Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
22. nov 2008

andrii dík, ale ja mám ešte väčšiu radosť o ktorú sa chcem podeliť 😵 Šimonko práve spravil prvý krôčik 😎 joooj tak sa tešíme 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. nov 2008

Ahojte...hlásim sa Vám zo zasneženej V.Sitnice 🙂 a to som ráno písala,že snežiť určite nebude 😀 o chvíľu fičíme na zábavu - bude hrať skupina Signál,ak poznáte 😉
emi,super....blahoželám,šikovný chalanisko 😉 naša Lily tiež začala chodiť presne na deviaty mesiac,ešte dva týždne sme za ňou behali,lebo vždy to vyzeralo tak,akoby len spredu na ňu fúkal vietor,ale po tých dvoch týždňoch už bol pokoj,a behala sama jak strela 😀
emi,až teraz sa ti začne pravá "materska" - ked ani na chvíľu neobsedí a ty s ním 😀 😀 😀
pekný večer babule a dobrú nocku tým,ktoré sa už chystáte do postele 😉 páááááááááá

emita
23. nov 2008

Prajeme všetkým pekné biele ráno 😉

náš Šimon a lenivý? 😀 on si to nemôže dovoliť:pýcha ockova. musí byť športovec... 😎

teraz som si uvedomila že ako super že sme nešli na stužkovú-veľmi by ma to mrzelo keby spravil prvé krôčky pri babke. Už spraví tak 3-4 za sebou takže asi fakt zachvíľu bude "behačka". 😉

inna7
23. nov 2008

Pekné ránko všetkým.... 🙂 Moj Lukáško sa už chcel ísť sánkovať....tak sa potešil snežiku.. 🙂
Emi super...Lukino je tiež z tých "živších", ale začal chodiť presne od roka...ale doteraz neobsedí dve minuty na zadku... 😉

peknú nedeľu. 😎 .....ach jaj zasa variť... 🙂 🙂 🙂

inna7
23. nov 2008

ozaj pridala som si dve fotočky...tak nakuknite...papa 😉

neviete odkial sa stahuju tie fotky..resp.pozadia na fotky čo sú ako napr. plagát..alebo prvá stránka nejakého časopisu...???
to sú tie scrapbooky...?? nemam s tým skúsenosti....idem to kuknúť... 🙂

sara2
23. nov 2008

Dobrý deň.
Emi,super,tešíme sa aj my.A fakt,začne lietačka uvidíš a všetko mimo dosah od neho,čo by mu mohlo ublížiť. 😀
Mirri,ako ešte vyspávaš po zábave?
Inna7,naša Sárika vstala o 5.40 a utekala na okno lebo večer už trošku sa zabielilo a sme jej povedali,že do rána napadá určite sneh.A noc zasa desná,hrozne ju tie sople dusia,kašľaľa vkuse a ráno budíček ☹
Dováram obed a začína nedeľný veget.
pa

emita
23. nov 2008

jeeej majina.b dík ja som to už skúšala tak pridám fotku. inna maličkí sú zlatí 😵

nejak sa toho nebojím že mi všade pôjde, lebo on už teraz chodí VŠADE. pôjde po štyroch a postaví sa... všetko do cca 1 metra vypratané...nič na kraji stola atď len toho sa bojím že sa zase opadáme... ☹ budeme obíjať hlavičku... ale tak prežijeme...

sara2 tak skoré uzdravenie vám (aj nám 😉 )

marhar
23. nov 2008

ahojte,
dlho som tu nebola, tak som vás aspoň došla pozdraviť.
sari, skoré uzdravenie!!!
emi - šimonko je riadna šikula. Alexej začal presne jeden deň po roku. A to je riadne tornádo. Inak, aj mne všetci hovorili, že sa mám "tešiť", ale úprimne ti poviem, pre mňa je toto obdobie určite o mnoho jednoduchšie, ako predošlé! takže odo mňa len toľko, že sa teš, je to ďalší krok k Šimonkovej samostatnosti 😵

inna7
23. nov 2008

môj malý pozeral reklamu na make up, pozrel sa na mňa a hovorí...mami mala by si si kúpiť make up, budeš krajšia a zakryje ti to vyrážky... 😠 😀 a ja na ňho Lukáško veď mamka je pekná aj bez toho...a žiadne vyrážky nemá....a on že: pozri sa do zrkadla... 😝 ☹ moje zlaté úprimné dieťa... 😀 😀

majina.b...vdaka...nieco som tiez nasla....

