Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
16. apr 2009

sari,my sme vždy pred našim blokom v pieskovisku aj s tamarkou,väčšinou tak po tej tretej,ked príde nellka zo školky 😉 niekedy sa zastav...aj ostatné 😉 je to tá točiaca sa bytovka oproti autobuske...jak začínaajú farby laky 😉snád som to nenapísala jak turko tatar 😀 😀 😀

mirrinka
17. apr 2009

vstávame.....vonku nie je tri krát pekne ☹ už asi odzvonilo teplým dňom...vraj má pršať 😠

inna7
17. apr 2009

dobre raaanko...no pršavo dnes bude... ☹ kto vypije kávičku???

ankatanka
17. apr 2009

Dobre ranko, ci uz den? 🙂 ja kavicku velmi nemusim, ale dam si s vami cajik... 🙂

mirrinka
17. apr 2009

ja som si pred chvíľou spravila 3v1 😉 tak nazdravie 😀 😀 😀 😀 😀

ankatanka
17. apr 2009

Nazdrawieee! co budete dnes porabat? My sa chystame na kontrolu k lekarke, welmi sa nam tam nechce. Ha, a ja chcem malej ostrihat ofinu, to bude boj! 😖 Nechapem, preco sa toho tak boji

sara2
17. apr 2009

Dobré ránko.Sme od siedmej hore,ale až teraz kávičkujem 😀 .Nejak ma to počasie neprekvapilo...toršku ochladenia neuškodí.Aspoň nemusíme dnes sa naháňať po meste 😒 .Chcem si poupratovať dnes a zajtra vegetík.
Navarené mám...asi len niečo rýchle upečiem 😉 Mirri,už som sa ťa pýtala len neviem či si odpovedala,že či si robila tie zmrzlinky.Vydaril sa ti krém? U nás to bolo super.Hrozne každému chutilo.Ale ja síce rada pečiem,ale toto tvarovanie zmrzliniek z tých oblátok mi liezlo na nervy 😠
zatiaľ krásny deň.

Ozaj ,vravela som vám,že nám schválili kúpele? Nastupujeme 18.mája na 28 dní. 😎

mirrinka
17. apr 2009

sari,ja som robila vtedy tie kornútiky a ku krému som sa už nedostala 😀 ale naplnila som potom tie čo zostali vanilkovým pudingom takým hustejším a schladeným aby sa mi v nich nerozlieval 😉 bola to super mňamka 😉
wow,tak to sa teším s vami,že vám tie kúpele schválili,určite tam bude super....a prosím ťa,sari nezabudni si foťák 😀 😀 😀 😀 jasnéééééééééé? 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
17. apr 2009

Sara vám je hej...super...aj ja by som niekam vypadla... 😵 🙂 ja budem tie kornútky robiť o týždeň...na Sárkinu oslavku... 🙂 aj tortu budem piecť...už teraz hľadám inšpirácie...ale najskôr to bude obľúbená kitty.. 😉

my sme dnes boli na návšteve u kámošky...musela som sa nechať trošku poobskakovať, lebo ma tá noha stále bolí.. 😀 😵

ozaj a kočiarik som už predala...tak aspoň nejaké peniažky navyše... 😉

sara2
18. apr 2009

Dobré ránko,kde ste kto? 😉 Vstávame...snáď sa z toho vykľuje pekný dník 🙂

Čo dnes porábate?
Idem dať kafe len škoda,že sa tu ku mne nik nepridá ☹

emita
18. apr 2009

ja by som sa aj pridala keby som mohla 😉

sara2
18. apr 2009

Emi ahoj 😉
Ja som pila kávu bez kofeínu v tehotenstve.Ale keď raz dávali na Spektre aká je škodlivá,vraj omnoho viac ako bežná pražená káva,tak ma až striaslo.A pila som mliečne kokteily miesto kávy. 😀 Vraveli v tej relácii,že táto bezkofeinová káva nerastie tak ako riadna,ale že je to vlastne riadne vypestovaná káva,len na odstránenie kofeínu z nej sa vraj používa riadne chemické svinstvo....a mne to tak hrozne chutilo 😀 😝
Kupila som malej včera také rifliky po kolienka.Je v nich riadne jak malá žena 😀 Riťka vypasovaná.A tak sa jej zaľúbili,že same ich museli nechať a tie čo mala som zabalila do tašky keď sme odchádzali z obchodu. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
18. apr 2009

