Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
26. okt 2009

no, hej, niektoré deti potom odmietajú prsník. náš Šimon bol síce od 2,5 mes. dokrmovaný fľaškou ale vymýšľať začal až keď mal asi 7 mesiacov. ale ja som mu dávala mlieko na cumeľ určený na čaj-aby sa potrápil 😝 no a k odstriekanému mlieku. ja by som neviem kedy odstriekala. idem s mliečkom tak nadoraz.... ja by som asi volila tú variantu že cestovať spolu. ale tiež si to neviem celkom predstaviť v zime... 😒 ale neboj Jani, zvládneš to a bude dobre 🙂

bobooo
26. okt 2009

no ahojte tak najprv prajem skoré uzdravenie 😀
a na country bolo super to sa ani slovami nedá opísať...plesy a svadby sa môžu skryť hlboko pod zem 😎 už sa nepamätám kedy som sa tak bavila a dá sa povedať že v kuse smiala...domov sme prišli ráno o pol 5 (no po starom by bolo už pol 6) takže naozaj dlho, ale stálo to za to...nad ránom som sa už len redbullom nalievala...a celý večer coca colou 😠 ...ale stálo to za to...

inna7
27. okt 2009

🙄 🙄 🙄 pekné ráno 🙄 🙄 🙄 😉 🙂 😀 nemôžem vôbec prehĺtať...strašné..takto bolestivo som kávu už dlho nepila... 😀 ☹

aj ja som zopárkrát bola od malého preč...keď mal asi dva mesiace, sme boli v PL, a pamätám si že keď sme sa vracali, tak som myslela, že vybuchnem...také som mala naliate prsia...bolo to hrozne bolestivé...ale malý bol v pohode....ja som stále odstriekávala mliečko, ktoré vypil v pohode z fľašky...s týmto sme vôbec problém nemali...hlavne že jedol.. 😀 😉 🙂

jankabo
27. okt 2009

ahojte baby,
Inna takze este stále si chorá,,,, to ma mrzí....
Tie pirošky to muselo vyzerat super, ked ti deticky pomáhali určite sa vytešovali.
Emita krásne foto 🙂 🙂 🙂 🙂
Baby včera som bola na sono pri Pisakovi, na 80% to bude baba, tak teraz neviem ci to môžem brať s istotou. Vsetko je v poriadku a vážime už 2330 gramov. Tak sa teším. 🙂

inna7
27. okt 2009

janka, super že ste ok....tak s itotou asi nie, ale nejaké ružovučučučučké vecičky si môžeš kúpiť... 😉 😀 🙂

jankabo
27. okt 2009

Inna tak to áno, určite kupim niečo pekné dievčenské a nie furt tie neutrálne farby ako zelena, zlta, biela 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
27. okt 2009

Andrii...dik...od včera beriem atb, tak až teraz môžem povedať, že sa cítim trošku lepšie... 😵 vy ako...

volali mi zo škôlky že fotia detičky, tak sme vybehli aby mal aj Lukino fotky...a fotografka sfotila aj Sárku...tak som zvedavá.. 😵 ale boli zlatučkí...mali také pelerínky hrubé na sebe a pozadie celé také zasnežené....taká príroda v zime.. 🙂 🙂 ˇ

nedalo mi a bola som omrknúť ten kik v Snine...reku tajne 😕 😕 no a hádajte kto sa cestou naspäť za mnou rúti... 😕 manžel !!! 😅 😅 😅 tak už nemôžem plakať ako zle sa cítim 😀 😀 😀 čo už 😉
milý obchodík...isto sa tam ešte vyberiem.. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
27. okt 2009

tak on chodí stále kadetade....akože je v práci 🙂 ale je to v pohode...aspoň sme sa konečne videli aj cez deň.. 😉
áno super ceny, aj výber...práve dostali tovar, tak mi radili prísť vo štvrtok...tak možno zabehnem...kúpila som pekné tielka a flísovu mikinku pre Lukáška a pre malú tiež mikinku...ešte by mi trebalo nejaké zateplené nohavice pre malého...

emita
27. okt 2009

janka to je super. dievčatká sú úžasné. akože Šimonka ľúbim rovnako veľmi... ale dievčatká sú rozkošné 😵 😵 😵 mne Pisák povedal že to vyzerá skôr na dievča, ale že s istotou to nevie a bolo 🙂 🙂 🙂 hoci som si celý čas myslela že bude druhý chlapec 😀

inna ☹ skoro sa uzdrav 😉

inna7
27. okt 2009

Emita súhlasíím... 😉 dievčatká sú také "jemnejšie", teda moja sa už pomaly mení na chlapca 😀 😀 😀 myslím v správaní 😀 mne tiež Pisák vravel že dievčatko, ale s istotou nepotvrdil...a bolo dievčatko... 🙂 a to už som mala nakúpenú plnú tašku ružových vecičiek... 😉 🙂 😵

sara2
27. okt 2009

Ahojte 😉
Súhlasím to o dievčatkách.Ja vždy vravím,že radšej 5 dievčat ako jedného chlapca 😀 Ale to sú také keci....hlavne nech sú zdravé deťúrence.
Inna,spolucítim s tebou.Aj ja mám od včera ATB,ale dnes mi je paradoxne horšie.Pridal sa aj kašeľ ☹ .

