Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
21. dec 2008

Mirri,presne je to aj u nás tak.Len na záchod,kopec toaleťáku a nesmieme ísť dnu,to priam zúri,keď otvorím a chcem skontrolovať čo sa tam deje 😀 .Ale stále ju musím skontrolovať ako je utretá lebo keď ide na veľkú,tak sa väčšinou zle utrie ☹ .A vždy si umýva rúčky automaticky po použití wc.Dokonca mi učiteľky v škôlke vraveli,že "pérovala" aj deti,že si musia umyvať rúčky,keď idú zo záchodika 😀 .A s toaletným je to tiež tak isto.

Mirri,snežilo ale asi tak 5 minút.Ale hlásia už na utorok mraz,tak snáď tá tvoja sesterka si pochutí na šampanskom 😀

mirrinka
21. dec 2008

sewas baby...no,aj ja by som chcela aby si sesterka pochutila na šampuse,ved toľko by ma už ponúkla,nie? 😀 a čo sa týka toho záchoda,tak presne ako píšeš ty oriel,je to odvtedy,čo začala chodiť do škôlky...dnes sme zase museli nakúpiť zásoby toaleťáku 😀 😀 😀 sari,ja len čakám,že aj moja mi začne zakazovať vstup na wc ked tam sedí...už k tomu nemáme daleko... 😀 😀 😀

oriel,nakúpila si niečo v Tescu? my sme si dnes kúpili vonný olej s vianočnou arómou,krásne nám to tu rozvoniava....dieťa spí,už sme všetci vykúpaní,stromček svieti,varená čokoláda na stole,čo viac chýba k romantike? už len vypnúť počítač,že? 😀 😀 😀 tak čaute zatiaľ... 😉

oriel
21. dec 2008

mirri....super..... 😀 😀 😀 😀 😀 uzite si romantikuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 Kupila som v Tescu..... joooj a kolko.... boze ja tym akciam neviem odolat,hlavne na oblecenie pre Lilku.... Vzdy nakupim a potom ani nevynosi... /no co uz,potom predame na MMb/... Kupila som jej to dvojbalenie pyzamiek za 180sk,taku ruzovu bekovku za 75sk,mikinu flisovu za 130sk.... asi 3 tricka po 80sk

oriel
21. dec 2008

musela som si odskocit..... no kupila som jej aj pancusky a aj dalsie somarinkyyyy 😀 k 😀

emita
21. dec 2008

pridala som fotočku nášho krásneho Betlehemu. fotka nieje detailná ale je premakaný 😎 treba ešte nejaké veci dotiahnuť. tráva sa už suší v kotolni na seno 😀 a ešte chceme vymyslieť nejaké osvetlenie maštaľky. jasné že vtedy elektrina nebola 😅 ale Ježiško musí žiariť 😎

sú nejaké akcie v tescu? ja si už brúsim zuby 😀 viem že pred rokom boli ale sme ešte nevedeli že čo budeme mať 😅

oriel
21. dec 2008

emi,fakt nadherny betlehem...... Ano,v tescu su vypredaje oblecenia..... Aj dospelacke,aj detske..... je z coho vyberat...... 🙂 🙂 🙂

sara2
21. dec 2008

Emi,nádhera.
Z čoho su tie figúrky v Betleheme.Pýtala si sa bráška či urobí aj nám? 🙂

Ja som dnes bola v Tescu,ale pracovne.A utekali sme s mužom preč.Ja som chorá,keď vidím toľko národa.A dnes to bola fakt brutalita.Aj v tescu aj v hyperke.Ale zajtra asi skočím lebo chcem Sárke niečo kupiť na oblečko.
dobrú nocku.
Mirri, v ktorom oddelení majú tie vonné lampy?

dagsty
21. dec 2008

Sevas baby, ked sa bavíte o výpredajoch...ja už mám 2 mikinky z výpredaja po 130,- a iba zajtra majú byť všetky kozmetické balíčky zlacnené o 50%---ale iba zajtra.

