Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
10. jan 2009

asi si kúpim ten carnitin aj ja....
dagsty ja som ten granadír robila včera a ostalo nám aj na dnes.... 🙂

ja som zbaštila "ham-and-egs" a už začinam mať chuť na sladke.... 😠
idem pratať....musím sa zamestnať aby som nejedla vkuse... 😀 teraz mám energie jak naspiiidovana veverička...odkedy lepšie spinkaaame... 😉 😀 😀

inna7
10. jan 2009

Sari...to áno...zaslúžila...veď ja som už bola na pokraji zúfalstva...prišla si ako "anjel z neba" fakt...som sa aj modlila aby sa to vylepšilo.... 🙂 🙂 🙂

príjemné učenie...nech ti páááááli.... 🙂 🙂 🙂

inna7
10. jan 2009

no haloo...kde ste všetky... 😕 luxujete domácnosti??? mňa to už prešlo.. 🙄 😀 😀

robodracica
10. jan 2009

Nie, ja brázdim net. 😀

dagsty
10. jan 2009

Ahojte, ani ja som neluxovala, ale zaspala som s rebekou...bolo prííííma 😀 😀 😀

Až teraz sa idem do toho pustiť ☹ , ale vôbec sa mi nechce... 😠

Zatial pa...

sara2
10. jan 2009

Čaute.Ja tu mám ticho jak v hrobe 😒 A už ma bolí hlava len neviem či z učenia alebo z hladu 🙄 .Idem si zaliať kávu.Ešte mám čas tri hodinky a tornádo sa dovalí 😀

Ja som luxovala včera,už mi treba len rýchlo niečo na zajtra navariť lebo ráno mám jazdu...
zatiaľ páááá

Mirri,čo porábaš,že ťa niet?

robodracica
10. jan 2009

Sara, nehladuj. Udus si aspoň ryžu, a daj si k nej aj kyslú uhorku. Budeš z hladu len nervozna a potom zješ aj koňa. Ja som hladom nikdy nechudla. Vždy sa najedz, ale nie kalorické bomby. 😉

robodracica
10. jan 2009

Alebo nedržiš dietu, len si sa nestihla najesť? 😕

dagsty
10. jan 2009

ja som si teraz dala kopu granadíru a dnes už iba jogurtík a manželííííček mi ide kúpíť L- carnitín!!! Jupíííí 😀

dagsty
10. jan 2009

Takže z L- carnitínu nič, lebo lekáreň v Tescu mu zatvorili pred nosom, ale na 100% si ho idem kúpiť....drahý mi opravil váhu a tá mi ukázala toľko, že to tu ani nenapíšem...ale toľko som vážila v deň po pôrode!!!! Šľak ma ide trafiť!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

Žiadny jogurtík na večeru, už som vypila čaj na chudnutie ...mám na seba nervy!!!

Tak zatial pa.....

Nikoho tu niet...
☹ ☹ ☹ ☹

sara2
10. jan 2009

Robodracica,držím...ale mám pocit,že som furt hladná 😒 .Mám dostať teraz svoje dni a tak mám chuť furt jesť.

inna7
10. jan 2009

no ja som ešte od porodu svoje dni nedostala a tiež som furt hladna...prave sa napchavam malinami...a tym čajom...

mirrinka
10. jan 2009

júúúj,baby,to vám teda nezávidím čo prežívate 😀 ja som akurát dojedla špenátové halušky so syrovou omáčkou...mňam,napraskala som sa jak prasa 😀 je to úžasný recept 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=958 a malej to chutilo asi najviac zo všetkých jedál čo za 2 a pol roka zjedla 🙂

normále som rada,že nemusím držať diétu.... ale držím vám prsty v diétkovaní,ked ste sa na to už dali 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
10. jan 2009

No viete,čo?Každá z vás mi dá aspoň po dve kilá a žiadny L-karnitín,vám nebude treba 😀

