Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
6. jan 2009

Šimonko sa narodil 31.1.-na manželove meniny(aj svokrove), ja mám meniny deň pred tým, 3.2. má manžel narodeniny a 4.2. máme výročie svadby. už tretie 😕

áno, andrii som zabudla-všetko najlepšie: nech sa ti darí byť nalepšou maminou 😉

mirrinka
6. jan 2009

emi,včera som bola pri kamoške,ktorá leží na gynde a stretla som sa zo známou sestričkou a tá na mňa,že: poď pokukať dnu,aby sa na teba niečo nalepilo....ale poviem ti pravdu,ked som tam videla tú kamošku sedieť na chodbe v župane so slzami v očiach(má doma malú dcérku,tak jej prišlo ľúto),tak som sa aj trochu zľakla... teraz sa mi to všetko zdá už také usporiadané,jednoduché a čím dalej tým viac si začínam uvedomovať,čo všetko by sa zmenilo príchodom bábätka.... ale aj tak ho chcem a dúfam,že čoskoro sa podarí... 😉 len sa musia tie moje hormóny trochu skonsolidovať,lebo teraz je to v mojom tele úplná katastrófa 😠

mirrinka
6. jan 2009

takže ty si sa vydávala týždeň po mne? my máme výročie svadby 28.1. - tiež tretie 🙂

emita
6. jan 2009

fakt? 🙂 no to je super 🙂 jeeej bol to najkrajší deň v mojom živote 🙂

inna7
6. jan 2009

Dobre rano.... 🙂

Andrii....dodatočne želám všetko NAJ!!! 🙂
Emi... gratulujem....nech sa darí aj nadalej.... 😉
Sara...no zatial to ide rovnako....nezlepšuje sa to už tak rychlo ako na začiatku...ale hlavne že sa ani nezhoršuje...najviac ešte plačka v noci...tu polhodinku v priemere... cez den už zaspi do 10min....
no a v noci sa budi 3x....ale aj to považujem za obrovsky uspech.... 🙂 🙂 🙂
inač aj mne tu nejaka ta reštavrácia s detským kútikom veľmi chýba...vôbec nemyslia na mamičky.... 😠
aj Lukino má bratranca s ktorým sa stále naťahuje...som myslela že čim budú starší tak to bude lepšie a budú sa vedieť hrať...ale nejako si nesadli povahovo...obaja sú "vodcovia" ...neustúpi ani jeden, a tak sa vydržia hrať akurát nejakú hodinku a potom už začínajú bitky... ☹ tak hádam až vyrastú.... 🙂

douglas...malinky vyzera byť naozaj ok....je to strašné čo píšeš....želám veľa síl a hlavne zdravia maličkému.... 🙂

mirrinka
6. jan 2009

my sme si mohlo vybrať medzi dvoma dátumami - bud 28.1. alebo 4.2. ale nakoniec sme si vybrali január,ani neviem prečo....ale jedno čo si pamätám,tak bolo vtedy asi 25 stupnov pod nulou 😀 neskutočná zima,ale v niektorých okamihoch mi bolo horúco ako v lete 😀

emita
6. jan 2009

no 4.2 bolo celkom fajn počasie-aj snežilo. my sme sa rozhodli pre 4.2. lebo som chcela mať istotu že už budem mať všetky skúšky hotové-som bola v poslednom ročníku VŠ

mirrinka
6. jan 2009

a na výročie sa niekam chystáte? my zvykneme každý rok chodiť na večeru a potom do kina 🙂

inna7
6. jan 2009

ja som sa vydávala v máji...3.5.2003 a bol to krásny slnečný deň už od skorého rána...všetko rozkvitnuté...záhrada nádherná..pekné fotočky sme mali ..a ked už sme sa všetci pousádzali za stôl, tak sa strhla taká búrka, že som sa iba modlila aby nám nevyplo elektrinu... 😅 ale našťastie nie..... 🙂

emita
6. jan 2009

no tak na prvé výročie sme niekde boli-už nepamätám kde a na druhé som doniesla z nemocnice náš zázrak-takže nám iná oslava nechýbala ateraz by sme niekde chceli vypadnúť ale neviem kde-nechám sa pozvať 😀

mirrinka
6. jan 2009

inna,fíha....ja si pamätám na jednu svadbu ked som bola malá,vydávala sa moja teta a vtedy tak pršalo,že všetci svadobčania chodili s lavórmi a s handrami 😀

emita
6. jan 2009

😀 😀 😀

ja idem na svadbu teraz v sobotu-až ku Starej Ľubovni-vydáva sa mi spolužiačka z VŠ. už sa teším 😉

mirrinka
6. jan 2009

ku starej ľubovni? môj manžel je zo starej ľubovne....pred týždňom sme tam boli 😀

emita
6. jan 2009

do Jakubian ináč spolužiačka si berie spolužiaka 😉

mirrinka
6. jan 2009

tak tam som ešte nebola,ale už som o tej dedine čo to počula... my chodíme do Vyšných Ružbách,lebo svokrovci sa tam pár rokov dozadu presťahovali,ale teraz už žijú v Čechách...no občas tam ešte zájdem....v zime tam je krásne ked je zasneženo,a v lete ani nehovorím... 🙂

