sa dočkala mrazu.Všetko krásne pomrznuté aj teraz o deviatej.Konečne.Nech vymrazí všetky bacily,aby boli deťurence už zdravé.
Čo dnes robíte?

emita
13. dec 2008

sara2 sranduješ? že nemôžem spať 😀 ta ja by som spala aj doteraz ale Šimonko je taký "nesolidárny" sobota a on vstane o 6.30 čo cez týždeň vstáva až 7.00-7.15 😠 nám ide ocko na ryby tak tiež budeme sami a neviem čo budeme robiť... klasika... variť, hrať sa, a čakať na koníkovi 😀

oriel
13. dec 2008

Dobre ranko.... Sari,torticka je krasna...... 😀 😀 😀 😀 Idem si dat kavu a som tuuuuuuuu 😉 😉 😉 😉