Ja sa snažím už dlhú dobu pribrať a nič.Ale zasa,som rada,že nemusím chudnúť,lebo by som nedokázala držať diétu...takže klobúk dole tým,ktoré to úspešne zvládajú 🙂 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
douglas
10. jan 2009

ahojte kocky, nebola som tu uz paru dni.....ako sa mate? marhar, na svermovku som chodila, ale iba jeden rok a to v piatom rocniku 😉 sara2-i ja som sa hanbila, az kym som si neuvedomila, ze to je moje dieta a mam ho rada a je vynimocne a som nanho velmi pysna 😀 😀 😀 😀 😀 su zdravi a pekni ludia a ich zivot nestoji zanic... vnutorne zdravie je najdolezitejsie.

douglas
10. jan 2009

ahoj andrii, my tiez byvame pod sokolejom 🙂

emita
11. jan 2009

ja mám doma L-carnitín ale som ho nikdy neskúšala. to bol bonus k stacionárnemu bicyklu čo som dostala ako dar k Šimonkovi (bol to môj sen a manžel bol len rád keďže je športovec 🙂 ) no ale najprv som kojila a keď som dokojila... 🙂 🙂 🙂 asi už bude potom nepoužiteľný, ale nevadí teraz máme iné priority 🙂

svadba bola krásna. 🙂 stretli sme sa skoro celá partia z VŠ a to som sa s dvoma nevidela 2,5 roka ale akoby sme pred týždňom boli spolu naposledy 🙂 ale sme sa riadne vymrzli... v cerkvi netopili (určite tam bolo mínus) a obrady trvali asi 2,5 hodiny 😕 ale bolo to krásne

tamarka_na
11. jan 2009

Ahojte 🙂
Andrii,tak to si na tom ešte dobre...ja mam výšku 168 a 45 kíl!Koľko som sa cez Vianoce ojedla,tučné jedlá,samé kalórie,sa na mňa nenalepilo ani pol kila 😠 Mužíkovi to nevadí,ale radil mi,že on keď cvičil jedol tvaroh,syry a pil veľa mlieka,a pribral 15 kíl,ja som to skúšala tiež-pila som plnotučné mlieko,jedla plnotučné jogurty,smotanu...ani pol kila!Už mi z tých ťažkých vecí bolo zle,tak som s tým prestala.Vždy som si držala tých 48-49 kíl,no teraz si poctivo držím tých 45 😖 😠
Pri Alexovi som pribrala počas tehotenstva 17 kíl,do pôrodnice som išla so 66-mi kilami,domov som prišla ako 50 kilová.A keď som chodila na vyšetrenia so štítnou žľazou,všetko som mala v poriadku a doktorka mi do záveru napísala-mentálna anorexia.Som myslela,že ju...,keď toho pojem možno trikrát viac,než ona...asi tak...už sa tým ani netrápim,pokiaľ som zdravá,keď budem mať pribrať,priberiem...po štyridsiatke,možno 😀 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
11. jan 2009

Andrii,mňa čaká ešte v stredu sono brucha,tak dúfam,že bude všetko ok.Občas mám problémy so žalúdkom,nič ma nebolí,len po každom jedle mám pocit,ako by som v žalúdku mala nafúknutý balón,kým mi strávi,trvá to aj dve hodiny...niekedy to prejde samo,inokedy mi pomôže až Pancreolan,tak uvidím.
Ja preto neplačem,ale vážim sa trikrát na deň,s nádejou... 🙂 A tie reči poznám a tiež ma vedia poriadne vytočiť...Ber to tak,že závidia 😀 😉
Tak po štyridsiatke,Andrii,a ak nie,tak po päťdesiatke... 😀

sara2
11. jan 2009

Ahojte žienky. 🙂
Andrii,Tamarka,Mirrinka - mať vaše problémy 😀 .Myslím tým jedlo.Ja som vždy mala zo seba pocit,že som tučná.Vždy som chcela mať tak o päť kíl menej.Vydávala som sa ako 52 kilová a 166cm.Keď som otehotnela tak som mala 60kíl pribrala 17 počas tehu.A teraz potrebuje zhodiť 5-7 kíl.A je to hrozné.Lebo fakt mi niekedy stačilo viac pohybu,menej jesť pár dni podržať ryžovú dietku a bolo to...ale teraz 😒 .
A dnes na obed bola sviečková 🙂 ...tak som si dala iba detskú porciu.A mám pocit akoby som ani nejedla.Ale musím vydržať.
pekný deň 🙂