Ja ráno idem s Nikolasom na odbery, to znamená, že pred návštevou lekárky , navštívim Tesco....

Ja som inak bola minulého roku 24.12 ráno - t.z 0.05 hod. so setrou na nákup v tescu a nakúpili sme kopec vecí, ktoré boli neuveriteľne zlacnené...... 😉 😉 😉 😉

Ako sa inak máte??? My už máme stromček hotový, samoška, že aj betlehém ako má byť!!!

A o akých vonných lampách sa to bavíte???? 😲 😲 😲

Neozvala som sa , lebo ma strašne bolel zub..... a pomaly prestáva bolieť, tak dúfam, že už ani nezačne!!!

dagsty
21. dec 2008

Jak čítam, čo nakúpila oriel, tak som slabá...aj mne treba nejaké trička pre Rebeku, ale prednosť by som dala teraz roláčikom....a to nehovorím, koľko mi treba pre NIkolasa 😲 , ale on chce iba raperské.... 😠 , všetko ostatné je "trápne " a detské....

dagsty
21. dec 2008

kde ste kto??? 😲 😲 😲 ☹ ☹ ☹
Aháááá???? Vy pečiete!!!
hi hi hi

dagsty
21. dec 2008

Dúfam, že neprihorelo??? 😀 😀 😀

Dobrúúúú nôcku!!!!

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
22. dec 2008

Andrii,čím zdobíš medeovníčky?Vraj sa v Kauflande dá kupiť vo fľaštičke už hotová poleva.Ak máš však nejaký dobrý zaručený recept,tak daj vedieť.Ja sa chystám večer zdobiť tie naše.dik 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
22. dec 2008

Jéééj, mirrinka krásne.... 😉 😉

oriel
22. dec 2008

Mirri,nadherneeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 Dagsty,caukooo 🙂 🙂 🙂 🙂 Ozaj,Dagsty,posli mi prosim do IP svoje tel. cislo.... no,ak by nahodou tu snehulienku..... dikyy

mirrinka
22. dec 2008

baby,dikes....dobrú nocku 😉 a pekné sníčky 😉 a aby sme sa ráno zobudili do zasneženého dňa 😉

emita
23. dec 2008

mirrinka nádhernééé 🙂

sari postavičky sú asi z moduritu. kúpili sme ich pred 2 rokmi vo svetle asi za 500Sk.

na dnes mi ostalo do bludu roboty 😖 tak idem makať...

dagsty
23. dec 2008

Ahojte dievčatá,

Oriel, tel. číslo som ti poslala do IP... 😉

Emita, píšeš, že ti ostalo veľa roboty, ja sa celý týždeň držím /myslím tým poriadok/ a dnes ako keby u nás strelila bomba.....

A to nemám zabalený ani jeden darček ☹ , ako sa poznám zase budem baliť do rána.... ☹

A najhoršie na tom je, že si nepamätám, kde som všetky darčeky dala??? Som zvedavá... 😀 😀 😀

Potom sa Vám ozvem, lebo idem mužíčkovi napísať zoznam, čo má v obchode kúpiť... zatial pa pa...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
23. dec 2008

ahojte dievčatá 🙂 Vonku sneeeežžžiiiii hurá 😀 😀 😀

Mirri,super pohľadnica.
Andrii,dikes idem skusiť podľa tvojho receptu

emita
23. dec 2008

supeeeer ako krásne, husto 😵 😵 😵

dagsty
23. dec 2008

No, už máme po snehu!!!!!

A teraz začalo zase trochu, ale pri dnešných teplotách z toho nič nebude!!! ☹ ☹ ☹

Inak ja zimu nemám rada, ale na štedrý deň znesiem... 😉 😉 😉

oriel
23. dec 2008

Mile mamulienky,neviem,ci tu zajtra nakuknem,tak pre istotu dnes zelam vam,detickam a celym vasim rodinkam:

Blaha,šťastia hodiny,v kruhu svojej rodiny.
Užite si spoločne,krásne sviatky Vianočné.

