Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

ewwe
21. aug 2012

@chryse s plienkou iba do sukromky, do statnej kde nastupuje moja mala sa da s plienkou na spanie, ale lepsie je ked su deti bez plienky na den, co si myslim u 3r nieje nejaky problem, nam na stretnuti s riaditelkou, povedali, ze je dobre ak budeme moct tie prve dni ostat s detmi, tiez najprv na 2h a postupne to predlzovat, potom na chvilu odist a cas predlzovat, aby to pre deti nebol sok

chryse
21. aug 2012

@ewwe a nevies nahodou, ci nie su v he statne jasle???lebo vyzera to tak, ze budem musiet ist do prace... ☹

ewwe
23. aug 2012

@chryse nie asi nie, statne uz duplom nie

chryse
25. aug 2012

@ewwe hmmm tak to si ma nepotesila,,,:o(((,,,,,

ewwe
25. aug 2012

do normalnej statnej skolky ti zoberu malu,aj od 2r. len to treba vybavovat skor 😉

ewwe
30. aug 2012

BABY nieje tu maminka kt. dieta nastupuje teraz do skolky v he na trebicsku???

m.m
5. sep 2012

Ahojte... až dnes som objavila tému mamičiek a tehuliek z Humenného. Ja som tiež mamička na MD, mám doma 7-mesačného chlapčeka...
Všimla som si, že ste riešili kurzy plávania pre detičky. Ale v Humennom je takýto kurz pre detičky od 6.mesiaca. Pretože som sa informovala. Je tu aj nový detský bezchlórový bazénik. My sme s maličkým už boli a výborne sa vyšantil, nakoľko máme radi vodu a kúpanie... 🙂

tamarka_na
24. nov 2012

Ahojte 🙂 Zdravím všetkých 🙂
Páni, tak tu som teda dlho nebola...nejaké dva roky?
Emita, ako sa máte?

majakuca
2. feb 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto dáva detičky do súkromnej škôlky k MUDr. Prokipčákovi. Mala by som zopár otázok, ohľadom škôlky. Ďakujem

evandzelin
23. feb 2013

Ahojte... chcela by som sa vás spýtať ze ci nepozná niektorá z vás v he neaku ľudovú liečiteľku. ďakujem

henrieta77
27. feb 2013

Ahojte Humenčanky. Som v HE nová nikoho tu nepoznám, tak si sama neviem poradiť. Hľadám nejakú dobrú pediatričku pre svoju dcérku (2,5 roka). Neviete o niekom?

emita
27. feb 2013

@henrieta77 my chodíme ku Šarišskej a sme spokojní. okrem nej by som odporučila ešte Struňákovú -z vlastnej skúsenosti na pohotovosti alebo Lukáčovú-z počutia. A odkiaľ ste prišli?

chryse
1. mar 2013

@henrieta77 ahoj my mame Mudr. Lukacovu, ako odbornicka je dobra, len ma svojsky pristup,,,,,musis si "napisat otazky na papier" lebo pri jej rychlosti nebudes stihat a uz ides von....... ale ako vravim ako odbornicka je velmi dobra

henrieta77
2. mar 2013

@chryse ahoj, dakujem za radu. nevies aky ma vztah k homeopatii?

tatjab001
2. mar 2013

Ja mam Lukacovu rada aj s jej pristupom, je razna, jasna a vecna, ziadne obkecavacky a to sa mi paci. Co sa tyka homeopatie, zrejme nema k nej nema uplne negativny vztah, kedze mne raz jedny homeopatika odporucila.

chryse
2. mar 2013

@henrieta77 akurat pred mesiacom som a nou riesila homeopatika,,,je za,,,odporuca ich,,,,, no viac sa homeopatii venuje Mudr. Grecova,,ale tu zas nepoznam,,,

henrieta77
2. mar 2013

@chryse no, tak mam teraz dilemu... nieje tu niekto, kto by poznal MUDr. Grecovu? Mne ide hlavne o to, aby sme nasli lekarku, ktora neriesi kazdy soplik alebo kasel hned antibiotikami, ale aj inymi alternativnymi metodami typu homeopatika a pod.