joj ste zlaté že mi tak doprajete 😀 ale ja pijem dosť zeleného a čierneho čaju takže keby som k tomu pridala kávu, asi by toho už bolo veľa 😝 🙂

ankatanka
18. apr 2009

Ahojky. Ale sa nam zamracilo, co...ked hovorite o kave, tak napr. ja kavickova niesom, ale ked som cakala Tanku, tak som na nu stale mala velku chut... 🙂 A tiez som si dopriala, s mliekom. co robite? my sme prave dosli od babky, utekali sme, aby nas nestihla nejaka burka.

sara2
18. apr 2009

Dobrý večer. 😉
Ja idem kupať Saruľu a potom vegetík.Len si nachystám mäsko do pacu na zajtra a vegetím pred TV.
čaute

inna7
19. apr 2009

Dobre ranko a peknu nedelu 🙂 🙂 🙂 😎 😵

mirrinka
19. apr 2009

ahojte 😉 slniečko nám svieti,ale kosa je strašná 😝 dievčatá,sme teraz u našich a predstavte si,u susedov na stĺpe je bociáááán 😀 😀 😀 žeby už konečne nejaké dobré znamenie? 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
19. apr 2009

mirrinka, tak verím už "zablúdi" aj k vám 😉

andrii, blahoželáme 🙂 🙂 🙂 len tak ďalej 😉

dnes nám drobec a prechádzke zaspal v kočíku 😨 to tu už dávno nebolo... a na obed pospal 1,5 hod. žeby jarná unava? 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
19. apr 2009

Ahojte.
Aj my sa pripájame.Aj Sárka spala poobede 2,5 hodky.Sme ju museli budiť.A boli sme doteraz na bicykly vonku.Tak dufam,že ju to unavilo.
Andrii,gratulujeme k prvému zúbku 😉
Mirri,verím aj že pre nás je to dobré znamenie.U mojej mamky pri dome na stlpe su tiež bociany.Stále na nich pozerám.... 😀 😀 😀

Oriel,ste ok?
Tamarka sa tiež dlho neozvala.Mirri,pozdravuj ju.Dnes som opäť v meste nikoho nestretla 😒
Kedy dáme stretko žienky?

emita
19. apr 2009

Joooj moje zlaté, keď sme vydržali doteraz nevydržíte kým spravím skúšky? 😉 do konca mája by som to rada mala za sebou... hmmm? no ale budem sa snažiť aj keby ste sa dohodli skôr 😝

netmona
19. apr 2009

dievčata ,,ahojte,,,ako u vás ,,,nepršalo?

mirrinka
20. apr 2009

dobré ránko 🙂 dnes je krásne,čo? Lianka už je v škôlke,tak môžem oddychovať - ha,ha,ha 😉 😀 😀 😀
netmona,my sme včera doma neboli,ale asi nepršalo 😀

tak nazdravíčko - dnes mám mätový čajík - káva mi už nejako nereže,neviem prečo 😅 asi som sa jej už prepila 😀

sara2
20. apr 2009

Alebo je v tom niečo iné Mirrinka-s pravdov von 😀 😝 .
Tiež prajem krásny dník.
Volala mi teraz kámoška,že jej malý synček je chorý.Ďalšia to isté,dúfam,že Oriel su už ok.Kurnik slniečko už hreje a aj tak je kopec detičiek chorých. ☹
Čo dnes porábate? Ja idem malej kupovať výbavu do kúpeľov.Tepláky,nátelníky,ponožky...a tak.
papa 😎

emita
20. apr 2009

ahojte, no ja bez kávy prežijem ale bez čaju by som asi "umrela" 😀

no, my sme boli celú zimu zdraví a teraz mám oboch chlapov nachladených 😒 na mňa sa našťastie nič nechytá, veď sa každý deň dopujem vitamínami 😉

mirrinka
20. apr 2009

sari,nie je v tom nič iné ☹ ☹ ☹

emita
20. apr 2009

☹ neboj, všetko bude v pravý čas... 😉