Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
2. júl 2009

🙂 no vyzeráte super dievky... 😵 andrii a tvoje kočky sú fakt ako modelky...zlaté 🙂
všetky detičky rozkošné... 🙂 škoda že sme tam neboli... ☹

fajndievca
2. júl 2009

Milé žienky a mamičky. Chcem sa spýtať, či náhodou neviete o nejakej škôlke v okolí Michalovciec, Humenného, Sobraniec, kde potrebujú učiteľku? Škôlka, kde som učila sa od septembra ruší a keďže práca s deťmi napĺňa môj život, tak by som túto prácu meniť nechcela. Aj preto, že mám prax s chorými a problémovými deťmi, keďže mám vyštudovanú aj špeciálnu pedagogiku a dokážem byť naozaj veľkým prínosom pre samotné deti a ich rodičov.

inna7
3. júl 2009

Dobre ranko 🙂 no kde ste fšetky...od fčera.. 😕

fajndievca...o škôlke neviem, ale poposielaj žiadosti, myslím, že s tvojimi skúsenosťami by si nemala mať problém..

tak my dnes zasa k našim....budú rybky ryby rybičkyyyy 😵 😵 😵

fajndievca
3. júl 2009

Skúsila som aj tu šťastie, či náhodou o nejakom mieste nebude vedieť niektorá z vás, no musím povedať, že je to práve naopak ako si mi napísala ty inna7. V materských školách učí veľa učiteliek bez vzdelania, väčšinou len so strednou školou, lebo voľakedy to stačilo a riaditeľky si väčšinou ponechávajú tie, lenže netušia, že ubližujú deťom, lebo do vzdelávania prichádzajú nové aktuálne veci o ktorých tieto učiteľky bez vys. školy nemajú ani šajnu a vlastne aj nás, tie ktoré by sme mohli deti posunúť novým smerom oberajú o prácu.....no nič, snáď sa najde riaditeľka, ktorá bude pozerať do budúcnosti a nie 20 rokou späť, lebo dnešné deti už nie sú také ako sme boli my, vyžadujú si celkom niečo iné.....veď to mamičky vidíte samé na svojich deťoch. Pekný deň.

inna7
3. júl 2009

vonku neste, tak čo potom...varíte dnes štyri chody??? 😕 😕 😉

tamarka_na
3. júl 2009

Ahoj fajndievca.Moja mama učí v škôlke už tridsať rokov.Myslím,že s jej praxou a stálym vzdelávaním,ktoré nadobúda pomocou školení sa môže rovnať s prácami mladých vysokoškolsky vzdelaných učiteliek.A vôbec nemám pocit,že by nejak ubližovala deťom.Prepáč,že som to napísala takto,ale veľmi obdivujem jej prácu a vlastne prácu všetkých učiteliek,je to dobrá učiteľka,takže nemôžem súhlasiť s tým,že by bolo jej žiačikom nejak ubližované.A neviem si predstaviť,že by teraz prišla o svoju prácu.Tebe ubližuje,že nemôžeš pracovať s deťmi a jej by to myslíš neublížilo?
Dokonca všetky jej aj vysokoškolsky vzdelané kolegyňe sú v osmej platovej triede a v nej aj ostanú,pretože na školstve povedali,že oni do materských škôl vysokoškolačky nepotrebujú...Dokonca sa o ich práci vyššie vyjadrili,že ich práca je iba dozorná.
Skús sa obrátiť aj na nejaké súkromné škôlky.Tých je v poslednej dobe stále viac a viac.V Humennom sú asi len dve,ale neviem ako je to v Michalovciach a Sobranciach.
Prajem Ti,aby si našla prácu,ktorú hľadáš...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
3. júl 2009

Ahojte.
Andrii,fotky som pozerala.Sú perfektné,najmä tie tvoje dievčatá na levoch 🙂 Ja som práve stiahla svoje do pc,ale musím ich ešte pozmenšovať,lebo mi ich nechce pridať.Tak zajtra sa s tým pohrám...
S Alexom som dnes bola na pohotovosti ☹ Po ôsmich dňoch brania ATB dostal teploty a začal nepekne kašľať.Tak mu doktorka zmenila ATB a dala Trifet na kašeľ.Teraz spinká.Stále má teplotu,ale nie vysokú 😒 ☹
Prajeme vám dobrú nocku 😉

bobooo
3. júl 2009

ahojte tak ja tu po takom dlhom čase...sa ospravedlňujem a dodatočne prajem Lianke všetko naj naj naj..nech rastie do krásy a mamke na radosť...
tak ako vám dopadlo stretko? emita niečo spomínala keď sme boli spolu v nedeľu...inak aj teraz ideme do He zajtra asi s deťmi do Brestova či kde a v nedeľu na omšu čo je na námestí tak ak ma tam niektorá zbadá tak sa prihovorte 😀 😀