Preto verna starým zvykom,pripájam sa k vinšovníkom
a prajem Vám v Novom roku,úspech v každom žitia toku.
Veľa šťastia,zdravia veľa,všetko čo si srdce želá 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

ZELAME VAM KRASNE VIANOCE 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
23. dec 2008

oriel,dakujeme 😉
baby,užite si tieto dni,poriadne si oddýchnite,nech sa o drobcov starajú mužíčkovia a vy len oddychujte a papajte koláčiky a priberajte a tak dalej a tak dalej.... 😀 😀 😀 aby sme to tu v roku 2009 poriadne rozfičali 😀 teším sa na to 😀 😀 😀

a všetko najlepšie prajem zajtrajšej oslávenkyni Nellke,ktorá už bude mať 3 krásne rôčky 😉 aby sa ti Nellka,splnili všetky tajné i netajné sníčky 😉 🙂 🙂 posielame pusinky...

emita
23. dec 2008

joj pribrať určite priberiem 😀 😀 😀

tiež keby mi to zajtra nevyšlo tak Nellke prajeme všetko všetučko najlepšie, samých dobrých kamarátov, aby ju Alex počúval 🙂 a ona aby počúvala mamku a ocka a veľa veľa lásky a zdravia a šťastia v živote 😉

a vám vinšujem v tieto sviatky ako ruka safalátky, ako noha klobásy, devy rastú do krásy.... 😀 😀 😀 ale nie, požehnané a pokojné sviatky narodenia plné radosti a lásky 😉

tak večer už konečne zdobíme stromček 🙂

inna7
23. dec 2008

🙂 🙂 🙂 Ahojte dievčatá....všetkým Vám zo srdca prajem hlboké prežitie radosti, pokoja a plnosti Božej lásky v tajomstve vianočných sviatkov a Bohom požehnaný nový rok pod ochranou Nebeskej Matky !!! 🙂 🙂 🙂

(takú pohľadnicu sme dostali...a sa mi páčila... 😀 🙂 🙂 )

Aj ja sa pripájam a želám Nelke všetko NAJ..!

Mirri pohľadnica super....

No ja sa aspon vareniu vyhnem kedze veceriame u našich.... 😀 😀 a domov si poprinášam... 😀
Tak ešte raz príjemnú zajtrajšiu večeru....
papa

sara2
23. dec 2008

Nellke prajeme aj my všetko nádherné a veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂 -je to krásne narodiť sa na Božie narodenie.
Aj my máme v rodine člena,ktorý ma zajtra narodky.
Darčeky pobalené,stromček zasvietený,vínečko naliate a máme vegetík 😀

Žienky moje,prajem vám prekrásny zajtrajší deň.Požehnaný večer.Veľa radostí,milostí,pokoja,lásky,kopec zdravia a šťastia.Šťastné,krásne a vesele Vianoce. 🙂
...a nech nám to "koníkovské"priateľstvo vydrží čo najdlhšie 😉 .

tamarka_na
23. dec 2008

Ahojte,som rada,že som zas medzi vami,riadne ste mi chýbali,dufam,že to bolo posledný krát,čo ma internet obmedzil! 😀
My sme to za ten týždeň mali veľmi pestré,ale nie v dobrom.Obidvaja mi zateplotovali,Nellka má v puse 3 afty,nechce nič papať a je mrzutá.Berie vitamíny,máme aj ATB,ale zatiaľ jej ešte nedávam.
Alex chytil nejaký vírus,keby ste videli ako sa z neho vysypal,zrejme aj preto,lebo má oslabenú imunitu...vyzerá to ako kiahne,veľké červené pupence po nohách,ktoré svrbia.Už som si myslela,že strávime sviatky niekde na infekčnom,ale dnes ma Dr ukľudnila,že je to len reakcia na ten vírus,máme na to vodičku a ATB-masť,len dúfam,že mu potom nezostanú jazvy. 😖