Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
13. dec 2008

mirrinka ty si fakt dobrá, klobúk dole 😉 ako to robíš?1215 😕

dagsty tak si sa nám vrátila?! 🙂 čo máte nové? pozdravuj marhar 😉 mne by sa Vianoce bez pečenia ani nerátali ale začnem až o týždeň...

mirrinka
13. dec 2008

dagsty,to fakt? 😀 som sa teraz nasmiala.... 😀 😀 😀

mirrinka
13. dec 2008

emi,čau....som myslela,že ste všetky niekde zaspali 😀 no a čo,že je dnes sobota...koník fičí aj cez víkend....

dagsty
13. dec 2008

NA nervy...
Ahoj emita....máme sa dobre...klopem....
Marhar pozdravím....

Emita mne k Vianociam stačí: stromček, vanilková a vianočná vôňa do aromalampy 😀 😀 😀

Baby, večer sa ešte ozvem, lebo malá holá pochoduje pri počítači....ideme sa kúpať
Inak kúpila som jej z Tesca šampón "SNEHULIENKOVÝ"...za 100,- sk---------je otrasný...vlasy má po šampóne také otrasné, že dávam jej môj kondicionér. To Vám píšem ako upozornenie, že je otras....

Inak máte už darčeky??? Ja nemám pomóc!!!!!!!!!!!!!
Končím, lebo mi dieťa nachladne....zatial pa 😉 😉

inna7
13. dec 2008

dagsty...no čooo tak neskrýva emócie.... 😀 😀 😀 moj maly zasa vylieza na pokladňu a zatvara ten prechod s tou hrubou šnurou.. a to ma 5r...pritom mu stále pred nakupovaním davam kazanie... 😕

dagsty
13. dec 2008

deti sú deti, ale naše musia byť poslušné, milé, disciplinované..... 😀 😀 😀

inna7
13. dec 2008

šak súúúúú 😀

dagsty
13. dec 2008

hotovo...okúpaná 😵

oriel
13. dec 2008

Jeeeej,ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jak som sa potesila,ze vas tu tolko je...... Dagsty,ty si ale cislo.... Rebeka je isto po tebe..... Konecne som sa poriadne nasmiala.... Kozustek som kupovala na MMB,no minule som tam videla nieco podobny vacsi..... Skusim kuknut,keby som nasla napisem ti..... 😀 😀 😀 😀 😀 Mirrinka,kde si tolko prispevkov nabrala? Fiha.....

dagsty
13. dec 2008

Okamžite mi to kukni.... 😀 😀 😀

Teraz som bola na mmb a sledujte...http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4452147

paráááda

dagsty
13. dec 2008

Oriel bola som nakuknúť do tvojho albumčeka...a vidím, že zháňaš masku Snehulienky?
Ja mám...ak nebudú mať naše dievčatá karneval v jeden deň, tak ti ho v pohode požičiam...
Kostým je strašne zlatý aj s čelenkou a na čelenke mašľa...rozkošný

oriel
13. dec 2008

Dagsty..... suuuuuper...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Este ani neviem kedy karneval bude,len na rodicovskom spominala riaditelka.... Tak preto som uz radsej dopredu chcela zhanat........... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 No ak budes taka dobra..... mam po starosti.............

dagsty
13. dec 2008

jasnééééééééé, 😉 😉 😉 Ani neviem, či mojej Rebeke ešte bude dobrý!!!

Dúfajme.... 🙂

Je ozaj zlatý.... ja som Rebeke ešte namaľovala líčka na červeno /ako Marfe/a bola roztomilá...

dagsty
13. dec 2008

dober baby...idem uložiť bambulinku a ja na farbenie

nič som nestihla, akurát okúpať Rebeku

dagsty
13. dec 2008

nie dober, ale DOBRE

emita
13. dec 2008

akože si nič nestihla? pozri koľko máš za sebou príspevkov 😀

oriel
13. dec 2008

dAGSTY,SUPER,ZE SI TU..... DUFAM,ZE OD TERAZ TU BUDES KAZDY DEN..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

O.K/?????????????????????????? 😲 😲 😲

dagsty
13. dec 2008

😉 😉

dagsty
13. dec 2008

jasné...no dúfajme... 😀 😀

dagsty
13. dec 2008

šak práve, že stihla som iba príspevky 😀

oriel
14. dec 2008

Dobre ranko..... kde ste kto?