emita
3. júl 2009

ahojte. tamarka to ma mrzí 😒 skoré uzdravenie prajeme. musím potvrdiť že tvoju mamku všetky jej detičky milujú a veľmi by som chcela aby aspoň jeden z našich drobcov sa dostal k nej do triedy 😉 🙂

joj dnes večer mi bolo tak všelijako lebo som 2x vyšľapala kopec od cerkvy k nám. manžel išiel na ryby tak som ho pre istotu pripravila aj na tú možnosť že ho v noci odvolám domov 😀. ale ľahla som si so Šimonkom lebo nemohol zaspať a zaspala som aj ja tak mi to prešlo 🙂 veď ešte aspoň týždeň musíme vydržať-nemám ešte veci nachystané 😀

bobooo
3. júl 2009

inna7 všimla som si malú na minibazáre v súťaži dlho som ani tam nebola ale včera som tam pridala 2 nové fotky tak som hlasovala a pozerám že niekto známy...

inna7
3. júl 2009

fijha, Emi to už?? tak ešte aspoň dva týždne, nie? 😉

Tamarka...pekne si to vystihla...ja si tiež nemyslím, že staršie učiteľky deťom ubližujú...bolo to prehnané..
malého mi je ľúto, dúfam,že mu nové lieky zaberú... 🙂

boboo ani som nevedela,že má byť omša na námestí... a o ktorej hodine?

bobooo
3. júl 2009

o 10.00 ak mám dobré info, ale mám určite tam prídeme...

emita
3. júl 2009

inna o 10.00 aj my by sme mali prísť 😉

emita
3. júl 2009

bobooo čau 🙂

bobooo
3. júl 2009

sevas no dúfam že sa tam opäť stretneme...a mohli by sme viaceré nie?

emita
3. júl 2009

jasne najlepšie všetky. 😀

inna7
4. júl 2009

seruste...pekné ránko... 😎 🙂 😉

tak možno prídeme aj my... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
4. júl 2009

boboo aj ja som si všimla tvoje detičky... 🙂 teraz vyhrali trojčatá...mali fakt krásnu fotočku, nie?...
tak možno sa zajtra uvidíme....na omši... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. júl 2009

Kočky čaute 🙂
Počujte nepoznáte niekoho z vášho okolia komu odstraňovali nosné mandle.Sárka mi začala v piatok trošku hlieniť.Volala som Frivaldskému a ten povedal,že je to ok.Že týždeň aj dva po zákroku môže byť rinitída.Ale ona aj zachrípla.Ak by ste o niekom vedeli a viete aký postup bol dajte vedieť.pa

tamarka_na
4. júl 2009

Ahojte kočky.
My zajtra do mesta neprídeme,Alex mal ešte ráno teplotu...zatiaľ nemá a dúfam,že už ani nebude mať.
Pridala som do albumu Humenne aj ja nejaké fotky zo stretka 😉

Sara,chlapčekovi z vedľajšieho vchodu vyberali nosnú mandľu pred tromi dňami,cez noc boli v nemocnici,na druhý deň už bol aj vonku(predvčerom) a dosť často fúkal nos.Ale neviem,či deň po operácii to je normálne,alebo to bola tá rinitída...neviem,ako je na tom teraz,ale keď ich stretnem,možem sa spýtať.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. júl 2009

tamarka dík ...no už som sa aj na nete dočítala.Že preplachovanie je dôležité.Dokonca mi tu na koníku jedna pisala,že im prizvukovali od začiatku po zákroku nosík preplachovať.Nám nič také tam v BB nepovedali.Sárka začala mať sople teraz v piatok.Ale niesu to masívne sople.Raz za čas vyfukáme.A na radu Frivaldského jej preplachujem morskou vodou.Škoda,že som skôr neprečítala si na nete ako postupovať.Ale dr.čo ju operovala na kontrole spomenula že v nosíku vidí hlieny,ale že niesu chorobné a nič viac k tomu nevravela...no snáď to nebude zas nejaký problém.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
4. júl 2009

Kamoške pred pár rokmi operovali nosovú sliznicu,po operácii ešte asi dva týždne si musela preplachovať nos Vincentkou.Tak skús aj ty,Sara.Alebo tou morskou vodou-to je asi niečo podobné,však?Snáď to bude ok... 🙂

tamarka_na
4. júl 2009

Andrii,pred chvíľou som mu namerala 38,7 ☹ Dala som mu Nurofen a už mu klesla,spotil sa po čajíku.Ale láka nás to von.No musíme vydržať 😒

sara2
4. júl 2009

No Tamarka,ty si tiež teda užiješ pri deťoch,čo? Nech sa malý rýchlo z toho dostane.