Sara2...aj vám skoré uzdravenie... 🙂 my sme stále chorí...zajtra máme kontrolu... 😒

marhar
23. nov 2008

inna 😀 😀 😀 schuti som sa zasmiala!!! zlatýýýý 😀 😀 😀

emita
23. nov 2008

jeeej marhar sme sa dávno nevideli. asi máš toho veľa, že? ako ti to ide?

veľa "mamuší" tu dávno nebolo: ajka, dagsty atď

inna: 😀 čo všetko si mamičky musia vytrpieť 😀 😀 😀

marhar
23. nov 2008

ahoj emi,
nejako to len ide, snažím sa to redukovať, zatiaľ sa dá. A ty ako? už si mala aj nejaké skúšky??

oriel
24. nov 2008

Emi,gratulujeme k prvemu krociku....... 🙂 Marhar,konecne si sa ukazala.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Inna,ta detska uprimnost je fakt zlata...... Sari,dnes som Lilku nechala doma,vcera aj predvcerom v noci sa dost budila /hlieny/.... Nieje to nic hrozne,no dufam,ze sa to nezhorsi..... Dnes ju necham doma a zajtra uvidime.... Potom daj vediet,ako bolo rano a ci nevies,ci Anicka ma dovolenku....... 🙂 🙂 🙂 Vonku je asi poriadna ziiiiiiiima....

emita
24. nov 2008

vonku je hrooozne ☹ zase dnes ostaneme doma ☹

marhar jeden zápočet som mala ale neviem výsledok tak až sa dozviem poviem či sa "dá" či "nedá". 😀 máte krásnu fotku v pase 😉 ako z časopisu 😉

sara2
24. nov 2008

Marhar,no koneeeeeečne o tebe počujeme. 🙂 Ako sa vám darí...ani v meste ťa s malým nieje vidieť.
Ako všetko tak super stíhaš a popritom aj super vyzeráš...daj nejaký tajný recept 😉 .A o Dagsty niečo vieš,pretože ani ona semuž poriadne dlho nezavítala,tak ju od nás pozdravuj 🙂 .

Oriel,dobre si urobila.Veď čítam,že aj Inna píše,že tá choroba nie a nie odísť.No u nás bol prelom včera.Poobede spala 3 hodiny a keď vstala,prestala kašľať,dnes v noci spala 12 hodín vkuse bez zakašľania.Kupila som jej včera Nasivin Sinus -sirup na odhlienenie a odšťavujem jej pomarnče,mandarinky,citrony,jablká a miešam to so šípkovým čajom a povinne pije.Aj jej to chutí.Sople ešte má,ale idú už samé vonku a smeje sa z toho lebo sa jej robia bubliny pod nosom.
A ráno ju viedol do škôlky tatík.V posteli ešte plakala,že nejde.Ale som jej sľubila,že po ňu prídem pre prvú a pôjdeme do cukrárne,tak sa začala obliekať a ešte ma aj upozorňovala,že ju zle obliekam lebo pani učiteľka Anička ju učila inak 😀 A v škôlke vraj ani slzička,utekala s úsmevom.Niesla do škôlky dvd Alicu v krajine zázrakov.Máme dve rovnaké ,tak som jej dala aby tam mali nové.Neviem ti povedať či má Anička dovolenku lebo muž sa neopýtal,ja sa poobede spýtam a dám ti vedieť.A ak má,tak ja len dúfam,že toto bude pre Sárinku "šoková terapia".Že si na Drahušu zvykne 🙂
pekný deň

mirrinka
24. nov 2008

ahojte 😉
fúúúúj,fakt je vonku škaredo 😝 ☹ 😠

mirrinka
24. nov 2008

sari,a ty čo pýtaš recept na krásu.... sama by si tie recepty mohla rozdávať... 🙂

marhar
24. nov 2008

ahojte.