mirrinka
14. dec 2008

ahojte....fíha,včera ste to riadne roztočili 😉 nám už došiel krstný domov,to bolo radosti - a hlavne z toho,že doniesol malej autíčko na diaľkové ovládanie,celý večer ho nepustila z rúk,išla spať až o 23:30 😅 len neviem komu sa páčilo viac,či mojej dcéry alebo môjmu manželovi 😀 😀 😀 dnes sme už stihli napiecť medovníčky,si predstavte,ýe som prvýkrát niečo také sama robila,samozrejme s Liankinou pomocou...no,bolo to prvý aj poslednýkrát,na také babranie ja nemám nervy 😀 takže zostáva to nadalej tak,ako som písala včera,že vianočné koláčiky nám donesú babky 😀 ale boli výborné,dôkazom je to,že už ich niet - aspoň,že som stihla pár foto....potom pridám do albumu 😉

oriel
14. dec 2008

Mirri,medovnicky super..... nezdas sa 😀 😀 😀 😀 😀 No,presne v takom case isla vcera spat aj Lilka a to do nas ani nikto neprisiel..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
14. dec 2008

mirrinka pekneee 😉 my sme išli spať v normálnom čase ale vstali sme 5.30 😠 😠 ☹ počúvajte, malému sa na nožičke vyhodili také červené fliačky-neviete z čoho by to mohlo byť? mne sa nechce zajtra zase do poradne 😢 zabijem celé poobedie a treba sa mi učiť na skúšku 😖

inna7
14. dec 2008

pekne medovničky... 🙂 no podľa mňa to až taka babračka nie je...skôr to zdobenie... my zajtra pokračujeme v pečení...u našich...linecké, vanilkové rožky a tiež medovníčky... 🙂 🙂 🙂

Emita...a nebude to nejaká alergická reakcia na niečo..? jedlo ......nedala si mu niečo nové?

emita
14. dec 2008

dávala som mu akurát jogurt asi 3x. už tam nemá fliačky ale na mieste každého fliačku malú vyrážku ☹ alebo ešte papal kašu od sunarky ktorá obsahuje zmes ovocia a okrem iného aj pomaranč. žeby z toho?

ja niesom dobrá v zdobení preto medovníčky ani nepečiem 😀

kde sa nám stratila tamarka? 😕 dúfam že ste zdraví 😕

mirrinka
14. dec 2008

dakujem dievčatá.... no,možno to nie je až taká babračka,ale ja neznášam babrať sa v tom ceste a miesiť ho....fuj 😝 😀 to je na to najhoršie....ozdobiť som ešte nestihla,lebo sa hned pojedli 😀 😀 😀
sari,ako bolo na oslave? tortička sa páčila?
baby,zajtra nám držte palce,ideme do škôlky už na pol dňa 😉

sara2
14. dec 2008

Ahojte,babenky ste to fakt roztočili.
Dagsty a to preto,že si sa konečne objavila ty 😀 😀 😀
Po oslave dobre.Mirri,neprehnala som to.Ja ani neviem piť.Vypijem tak dve poháriky vínka a vysmiata som ešte na druhý deň 😀
Tortičky sa vydarili aj ta na 30-tku a aj tá dnešná na prvé narodeninky kámoškinej dcérenky.

Kurnik ,ale Andrii sa tu neobjavila.Tak len dúfam,že je malinký v poriadku..... ☹
Idem si polebediť,manžel ukladá malú na spanie tak mám veget.

A zajtra ráno 7.30 mám prvú jazdu.Baby,držte ma všetky palce,už má trikrát z nervozity prehnalo ☹ ☹ ☹ .

mirrinka
14. dec 2008

sari,tak to si budem dávať pozor,lebo o takomto čase pôjdeme do škôlky 😀 môj brat má už 18-teho skúšky,tak poctivo "drie" testy a križovatky 😀

dúfam tiež,že Matúško je v poriadku....snád sa tu andrii zajtra ukáže 😉
ale asi sa neukáže tamarka,dnes som s ňou bola,vraj nás príde pozrieť až na budúci pondelok 😉