Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
21. apr 2010

Dr.nám povedala,že pokiaľ nemá teploty tak nevidí dôvod nato,aby sme nechodili vonku 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
22. apr 2010

dobre ranko....... to este vsetky spiiiite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
22. apr 2010

Ahojte... 🙂

ja od 7mej behám...najprv malého do škôlky, potom s malou k lekárke (choručká je od včera, hrozná noc za nami 🙄 ) potom na polikliniku odniesť odbery..potom lekáreň...atd atd....pred chvíľkou sme sa vrátili...

Emi...úplne som na to zabudla...už to mám poznačené, tak keď budeme spolu tak sa o tom porozprávame... 😉 a to sme medzitým boli aj v Košiciach...no čo už...

oriel
22. apr 2010

inna,ahoj,a co je sarulke? joj,moja 😒 😒

inna7
22. apr 2010

Ahoj Oriel....no už večer bola zasoplená, ale tak ináč ako obvykle...hneď také husté hlieny...plus hrdielko ma červené....no a v noci sa len prehadzovala, dusilo ju stále, nemohla dýchať...tak sme sa nosili a pili čajik... dúfam, že dnešná noc bude lepšia... 🙂

zuzu101
22. apr 2010

Ahojte.vidím - čítam, že vaše malé lásky sú choručké , tak prajem skoré uzdravenie.konečne som sa dostala k netu.celý týždeň máme taký nakupovací, boli sme v mi.chrústik dostal krásne auto.veľmi sa mu teší a nechce z neho von. 😀 😀 😀

sara2
22. apr 2010

ahojte 😎

Inna, Saruľke rýchle uzdravenie a tebe pevné nervy a veľa síl.
Ja som bola so Sárkou dnes na kontrolu.Nieje to ešte dobre 😒 .Ani nie zlé,ale na dychaní jej to trošku píska ešte.ATB nedala ďalšie.Mám kortikoidné spreje a máme opäť nasadené lieky ,ktoré sme dostali od pľuciarky a na skúšku na mesiac vysadili.Proste alergia jej naštartovala opäť kašeľ ☹ S manželom sme vraveli,že keď to najakutnejšie prejde tak pôjdeme na víkendik do Tatier,aby predýchala čerstvý vzduch.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
22. apr 2010

ahojte tak najprv skoré uzdravenie drobcom.... 🙂
ja ani nemám čas tu čítať a nie ešte to písať....do obedu sme tak 2hodinky vonku potom idú spať, zobudia sa najedia sa a zase von tak na 2-3 hodinky ...prídeme dnu a ja som unavená a dobitá viac ako deti-nechápem....
emita tak som rada že to pomáha...dúfam že zistíš od čoho to je čím skôr...ja som po vynechaní banánov neskôr omylom dala výživu banánovú a vysypala sa opäť ale to bol len taký slabý odvar toho čo mala pred tým...možno preto že banán pôsobí inak ako vo výžive tak možno skús toto...veľmi by sa vysypať nemala a aspoň si to potvrdíš...
tak dobrú nocku idem spinkať bo už ani na oči nevidím... 😖

oriel
23. apr 2010

dobre ranko,ja uz mam aj kavicku vypitu..... 😀 😀 😀 Malinka uz mi aj zaspinkala,no mne sa uz neechce..... Zuzu,malinky je zlatucky a auticko krasne 😀 😀 😀 Andrii,Matusko rastie ako z vody 😀 😀 😀 zlatucky 😀 😀 😀 Sari,parada,Tatry jej urobia suuuper 😀 😀 😀 😀 boboo,prave to som ja vcera vravela,ze ja po 3 hodinach von som dobita,a moja Lilka ide s placom domov,lbo chce este ostat von 😀 😀 😀

oriel
23. apr 2010

boboo,teraz pozeram na cas,kedy si pisala.... tebe sa nechce vecer spinkat? ja sa po tej 22hod. tiez nutim ,aby som isla spat,lebo rano by som asi nevstala,,,,,,, 😀 😀 😀 no tiez by som bola hore aj do polnoci 😀 😀 😀

inna7
23. apr 2010

čaute..tak to ja sa nutit vobec nemusim 😀 😀 😀 skor utekam po zapalky, aby som este dopozerala film 😀
boboo...ja som dobita aj po kratšej prechadzke... 😀 zuzu..autičko suprove, maly je zlatučky... 🙂 andrii...moja si tak stiska babiky.. 🙂 🙂 🙂 frajerik maly.... 😎

Oriel...tak skoro kavička?ja si vychutnavam teraz...maly už išiel do škôlky, a mala mi tu rozhadzuje jeho fixky... 🙂

emita
23. apr 2010

inna tak sa skoro uzdravte. moji sú na tom už lepšie tak som rada.