sara2
6. jan 2009

Ahojte kočky moje.
Ja len na skok.Nestíham čítať čo ste popísali.
Akurát ma zaujala nová konikárka Douglas.Klobúk dole pred tebou.A priznám sa ti,že sa aj trošku hambím.Baby to tu vedia.naša Sára sa narodila s rážtepom peri i podnebia.Tiež ma za sebou už dve operacie a ďalšie ju čakajú.Ale oproti tvojmu chrobáčikovi to je malina.A to som si myslela,že to najhoršie ma postretlo,keď sa narodila.Nevedela som si predstaviť život ďalej.Čo s ňou bude,ako bude fungovať.Jedna dr.mi povedala,že nech som v kľude,že je to len estetická chyba -a po prečítaní tvojho príspevku si to už myslím.Malý je krásny.Veľa sily ti prajem pri starostlivosti o neho a jemu krásny život.A ako si písala,že to začne vnímať.Mojej Sárki sa už deti pýtali,že čo to tam má?A ešte stále sme jej to nevysvetlili lebo doma sa nato nepýta.Má takú malú jazvičku pod noštekom.Ale odporučali mi ísť k detskému psychologovi,že za jeho pomoci jej to vysvetlíme,aby neutrpelo jej ego.Tak uvidíme.
My sme dnes samé doma.Tatík išiel lyžovať na Plejsy.Ja som nemala s kým nechať Sárku doma a ju sme tam nechceli brať.
pekný deň kočky.
Andrii všetko dobré.
Emi,aj moja mamka má narodky 31.1 🙂

emita
6. jan 2009

ja mám veľmi rada ten kraj manželova sestra žila pár rokov v Jarabine a asi 3x sme boli lyžovať v Litmanovej. nasposledy asi 2 roky dozadu.

inna7
6. jan 2009

mirri...ja si pamatám že som z jednej svadby ušla...tiež ked som bola malá....a to preto lebo som dostala nepekného družbu.. 😀

mirrinka
6. jan 2009

ja to tam mám tiež veľmi rada,ale ešte radšej som,že sa svokrovci odsťahovali do Čiech...síce každý sám,ale odišli... 😀 svokor už má dokonca priateľku a často nás pozýva k sebe,žije niekde v Písku...

mirrinka
6. jan 2009

inna,ja mám na svadby z pubertálnych čias nie veľmi pekné spomienky,tiež som skoro z každej ušla,lebo som bola vždy vysoká a nikto s takou výškou sa ku mne nenašiel,tak som vždy dostala krpca 😀 😀 😀

mirrinka
6. jan 2009

baby,aj vám nejako blbne kôň? 😝

mirrinka
6. jan 2009

kde ste všetky poskrývané?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😀

marhar
6. jan 2009

baby..hihi...tohto roku budeme mať v auguste 12.8. - 9 výročie svadby!!!!! 😕 😀

marhar
6. jan 2009

nedôkladne som prečítala čosi dozadu.

dougles - ahoj! ja mám taký pocit, že sme kúsok chodili spolu aj do školy...na základke - na švermovku...alebo sa mýlim??????

čo sa týka detičiek - sara, dougles - nemáte to ľahké....sari, však sárka je prekrásna, myslím, že ju treba vychovávať k zdravému sebavedomiu a ako absolútne zdravú!!!! ja myslím, že to bude ok. a nejako som nepostrehla-keďže chodím len sem-tam, ako si na tom s prácou???

dougles - chalani sú super, malý absolútne bezchybičky!!! chce to iste zbierať všetky sily, ale dobre viem, akú silu má matka! takže si určite veľmi, veľmi silná a tú silu len predávaj malinkému!

tamarka - vidím, že naši chlapčekovia majú skoro totožné mená a dokonca sú skoro rovnako starí. kedy si rodila??

dagmar - okamžite vybavuj Tatry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a následne zaočkovať proti pneumokokom!!!!! uf, pozdrav maróda, chudinka, sa vytrápite neskutočne. nech mu rýchlo choroba prejde! drž sa a žiadne revy!

emi, dagmar - dik za kompliment čo sa týka váhy, ale o tom potom..haha....dagsty zvlášť....:/.....tieto sviatky skrátka hrúza a okrem toho, odkedy som porodila a nedala do poriadku brušné svalstvo(aj to ostatné..haha) stačí mi kúsok zjesť a hneď bruško vybehne! musím sa nejako premôcť a začať cvičiť, lebo tá moja huspenka je už k... 😝 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
6. jan 2009

Ahojte dievčatá, dikes za podporu....marhar, jasné, že budem vybavovať Tatry 😉
Nikolas sa má trošilinku lepšie, celú noc som nespala, lebo som ho vkuse pozorovala, či dýcha, ako dýcha....
Zajtra idem k pľúciarke, tak som zvedavá, čo ona na to!

Držte nám prsty!!!

My máme 11 -náste výročie svadby 4.7.................

Narodeniny:
NIKOLAS - 12.1
JA- DAGSTY 25.1

REBEKA 4.3
OCINKO 25.3

Takže dievka oslavuje s ockom a synáčik s mamičkou...

To akože aká je vonku kosa!!!OTRAS...neznášam zimu!!!!

MAjte sa krásne, držte nám zajtra prsty .

Marhar ...cmuk
😉 😉 😉

dagsty
7. jan 2009

Dobrééééé rááánko, čo ešte spíte?

Tak my o chvíľočku vyrážame, tak na nás myslite, ok?

Potom sa ozvem.PA 😉

emita
7. jan 2009

myslíme 😉 držte sa...

mirrinka
7. jan 2009

ahojte...dagsty,držte sa ... ja som nedávno došla zo škôlky...wow,taký klud ako teraz som už dávno nemala,dieťa v škôlke,predomnou notebook,tvarohový rožok a teplý čajík😀 už mi k úplnej pohodičke chýba len jdeno - aby mužík prestal chrápať 😀