Janka ,ja som do ôsmeho mesiaca nevedela čo to bude.Na 3D sme neboli.Kupovali sme ako ty:žlté,zelené.A potom prišla mesiac pred pôrodom moja sestrička a priniesla mi jeden obrovský kufor krásnych ružových šatičiek.

inna7
27. okt 2009

Sara, tak aj tebe skoré uzdravenie...hádam ešte zaberú tie atb... 😵

a ja som pri malej nekúpila jednu jedinú vec neutrálnu...bolo to úúúúplne odlišné tehu ako pri Lukáškovi../obe som mala rizikové, ale čo sa týka chutí, pocitov a aj výsledkov z rôznych vyšetrení, tak všetko bolo odlišné/.....vedela som že to bude dievčatko.. 😵 😵 😵

tamarka_na
27. okt 2009

No ahojte kočky... 🙂
Vidím,že vás tu veľa zápasí s chorobami...my tiež...Alex berie už druhé ATB behom troch týždňov a s Nellkou som bola včera ráno na na krv,lebo mala také obdobie,že bola pár dní slabá a malátna.Dnes ráno som bola pre výsledky a zajtra musíme ísť na krv zas.Chúďatko moje,zas si vytrpí.Má totiž taký problém,že nemá málo červených krviniek,ale naopak sa jej ich tvorí veľa.Nad normu.Má to takto od narodenia,ale Dr.vravela,že sa musia spraviť ďalšie testy,aby sa zistila príčina...

Inna a malá ako?je jej už lepšie?

sara2
27. okt 2009

ahoj Tamarka.
Máme tu hrozné počasie a s ním aj choroby,že? Nech už je leto 😠 .Ozaj a čo je s Alexom,že musel brať ďalšie ATB? Chúďatko,ten sa tiež naje tych "lentiliek" 😒 Tak sa skoro uzdravte. 😉

inna7
28. okt 2009

Pekné ránko.. 🙂
Tamarka...malej je už Chválabohu lepšie...aj Lukáškovi...aj mne... 🙂
dúfam, že malej výsledky dopadnú dobre a nech ste aj vy rýchlo zdraví...!!! 🙂

idem napacovať kur.prsia do marinády z bieleho jogurtu, vajec a cesnaku.... vy čo varíte???

sara2
28. okt 2009

Ahoj Inna 😉
Tak super,že vám už je lepšie.Mňa včera nehorázne bolela hlava a hroznu únavu som cítila.Po Paneláku som zaľahla.
Ja som dnes robila recept,ktorý som našla na obale zo špenátu.Orestuješ kuracie prsia na cibuľke.Uvaríš ryžu.Ku mäsku pridáš špenát a 2-3 lyžice smotany a premiešať.Uvarenu ryžu pridať k tomu a je to.Trvalo to chvíľku.A chutí to super.Rýchly obed.
pekný dník 🙂

jankabo
28. okt 2009

Dakujem baby, aj ja sa teším, lebo kopec vecí mam neutrálnych, ale mne aj ked povedia pri pôrode ze to bude chlapček, tak ja sa budem aj tak tešit, len nech je dieťatko zdravučké. To je prvoradé.
Baby takze dalej bojujete s chorobami vsak????
Inna ja budem robiť zeleninovú polievočku aj kuracie rizoto.

Baby nebudete mat niektorá cestu do Sniny alebo Michaloviec??? Chcela by som tu mastičku z DM drogérie Baby Love ale akosi sa tam neviem dostať.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
28. okt 2009

že do Snini 😅 😕 😅

inna7
28. okt 2009

Sara...vyskúšameeee...ja špenát milujem...aj deti.. 😉 🙂 my máme zasa často špenátovú polievočku... 😵
Andrii..kurča na smotane tiež ľúbime...všetci... 🙂 robievam ho často... 🙂
čo sa týka malého, neboj, rýchlo to prejde...myslím tie "chlapské veci"... Lukino to tiež občas mal..ale nikdy sme neboli u lekára...harmanček isto pomôže.. 🙂

tak ja som namiesto kur.pŕs robila mäsko z mladého diviačika... 🙂 rovno aj mäskovú poliefku... 🙂 s pečeň.haluškami...

janka, zatiaľ to vyzerá tak, že do Sniny nepôjdem...nemám s kým nechať deti...zatiaľ !, ale ak by som náhodou išla v najbližších dňoch tak ti dám vedieť...

jankabo
28. okt 2009

baby dakujem, mastičku uz mam, dala som si ju uz kupiť.
Takze vsetky mate navarené 😵 😵 😵 Tak vam prajem dobru chut. 😵 😵

sara2
28. okt 2009

Ahoj janka.

My už dávno po obede.Už sme aj zabudli aký bol dobrý 😀 😀 😀 .
Teraz popíjam kafe a o chvíľku ideme na tanečnú.Ale akosi sa mi nechce.Tak skoro je už tma ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
28. okt 2009

kooonečne sedím a predomnou káva... 😵 😵 😵 doteraz som pratala... 🙄 mne sa tiež nič nexce keď sa už stmieva... 😖 😉 🙂 zaraz je tornádo hore, tak idem chytro piť tú kávu.. 🙂 🙂 🙂

emita
28. okt 2009

ahojte 🙂

sara2
28. okt 2009

Ahoj Emi,prekrásna fotočka v pase 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
29. okt 2009

dobré ránko 😉
som tu sama? ☹