zuzu to aj naša by sa tak chcela voziť... na Šimonkovom odrážadle, na tatrovke, na takej strarej stoličke na papanie čo bola ešte moja 😀 no ale úplne najradšej by celý deň stála 😠 a ja aby som stála nad ňou a dávala pozor 😀 a zaspávanie večer.... 🙄 keď sa aspoň 20x nepokúša postaviť tak ani raz a potom zistí že už je hrozne unavená a začne revaaaať 😅 a nie a nie zaspať... 🙄

andrii malý je taký chutnučký 😀 mňam 😀 😀 😀 a strih majú rovnaký so Šimonkom 😀 😀 😀

mirrinka
23. apr 2010

ahojte....skoré uzdravenie všetkým drobcom,vraj je v HE rozšírená črevná chrípka - dnes mi vravela kamoška ☹

bobooo
23. apr 2010

oriel no to je tak že v poslednej dobe nič nestíham a je toho na nete viac...tak to riešim tak že od tej 20.00 hod do 00.00 som tu a potom idem spať...ráno vstávam okolo 7...som síce unavená ale čo už....aj tak by mal človek spať v priemere 6-8 hodín a normu splňam....no keby bolo na mne tak určite skôr ako o 10.30 nevstanem...no čo už...

oriel
26. apr 2010

dobre ranko..... 😀 😀 😀 ako ste vikendovali??? 😀 😀 😀 😀 😀 dnes bude vonku asi krasne.... jeeeej,tesim sa. 😀 😀 😀

inna7
26. apr 2010

Ahojteeee 😎 😀 😀

tak my sme sa mali super....boli sme v ZOO 😀 😀 😀 pridám nejaké foto do albumu... 😵 😵 😵

vonku je fakt krásne 🙂 my sa chystáme k dr. na kontrolu...
škoda, že ma znova pršať...

Emi, tak boli sme v Ke a rozprávala som so švagrom o tých topánočkach....tak on by ich neodporúčal...jeho názor je, že dieťatko do 2r by malo nosiť kotníkové topky.... 😉 a svojim deťom by ich nedal 🙂

sara2
26. apr 2010

čafte 🙂

Inna,boli ste v Stropkove v zOO alebo v Košiciach?Sarinke je asi lepšie,čo? To je super 😉
Ja som dnes bola s mojou tiež na kontrolu.Je to už ok a dufam,že aj bude čo najdlhšiu dobu 😉 .
Kočky bola ste už niektora na dovolenke v Chorvátsku? My chceme ísť toto leto tri rodinky s troma prckami...a vyberáme lokalitu...ak viete tak poraďte 😎
Ja mám oddnes do piatku 3 deti 😀 😀 😀 .Kámoška išla do Ke na plánovanú sekciu.Majú mať chlapčeka.Už by to mala mať túto chvíľu za sebou.A majú okrem toho ešte 2 detičky.Idem pre ne o chvíľku do škôlky.Takže bude veselo 😀 😀 😀

Inna,potrebujem nejaký dobrý rýchly recept.Aby to chutilo deťom...máš niečo?????? 🙂

emita
26. apr 2010

inna ďakujem

sara s deťmi sme neboli 🙂 ale som raz študovala jednu téme a som si zapamätala tieti strediská: Biograd na moru, Privlaka a Nin. raz tam niekde možno pôjdeme lebo by sme chceli navštíviť Zadar. je tam hrob proroka Simeona-Šimonkovho patróna 🙂 🙂 🙂 tak nech sa ti s detičkami darí a užite si to 😉

bobooo
26. apr 2010

ahojte no dnes bolo prekrásne deti boli v tričkách s krátkym rukávom a v trištvrťových tepláčikoch...no konečne teplo...
sara my sme boli pred 7 rokmi na svadobnú cestu a je tam nádherne...neboli sme až v tak známom mieste ale bolo tam super....myslím že lokalita Orebič...oproti bol ostrov, ktorý je málo obývaný a využívaný hlavne pamiatkami pre turistov...a na túry tam tiež bolo kde chodiť...

mirrinka
27. apr 2010

....prší prší len sa leje.......no nejak nás to slnko rýchlo opustilo 😠 ☹ dúfam,že zajtra bude zase krásne 😉 😉 😉
sari,na Makarskej je vraj super.....bola tam kamoška - tiež boli tri rodinky s deťmi a pochvaľovali si.oni si našli súkromné ubytovanie takmer na pláži v jednom domčeku u jedného pána.videla som fotky,fakt je tam krásne.....

