Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
3. nov 2009

Ahojte 🙂
to s fotkami dobre poznáme aj my...ešte aj teraz ju to drží.....a má to aj výhodu,lebo ked chcem spraviť niečo aby mi pritom nezavadzala,tak jej len šupnem do ruky album a je klud 😀 😀 😀 😀
a najnovšie som si teraz pred pár mesiacmi dala spraviť fotoknihu,tak teraz je ona naše obľubené "pozeraníčko" 😀

tamarka,nebudeš objednávať z happy fota? zase je ekšn,tak by sme si to mohli spojiť 😉

oriel
3. nov 2009

caute holky..... Mirriaj ja som objednala z Happy fota... este do dnes je akcia..... 😀 😀 😀 vonku je taka kosa.... brrrrrrrrrr 😝 😝 Sari,ako fotenie vcera? emi,ten smiech malinkej musel byt krasnucky

jankabo
3. nov 2009

dobré ránko,
Emita, takze máte za sebou další pokrok??? Malá sa smeje o sto šesť 🙂 🙂 🙂 Blahoželám.
Baby a v Barte majú kojenecké podprsenky???? Lebo inak su dosť drahé jedna stojí okolo 500 Sk, tak si neviem predstaviť, ze len za podpiry dam 50€, ked si chcem kupit tri.
Pekný dník. 🙂 , zajtra ma čaká poradna 🙂 a to posledná v ambulancii 🙂

oriel
3. nov 2009

jankabo... ja som si kupila jednu tu drahsiu kojenecku.... no zbytocne,pouzila som ju len v porodnici a potom uz vobec.... ja som pouzivala klasicke...... 😀 😀 😀 😀

oriel
3. nov 2009

ozaj,uz citim pohyby.... su este take jemnucke..... no je to velmi prijemne.... 😀 😀 😀 😀 v sobotu idem na 3d,tak sa velmi tesim.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankabo
3. nov 2009

Jej Oriel, to je krásne, ked zena cíti prvé jemnulinké pohyby, moj drobec ma teraz stále neskutočne kope az do rebier a dosť to bolí 🙂
Takze si používala klasické bez vystuže, iba take obyčajné alebo aké. zajtra si idem este dokupit co mi treba do nemocky a fakt sa neviem ohladom podprseniek rozhodnut ze aké

inna7
3. nov 2009

Janka sú aj lacnejšie...pozri v tehu obchodíkoch...čo si pamätám tak okolo 280.- stáli také bavlnené, klasické.....a do nemocky si vezmi min. dve, lebo ti môže pretiecť mliečko a budeš potrebovať na výmenu.... 😵

Oriel...kráása...musí to byť peknučkééé... 😵 😵 😵

emita
3. nov 2009

oriel krásne 🙂

ja používam direkt kojenecké. jedna stála asi 350. v dome služieb na poschodí

my sme tiež objednali z happy fota. 250 ks 😀 😀 😀 sme sa spojili celá rodina 😀 dnes knčí akcia tak šup šup 😉

oriel
3. nov 2009

janka,kojenecke su aj v centrume v obchodiku so spodnym pradlom.... tam stoja cca 250sk... aspon sestra tak kupovala...... 😀

jankabo
3. nov 2009

oky, baby dakujem za radu, teraz vas budem otravovat, lebo viete som prvorodička, tak vsetko je pre mna nové.
Tak ja zajtra idem do poradne a potom skusim popozerat aby som uz doma mala vsetko co treba do pôrodnice.
Zatial sa majte, idem sa ucit na ten stvrtok. 🙂

sara2
3. nov 2009

ahojte 🙂

Oriel, super že už cítiš malé-nádherný pocit,čo?
Fotenie bolo ok,rýchle a videla som ako to bude vyzerať a bola som úplne unesená.A riaditeľka ma prekvapila lebo povedala,že dá Sárku aj na spoločnú fotku triedy aby mala pamiatku 🙂 .

Inna,moja Sárka tiež rada kuká na fotky.Aj na naše svadobné,aj "za slobodna".A predstav si,že som jej dala aj album môj detský a spoznala ma na fotke z jasličiek.Nekecám...ukázali sme jej fotku a ona hneď ukazala kde som.Mala som tam 2 ročky.
Dnes som mala štafetu po lekároch...krčné,všeobecná,alergologia.Sárke sme boli ráno dať urobiť odbery na imunitu.Chúďa moje má ručky dopichané.ona ma stále problém,že jej nejde trafiť žilku 😒
No ideme vonku na slniečko.
ahoj

Oriel nevieš či bude zajtra ráno v škôlke Anička-učiteľka?