Emi,kde si bola na svadbe,tu v He?Aj malého ste mali?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
11. jan 2009

čaute žienky.... 🙂
wau..tak o tom som fakt nevedela, že sa niekto môže trápiť kvôli tomu že je chudunký....ale každý chce asi to čo nemá...ja by som chcela mať 47kíl....tak možno trošku viac, keďže som vyššia...aj ja si myslím že tými náražkami na vašu váhu vám iba závidia... 😝 🙂 ... aaaale čo, hlavne že sme zdravé... 🙂 🙂 😎
andrii...určite by som neprestávala kojiť v noci keby som tým mala príst o mliečko...aj ja chcem kojiť čo najdlhšie..(Lukáška som kojila rok a pol)...neboj o mlieko neprídeš...akurát sa ti prispôsobí tvorba mliečka...a v noci už nemám airbagy 😀

mirri teraz v kostole som videla podobné dievča ako ty...ale bola veľmi vysoká...nebola si to náhodou ty??

inna7
11. jan 2009

a neviem čo je maruška....resp.kto....

mirrinka
11. jan 2009

ahojte 😉
tak začnem odzadu - andrii zrejme myslela tú Marušku z rozprávky,čo v zime zbierala jahody (teda aspoň myslím,že to boli jahody) - to narážala na tie maliny,čo si písala,že ich papáš 🙂 teda aspoň ja som to takto pochopila 😀

inna v kostele si ma asi ťažko mohla vidieť - 1.dnes som v kostole nebola
2. som momentálne vzdialená 25 km od Humenného 😀 😀 😀
ale na mňa sa veľa dievčat podobá,som asi taký "rozšírený" typ - a tiež som vysoká 😀 😉 no v poslednom čase sa nejako zmenšujem,neviem ako je to možné,od školy som sa "skrátila" o 5 cm...verili by ste tomu? mala som vždy 178,pred rokom to bolo ešte 174 a teraz mám 173cm ...nechápem 😅 niekto by si povedal,že som sa predtým zle merala,ale toľko mi namerali aj na castingu,ked som raz bola - v Košiciach...a teraz mám fakt 173

čo sa týka váhy,tak rodiť som išla s hmotnosťou 51 alebo 52 kg...dlho som sa tejto váhy držala,no a teraz som sa aj vdaka vám povážila,lebo mi to nedalo,ked som to tu čítala 😀 a mám 55kg 😉 tiež by sa mi na moju výšku pár kilečiek navyše zišlo,ale čo už.... máme to v rodine,že tuční asi nikdy nebudeme 😀

inna7
11. jan 2009

no aj ja som to pochopila tak že tá z tej rozprávky, ale mi to nešlo do súvisu s malinami..... 😕

máme veľa namrazených...aj lesných jahôd aj malín...atď....

inna7
11. jan 2009

a to dievča bolo vyššie...ja meriam 172 a ona bola ešte o hlavu vyššia... ale vážim ooooveľa viac.. 😠 ☹
aaaale jak dojem tie keksy čo tu mám pred sebou, tak začnem chudnúúúť...lebo to už je posledná sladkosť čo doma máme...a som zakázala už kupovať sladkosti....takže hádam večer nezačnem jesť kryšt.cukor.... 😵

mirrinka
11. jan 2009

a kde chodíš do kostola? mohla to byť aj moja sesternica,dosť sa podobáme a ona meria tuším 181 alebo 182...býva na tej novej ulici Nad Tehelňou...ale tiež neviem kde chodí do kostola 😀