oriel
27. apr 2010

cauko.... mirri,no konecne,ta kde si sa tulala? 😀 😀 Sari,tak to bude u vas veselo,vsak? pozdravuj Emku,Majka aj Sarinku od Lilky 😀 😀 😀 😀 Uz je malinky na svete? potom daj vediet..... 😀 😀 😀 😀 a budu chodi do skolky,alebo budu u vas cely den? 😀 😀 😀 😀 My sme vcera boli cele poobedie v meste,stretli sme aj Nelku a Sofiu zo skolky,tak sa tam v Daisy blaznili 😀 😀 😀 Inna,super,aj my sa chystame do Zoo... boli ste v Ke? 😀 😀 😀 😀

oriel
27. apr 2010

asshanti a s vami je cooooo??? 😀

emita
27. apr 2010

ja by som objednávala ubytko cez cestovku - to sú skúsenosti mojich známych že prišli do Chorvátska a hľadali ubytko a boli prekvapení koľko si tí ľudia zapýtali... ☹ predsa cestovka prenajíma celý dom a zjedná si cenu takže hoci aj ona je zisková, stále to víde lepšie a ideš na istotu... Ja som bola v Chorvátsku na ostrove Krk- stredisko Baška 2x-môžem odporúčať, opotom ešte na Zadarskej riviere, na Makarskej - ale to som asi nemala šťastie na stredisko tam sa mi až tak nepáčilo.

bobooo moji ešte nosia pančuchy 😀 😀 😀 a neviem kedy sa odhodlám.... 😀

inna7
27. apr 2010

čafte...ano, v Ke sme boli...odporúčam botasky na nohy...je to tam obrovské... 😀 😀 😀

ja dnes nič nestíham...upratujem a pečiem zákusok a tortičku pre Saruľku...zajtra má 2 ročky... 😵 😵 😵

Sari...tak si pekne zvykaj..na ten hluk 😀 😀 😀 neviem čo narýchlo im uvariť...ale deti majú celkom rady cestovinky s nejakou mňamkovou omáčkou - šunkovo-syrovou....alebo tie palacinky 3-2-1 sú suprové...s tvarohom a džemom zmiešať...... 😉

čo sa týka chorvátka tak ja som bola tiež viackrát, 2x v Medjugorí, a na Makarskej....je tam krásne... 😵

no tričko a kraťasy by som tiež ešte nedávala....ešte je chladno, aj keď je slniečko.... 😉

sara2
27. apr 2010

Pekný deň 🙂
Ďakujem kočky za typy.No ono je to tak,že koľko ľudí toľko názorov....na Makarskú nechceme ísť.Je to s deťmi ďaleko.
Na ten Krk a ešte ostrov Brač sme mali tiež pozitívne ohlasy.
Emi,ubytko budeme hľadať cez priamy kontakt cez net.Cez cestovku nie.Preplatí sa to.No uvidíme ešte.
Dopíjam kávu a letííííím do tesca na zeleninku.
Oriel,pozdravím kočky.Chodia do škôlky a poobede budú tu.Včera večer o piatej sa im narodil Jakubko 🙂 😉 .Mal tri kilá a nič viac neviem.Dnes mi bude šťastná maminka volať.Všetko prebehlo ok bez komplikácii.Ocinko dorazil večer o pol deviatej a bol dosť vyšťavený tak dnes mi o všetkom porozpráva. 😉
ahojte 😎

bobooo
27. apr 2010

emita aj moji to len včera, pretože bolo krásne....my máme dom tak postavený, že keď ráno slniečko zasvietí tak nám svieti vkuse až do západu a to nie svieti ale páli doslova....včera bolo neskutočne teplo...a žiaden vetrík....

mirrinka
27. apr 2010

sari,cez priamy kontakt je to najlepšie,aj kamoška takto hladala a boli veľmi spokojní.dokonca si s domácimi večer popíjali a opekali,ale asi treba mať aj na to šťastie.ľudia sú všelijakí...... a jasne,že na cene sa dohaduje dopredu a nie po príchode na miesto....
my sme v KE v ZOO boli už dvakrát alebo tri krát,obrovské to je neskutočne,ja sama som to nevládala celé prejsť.....ale najviac sa nám aj tak páči na bobovej dráhe pri tej ZOO - teda Lianke a manželovi,ja som len pozorovateľ a fotograf na iné som zatiaľ nenabrala odvahu 😀 😀 😀 😀

emita
27. apr 2010

inna to už? 🙂 🙂 🙂 ale to letí, že? my máme o týždeň 9 😅

my sme boli cez cestovku a tiež nám domáci griloval 🙂 ja poznám ľudí čo išli do chorvátska a až tam hľadali... tak toto nie 😉

aj my by sme už niekde šli na výlet ale keď s našími drobcami to je také akčné... 😅 snáď do leta sa to vylepší 🙂