oriel
3. nov 2009

sari,neviem,pretoze ona ma tento tyzden robit rano,no dnes rano tam nebola.... robila riaditelka.... 😅
Sari a preco Sarrinke robili tie odbery na imunitu? bola chorucka? 😖
dnes mi volal dr. z Michaloviec,ze ak mozem ,mam prist na d radsej v piatok,lebo sa mu nieco uvolnilo... 😀 som z toho pristupu uplne nadsena.... super mi aj vysvetlil,na ktorej ulici to je a ako sa tam dostanem 😀 😀 fakt super,pretoze z Ke sa mi do dnesneho dna ani len neozvali.... a to fakt 3 krat som tam pisala a nechavala tel. cislo 😢

jankabo
3. nov 2009

pekný večer,
tak super Oriel ze ides uz v piatok, dufam, ze pekne drobčeka uvidíš a dozvies sa co to bude.
Zajtra idem do poradne, drze prsteky aby vsetko bolo oky.
pa 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
3. nov 2009

jankabo,drzim palce...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
4. nov 2009

Dobrý deň prajem 😀

Tak ja kávu vypitú,polievku navarenú a sadnem pred pc a čakám ,že s niekym pokecám a tu nikto ☹ .Ešteže som ráno stretla Oriel a mám náladičku hneď lepšiu 😉 .Veľmi jej to brušenko svedčí.A mali ste vidieť Lilku-hotová modelka 😀

Tak ako sa máme,čo detičky?Su zdravé? Moja mi dnes ráno zahlásila,že ju štípe hrdlo 😒
Včera bolo krásne,dnes na depku nie?Ale aj tak : vďaka za každé nové ráno Bože,že?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. nov 2009

janka tak ako?

emita
4. nov 2009

dnes je náhodou krásny deň. učili sme sa so Šimonkom ako skáče kengura 😀 😀 😀 sme sa nasmiali 😀 😀 😀 nevadí že počasie oničom aj tak môžeme mať pekný deň 🙂 takže ozaj vďaka ti Bože 🙂

sara2
4. nov 2009

Emi,ty si ako balzam na dušu.Teba som tu ešte nikdy "nepočula" reptať,nadávať,sťažovať sa.Ide u teba taký pokoj 🙂 🙂 🙂 .A tu kengurku by som chcela vidieť skákať 😀

Andrii,hrdielko vyzerá,že bude ok.Sprejujeme Tantum verde a k tomu cmuľacie dezinfekčné cukríky citronove tantum a dávam jej kalciový sirup a olejové zábaly.
Manžel išiel na služobku teraz večer a tak sme samé ☹ .A stihol ma aj postrašiť.Jedna zákaznička mu nabalila rúška na ústa pretože vraj sa ta chrípka šíri rýchlo a vraj od piatku sa na polikliniku dostaneme len s rúškom.Tak neviem či naozaj je to také kritické alebo už ľudia robia poplach. 😒

emita
4. nov 2009

joj sara neboj sa máme aj my svoje trápenia... ale život je aj napriek nim krásny 🙂

to fakt je s tou chrípkou také vážne? my máme ísť v pondelok do poradne a v stredu na ortopédiu 😖 tá poradňa by mi nevadila lebo Emilka má byť očkovaná 😀 ale s tými nožičkami by som rada vedieť ako sme na tom 😉

jankabo
4. nov 2009

ahojte,
tak posledna poradnu u dokyho dopadla celkom dobre. Zatial mam ten krčok skráteny iba tolko kolko som mala pred mesiacom a pol. Brali mi nejaký výter z pošvy a výsledok bude o týžden.
Zajta ma čaká škola aj v piatok, tak na konika prídem az v piatok podvečer. Držte mi pršteky, aby som zvládla školu a zdrava sa vrátila domov.
Inak dosť často mi začína tvrdnút bruško a sem tam ma picha na pravej strane. Tak dufam, ze vsetko bude v poriadku.
Dnes som si pokupila kopec veci a aj tie podpiry na kojenie, tam dole v centrume. Uz mi treba iba vložky, a uz budem mať vsetko. 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
4. nov 2009

tak už zomrel u nás ročný chlapček na prasaciu chrípku...jeho otec sa vraj nedávno vrátil z ukrajiny...

ach Bože,keď si predstavím že aj ja som tam bola a vírus tam už isto bol, len to nebolo medializované... 😔
strašné...

sara2
4. nov 2009

Inna,mysli pozitívne...mňa muž dnes tak vystresoval,že som sa až triasla.No,verme že to nebude také zle.

mirrinka
4. nov 2009

inna,to vážne? my sme boli na ukrajine v piatok ☹ ☹ ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
5. nov 2009

Dobré ránko baby.
Tak my sme hore od pol šiestej ☹ .Večer mala Sárka triašku.Mala aj teplotu tesne 38.Dala som jej sirup Ibalgin.Vypotila sa.Sťažuje sa na hrdlo ale zatiaľ žiadna komplikácia.Tak verím,že sa to neskomplikuje.

Mirri,vás pustili na ukrajinu?Hranica nebola uzavretá? Moji svokrovci tam tiež chodia,ale teraz to obmedzili a vraveli,že hranica je uzavretá.

emita
5. nov 2009

hranicu zavreli len tento týždeň a ja som sa rozhodla že do poradne a na ortopédiu pôjdeme lebo bude to už len horšie tak radšej čím skôr... no ale uvidíme ako sa to vyvinie. no, nech nás to všetkých obchádza 😉

andrii tak najčastejšie Emilka potom Emília, Emily, Emi 🙂