joj baby, ste aké zlaté!!! ďakujem za pochvaly!
sara, ako napísala mirrinka, však ty ako vyzeráš?? nemám pocit, že som ja tá pravá na rozdávanie receptov..ale samozrejme, že pochvala vždy potešííííí, tak ešte raz dííík 😵 😵 😵
emi, ja mám za sebou už dve skúšky.. 🙂
dagsty sa má myslím výborne, odkážem jej, aby sa ukázala. Začala učiť, takže teraz sa s ňou už toľko nestretávam, ale sme v kontakte, takže určite vás príde mkrnúť 😉

sari, len sa šikovne uzdravte!

musím letieť papáááá

sara2
24. nov 2008

Jáááájaj Mirrinka,ty si lichotíník.Ale za posledné 3 roky mám pocit,že som zostárla o 100 rokov.Keď si pozriem svadobnú fotky spred 6 tich rokov je mi do plaču...no čo už ,rastú nám konkurencie.... 😀
Ako na zábave?

mirrinka
24. nov 2008

aké konkurencie,preboha...tie žubrienky,ktoré v 15-tich vyzerajú na 25? 😝 mala som tú česť vidieť také v sobotu....ináč,bolo o ničom,boli sme tam dve hodiny a cítili sme sa ako vedúci pionierského tábora... o pol noci už stál môj oco pred vchodom so slovami,že Lianka sa zobudila a nemôžu ju utíšíť - tak sme utekali domov.ešte že to máme na skok 😀 neviem čo sa jej v poslednej dobe porobilo,ale je na mňa strašne naviazaná.ked bola menšia,tak som v pohode mohla byť preč aj na dva dni a nič....a teraz? ked ma v noci nenájde v posteli,tak aleluja 😖 😠

sara2
24. nov 2008

Mirri,ja som myslela naše dcérenky.Že mi stárneme a ony rastú do krásy.Ale máš pravdu,majú 15 a vyzerajú na 25.No,ja až teraz som zistila aká je Sárka na mňa naviazaná keď začala chodiť do škôlky.Reve jak pavijánko.
Chceli sme ísť so Sárkou v decembri na tú ľadovú show do KE Disney,ale keď som si pozrela na Ticket portál tie ceny,hneď ma to prešlo ☹ .
Idem do tej zimy vonku,brrr 😠
pa
dnes nič nerobím len sedím od rána za počítačom a treba sa mi učiť križovatky a značky....

mirrinka
24. nov 2008

jáááááj,tak to hej...naše dcérenky 😀 no,Lianka už teraz začína chyteť tie babské oné...vždy ked ju onlečiem,tak uteká ku tatinovi a : "tato,som pekná?" a zrkadlo samozrejme to nesmie obísť 😀 po kom to díte je 😀 😀 😀
my sme boli v tej zime,pred chvíľou...ty kokso,to je iné kafé...skoro nás odfuklo 😀
...utekaj sa učiť,lebo nechcem potom na teba natrafiť na križovatke 😀 😀 😀

mirrinka
24. nov 2008

bože,ja už ani písať neviem....namiesto oblečiem som tu šupla onlečiem 😀 a namiesto chytať - chyteť 😀 😀 😀 to asi z tej kosy 😠

emita
24. nov 2008

baby ja som to spravila 😀 😀 😀 idem z kože vyskočiť, taká som happy. Boh je taký dobrý, ja som sa toľko modlila. 🙂 paráda

mirrinka
24. nov 2008

supééééér...gratulujem 😉

sara2
24. nov 2008

Emi,super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
24. nov 2008

Emi,gratulujeeeeeem,vidis,aka si sikulka....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
24. nov 2008

Jeeee,vonku snezi......... Sedim pri okne,pijem kavu a relaxujem...... Lilka spi,no na mna idu tiez akoby driemoty.........