natalia6
2. mar 2013

@henrieta77 My mame MUDr. Grecova a som spokojna 🙂 bola aj mojou lekarkou a je pravda, ze sa zacala venovat skor alternativnym metodam, a nepcha do deti atb 🙂 mne osobne sa to zapacilo. Nevyhodou vsak je, ze sa u nej dost dlho caka, lebo sa kazdemu dietatu dlho venuje. moj maly ma sice len 8 mesiacov a atb mu predpisala, avsak az na odporucanie "krciara", kedze alternativa nam uz nezaberala (maly mal laryngitidu) :( takze ja odporucam 🙂

emita
2. mar 2013

@henrieta77 "alternatívne metódy" rozumej homeopatia, ktorá je nielen podľa mňa skôr bielou mágiou ako liečebnou metódou.
@natalia6 my sme mávali laryngitídu veľmi často, (teraz už menej) ale nikdy sme nemali ATB, asi bola skôr nejaká iná komlikácia.

chryse
3. mar 2013

@emita aj my sme mali larygitidu a skoncili sme v nemocnici /mali sme ju prvykrat/, poslali nas na krcne a ten tiez odporucil ant. lebo ze uz to bolo silno zapalene.

@henrieta77 no u dr. lukacovaej sa mozes spolahnut na to, ze tiez nedava koli hluposti ant.. My sme sa ich sice nabrali az az, ale koli niecomu inemu. A ked jej hned na zaciatku povies, ze si skor na homeopatiku, tak pri problemu budete urcite skusat tymto smerom. No nie je v nej taka zbehla. Potrebovala som malu nejak ocistit /prave koli ant.) na nete som si nasla thuju, ona mi to odporucila, no nevedela nic blizsie. ALE URCITE ODPORUCAM

zuzanka999
6. mar 2013

Ahojte mamičky Humenčanky 😀 Ja sa k vám snáď čoskoro pridám. No už teraz mám na vás jednu otázočku. Mom. som tehotná no a zháňam referencie na detských lekárov.. Koho by ste mi v Humennom odporúčali??? Ďakujem maminky 😀

chryse
6. mar 2013

maminy,,, a nepoznate Mudr. Sarisku na detskej poliklinike?? aka je ????

vladulik2
7. mar 2013

@chryse my ju máme a spokojnosť veľká 🙂 aj čo sa týka odbornosti aj ľudskosti

vladulik2
7. apr 2013

baby, je tu niekto v tejto téme ešte? 🙂 🙂 viete mi prosím poradiť dobrého všeobecného lekára pre dospelých? 😉 ďakujem vám

worthing
9. apr 2013

ahojte mamicky kde ste davali svojim kockam prestielovat uska ???? nepoznam nikoho kto by mi pomohol Dakujeeem krasne 🙂

emita
9. apr 2013

@vladulik2 MUDr. Kuhútová napr.

@worthing nám to spravila sestrička u našej detskej lekárky popri jednej poradni.

worthing
9. apr 2013

@emita a mozem sa spytat ako sa volaa ???/ a kolko mala tvoja malicka mesiacov ked ste jej dali nausnice???

vladulik2
9. apr 2013

@worthing myslím, že ti to spraví každá detská dr. na ambulancii, alebo v meste je ešte jedna zlatníčka, ale pozerám, že ty nie si z he, či?
@emita ďakujem 🙂

worthing
9. apr 2013

@vladulik2 pochadzam s humenneho ,len zijem v zahranicii a chystam sa na slovensko a chcela by som dat malickej nausnice ??? nevies na kkoho sa mozem obratit ??? dakujemm

chirabell
28. máj 2013

@zuzanka999 ahoj ak si sa este nerozhodla pre dr tak koja skusenost je takato....najsoor som bola u dr grecovej na detskej poliklinike no po 2 mesiacoch som od nej vzala kartu...mam trochu specificke dietatko (aktualne ma 10 mesiacov) a nepacil sa mi ani lekarsky pristup (davala nam lieky aj na veci ktore sa daju poriesit menej zatazkavajuco pre detsky organizmus...vacsinu som ani nepouzila po precitani letaku) a ani organizacne (casy kedy rohi poradne a ako berie pacientov dnu) ma nenadchli...vzdy som tam s novorodencom caakala celu vecnost niekedy aj hodinu a pol v prostredi plnom bacilov....potom som presla k dr lukacovej na velkej poliklinike a nemozem sa stazovat...sestticka aj dr si vzdy nasli cas ci na konzultaciu cez telefon ci v ambulancii, nebol priblem ani s odkladom a nasledne osobitnym ockivacim planom a hlavne necpala zatial do maleho liejy navyse...cakaren je priestranna a aj ked som prisla na poradnu medzi poslednymi neobjednana do hodiny som bola vybavena...hadam budem spokojna aj dalej